Nude Fleshlight dievčatá: Anal Teagan Presley 2021 thesocialu101.com

Nude Fleshlight dievčatá: Anal Teagan Presley

6.9
Úžasné

Protihlukový vnútorný kanál má pomerne nízku štruktúru a obsahuje jemnú vlnovú štruktúru s hladkými bočnými stenami.

Celkom päť hriadeľov so šírkou cca. 30 mm sú usporiadané za sebou a úzke kanáliky na najvyšších bodoch až do 10 mm.

Východiskové a koncové body každého hriadeľa spolu tvoria šesť diamantových komôr, z ktorých každá meria cca. 18 x 18 mm.

Náš výber

Fleshlight Love Humps Insert poskytuje nádherne jemnú a hladkú stimuláciu, ktorá je sprevádzaná premenlivým pocitom tesnosti spôsobeným neustále sa meniacim priemerom kanálika.

Čo dielo Fleshlight Teagan Presley

Ako je obvyklé v seriáli Fleshlight Girls, kanála proti nepríjemnému žiareniu je k dispozícii výhradne v súvislosti s otvorením dievčaťa.

Toto je tupo-fleshlight (análny otvor) porno modelu Teagan Presley na tomto kanáli.

5 má šírku 1,18 palca (30 mm)Kanál sa zužuje na priemer 0,4 palca (10 mm) 6 kosoštvorcových komôr, každá s rozmermi 0,7 x 0,7 palca (18 mm x 18 mm)

Široké vlny sa správajú ako nádherne mäkké vankúše a vytvárajú nádhernú a nie príliš intenzívnu stimuláciu pasenia.

Klesáte v neprípustnom kanáli z jednej vlny na druhú a pocítite stabilnú zmenu od prvého zvyšovania a následného zníženia protitlaku.

Stimulácia sa podobá na Ultra Tight Insert, ale oveľa lepšie, pretože tesnosť je veľmi rôznorodá.

Všetko vo všetkom, nádherne jemná stimulácia, ktorá môže byť udržiavaná po relatívne dlhú dobu a je mimoriadne realistická vďaka hladkým bočným stenám.

V komorách v tvare kosoštvorca sa medzi mäkkými vlnami môže hromadiť viac maziva.

Ak ste pred použitím ohrievali mazivo, pocit tepla zvlášť dobre v tejto oblasti.

Okrem toho je lubrikant rovnomerne rozmiestnený v kanáli a nevysypáva sa do zadnej časti vnútorného kanála.

Sací účinok protihlukovej vložky je približne v strednom poli, pretože v kanáli je obmedzený priestor na ukladanie podtlaku.

Efekt je napriek tomu dostatočný a sprevádza stimuláciu s veľmi príjemným sacím účinkom.

Čistenie hladkých bočných stien je pomerne jednoduché, v komorách sa hromadí len niekoľko zvyškov. Sušenie je tiež rýchle kvôli nízkej hustote štruktúry.

záver

Neprípustná vložka vytvára nádherne jemnú pasívnu stimuláciu, ktorá je sprevádzaná variabilnou tesnosťou v dôsledku neustále sa meniaceho priemeru kanála.

Stimulácia je veľmi realistická a nie príliš intenzívna. Preto je tento kanál hlavne pre znalcov, ktorí sa chcú s Fleshlightom zabávať dlhšie. Bulletproof Fleshlight sa tiež odporúča pre začiatočníkov a fanúšikov realistickej stimulácie.

Náš výber

Fleshlight Love Humps Insert poskytuje nádherne jemnú a hladkú stimuláciu, ktorá je sprevádzaná premenlivým pocitom tesnosti spôsobeným neustále sa meniacim priemerom kanálika.

Hodnotenie používateľov

Pocit je oveľa intenzívnejší ako v skutočnej vagíne. Takže pokaždé, keď som v skutočnej vagíne, som sklamaný a nedostanem tam orgasmus, na rozdiel od Fleshligt, kde vždy dostanem orgazmus.

Arne Heidel

Skvelá vec. Je to naozaj zábavné. Kúpil by som to znova. Môžem to len odporučiť. Čistenie je tiež rýchle a jednoduché

Max

Vec je len kladivo, samozrejme sa s touto osobou blíži k sexu, ale ten pocit je už veľmi blízko k reálnemu a ak vlastné “zariadenie” nie je príliš veľké, je to nádherné. Páchne trochu silne z plastu, ale napokon je z nej vyrobené. Inak som veľmi šťastný.

úprimný

Pred použitím by ste mali Fleshlight uviesť do teplej vody asi 15 minút, potom je to skvelé. (Prvé 10 minút, potom zmeňte vodu a ďalšie 5 minút) Takisto čistenie nie je tak zložité, ako niektorí píšu tu … Opláchnite vodou, vysušte cez noc a je dobré.

Pre lepšiu starostlivosť ma mazím kukuričným škrobom (zakúpené v DM) po každej druhej fáze používania, takže materiál zostáva nádherne hladký.

Som spokojný a je to určite lepšie ako manuálna prevádzka.

domino

Napriek rokov vzťahu (možno to je dôvod, prečo: D), z času na čas používam masturbáciu. Zvyčajne nejaké lacné veci zo sex shopu. Tentokrát som chcel investovať trochu viac a tento Fleshlight ma zastrelil do oka.

Opticky veľmi dobre urobené
Vonia veľmi príjemne
V porovnaní s inými zariadeniami sa naozaj cíti relatívne skutočne a veľmi príjemne.

Soukram

Všetko je skvelé. V každom prípade lepšie ako manuálna prevádzka. Jediná nevýhoda: Po chvíli sa zdá, že materiál je na povrchu mierne lepkavý. To sa však dá vyhnúť kukuričnému škrobu.

Oh, pre zábavu: 10 minút v teplej vode

Felix Cook

Náš výber

Fleshlight Love Humps Insert poskytuje nádherne jemnú a hladkú stimuláciu, ktorá je sprevádzaná premenlivým pocitom tesnosti spôsobeným neustále sa meniacim priemerom kanálika.

Nude Fleshlight dievčatá: Anal Teagan Presley
intenzita6
stimulácia6.8
prienik6.8
tesnosť6.8
Súčinkový efekt7
realizmus8
zmena4.4
hladkosť8.4
Hodnotenie orgazmu7.4
Hluk7
Používanie mazacieho tuku6.8
Vyčistiť7.8
Suchý čas6.8
Užívateľské hodnotenie0 hlasy0
6.9
Úžasné
Úžasné
Poskytuje nádherne jemnú a hladkú stimuláciu
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics