Nude Fleshlight Girls: Anal Teagan Presley 2021 thesocialu101.com

Nude Fleshlight Girls: Anal Teagan Presley

6.9
Niesamowite

Odporny na uderzenia kuloodporne kanał wewnętrzny ma stosunkowo niską strukturę i zawiera delikatną strukturę falową o gładkich ścianach bocznych.

Łącznie pięć szybów o szerokości ok. 30 mm jest ułożonych jeden za drugim i zawężają kanał w najwyższych punktach do 10 mm.

Punkt początkowy i końcowy każdego wału tworzą razem sześć diamentowych komór, każda o wymiarach ok. 18 x 18 mm.

Nasz wybór

Fleshlight Love Humps Insert zapewnia cudownie miękką i płynną stymulację, której towarzyszy zmienne uczucie szczelności wywołane stale zmieniającą się średnicą kanału.

Co działa Fleshlight Teagan Presley

Jak zwykle w przypadku serii Fleshlight Girls, kanał Bulletproof jest dostępny wyłącznie w połączeniu z otwarciem określonej dziewczynki.

To jest tyłek-fleshlight (otwór analny) modelu porno Teagan Presley na tym kanale.

5 fal o szerokości 30 mm (1,18 cala)Kanał zwęża się do średnicy 10 mm (0,4 cala) 6 komór w kształcie rombu, każda o wymiarach 0,7 x 0,7 cala (18 mm x 18 mm)

Szerokie fale działają jak cudownie miękkie poduszki i tworzą piękną i niezbyt intensywną, pastwiskową stymulację.

Wślizgujesz się po kuloodpornym kanale z jednej fali na drugą i czujesz stałą zmianę od pierwszego zwiększenia, a następnie zmniejszenia przeciwciśnienia..

Stymulacja jest podobna do Ultra Tight Insert, ale znacznie lepsza, ponieważ szczelność jest bardzo zróżnicowana.

Podsumowując, cudownie łagodna stymulacja, która może być utrzymywana przez stosunkowo długi czas i jest niezwykle realistyczna dzięki gładkim ścianom bocznym..

Więcej smaru może gromadzić się w diamentowych komorach pomiędzy miękkimi falami.

Jeśli podgrzałeś smar przed użyciem, możesz szczególnie dobrze odczuć ciepło w tym obszarze.

Ponadto smar jest równomiernie rozprowadzany w kanale i nie przesącza się do tylnej części kanału wewnętrznego.

Efekt ssania wkładu kuloodpornego znajduje się w przybliżeniu w polu środkowym, ponieważ w kanale jest tylko ograniczona przestrzeń do przechowywania podciśnienia.

Efekt jest jednak wystarczający i towarzyszy stymulacji z bardzo przyjemnym efektem ssania.

Czyszczenie gładkich ścian bocznych jest stosunkowo łatwe, w komorach gromadzi się tylko kilka pozostałości. Suszenie jest również szybkie ze względu na małą gęstość struktury.

rezultat

Bulletproof Insert tworzy cudownie delikatną, pastwiskową stymulację, której towarzyszy zmienna szczelność z powodu stale zmieniającej się średnicy kanału.

Stymulacja jest bardzo realistyczna i niezbyt intensywna, dlatego kanał ten jest przede wszystkim dla koneserów, którzy chcą się dobrze bawić swoim światłem cielesnym przez dłuższy czas. Bulletproof Fleshlight jest również zalecany dla początkujących i fanów realistycznej stymulacji..

Nasz wybór

Fleshlight Love Humps Insert zapewnia cudownie miękką i płynną stymulację, której towarzyszy zmienne uczucie szczelności wywołane stale zmieniającą się średnicą kanału.

Opinie użytkowników

Uczucie jest znacznie intensywniejsze niż w prawdziwej pochwie. Więc za każdym razem, gdy jestem w prawdziwej pochwie, jestem rozczarowany i nie dostać orgazm tam, w przeciwieństwie do Fleshligt, gdzie zawsze dostać orgazm.

Arne Heidel

Chłodna rzecz, to jest naprawdę zabawne, kupiłabym ją ponownie. Mogę tylko polecić. Czyszczenie jest również szybkie i łatwe.

Maksimum

Chodzi tylko o młotek, oczywiście nie zbliża się on oczywiście do seksu z kobietą, ale uczucie jest już bardzo zbliżone do prawdziwego, a jeśli własne “urządzenie” nie jest zbyt duże, to jest cudowne. Zapachy trochę mocno z plastiku, ale przecież jest z niego wykonany. W przeciwnym razie, jestem bardzo szczęśliwy.

Frank

Należy umieścić światło ciała w ciepłej wodzie na około 15 minut przed użyciem, to czuje się naprawdę świetnie. (najpierw 10 minut, następnie zmienić wodę i kolejne 5 minut) Również czyszczenie nie jest tak skomplikowane, jak niektórzy piszą tutaj…. Płukać wodą, suszyć przez noc i jest dobry.

Dla lepszej pielęgnacji smaruję go skrobią kukurydzianą (zakupioną w DM) po każdej drugiej fazie użytkowania, tak aby materiał pozostał pięknie gładki..

Jestem zadowolony i jest zdecydowanie lepszy od obsługi ręcznej.

Domino

Pomimo wieloletniego związku (może dlatego :D), od czasu do czasu używam masturbatorów. Zwykle jakieś tanie rzeczy z sex shopu. Tym razem chciałem zainwestować trochę więcej i to Fleshlight strzelił mi w oczy.

Bardzo dobrze wykonane optycznie
Zapachy bardzo przyjemne
W porównaniu do innych urządzeń, naprawdę czuje się stosunkowo realny i bardzo przyjemny.

Kapusta

W każdym razie lepiej niż w przypadku obsługi ręcznej. Jedyna wada: Po chwili materiał wydaje się lekko lepki na powierzchni. Można tego jednak uniknąć dzięki skrobi kukurydzianej..

Oh, dla dodatkowej zabawy: 10 minut w ciepłej wodzie

Felix Cook

Nasz wybór

Fleshlight Love Humps Insert zapewnia cudownie miękką i płynną stymulację, której towarzyszy zmienne uczucie szczelności wywołane stale zmieniającą się średnicą kanału.

Nude Fleshlight Girls: Anal Teagan Presley
Intensywność pomocy6
Stymulacja6.8
Penetracja6.8
Szczelność6.8
Efekt redukcji7
realizm8
Zmienność4.4
Gładkość8.4
Orgazm Rating7.4
Hałas7
Zastosowanie smaru6.8
Czyszczenie7.8
Czas suszenia6.8
Ocena użytkownika0 Głosy0
6.9
Niesamowite
Niesamowite
Zapewnia cudownie miękką i płynną stymulację
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics