Nude Fleshlight Girls: Analiniai Teagan Presley 2021 thesocialu101.com

Nude Fleshlight Girls: Analiniai Teagan Presley

6.9
Nuostabu

“Bulletproof” vidinis kanalas turi palyginti mažą struktūrą ir turi švelnią bangos struktūrą su lygiomis šoninėmis sienomis.

Viso penkių velenų, kurių plotis yra apie. 30 mm yra vienas po kito ir siaura kanalu aukščiausiai iki 10 mm.

Kiekvieno veleno pradžios ir pabaigos taškai kartu sudaro šešis deimantinės formos kameras, kurių kiekviena matuoja apie. 18 x 18 mm.

Mūsų pasirinkimas

“Fleshlight Love Humps Insert” suteikia puikiai minkštą ir sklandų stimuliavimą, kuris lydimas kintamo higieninio pojūčio, kurį sukelia nuolat kinta kanalo skersmuo.

Koks darbas Fleshlight Teaganas Presley

Kaip įprasta serija “Fleshlight Girls”, “Bulletproof” kanalas yra prieinamas tik tam tikros merginos atidarymo metu.

Tai yra šio modelio “Teagan Presley” pornografinio modelio antspaudas (analinis atidarymas).

5 bangos 1,18 colio (30 mm) pločioKanalas susiaurėja iki 0,4 colio skersmens (10 mm) 6 rombo formos kameros, kurių kiekvienas matuoja 0,7 x 0,7 colio (18 mm x 18 mm)

Plačios bangos veikia kaip nuostabiai minkštos pagalvėlės ir sukuria gražią ir pernelyg intensyvią ganymo stimuliaciją.

Iš bangų į kitą nukreipkite į neląstelinį kanalą ir pajusite nuolatinį pokytį nuo pirmojo didėjimo ir sumažėjusio priešslėgio.

Stimuliacija yra panaši į “Ultra Tight Insert”, bet daug geriau, nes sandarumas yra labai įvairus.

Apskritai, nuostabiai švelni stimuliacija, kurią galima išlaikyti palyginti ilgą laiką ir yra labai reali dėl to, kad sklandžiai šoninės sienos.

Deguonies kamerose tarp minkštųjų bangų gali kauptis daugiau tepalo.

Jei prieš naudojimą sutepėte tepalo, galite šilumą gerai jausti šioje srityje.

Be to, tepalas yra tolygiai paskirstytas kanale ir neiškreipiamas į vidinę kanalo galinę dalį.

“Bulletproof Insert” siurbiamasis poveikis yra maždaug viduriniame lauke, nes kanale yra tik ribotas neigiamo slėgio išsaugojimas.

Vis dėlto toks poveikis yra pakankamas ir skatinamas labai maloniu siurbimo efektu.

Lygi šoninių sienų valymas yra gana lengvas, kamerose kaupiasi tik keletas likučių. Džiovinimas taip pat yra greitas dėl mažo struktūros tankio.

“Upshot”

“Bulletproof Insert” sukuria nuostabiai švelnią ganymo stimuliaciją, kurią lydi kintamas sandarumas dėl nuolat kintančio kanalo skersmens.

Stimuliavimas yra labai realus ir pernelyg intensyvus. Todėl šis kanalas visų pirma skirtas žinotojams, kurie nori linksmintis su “Fleshlight” ilgiau. “Bulletproof Fleshlight” taip pat rekomenduojama pradedantiesiems ir realistinės stimuliacijos gerbėjams.

Mūsų pasirinkimas

“Fleshlight Love Humps Insert” suteikia puikiai minkštą ir sklandų stimuliavimą, kuris lydimas kintamo higieninio pojūčio, kurį sukelia nuolat kinta kanalo skersmuo.

Naudotojų atsiliepimai

Jausmas yra daug intensyvesnis nei tikrame makštyje. Taigi kiekvieną kartą, kai buvau tikras makštis, esu nusivylęs ir nesulaukęs orgazmo, kitaip nei “Fleshligt”, kur visada gaunu orgazmą.

Arne Heidel

Atvėsti dalykas Tai tikrai smagu. Aš jį nusipirksiu dar kartą. Galiu tai tik rekomenduoti. Valymas taip pat yra greitas ir lengvas

Maks

Tai yra tik plaktukas, be abejo, jis nėra susijęs su seksu su moterimis, tačiau jausmas jau yra labai artimas realybei ir jei jo “prietaisas” nėra pernelyg didelis, tai yra nuostabu. Jis kvepia šiek tiek stipriai iš plastiko, bet galų gale jis yra pagamintas iš jo. Priešingu atveju aš labai laimingas.

Frankas

“Fleshlight” reikia įdėti į šiltą vandenį maždaug 15 minučių prieš naudojimą, tada jis jaučiasi tikrai puikiai. (Pirmąsias 10 minučių, tada pakeiskite vandenį ir dar 5 minutes) Taip pat valymas nėra toks sudėtingas, kaip kai kurie rašo čia … skalauti vandeniu, išdžiūti per naktį ir gerai.

Geresnei priežiūrai aš sutepiau jį kukurūzų krakmolu (įsigyjamas DM) po kiekvieno antrojo naudojimo etapo, kad medžiaga išliktų gražiai lygi.

Aš esu patenkintas ir tikrai geriau nei rankinis.

Domino

Nepaisant metų santykių (galbūt todėl: D), aš naudoju masturbatorus laikas nuo laiko. Paprastai yra keletas pigių daiktų iš sekso parduotuvės. Šįkart norėjau šiek tiek daugiau investuoti, ir šis “Fleshlight” nušovė mane akyje.

Optiškai labai gerai padaryta
Kvapai labai malonūs
Palyginti su kitais įrenginiais, jis tikrai jaučiasi gana realus ir labai malonus.

Soukram

Viskas puiku. Bet kokiu atveju geriau nei rankiniu būdu. Vienintelis trūkumas: po kurio laiko medžiaga, atrodo, yra šiek tiek lipni ant paviršiaus. Tačiau tai galima išvengti kukurūzų krakmolui.

O, už papildomą malonumą: 10 minučių šiltu vandeniu

Feliksas Kukas

Mūsų pasirinkimas

“Fleshlight Love Humps Insert” suteikia puikiai minkštą ir sklandų stimuliavimą, kuris lydimas kintamo higieninio pojūčio, kurį sukelia nuolat kinta kanalo skersmuo.

Nude Fleshlight Girls: Analiniai Teagan Presley
Intensyvumas6
Stimuliavimas6.8
Skverbtis6.8
Sandarumas6.8
Succiation Effect7
Realizmas8
Variacija4.4
Lygumas8.4
Orgazmo reitingas7.4
Triukšmas7
Lube naudoti6.8
Išvalyti7.8
Sausas laikas6.8
Vartotojo reitingas0 Balsai0
6.9
Nuostabu
Nuostabu
Teikia puikiai minkštą ir lygų stimuliavimą
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics