Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najbardziej realistyczny smok 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najbardziej realistyczny smok

7.1
Niesamowite

Jak japoński smok, wyraźny szew w świetle erotycznej gwiazdy Asa Akira wije się przez wewnętrzny kanał w formie spirali i prawdopodobnie z tego powodu został nazwany “Smokiem”..

Idealnie pasuje to do azjatyckiego wyglądu Asy Akiry, która ma japońskie korzenie. Kanał Dragon jest dostępny tylko w połączeniu z pussy otwarcia Asa Akira i jest jej osobisty i ekskluzywny kanał wewnętrzny..

Nasz wybór

Fantastyczne uczucie doju stoi na pierwszym planie wstawki Dragon, która jest tworzona przez charakterystyczne spiralne żebro, które wije się wokół penisa ze wszystkich stron i wywiera stały nacisk na powierzchnię penisa..

Co działa Fleshlight Asa Akira

Stosunkowo szeroki kanał ma średnicę 14-18 mm i zaczyna się od komory w kształcie dzwonu o średnicy 2 cm, która następnie łączy się w kanał główny.

Powierzchnia kanału głównego ma ciągłą poprzeczną strukturę żeber utworzoną przez żebra o szerokości około 3 mm.

Komora dzwonowa o długości 0,8 cala (20 mm)Kanał główny pokryty jest ciągłą strukturą poprzeczno-żebrową Półkoliste nierówności 0,15 cala (4 mm)

W porównaniu z wkładką Super Ribbed Insert, żebra nie są tak blisko siebie, ale nie tak daleko od siebie, jak w kanale Wonder Wave.

Nad żebrowaną strukturą koryta znajduje się wspomniany wcześniej szew spiralny, który ma kształt płaskiego pasma o szerokości ok. 7 mm i jest pokryty na powierzchni półkulistymi, dużymi, ok. 4 mm nubami..

Podobny szew został już użyty w skręconej wkładce, ale nie jest tam zawiązany i nie biegnie równomiernie, ale w coraz krótszych odstępach czasu..

Szew dzieli kanał na 5 komór o wymiarach ok. 30 x 18 mm każda.. 

W praktyce kanał smoka tworzy bardzo intensywną stymulację, która owija się wokół wału penisa i żołędzi.

Pęcherzyki na szwie jeszcze bardziej wzmacniają efekt i tworzą wiele małych, skoncentrowanych stymulacji wzdłuż spiralnej “linii stymulacji” w kształcie spirali..

Ponieważ szew przechodzi przez cały kanał, wywiera stały nacisk na powierzchnię penisa i po całkowitym wniknięciu pokrywa penisa ze wszystkich stron.

Poprzeczna struktura żeber działa stosunkowo łagodnie na penisa w miejscach, gdzie szew nie wywiera nacisku i tworzy naturalną, pasiastą stymulację.

W miarę jak penis przesuwa się do przodu i do tyłu, pętla wokół penisa tworzy fantastyczne uczucie doju, który w przeciwieństwie do skręconej wkładki, nie jest wzmocniony do tyłu, ale działa równomiernie na powierzchni penisa ze względu na stałą średnicę kanału, bez względu na to, jak głęboko wniknąć do kanału..

Dlatego też “dojenie” nie jest tak intensywne jak z wkładką Twista, ale uczucie jest bardziej wytrzymałe i można się nim dłużej cieszyć..

Pokrętła na szwie i żebra na ścianach bocznych również zapewniają większą różnorodność.

Przy normalnej długości penisa (15 cm) wszystkie ważne struktury komorowe są łatwo dostępne i można przeniknąć do trzeciej komory.

Po penetracji kanału smoka na całej jego długości, spiralne szwy owijają się wokół wału penisa trzy razy.

Ponieważ szew spiralny dzieli kanał Dragona na kilka komór, w kanale jest dużo miejsca na przechowywanie podciśnienia.

Efektem tego jest ponadprzeciętny efekt ssania, który jest szczególnie zauważalny podczas ruchu powrotnego i dodatkowo intensyfikuje stymulację doju.

Czyszczenie kanału wewnętrznego jest dość proste dzięki wkładce smoka.

Pomiędzy żebrami a szwem pozostały pewne pozostałości, które można stosunkowo łatwo wypłukać ze względu na stosunkowo dużą średnicę kanału.

Również czas schnięcia struktury wewnętrznej jest stosunkowo krótki i wynosi ok. 2-3 godziny.

rezultat

Dragon Insert skupia się na wspaniałym uczuciu doju, które jest spowodowane wymownym spiralnym szwem, który wieje wokół penisa ze wszystkich stron i w ten sposób utrzymuje stały nacisk na powierzchnię penisa..

Ten pociągający świat emocji wzbogacony jest o wiele punktowych i pastwiskowych stymulacji przez struktury drzemki i żeberka oraz dodatkowo wsparty silnym efektem ssania. W sumie warto wybrać się na przejażdżkę latawcem i jest bardzo polecany, zwłaszcza dla fanów Asa Akira..

Nasz wybór

Fantastyczne uczucie doju stoi na pierwszym planie wstawki Dragon, która jest tworzona przez charakterystyczne spiralne żebro, które wije się wokół penisa ze wszystkich stron i wywiera stały nacisk na powierzchnię penisa..

Opinie użytkowników

Moje drugie Fleshlight (najpierw Pink Lady Vortex), ten tutaj jest bardzo ciasny i dlatego bardzo fajny…. Ja również lubię białą okładkę lepiej niż tę w czerni.

Smok

Bardzo miękkie i piękne, uczucie jest bardzo podobne do naturalnego, lubię i czerpię maksimum przyjemności. Zawsze chętnie używam tej zabawki. Powodzenia w zakupie i przyjemnych wrażeń.

Andi

Muszę przyznać, że to nie jest moje pierwsze cielesne światło! Kupiłem je pięć lat temu! Czyżby było to światło cielesne ICE! W międzyczasie wygląda to trochę zużyte, ale nadal jest użyteczne! Więc trzymaj te rzeczy, a ja nie zrobiłem nic z ostrożnością! W tym czasie też nie miałem przyjemności, że moja dawna część o “twoich” zachowała się i że mogłem wpadać na obie! Dlatego też mogę powiedzieć, od uczucia bardzo podobnego do ciepła ciała! I oczywiście, oczywiście, tyłek i cycki są brakujące w tej sprawie!!

Sasza

Naprawdę alternatywą dla prostego “rzemiosła”. Jest bardzo blisko uczucia prawdziwej kobiety… A przede wszystkim lepiej niż te Travelpussies….

Niels

Byłem bardzo krytyczny, jeśli “masturbator” jest naprawdę chłodny – HE JEST!
Wybrałem Asa, ponieważ jest bardzo podobna do mojej żony (często w interesach).
Nie mogę tego zrobić bez żelu, ale z to penetracja jak mokra kobieta – świetna!
Wiele już napisano o sprzątaniu, ale tak po prostu jest…..
Wszystko w sumie zawsze dobre dla zabawy z kochanką, której chce mężczyzna….

Dracaris

Czuć się bardzo realnie i jest łatwy do czyszczenia.
Mogę je tylko polecić. W sumie jest to warte pieniędzy

Tulipp

Część jest po prostu genialna, bardzo realna i zabawna. Nie należy próbować jej używać bez smaru, nie działa dobrze. Do czyszczenia potrzebny jest proszek, aby zachować jej miękkość. Można kupić drogi proszek, ale skrobia kukurydziana to w 100% ten sam produkt, co “proszek odnawiający”, ale kosztuje znacznie mniej. Idealna zabawka dla mężczyzny w przypadku, gdy nie ma w niej kobiety..

Jurajski

Nasz wybór

Fantastyczne uczucie doju stoi na pierwszym planie wstawki Dragon, która jest tworzona przez charakterystyczne spiralne żebro, które wije się wokół penisa ze wszystkich stron i wywiera stały nacisk na powierzchnię penisa..

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najbardziej realistyczny smok
Intensywność pomocy7.8
Stymulacja6.4
Penetracja7.2
Szczelność6.6
Efekt redukcji6.6
realizm6.6
Zmienność5.6
Gładkość6.6
Orgazm Rating8
Hałas7.6
Zastosowanie smaru7.4
Czyszczenie7.8
Czas suszenia7.8
Ocena użytkownika0 Głosy0
7.1
Niesamowite
Niesamowite
Nadzwyczajna stymulacja delikatnymi pierścieniami
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics