Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najrealistickejší drak 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najrealistickejší drak

7.1
Úžasné

Rovnako ako japonský drak, výrazný šev vo fleshlight erotickej hviezdy Asa Akira preniká cez vnútorný kanál v podobe špirály a z tohto dôvodu sa pravdepodobne nazýva Dragon.

To dokonale zodpovedá asijskému vzhľadu Asy Akira, ktorá má japonské korene. Dračí kanál je k dispozícii iba v spojení s otvorením klobúka Asy Akira a je jej osobným a exkluzívnym vnútorným kanálom.

Náš výber

Fantastický pocit získavania mlieka stojí v popredí inzuláru Dragon, ktorý je vytvorený výrazným špirálovým rebrom, ktoré preniká okolo penisu zo všetkých strán a pôsobí neustálym tlakom na povrch penisu.

Akú prácu Fleshlight Asa Akira

Pomerne široký kanál má priemer 14 – 18 mm a začína zvonovitou komorou 2 cm, ktorá sa potom zlúči do hlavného kanála.

Povrch hlavného kanála má spojitú priečnu rebrovú štruktúru tvorenú približne rebrami s šírkou približne 3 mm.

0,8 palcová (20 mm) zvonovitá komoraHlavný kanál je pokrytý trvalou štruktúrou priečneho rebra Hemispherické hrčky 0,15 palca (4 mm)

V porovnaní s vložkou typu Super Ribbed nie sú rebrá tak blízko, ale nie tak vzdialene ako v prípade kanálu Wonder Wave.

Nad štruktúrou žebrovaného kanála leží spomínaný špirálový šev, ktorý je tvarovaný ako plochý, cca. 7 mm široký pás a na povrchu pokrytý pologuľovitou, cca. 4 mm veľké uzávery.

Podobný šev sa už použil v skrútenej vložke, ale nie je tam uzatvorený a nepracuje rovnomerne, ale v kratších intervaloch.

Šev rozdeľuje kanál na celkom 5 komôr, z ktorých každý meria cca. 30 x 18 mm. 

Drakálny kanál v praxi vytvára veľmi intenzívnu stimuláciu, ktorá obklopuje penisový hriadeľ a žalúdok.

Púčiky na švom ďalej zvyšujú účinok a vytvárajú mnoho malých, koncentrovaných stimulov pozdĺž špirálovitého “stimulačného radu”.

Pretože steh sa pretiahne cez celý kanál, vyvíja neustály tlak na povrch penisu a po úplnom preniknutí pokrýva penis zo všetkých strán.

Štruktúra rebrového rebra pôsobí pomerne jemne na penis v oblastiach, kde steh nevyvíja tlak a vytvára prirodzene vyzerajúcu stripovú stimuláciu.

Keď sa penis kĺže dopredu a dozadu, slučky okolo penisu vytvárajú fantastické dojenie, ktoré na rozdiel od krútenej vložky nie je vystužené smerom k chrbtici, ale pôsobí rovnomerne na povrch penisu kvôli konštantnému priemeru kanálu, nie ako hlboko prenikáte do kanálu.

To je dôvod, prečo “dojenie” nie je tak intenzívne ako v Twista Insert, ale pocit je oveľa odolnejší a môžete si to užiť dlhšie.

Knoflíky na šev a rebrá na bočných stenách poskytujú aj väčšiu rozmanitosť.

Pri normálnej dĺžke penisu (15 cm) sú všetky dôležité komorové štruktúry ľahko prístupné a do tretej komory sa môže preniknúť.

Akonáhle ste prenikli dračím kanálikom po celej svojej dĺžke, špirálová stehová zátka sa trikrát preťahuje okolo hriadeľa penisu.

Pretože špirálový šev rozdeľuje kanál Dragon na niekoľko komôr, v kanáli je dostatok priestoru na ukladanie podtlaku.

To má za následok nadpriemerný sací účinok, ktorý je obzvlášť viditeľný počas spiatočného pohybu a navyše zintenzívňuje obojstrannú stimuláciu v dojení.

Čistenie vnútorného kanála je pomerne jednoduché pomocou nástroja Dragon Insert.

Niektoré zvyšky zostávajú medzi rebrami a švom, ale tieto môžu byť pomerne ľahko opláchnuté vďaka pomerne širokému priemeru kanála.

Doba schnutia vnútornej konštrukcie je pomerne krátka s cca. 2-3 hodiny.

záver

Dračí vnuk sa zameriava na nádherný pocit dojenia, ktorý je spôsobený výrazným špirálovým stehom, ktorý preniká okolo penisu zo všetkých strán a udržiava tak stály tlak na povrch penisu.

Tento príťažlivý svet emócií je obohatený mnohými presnými a pasívnymi stimulmi v štruktúre napätia a rebier a navyše podporovaný silným sacím účinkom. Celkovo je dobré vziať si na kite a odporúča sa to najmä pre fanúšikov Asa Akira.

Náš výber

Fantastický pocit získavania mlieka stojí v popredí inzuláru Dragon, ktorý je vytvorený výrazným špirálovým rebrom, ktoré preniká okolo penisu zo všetkých strán a pôsobí neustálym tlakom na povrch penisu.

Hodnotenie používateľov

Môj druhý Fleshlight (prvý bol Pink Lady Vortex), tento je tu veľmi tesný a preto veľmi cool … Mám tiež biele krytie lepšie ako ten čierny.

drak

Veľmi mäkké a krásne. Pocit je veľmi podobný pocitu. Mám radosť a maximálne potešenie. Vždy radi používať túto hračku. Veľa šťastia pri nákupe a príjemných pocitoch.

Andi

Musím priznať, že to nie je môj prvý fleshlight! Kúpil som ho pred piatimi rokmi! Bol to fleshlight ICE! Medzitým to vyzerá trochu opotrebované, ale je stále použiteľné! Takže držte tieto veci, a ja som neurobil nič opatrne! Ani raz! V tej dobe ma aj potešenie, že moja ex “tá časť o” vašom “bola zachovaná a že by som mohol naraziť do oboch! Preto môžem povedať, z pocitu veľmi podobného telesnému teplu! A samozrejme, zadok a prsia chýba na túto vec! Potom by ste museli investovať oveľa viac do Realdollu! Zásielka prešla z jedného dňa na druhý, samozrejme v neutrálnej škatuli! Veľmi spokojný! Radi znova!

Sasha

Skutočne alternatíva k jednoduchému “remeslu”. Prichádza veľmi blízko k pocitu skutočnej ženy … A predovšetkým lepšie ako tieto Travelpussies …

Niels

Bol som veľmi kritický, ak je “masturbator” naozaj cool – TO JE!
Vybrala som Asu, pretože je veľmi podobná mojej manželke (často preč z podnikania).
Nemôžem to urobiť bez gélu, ale s penetráciou ako mokrá žena – skvelé!
Mnoho už bolo napísané o čistení, ale je to tak ….
Celkovo vždy dobré pre zábavu s milenkou, ktorú chce človek …

Dracaris

Cíti sa veľmi reálne a ľahko sa čistí.
Môžem ich len odporučiť. Celkovo stojí za to peniaze

Tulipp

Časť je jednoducho dômyselná, veľmi skutočná a zábavná. Nesnažte sa ho používať bez mazacieho prostriedku, nefunguje to dobre. Na čistenie potrebujete prášok, aby bol mäkký. Môžete si kúpiť drahý prášok, ale kukuričný škrob je 100% rovnaký produkt ako “obnovujúci prášok”, ale stojí oveľa menej. Perfektná hračka pre muža, ak nie je prítomná žiadna žena. Dodávka bola rýchla a jednoduchá, ako by ste očakávali od spoločnosti Amazon.

jurský

Náš výber

Fantastický pocit získavania mlieka stojí v popredí inzuláru Dragon, ktorý je vytvorený výrazným špirálovým rebrom, ktoré preniká okolo penisu zo všetkých strán a pôsobí neustálym tlakom na povrch penisu.

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Najrealistickejší drak
intenzita7.8
stimulácia6.4
prienik7.2
tesnosť6.6
Súčinkový efekt6.6
realizmus6.6
zmena5.6
hladkosť6.6
Hodnotenie orgazmu8
Hluk7.6
Používanie mazacieho tuku7.4
Vyčistiť7.8
Suchý čas7.8
Užívateľské hodnotenie0 hlasy0
7.1
Úžasné
Úžasné
Mimoriadna stimulácia jemnými krúžkami
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics