Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Nejvíce realistický drak 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Nejvíce realistický drak

7.1
Skvělý

Jako japonský drak vysvětluje výrazný šev ve fleshlightu erotické hvězdy Asa Akira, která protéká vnitřním kanálem ve formě spirály a z tohoto důvodu se pravděpodobně nazývá “drak”.

To dokonale odpovídá asijskému vzhledu Asy Akiry, která má japonské kořeny. Dračí kanál je k dispozici pouze v kombinaci s otevřením kočky Asa Akira a je její osobní a exkluzivní vnitřní kanál.

Náš výběr

Fantastický pocit získávání mléka stojí v popředí inkoustu Dragon, který je vytvořen výrazným spirálovým žebrem, který větruje kolem penisu ze všech stran a působí stálým tlakem na povrch penisu.

Co práci Fleshlight Asa Akira

Poměrně široký kanál má průměr 14 – 18 mm a začíná zvonovitou komorou o velikosti 2 cm, která se pak spojí do hlavního kanálu.

Povrch hlavního kanálu má souvislou příčnou strukturu žeber, tvořenou přibližně 3 mm širokými žebry.

0,8 palcová (20 mm) zvonovitá komoraHlavní kanál je pokryt kontinuální strukturou příčného žebra Hemispherické hrbolky 0,15 palce (4 mm)

Ve srovnání s vložkou Super Ribbed nejsou žebra tak blízko, ale nejsou tak vzdálená, jako v kanálu Wonder Wave.

Nad žebrovanou kanálovou konstrukcí spočívá výše zmíněný spirálový šev, který má tvar plochého, cca. 7 mm široký pás a zakrytý na povrchu s polokoulí, cca. 4 mm velké nuby.

Podobný šev byl již použit ve zkroucené vložce, ale není tam vázán a nepracuje rovnoměrně, ale ve stále kratších intervalech.

Švu rozděluje kanál na celkem 5 komor, z nichž každá měří cca. 30 x 18 mm. 

V praxi dračí kanál vytváří velmi intenzivní stimulaci, která se táhne kolem hřídele penisu a glansu.

Pušky na švu dále zvyšují účinek a vytvářejí mnoho malých koncentrovaných stimulací podél spirálovité “stimulační linie”.

Vzhledem k tomu, že sutura prochází celým kanálem, vyvíjí neustálý tlak na povrch penisu a po úplném proniknutí pokrývá penis ze všech stran.

Příčná struktura žeber působí poměrně jemně na penis v oblastech, kde šití nevyvíjí tlak a vytváří přirozeně vypadající stimulaci.

Jak penis klouží dopředu a dozadu, přemisťování penisu vytváří fantastické pocení dojení, které na rozdíl od kroucené vložky není vyztuženo směrem k zadní části, ale působí rovnoměrně na povrch penisu kvůli konstantnímu průměru kanálu, ne jak hluboko proniknete do kanálu.

To je důvod, proč “dojení” není tak intenzivní jako u Twista Insert, ale pocit je mnohem náročnější a můžete si ji užívat déle.

Knoflíky na švu a žebra na bočních stěnách také poskytují větší rozmanitost.

Při normální délce penisu (15 cm) jsou všechny důležité komorové struktury snadno přístupné a do třetí komory mohou proniknout.

Jakmile propustíte Dračí kanál po celé jeho délce, spirálová nit se třikrát obepne hřídel penisu.

Vzhledem k tomu, že spirálový šev rozděluje dračí kanál na několik komor, je v kanálu dostatek prostoru pro ukládání podtlaku.

To má za následek nadprůměrný sací efekt, který je obzvláště patrný během návratového pohybu a dále zesiluje stimulaci dojení,.

Čištění vnitřního kanálu je velmi snadné pomocí Dragon Insert.

Některé zbytky zůstávají mezi žebry a švem, ale ty mohou být poměrně snadno vypláchnuty díky relativně širokému průměru kanálu.

Doba schnutí vnitřní konstrukce je poměrně krátká s cca. 2-3 hodiny.

Upshot

Dračí vkus se zaměřuje na nádherný pocit, že je dojčen, což je způsobeno výrazným spirálním stehem, který se šíří kolem penisu ze všech stran a udržuje tak stálý tlak na povrch penisu.

Tento přitažlivý svět emocí je obohacen mnoha přesnými a pasivními stimulacemi struktury napnutí a žeber a dále je podporován silným sacím účinkem. Celkově stojí za to jezdit na kite a je vysoce doporučeno, zejména pro fanoušky Asa Akira.

Náš výběr

Fantastický pocit získávání mléka stojí v popředí inkoustu Dragon, který je vytvořen výrazným spirálovým žebrem, který větruje kolem penisu ze všech stran a působí stálým tlakem na povrch penisu.

Uživatelské recenze

Můj druhý Fleshlight (první byl Pink Lady Vortex), tento je tady velmi těsný a proto velmi cool … Mám také rád bílý kryt lepší než ten v černém.

Drak

Velmi měkké a krásné. Pocit je velmi podobný pocitu. Mám rád a dostávám maximum potěšení. Vždy rád používá tuto hračku. Hodně štěstí s nákupem a příjemnými pocity.

Andi

Musím přiznat, že to není můj první fleshlight! Koupil jsem ho před pěti lety! Byla to fleshlight ICE! Zatím to vypadá trochu opotřebované, ale je ještě použitelné! Takže držte tyto věci a já jsem nic nedělal s péčí! Ani jednou! Také tehdy měl to potěšení, že moje bývalá část “o vaší” zůstala a že bych se mohl dostat do obojího! Proto mohu říci, z pocitu velmi podobného tělu teplo! A samozřejmě zadek a prsa chybí na této věci! Pak byste museli investovat mnohem více do Realdollu! Doprava šla z jednoho dne do druhého, samozřejmě v neutrální kartoně! Velmi spokojen! Jsem rád znovu!

Sasha

Opravdu alternativou k jednoduchému “řemeslu”. Přichází velmi blízko k pocitu skutečné ženy … A především lepší než tyto Travelpussy …

Niels

Byl jsem velmi kritický, pokud je “masturbator” opravdu cool věc – JE!
Vybrala jsem si Asu, protože je velmi podobná mé ženě (často pryč na podnikání).
Nemůžu to udělat bez gelu, ale s penetrace jako mokrá žena – skvělá!
Hodně bylo napsáno o čištění, ale je to tak ….
Všechno vždycky dobré pro zábavu s paní, kterou chce muž …

Dracaris

Cíti se velmi reálně a snadno se čistí.
Mohu jim jen doporučit. Celkově to stojí za peníze

Tulip

Část je prostě geniální, velmi skutečná a zábavná. Nesnažte se používat bez mazadla, nefunguje dobře. Pro čištění potřebujete prášek, aby byl měkký. Můžete koupit drahý prášek, ale kukuřičný škrob je 100% stejný produkt jako “obnovující prášek”, ale stojí mnohem méně. Dokonalá hračka pro muže, pokud není přítomna žádná žena. Dodávka byla rychlá a snadná, jak jste od Amazonu očekávali.

jurský

Náš výběr

Fantastický pocit získávání mléka stojí v popředí inkoustu Dragon, který je vytvořen výrazným spirálovým žebrem, který větruje kolem penisu ze všech stran a působí stálým tlakem na povrch penisu.

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: Nejvíce realistický drak
Intenzita7.8
Stimulace6.4
Penetrace7.2
Těsnost6.6
Suckový efekt6.6
Realismus6.6
Variace5.6
Hladkost6.6
Hodnocení orgasmu8
Hluk7.6
Použití maznice7.4
Vyčištění7.8
Suchý čas7.8
Uživatelské hodnocení0 Hlasy0
7.1
Skvělý
Skvělý
Mimořádná stimulace jemnými prsteny
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics