Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: realistinis drakonas 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: realistinis drakonas

7.1
Nuostabu

Kaip ir japonų drakonas, erotika žvaigždės Asa Akira fleshlight šviesa išryškėja per vidinį kanalą spiralės forma ir dėl šios priežasties tikriausiai vadinamas “Dragon”.

Tai puikiai tinka Azijos Azijos Azijos išvaizdai, turintiems Japonijos šaknis. “Dragon” kanalas yra prieinamas tik su Asa Akira pūlingo atidarymu ir yra jos asmeninis ir išskirtinis vidinis kanalas.

Mūsų pasirinkimas

Fantastiškas pojūčio džiūvimo pojūtis ant Dragon įterpimo į priekį, kurį sukuria išskirtinis spiralinis šonkaulis, kuris vėja aplink varpą iš visų pusių ir nuolat veikia spaudimą ant varpos paviršiaus.

Koks darbas Fleshlight Asa Akira

Gana platus kanalas yra 14-18 mm skersmens ir prasideda 2 cm kampu su skambesiu, kuris tada sujungiamas su pagrindiniu kanalu.

Pagrindinio kanalo paviršius turi pastovią skersinę briaunos struktūrą, kurią sudaro maždaug 3 mm pločio šonkauliai.

0,8 colio ilgio (20 mm) varpelio kameraPagrindinis kanalas yra padengtas nuolatine skersine sija 0,15 colio (4 mm) aukščio viršūnės

Palyginti su “Super Ribbed” intarpu, šonkauliai nėra tokie arti vienas kito, bet ne taip toli, kaip “Wonder Wave” kanale.

Virš briaunoto kanalo struktūros yra minėtas spiralinis siūlas, kuris yra formos plokščia, apie. 7 mm pločio juosta ir padengta paviršiumi puslankiu, apytiksliai. 4 mm pločio gnybtai.

Panašus siūlas jau buvo panaudotas susuktuose įdėkluose, tačiau jis nėra kniedės ir neveikia tolygiai, bet vis mažesniais intervalais.

Siūlas padalija kanalą į 5 kameras iš kiekvieno matavimo maždaug. 30 x 18 mm. 

Praktikoje Dragon kanalas sukuria labai intensyvią stimuliaciją, kuri apgaubia varpos veleną ir galvas.

Siūlės spuogai dar labiau sustiprina poveikį ir sukuria daug mažų, koncentruotų stimulų išilgai spiralės formos “stimuliacijos linijos”.

Kadangi siūlai eina per visą kanalą, jis nuolat veikia spaudimą ant varpos paviršiaus ir, kai jis visiškai įsiskverbia, apima varpą iš visų pusių.

Skersinė briaunos struktūra palyginti švelniai veikia varpą tose srityse, kuriose siuvimas nepajėgia slėgio ir sukuria natūraliai atrodančią, ištemptą stimuliavimą.

Kai varpa glija į priekį ir atgal, aplink varpą kilpa sukurs fantastišką melžimo pojūtį, kuris, priešingai nei susuktas įdėklas, nėra sustiprintas nugarą, bet veikia vienodai ant varpos paviršiaus dėl nuolatinio kanalo skersmens, ne Svarbu, kiek giliai įsiskverbiate į kanalą.

Štai kodėl “melžimas” nėra toks pat intensyvus, kaip “Twista Insert”, tačiau jausmas yra labiau patvarus ir ilgiau mėgaujasi.

Siūrančių rankenos ir šoninių sienelių šonkauliai taip pat suteikia daugiau įvairovės.

Su įprasto varpos ilgiu (15 cm) visos svarbios kameros struktūros yra lengvai prieinamos ir gali įsiskverbti į trečią kamerą.

Kai per visą savo ilgį įsiskverbėte į Dragon kanalą, spiralės siūlas tris kartus apvyniojamas varpos velenu.

Kadangi spiralinis siūlas padalija “Dragon” kanalą į keletą kamerų, kanale yra daug erdvės išlaikyti neigiamą slėgį.

Dėl to susidaro vidutinis siurbimo efektas, kuris ypač pastebimas grįžimo metu ir papildomai sustiprina srutą, melžimo stimuliaciją.

Vidinio kanalo valymas yra gana lengvas naudojant “Dragon Insert”.

Kai kurios liekanos lieka tarp šonkaulių ir siūlės, tačiau jas galima palyginti lengvai išplauti, nes santykinai platus kanalo skersmuo.

Be to, vidinės struktūros džiovinimo laikas yra palyginti trumpas, apie 2-3 val.

“Upshot”

“Dragon Insert” dėmesys skiriamas nuostabiam melžimo pojūčiui, kurį sukelia ryškus spiralės siūlas, kuris vėja aplink varpą iš visų pusių ir taip nuolat palaiko varpos paviršiaus spaudimą.

Šis patrauklus emocijų pasaulis yra praturtintas daugeliu punktualių ir ganomų stimuliuojamų nosies ir šonkaulių struktūrų ir papildomai palaikomas stipriu siurbiamo efekto. Apskritai, verta važiuoti aitvaru ir labai rekomenduojama, ypač Asa Akira gerbėjams.

Mūsų pasirinkimas

Fantastiškas pojūčio džiūvimo pojūtis ant Dragon įterpimo į priekį, kurį sukuria išskirtinis spiralinis šonkaulis, kuris vėja aplink varpą iš visų pusių ir nuolat veikia spaudimą ant varpos paviršiaus.

Naudotojų atsiliepimai

Mano 2-asis “Fleshlight” (pirmasis buvo “Pink Lady Vortex”), šis čia yra labai trumpas ir todėl labai kietas … Man patinka baltos spalvos danga geriau negu juoda.

drakonas

Labai minkšta ir graži. Jausmas yra labai panašus į natūralų. Man patinka ir gauna maksimalų malonumą. Visada džiaugiamės, kad naudosite šį žaislą. Sėkmės su pirkimu ir maloniais pojūčiais.

Ir aš

Turiu prisipažinti, tai nėra mano pirmasis kūnas! Aš nusipirkau jį prieš penkerius metus! Ar buvo “fleshlight” ICE! Tuo tarpu jis atrodo šiek tiek nusidėvėjęs, tačiau jis vis dar naudojamas! Taigi laikykis šių dalykų ir nieko nedariau rūpestingai! Net vieną kartą! Tuo metu taip pat buvo malonu, kad mano ex “dalis” apie tavo “laikoma ir kad galėčiau įveikti abu! Todėl galiu pasakyti, nuo jausmo, labai panašaus į kūno šilumą! Ir, žinoma, šis dalykas trūksta asilas ir papai! Tada jums reikės daug daugiau investuoti į “Realdoll”! Siuntimas vyko iš vienos dienos į kitą, žinoma, neutralioje dėžutėje! Labai patenkintas! Maloniai vėl!

Sasha

Tikrai alternatyva paprastam “amatui”. Priklauso nuo tikros moters jausmo … Ir visų pirma geriau nei šios “Travelpussies” …

Niels

Aš buvau labai kritiškas, jei “masturbatorius” yra tikrai linksmas dalykas – jis yra!
Aš pasirinkau Asą, nes ji labai panaši į mano žmoną (dažnai toli nuo verslo).
Aš to negaliu padaryti be gelio, bet tai yra skvarba kaip šlapi moteris – puiku!
Daug jau buvo parašyta apie valymą, bet tai tik taip ….
Viskas visada yra geras, kad linksmintumėte su šeimininke, kurį žmogus nori …

Drakaris

Jaustis labai tikras ir lengvai valomas.
Aš galiu juos tik rekomenduoti. Apskritai verta pinigų

Tulipas

Ši dalis yra tiesiog gudrus, labai tikras ir įdomus. Jūs neturėtumėte pabandyti jį naudoti be tepalo, tai netinkamai veikia. Valymui reikia miltelių, kad jis būtų minkštas. Galite nusipirkti brangių miltelių, bet kukurūzų krakmolas yra 100% tokio paties produkto, kaip “atnaujinantis milteliai”, bet kainuoja daug mažiau. Puiki žaislas vyrui, jei moteris nėra. Pristatymas buvo greitas ir lengvas, kaip tikėtumėte iš “Amazon”.

Juros širdis

Mūsų pasirinkimas

Fantastiškas pojūčio džiūvimo pojūtis ant Dragon įterpimo į priekį, kurį sukuria išskirtinis spiralinis šonkaulis, kuris vėja aplink varpą iš visų pusių ir nuolat veikia spaudimą ant varpos paviršiaus.

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: realistinis drakonas
Intensyvumas7.8
Stimuliavimas6.4
Skverbtis7.2
Sandarumas6.6
Succiation Effect6.6
Realizmas6.6
Variacija5.6
Lygumas6.6
Orgazmo reitingas8
Triukšmas7.6
Lube naudoti7.4
Išvalyti7.8
Sausas laikas7.8
Vartotojo reitingas0 Balsai0
7.1
Nuostabu
Nuostabu
Nepaprastai stimuliuojama švelniais žiedais
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics