Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: visiedarbīgākais pūķis 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: visiedarbīgākais pūķis

7.1
Satriecošs

Tāpat kā japāņu pūķis, izteikts šuvums erotiskās zvaigznītes Asa Akira fleshlight gaisā caur savu iekšējo kanālu spirāles formā un, iespējams, to sauc par “Dragon” šā iemesla dēļ.

Tas ir lieliski piemērots Āzijas Asa Akira izskaitei, kurai ir japāņu saknes. Dragon kanāls ir pieejams tikai kopā ar Asa Akira vīļu atvērumu un ir viņas personīgais un ekskluzīvs iekšējais kanāls.

Mūsu izvēle

Fantastiska sajūta, ka slaukšanas stādus ieņem Dragon inserta priekšplānā, ko rada atšķirīga spirāles riba, kas vijē ap dzimumlocekli no visām pusēm un piemēro pastāvīgu spiedienu uz dzimumlocekļa virsmu..

Kāds darbs Fleshlight Asa Akira

Relatīvi plašais kanāls ir diametrs 14 – 18 mm un sākas ar zvanveida kameru 2 cm, kas pēc tam saplūst ar galveno kanālu.

Galvenā kanāla virsmai ir nepārtraukta šķērsgriezuma ribu struktūra, kuras formas ir apmēram 3 mm platas ribas.

0.8 collu garā (20 mm) zvanveida kameraGalvenais kanāls ir pārklāts ar nepārtrauktu krustu ribu tekstūru Puslodē esošie 0,15 collu (4 mm) izciļņi

Salīdzinot ar Super Ribbed Insert, ribiņas nav tik tuvu viens otram, bet ne tik tālu, kā Wonder Wave kanālā.

Virs margu kanāla struktūras atrodas iepriekš minētā spirālveida šūna, kas ir formas plakana, apm. 7 mm platā josla un pārklāta uz virsmas ar puslodes formu, apm. 4 mm lieli nubi.

Līdzīgs šuvums jau ir izmantots savīti ievietotajā, bet tajā nav mezgloti un ne vienmēr darbojas vienmērīgi, bet ar mazāku intervālu.

Šūna dala kanālu kopumā ar 5 kamerām, katra mēra apm. 30 x 18 mm. 

Praksē Dragon kanāls rada ļoti intensīvu stimulu, kas ietina dzimumlocekļa vārpstu un glans.

Pūšļi uz šuves vēl vairāk uzlabo efektu un rada daudzas mazas, koncentrētas stimulācijas gar spirāli formas “stimulēšanas līniju”.

Tā kā šūšana iet cauri visam kanālam, tā pastāvīgi spiež uz dzimumlocekļa virsmas un pēc tam, kad tā pilnībā iekļūst, aptver dzimumlocekli no visām pusēm.

Šķērsgriezuma ribu struktūra salīdzinoši maigā veidā darbojas uz dzimumlocekļa apgabalos, kur šūšana neizdodas izdarīt spiedienu un rada dabiski izskatu, svītrainu stimulāciju.

Kad dzimumloce paceļas uz priekšu un atpakaļ, cilpiņa ap dzimumlocekli rada fantastisku slaucīšanas sajūtu, kas, atšķirībā no savītiem ieliktņiem, nav nostiprināta pret muguru, bet vienmērīgi darbojas uz dzimumlocekļa virsmas, pateicoties pastāvīgajam kanāla diametram, nē cik dziļi tu iekļūsti kanālā.

Tāpēc “slaucīšana” nav tik intensīva kā Twista ievietošanas laikā, taču sajūta ir ilglaicīgāka, un jūs varat baudīt to ilgāk.

Arī šuvju pogas un sānu sieniņu ribas nodrošina lielāku daudzveidību.

Ar normālu dzimumlocekļa garumu (15 cm) visas svarīgās kameras struktūras ir viegli pieejamas un var iekļūt trešajā kamerā.

Kad esat iespiests pūķa kanālā visā tā garumā, spirāles šūšana trīsreiz aptin dzimumlocekļa vārpstu.

Tā kā spirālveida šuve sadala Dragon kanālu vairākās kamerās, kanālā ir pietiekami daudz vietas negatīvā spiediena glabāšanai.

Tas rada pārsniegtu vidējo sūkšanas efektu, kas ir īpaši pamanāms atgriešanās kustībā un papildus pastiprina slaukšanu, slaukšanas stimulāciju.

Iekšējā kanāla tīrīšana ir diezgan vienkārša, izmantojot Dragon Insert.

Daži atlikumi paliek starp ribām un šuvi, bet tos var salīdzinoši viegli izskalot relatīvi platu kanāla diametra dēļ.

Arī iekšējās konstrukcijas žāvēšanas laiks ir salīdzinoši īss ar apm. 2-3 stundas.

Upshot

Dragon Insert koncentrējas uz brīnišķīgu slaucīšanas sajūtu, ko izraisa izteikta spirālveida šūšana, kas vijē ap dzimumlocekli no visām pusēm un tādējādi uztur pastāvīgu spiedienu uz dzimumlocekļa virsmu.

Šo pievilcīgo emociju pasauli bagātina daudzas punktveida un nogatavināšanas stimulēšana ar naga un ribu struktūru, un papildus tam ir spēcīgs sūkšanas efekts. Kopumā ir vērts izbaudīt izbraucienu uz aitām, un tas ir ļoti ieteicams, jo īpaši Asa Akira fani.

Mūsu izvēle

Fantastiska sajūta, ka slaukšanas stādus ieņem Dragon inserta priekšplānā, ko rada atšķirīga spirāles riba, kas vijē ap dzimumlocekli no visām pusēm un piemēro pastāvīgu spiedienu uz dzimumlocekļa virsmu..

Lietotāju atsauksmes

Mans 2. Fleshlight (pirmais bija Pink Lady Vortex), šis šeit ir ļoti saspringts un tāpēc ļoti foršs … Man arī patīk, ka baltais segums ir labāks par melno.

Pūķis

Ļoti maigs un skaists. Sajūta ir ļoti līdzīga dabiskajai. Man patīk un saņem maksimālu prieku. Vienmēr priecīgi izmantot šo rotaļlietu. Labu veiksmi ar pirkumu un patīkamām sajūtām.

Andi

Man jāatzīst, ka tas nav mans pirmais fleshlight! Es to nopirku pirms pieciem gadiem! Bija fleshlight ICE! Tikmēr tas izskatās mazliet nolietots, bet tas joprojām ir izmantojams! Tātad turiet šīs lietas, un es neko nerunāju ar rūpēm! Pat ne reizi! Tajā laikā arī bija prieks, ka mans ex “daļa no” jūsu “tur, un es varētu ielauzties abos! Tādēļ es varu teikt, no sajūtas, kas ir ļoti līdzīga ķermeņa siltumam! Un, protams, uz šo lietu trūkst ass un tits! Tad jums būtu jāiegulda daudz vairāk Realdoll! Sūtījums devās no vienas dienas uz nākamo, protams, neitrālā kartonā! Ļoti apmierināts! Labprāt atkal!

Sasha

Tiešām ir alternatīva vienkārši “amatam”. Nāk ļoti tuvu sajūtai par īstu sievieti … Un vispirms labāk nekā šīs Travelpussies …

Niels

Es biju ļoti kritisks, ja “masturbators” patiešām ir jauks lieta – Viņa ir!
Es izvēlējos Asu, jo viņa ir ļoti līdzīga manai sievai (bieži vien prom no biznesa).
Es nevaru to darīt bez želejas, bet ar to ir iespiešanās, piemēram, slapja sieviete – lieliski!
Par tīrīšanu jau ir daudz rakstīts, bet tas ir tik vienkārši ….
Kopumā vienmēr ir labs jautri ar saimnieci, kuru cilvēks grib …

Dracaris

Tas ir ļoti reāls un viegli tīrāms.
Es to varu ieteikt tikai. Kopumā nauda ir vērts

Tulips

Daļa ir vienkārši ģeniāls, ļoti reāls un jautrs. Jums nevajadzētu mēģināt to lietot bez smērvielas, tas nedarbojas labi. Tīrīšanai ir nepieciešams pulveris, lai tas būtu mīksts. Varat nopirkt dārgu pulveri, bet kukurūzas ciete ir 100% tāda pati kā “atjaunojošs pulveris”, bet izmaksas ir daudz mazākas. Ideāla rotaļlieta vīriešam gadījumā, ja neviena sieviete nav klāt. Piegāde bija ātra un vienkārša, kā jūs varētu sagaidīt no Amazon.

Jurassic

Mūsu izvēle

Fantastiska sajūta, ka slaukšanas stādus ieņem Dragon inserta priekšplānā, ko rada atšķirīga spirāles riba, kas vijē ap dzimumlocekli no visām pusēm un piemēro pastāvīgu spiedienu uz dzimumlocekļa virsmu..

Nude Pussy Fleshlight Asa Akira: visiedarbīgākais pūķis
Intensitāte7.8
Stimulēšana6.4
Iespiešanās7.2
Ciešums6.6
Iedarbības efekts6.6
Reālisms6.6
Variācija5.6
Gludums6.6
Orgasma vērtējums8
Troksnis7.6
Lube izmantošana7.4
Satīrīt7.8
Sausais laiks7.8
Lietotāja vērtējums0 Balsis0
7.1
Satriecošs
Satriecošs
Ārkārtas stimulēšana ar maigu gredzeniem
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics