Nude Pussy Jenna Jameson: Sex s Fleshlightem dnes 2021 thesocialu101.com

Nude Pussy Jenna Jameson: Sex s Fleshlightem dnes

7
Dokonalý pocit

Díky vnitřnímu kanálu “Legend” výrobce Fleshlight ILF nešetřil odrůdou a kombinoval sedm různých konstrukčních prvků.

Průměr přední části kanálu je velmi úzký, a proto je tento Fleshlight speciálně navržen pro muže, kteří mají rádi trochu víc a chtějí si užívat různé typy stimulace současně.

Náš výběr

Vložit texturu jako legendární jako Jenna sama! Tento rukáv má neustále se měnící šířku, obroubenou žebry, tečkami, čtvercami a nuby, které vytvářejí pocit hodný nesporné Queen of Porn

Jakou práci Fleshlight Jenna Jameson

Legendární kanál je exkluzivní vnitřní strukturou legendární erotické hvězdy Jenny Jameson a je proto k dispozici pouze s ní (původní tvarované) kundička.

Vstupní průchod je tvořen komorou ve tvaru kapky o průměru 20 mm se dvěma příčnými žebry, které se pak spojují do 14 mm úzkého spojovacího kanálu, který je procházen třemi výraznými, spirálovitě otočenými podélnými žebry.

Vstupní průchod je tvořen komorou o průměru 20 mm se dvěma příčnými žebry30 mm komora, která je naplněna dvěma střiženými kroužky 40 mm komora se třemi silnými příčnými žebry

Následně následuje komora 30 mm, která je naplněna dvěma střiženými kroužky (každá se skládá ze čtyř vrstev).

Za ním je další 40 mm komora se třemi silnými příčnými žebry, které zmenšují průměr na 10 mm vzadu.

Celá poslední třetina vnitřního kanálu Legend je obsazena jednou podlouhlou (70 mm velkou) komorou, jejíž povrch je zakryt v přední části se spirálovou konstrukcí a v zadní části s kotouči ve tvaru kotouče.

Vniknutí do Legend Canal je doprovázeno úžasem pocitu napjatosti a během této doby můžete jasně cítit tři podélná žebra, které se krčí spirálovitě kolem kloubu, což vytváří určitý “pocit dojení”.

Tento pocit je velmi podobný kanálu Tornado Texas, ale dochází jen velmi krátkou chvíli.

Pak přistanete v první komoře a zde se zmenší těsnost a obě knoflíkové kroužky zasáhnou penis, což způsobí několik mírně intenzivní stimulace.

Tyto pupínky nejsou nutně vnímány jako bodové stimuly, ale spíše jako jemné střihové stimulace, které narazí na glansy z několika stran současně.

Po těchto poměrně jemných účincích se příští komora s příčnými žebry náhle stane velmi intenzivní, protože žebra zužují průměr kanálu stále více a více, a proto se stále více a více pásy přes povrch penisu.

Kromě toho se v této komoře hromadí mazací gel, a proto je tato oblast zvlášť kluzká a příjemně teplá (za předpokladu, že mazací gel byl předem zahřát).

Při průměrné délce penisu (přibližně 15 cm) dochází pouze k přechodu do velké zadní komory.

Tady se těsnost a intenzita stimulace náhle zticha a to vytváří vynikající kontrast k extrémně úzké střední části.

Celkově se zdá, že stimulace je mimořádně realistická a přirozená i přes vysokou strukturální hustotu a úžasně úzká a silně stimulující střední část láká k velmi hlubokému pronikání.

Vzhledem k tomu, že vnitřní struktury zasahují do penisu mírně často, je stimulace také vydržena delší dobu a jedna není “nucena” k orgasmu.

Můžete řídit čas, dokud ejakulace (s nějakou praxí) velmi dobře a zpozdit to poměrně dlouho.

Ve velké zadní komoře je spousta prostoru pro ukládání negativního tlaku, takže po několika pohybech dopředu a dozadu se v legendovém kanálu vyskytuje extrémně intenzivní sací efekt, který hledá své vrstevníky.

Vedle kanálů Destroya, Barracuda a Texas Tornado nabízí Legend Canal jeden z nejlepších sacích efektů všech Fleshlights.

Poměrně velké množství zbytků se hromadí mezi úzkými konstrukcemi, takže přední část potrubí by měla být pečlivě vyčištěna.

Doporučujeme pečlivě otočit vložku Fleshlight a krátce jej důkladně umyjte. Sušení trvá trochu déle a trvá asi 3-4 hodiny.

Upshot

Struktura legend vytváří nezávislý stimulační svět, v němž je jasně v popředí výrazná těsnost.

Velmi vysoká strukturní hustota poskytuje při stimulaci velkou rozmanitost, avšak bez umělého a bez “nadměrné stimulace”.

Velká komora v zadní části kanálu je pouze částečně přístupná s normální délkou penisu, ale vytváří mimořádně silný sací efekt. Pokud se vám to líbí a dáváte přednost realisticky vypadajícímu, dobře kontrolovatelnému stimulaci, neměli byste bez tohoto Fleshlight.

Náš výběr

Vložit texturu jako legendární jako Jenna sama! Tento rukáv má neustále se měnící šířku, obroubenou žebry, tečkami, čtvercami a nuby, které vytvářejí pocit hodný nesporné Queen of Porn

Uživatelské recenze

Na první pohled se může zdát úžasné, že píšu recenzi této mužské sextoy jako ženy. Existuje tolik skvělých hraček pro ženy, zatímco muži podle mého názoru vypadají spíše špatně a zpravidla se musí vrátit na vlastní ruce kvůli masturbaci. Zdálo se mi, že série Fleshlight je pěkná změna a inovace, dala jsem můj přítel jeden z nich.

Roseblood

Výběr už byl pro nás zábavný. Společně jsme zhodnotili vzhled různých modelů a vložek a nejvíce se nám líbilo model Fleshlight podle modelu Riley Steele, protože to vypadá docela realisticky a jemně i přes stejnoměrné zabarvení materiálu. Zvědavý jako já jsem se samozřejmě dotkl materiálu samozřejmě také jednou a najdu kožní oblasti mimo úžasně realistické od haptiků. Jako měkká, čerstvě oholená kůže. Konzistence labys, na druhé straně považuji za nerealistické, jsou příliš tvrdá a nepružná, ale dělají svou práci.

Dřeň

Podle jeho názoru se tento Fleshlight cítí skvěle, je velmi snadno čistitelný a je velmi zábavný. Zároveň se necítí tak dobře jako skutečná žena. (Myslím, že je to zřejmé, protože žádný dildo nemůže nahradit skutečného muže.) Jednoduše hračka přináší do hry trochu více odrůdy během masturbace. Byl bych odhadnout velikost Fleshlightu jinak na základě fotografií, protože je již poměrně velký a těžký. Ale stále je můžete používat dobře.

Alex

Po čištění, které je nutné po každém použití, potřebuje Fleshlight delší dobu schnutí. Někteří zvyklí na to, aby se zjevil nahý genitálií bez vhodné osoby. Bylo by příjemnější, kdyby byl Fleshlight opět rychlejší, ale to by bylo sotva možné díky mnoha vnitřním komorám.

Marcel

Fleshlight je vysoce kvalitní zpracovaný, vizuálně přitažlivý a emocionálně skvělý sextoy pro muže, který za každou cenu stojí za to. Jasné doporučení nákupu.

Ivon

Více odrůd v masturbaci jako člověk. Možná je také použitelná pro předehra. K dispozici je mnoho různých modelů (optika) a vložky (vnitřní)

Reno

Náš výběr

Vložit texturu jako legendární jako Jenna sama! Tento rukáv má neustále se měnící šířku, obroubenou žebry, tečkami, čtvercami a nuby, které vytvářejí pocit hodný nesporné Queen of Porn

Nude Pussy Jenna Jameson: Sex s Fleshlightem dnes
Intenzita8.2
Stimulace7.8
Penetrace7
Těsnost5.8
Suckový efekt6.4
Realismus6
Variace7.2
Hladkost6.3
Hodnocení orgasmu6.8
Hluk6.8
Použití maznice7.8
Vyčištění7.4
Suchý čas7.2
Uživatelské hodnocení0 Hlasy0
7
Dokonalý pocit
Exkluzivní vložka
Úžasný pocit napjatosti
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics