Oblíbený Fleshlight Ice 2021 thesocialu101.com

Oblíbený Fleshlight Ice

Fleshlight ICE je již mnoho let a dosud jediný rozdíl ve srovnání s běžnými sériemi Fleshlight Originals byl, že barva vložky není růžová nebo kožená, ale mléčně průhledná.

Vzhledem k tomu, že poloprůhledná a průsvitná barva materiálu připomíná zmrazenou vodu, produktová řada se nazývala “Fleshlight ICE”.

Náš výběr

Okouzlujte vnitřní akce s Fleshlightovým nejlepším zařízením samoobsluhy a průhledným modelem Fleshlight Ice. Se zesílenou vizuální stimulací vám zážitek z legrace mužského pohlaví vám vybuchne.

Co práci Fleshlight Ice

V opačném případě byly stejné otvory a stejné vnitřní kanály Fleshlight Originals. To už skončilo, protože výrobce Fleshlight ILF zcela zrevidoval řadu Fleshlight ICE. Otvory Ice Lady, Ice Mouth, Ice Butt a Ice Cheeks zůstaly stejné, ale předchozí sedm vnitřních kanálů bylo nahrazeno novým kanálem Crystal.

Křišťálový kanál začíná kruhovou komorou o průměru cca. 15 mm, ve kterých je několik úhlových lichoběžníkových čepů.

Následuje úzký průchod o průměru 10 mm pokrytý strukturou lehkých žeber. Tento průchod se rozšiřuje na cca. 15 mm a také žebrovanou strukturu, která je však poněkud výraznější než předchozí.

Kanál se pak spojí do jiné kulové komory o průměru přibližně 10 cm. 18 mm, tentokrát naplněných několika válcovými čepy. Za kulovou komorou následuje rebrovaný 10 mm úzký spojovací průchod do 15 mm komory, která je na stranách opatřena protilehlými obdélníkovými vyvýšeninami. Na konci krystalového kanálu je kapka ve tvaru kapky s lehkou žebrovou strukturou.

V praxi se ukázalo, že je dobrým nápadem kombinace několika komor různých velikostí a změna pupenů a struktur žeber. Pouze několik kanálů Fleshlight může vyvolat takovou rozmanitou stimulaci.

Když pronikají, jsou lichoběžníkové uzly první komory intenzivně pociťovány na žaludku a pak je penis obklopen velkou těsností žebrového spojovacího průchodu. Když konečně přistanete ve druhé sférické komoře, dochází k útlumu a nyní v některých bodech působí valčíkové pupínky na glans a vytváří intenzivně znatelnou masáž.

Při normální délce penisu (15 cm) se dostanete na další průchod, což opět vytváří příjemný pocit napjatosti. Bohužel se nemůžete dostat do posledních dvou komnat.

Na cestě zpátky projdete oběma kuličkovými komorami a žebrovaným zúžením mezi nimi.

Klouzání a oddálení, konstantní změna ostrosti a šířky a střídavá stimulace žeber a nubů je účinná. To vytváří fantastickou a velmi intenzivní stimulaci, která rychle vede k násilnému orgasmu.

Pěkná věc o Ice Fleshlight spočívá v tom, že můžete vidět svůj penis přes materiál, protože Fleshlight Case je také průhledný ve verzi ICE. Můžete vidět přesně, kde jsou glans a můžete dokonale ovládat své oblíbené oblíbené místa v Crystal Channel.

Čištění křišťálového kanálu je poměrně časově náročné, jelikož mnoho zbytkových gelů a zbytků spermií se může hromadit v komorách a mezi nuby.

Při čištění vložky je proto třeba jej krátce a pečlivě otočit obráceně.

Protože sušení trvá poměrně dlouhou dobu, doporučuje se další vysoušení vnitřního kanálu.

Poznámka: Průhledný materiál vložky neobsahuje žádné barevné pigmenty a proto je povrch po umytí poněkud lepivější než normální (barevné) vložky Fleshlight.

Proto je nezbytné po vyčištění prášek vložkou “Fleshlight Renewing Powder” nebo 100% mastencem, aby se povrch při příštím použití cítil bez lepení a sametově měkký. 

Závěr

Celkově Crystal Insert of Ice Fleshlight nabízí velmi pestrou a extrémně intenzivní stimulaci.

Je hodně zábavy klouzat dopředu a dozadu mezi dvěma komorami plnými nuby a cítit měnící se zúžení a účinek nubů a struktur žeber.

Stimulace v krystalovém kanále je poměrně intenzivní a poměrně rychle vede k orgasmu, a proto je zvláště doporučována u obřezaných mužů.

Náš výběr

Okouzlujte vnitřní akce s Fleshlightovým nejlepším zařízením samoobsluhy a průhledným modelem Fleshlight Ice. Se zesílenou vizuální stimulací vám zážitek z legrace mužského pohlaví vám vybuchne.

uživatelské recenze

Přeprava se uskutečnila velmi rychle v diskrétním balení.

Když dorazila, byla třela práškem.

Při opakovaném mytí však může být odstraněno a nic jiného se nestane, když hledáte uvnitř.

Ve všech případech doporučujeme použití velkého množství maziva, jelikož jinak bude transparentní materiál lehce držet.

Nicméně FLESHLIGHT Ice se doporučuje. Jen se cítí úžasná! A skutečnost, že můžete sledovat, co se děje uvnitř, vás činí ještě atraktivnějšími.

Čištění je velmi snadné, protože můžete také odstranit víčko vzadu a vyndat vložku zpět a zpět.

Herbert

Jeden z nejlepších produktů značky Fleshlight. Super příjemný pocit, perfektní fit pro 19 × 4,5 cm, snadno se čistí s nějakou praxí. Ale vždy důkladně opláchněte, dezinfikujte, důkladně osušte a práškem škrob. Komunikace s prodejcem: skvělá! Pěkný tým, přátelská komunikace, služby orientované na zákazníka.

Platýs

Fleshlight je bezkonkurenční. Trochu se zahřeje, na to dost gel a zábavu může začít :-) Skvělý pocit! Krásný výhled! Žádné další, ale ne méně. Trochu obtížně čisté, ale co to sakra …

Luponero

Jeden by se měl pokusit. Neutral jsem to! (I kdyby to mohlo být tady a tam užší a sací účinek pro mě není tak silný, jaký jsem očekával)

Poznámka k modelu Crystal v zásadě.

Protože materiálová kompozice se liší od barevných modelů, drží se rychleji.
Je těžší vyčistit, protože se vždycky bojíte zničit, když je rozdělíte.
Zvláště pokud chcete otřít ji dolů, abyste ji vysušili a prášek po mytí a sušení.

Koupil bych to znovu, ale možná v jiné formě a barevný, aby byl při čištění “stabilnější”.

Mike

Expedice s Hermesem se skvěle zpracovala. Baterka vyšla v originální uzavřené krabici.
To, co se na něj zvlášť obrátí, můžete vidět, jak drážky a stimulační nuby ho dráždí.

Čištění je snadné, poté je třeba ošetřit přípravkem Fleshlight Renewing Powder,
pak je i lepkavá vlastnost materiálu pryč.

Dobrá péče a můžete se s ní hodně bavit.

Horní část, s opět potěšením.

Sebastian

S více zábavy a orgasmy nemůžete masturbovat než s Fleshlights.

Peníze mohou být investovány v každém případě za to, a také malé výdaje, jak jsem zjistil, malý maziva, což je také povinnost a na vodní bázi přijmout a už může začít zábavu! Po použití jednoduše opláchněte vodou a nechte vyschnout.

Musíte říci, že díky průsvitnému materiálu se vložky držely víc než “normální”, a proto pokud chcete použít i další regenerační prášek, taky jsem to udělal na začátku, ale dokonce si myslím, že to nutně nepotřebujete , praní je jasně důležitější.

Mohu jen doporučit tuto pěknou sextoy, ještě víc než Stamina Training Unit nebo Flight I still have, protože se mi líbí to ještě trošku lepší, protože můžete také vidět celou “akci”. :)
Mohu také říci, jaká intenzita je na stejné úrovni s výcvikovou jednotkou Stamina, která by měla přinést k orgasmu “nejrychlejší”. Obvykle (pro oba) 10 minut bych řekl. Samozřejmě, někdy to trvá jen pár minut nebo dokonce déle. A orgasmy jsou mnohem intenzivnější než když masturbuji rukama, například.

Jsou samozřejmě osobní zkušenosti, ale kdo chce mít Sextoy je velmi dobře doporučován tady nebo obecně Fleshlights.

Dirk Miller

Koupil jsem Fleshlight za mne a mého partnera. Můžete si s ním užívat spoustu zábavy i ve dvojicích. Průhlednost Fleshlight je skutečným vrcholem a poskytuje ještě větší zábavy!

Zde můžu potvrdit pouze to, co předcházející řečníci říkali: zpočátku se zdá být poněkud mléčný díky prášku, ale poté, co byl připraven k použití s ​​vodou, je zcela transparentní.
Ve skutečnosti je tento materiál trochu lepkavý, takže jsem objednal i kukuřičný škrob. Takže podle mého názoru to také není problém. Nezaznamenal jsem žádné nepříjemné pachy.

Celkově je Fleshlight jednou z nejlepších dostupných hraček. Nic jiného se tak blíží realitě. Cena stojí za to v každém případě!

Eric

Objednali jsme Fleshlight Ice Butt Crystal, protože jsme chtěli dlouho koupit Fleshlight.
Objednáno, doručeno rychle jako obvykle.

Již při rozbalení se stalo docela nervózní.

Předhřátý, opatřený příslušným mazivem a mimo něj.

Ten pocit je prostě úžasný!

Dokonce i s mou velkou velikostí je to jen úžasné!

Hodí se krásně a skutečně se cítí skutečně.

Ale buď opatrný! Nebezpečí závislosti!

Manu

Dostal jsem část za půl roku a jsem spokojen! Je to velmi dobrý pocit a orgasmus trvá déle než ručně. Ale po tom by bylo rozumné vzít si sprchu a vzít to s sebou a vyčistit to tam!

Připojit

Nemyslel jsem si to!

Věc je tak nadržená, že mohu přijít do 30 let k orgasmu! Vzhledem k tomu, že to nikdo nechce, musím být velmi opatrný, abych to udělal alespoň několik minut!

Simon

Náš výběr

Okouzlujte vnitřní akce s Fleshlightovým nejlepším zařízením samoobsluhy a průhledným modelem Fleshlight Ice. Se zesílenou vizuální stimulací vám zážitek z legrace mužského pohlaví vám vybuchne.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics