Pārskats Best 4 Gay Sex Toy Fleshjack - Kā padarīt Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Pārskats Best 4 Gay Sex Toy Fleshjack – Kā padarīt Fleshlight

Īsa pārskats par vīriešu seksa rotaļlietu cienītājiem. Top-4 Fleshjack izcilos modeļus: no caurspīdīgas apakšējās formas priekšmetiem līdz iekšējai funkcionalitātei Fun Turbo.

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Fleshjack ledus
(Mūsu izvēle)
Ērta cauruļu forma
Fleshjack Allen King
(Mūsu izvēle)
Reālistiska Pieaugušo filmu aktieru anusa kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsu izvēle)
Pārnēsājams un neuzkrītošs
Fleshjack Turbo aizdegšanās
(Mūsu izvēle)
Kanāls ar unikālu faktūru

Fleshjack gidu pārskats: kurš masturbators ir labākais?

Fleshjack seksa rotaļlietas tiek ražotas ASV kā daļu no vairākām Fleshlight sērijām. Fleshjack bagātību ievērojamā atšķirība attiecībā uz visiem pārējiem šī veida noderīgajiem un smieklīgajiem Fleshlight lietām ir tā, ka Fleshjack priekšmeti tiek ražoti gejiem. Vai arī tiem, kas vēlas izmēģināt vīriešu spēlē.

Mūsu izvēle

Iepazīstieties ar iekšējo darbību ar FleshJack stilīgāko pašpieredzes ierīci un tikai pārredzamu modeli – FleshJack Ice. Ar paaugstinātu vizuālo stimulāciju jūsu Ice Jack vīriešu dzimuma rotaļlietu pieredze izpūst jūs prom.

Mūsu izvēle

Mazs, kompakts un gatavs lietošanai un ļaunprātīgai izmantošanai! Allen King’s Fleshjack iezīme ir stingra atvere ar mezglu virpuļošanu, kam seko intensitātes grēdas un virkne rakstainu kroku un izciļņu, kas aicina jūs uzņemties savu mīlestību pret masturbāciju uz nākamo līmeni.

Mūsu izvēle

FleshJack Quickshot ir jauns veids, kā uzņemties mūsu oriģinālās vislabāk pārdotās FleshJack vīriešu pašmīlības rotaļlietas. Quickshot var būt kompakts, bet tajā ir liels perforators. Produktam ir netraucēts izejas punkts, un tas pastiprina stimulāciju gan pāriem, gan masturbācijai. Tās izmērs un stingra saķere padara Quickshot perfektu ātrai solo spēlēšanai.

Mūsu izvēle

Fleshlight Turbo piedāvā visreālāko un atbilstošāko alternatīvu orālo seksu. Unikāli izstrādāts ar trim sākotnējās ievietošanas punktiem, Turbo nodrošina prāta-pūšanas sajūtas, kas sinonīmi ir ikreiz, kad jūs to izmantojat.

Lielākā daļa no Fleshlight modeļiem atgādina par parastajām zibspuldzēm formā, un Fleshjacks šajā ziņā neatšķiras.

Tipisks postenis sastāv no mīksta un elastīga piedurkne (vienība, kurā jūsu dzimumlocekļa kustība), ieejas punkts (tas var izskatīties kā maksts, muca caurums, vīra vai sievietes lūpas vai arī tas var būt relatīvi abstrakts dizains), un korpuss ar vienu vai diviem aizsargvāciņiem.

Tātad, kas ir interesanti tipiskajā Fleshjack produktā?

Tas ir mazā mērā atkarīgs no jūsu personīgās izvēles.

Visi no tiem ir diezgan ērti, savietojami ar dažādiem pielikumiemIr rozā pliks, ledus caurspīdīgi, ledus zilā modeļi Kārtis taisnīgi imitē dabiskās cilvēka atveres

Visbiežāk aizraujoša lieta ir: kameras ir pārklātas ar daudzveidīgām tekstūrām, kas nodrošina ārkārtīgi naturālistiskas izjūtas.

Jūs esat jautri, jo cilvēks ir “darba daļa”, nevis ar smirdošu mīlas piedzīvojumu, kas pēc viena vai diviem izmēģinājumiem.

Mēs to esam parādā par jauktu materiālu Super Skin. Fleshlight ražotāji to izmanto piedurkņu ražošanai.

Šeit mēs esam aprakstījuši četrus Fleshjack priekšmetus. Tie ir neparasti, nežēlīgi noderīgi un ļoti pārsteidzoši skaisti. Un viņi ir vislabāk pārdotās vīriešu seksa rotaļlietas. Nu, viņi patiešām nevar palikt pie geju penis radara.

TOP 4 Fleshjack – Pārskats

Fleshjack Ice – Par geju mīlestības novērotājiem

Šī tērauda ledus pārklājošā Fleshjack rotaļlieta ir paredzēta, lai strādātu un vērotu mīlas prieks. Fleshjack ražotāji zina, ka daudzi vīrieši vēlas redzēt viņu penises darbības laikā, un viņi ir izveidojuši šo modeli.

Balta caurspīdīga Super Skin piedurkne un stiklaina caurspīdīga korpuss ļauj iegūt dubultu prieku.

Un šajā gadījumā piedurknes virsma ir drausmīga. Aiz pievilcīgas smailes ieejas, jūs (vai jūsu galvenais instruments, lai būtu precīzi) atradīsiet vairākas reljefa kameras ar sagriešanas un griešanas ribām.

Papildus tiem ir vairāki punkti, gabali, paplašināšanās un sašaurināšanās vietas.

Starp citu, jūs varat efektīvi mainīt savas jūtas, regulējot gaisa izejas līmeni: ir speciāls vāciņš. Tomēr jums nepietiek? Uzziniet, cik liels jūsu gailis atrodas šajā svaigā dzidrā ierīcē! Kopējais garums ir 9,75 collas, mīlestības garums ir 8,5 collas.

Plusi

 • Nevajadzīga anas ieraksta brūce
 • Ērta cauruļu forma
 • Viegli tīrāms (nevainojamas ziepes un citi agresīvi tīrīšanas līdzekļi netiek ieteikti Super Skin materiālam)

Cons

 • Pirms izmantošanas nepieciešams uzsildīt (bez tā jūs nesaņemsit patiesas sajūtas)
 • Caurspīdīga ledus krāsa (iegūta garša)

15_boys_ahead: “Vēss, ļoti foršs, stilīgākais Fleshjack modelis! Es to izmēģināju ar savu šūpoles bro. Mēs abi esam līdzīgi šīm lietām. Ledus dibens ir brīnišķīgs. Es nekad neesmu iedomājies, ka es redzu, ka mans prieks kloķis darbojas, sniedzot prieks manam bro, tajā pašā laikā. Pietikšanas gredzens bija pietiekams, un tas nav žāvēts pirms mūsu laika. Es neesmu atradis trūkumus, lai gan esmu savāds. Un mans bro, arī. “

Fleshjack Allen King – Pieaugušo zvaigžņu aktieru cienītājiem

Allen King ir Pieaugušo filmu aktieris, kas dzimusi 1990. gadā. Gudrs un skaists zēns vēlējās kļūt par pieaugušo zvaigzni, kad viņš vēl bija pusaudzis. Tad, kad viņam bija 24 gadi, viņš sazarojās ar to.

Nē, nav tumši melnu matiņu un acu un tumšas olīvu ādas.

Šī izveicīgā skatītājam ir viegla un maiga izskats, bet kāda ir vieglums viņa lūpās, ķermenī un citos džungļos? Jūs noteikti vēlaties sajust garšu. Un šis Fleshjack modelis pie rokas (un jūsu rokā) ir tas, kas ir nepieciešams.

Aplūkojiet šo mazliet ieplūdes dobumu: tas ir veidots no paša Allena. Jebkurā veidā, iekšēji pūtītes, cusps un viļņi neļaus jums un jūsu penis justies garlaicīgi.

Kopējais garums ir 9,75 collas, mīlestības garums ir 8,5 collas.

Plusi

 • Reālistisks pieaugušo filmu aktieru anusa kopija (majestātiska iekšējā tekstūra)
 • Long entuziāla kamera
 • Ērta cauruļu forma
 • Viegli tīrāms (nevainojamas ziepes un citi agresīvi tīrīšanas līdzekļi netiek ieteikti Super Skin materiālam)
 • Pulveris zilā krāsā iekļauts fleshjack gadījumā

Cons

 • Pirms lietošanas jāuzsilda
 • Tikai rozā nude krāsā

Andy CeeSs: “Es esmu tas, kas viņu mīl. Cilvēks, es nebaidos to pateikt, kur mēs esam galu galā? Es redzēju šo Fleshlight priekšmetu, un es biju ieinteresēts to pieskarties un nonākt pie tā. Nu, es to joprojām skatos King filmas. Patiesībā viņš ir mans Sweet Tushie King, un es esmu patiešām ar viņu, katru reizi. Un es pateicos Fleshjack par neaprakstāmo prieks, ko tas man devis. “

Jake173-m5: “Es gribēju izmēģināt dažus googawus no šīs Fleshjack Boys sērijas un izvēlējos šo. Vienkāršā iemesla dēļ, ka man patika šis spāņu dāsnu bārkstis. Ieraksts izskatījās tik pievilcīgs. Tāpēc es to pasūtīju un jebkad esmu labākais pašaizliedzošais instruments. Nu, ja jums ir iztēles grauds. Durvis ir diezgan saspringtas, zāle ir aizraujoša, un dzīvojamā istaba ir ļoti reālistiska, kā arī citas telpas. “

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Fleshjack ledus
(Mūsu izvēle)
Ērta cauruļu forma
Fleshjack Allen King
(Mūsu izvēle)
Reālistiska Pieaugušo filmu aktieru anusa kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsu izvēle)
Pārnēsājams un neuzkrītošs
Fleshjack Turbo aizdegšanās
(Mūsu izvēle)
Kanāls ar unikālu faktūru

Fleshjack Quickshot – tiem, kam patīk noturēt intīmos noslēpumus

Šis Fleshjack izstrādājums ir maigs un gudrs modelis, kam ir caur kanālu, unikālas tekstūras un jauks, ledus caurspīdīgs dizains. Vai vēlaties ātri izklaidēties? Par šo “vintage” vienumu tiek veikta tā, kā mums saka nosaukums.

Neviena detaļa, kas atgādina sieviešu daļas: sniegums ir vienkāršs (burtiski, huh) un brutāls.

Bet tas ir īsts pavediens. Neviens nezina, kas tas ir, pat pēc tā skatīšanās. Un viss, kas tiek prasīts, ir: saspringts, bet labi izstiepts ieejas caurums, uzmundrinoša, elastīga un hipoalerģiska iekšējā virsma, iespēja vērot, ka jūsu gailis strādā smagi, bet neilgu laiku.

Jūs varat spēlēt solo, turēt suck-and-strike demonstrācijas pie sava partnera vai stimulēt mutes izklaidi: partneris var saglabāt pārredzamu Fleshjack cutie mutē bez jebkādām komplikācijām. Jūs vienmēr ņemsiet četrus no tiem. Abi no jums Kopējais garums ir 4,4 collas, mīlestības garums ir 3,5 collas.

Plusi

 • Atvērta tipa piedurknes modelis (izeja ir brīvi, bet reljefs)
 • Pārnēsājams un neuzkrītošs (caurspīdīgs = nav krāsots)
 • Plastmasas korpuss, kas izveidots kā vienkārša cauruļu vara
 • Pievilcīgs pretputekļu vāciņš katram galam
 • Viegli tīrāms (nevainojamas ziepes un citi agresīvi tīrīšanas līdzekļi netiek ieteikti Super Skin materiālam)
 • Lieliska budžeta cena

Cons

 • Pirms lietošanas jāuzsilda
 • Tikai bezkrāsains
 • Diezgan maza izmēra (iegūtā garša)

Tim Rots IV: “Es zinu, ka es nekad uzdrošinos to darīt ar citu vīrieti. Bet es gribēju izmēģināt, un es izvēlējos kādu no Fleshjack šķirnes. Lielākā daļa masturbatoru likās mani aizbēgt. Šis bija nepretenciozs, viegli noslēpts un izdevīgs budžetam. Jauka izvēle pērļošanas starteriem. Tas ir taisnība, manā gadījumā.

Ceļojumā es to glabāju kopā ar mani, to vienreiz atvedu uz koledžu. Neviens nezina, bet es priecājos ar neaizmirstamu adrenalīna skriešanu. Nu es esmu pateicīgs. Dīvainā gizmo ir padarījusi manu dzīvi bagātāku, emocionālu un sentimentāli. “

Bobijs B .: “Jautri, lai jūsu akmeņi tiktu izlaisti, kad jums nav laika. Un tas ir diezgan lēts, bet esmu apstiprinājis kvalitāti. Izņemot smērvielas žāvēšanu pārāk ātri, bet es parasti izmanto mine. Fleshjack puiši ir stilīgākie puiši. “

Fleshjack Turbo aizdegšanās – Orālai seksa atbalstītājiem

Šis vienums formāli nav saistīts ar Fleshjack sēriju, bet tiem, kas mīl patiesi vīriešu atskaņošanas laikus, bieži vien ir ieinteresēti zināt par modeli. Šī Turbo ir izstrādāta abstrakti: nav minēts sievietes vai cilvēka daļām. Bet, kad jūs to lietojat, jūs saprotat, ka jums ir taisnība bez šiem bagatelles.

Pirmā kamera atdarina muti ar lepni mēli; otra kamera ir kanāls ar unikālu faktūru, radot iespaidu, ka jūsu laimīgais penis strādā kaklā. Un kakls ir prasīgs un paklausīgs vienlaicīgi.

Varbūt jūs sajaucat par šīs funkcijas aukstās un kaulus saturošās ledus-zilās krāsas krāsu? Nu, mēģiniet un pārliecinieties: tas nav svarīgi tagad. Ārējās turbīnas ziedlapiņas (arī blīvas lūpas) un iekšējais Super Skin materiāls liks jums aizmirst par jebkādiem nosacījumiem. Jūsu uguns silda ar Turbo paātrinājumu, un sula spiež svētlaimes pīķa laikā, bet jūs tajā pašā laikā neuzmanat: lietas iet uz priekšu jums labi.

Mēs to domājam, cilvēks. Šīs rotaļlietas nosaukums ir Turbo aizdedze, un tas summē un iznīcina to.

Kopējais garums ir 9,75 collas, mīlestības garums ir 8,5 collas.

Plusi

 • Neparasti zila ledu krāsaina
 • Turbīnas ieejas brūce
 • Ērta cauruļu forma
 • Viegli tīrāms (nevainojamas ziepes un citi agresīvi tīrīšanas līdzekļi netiek ieteikti Super Skin materiālam)
 • Caurspīdīgs korpuss un vāciņš

Cons

 • Pirms lietošanas jāuzsilda
 • Neanatomisks izliekts atvere (iegūta garša)
 • Zilā ledus krāsa (iegūta garša)

ABC123: “Es vienmēr gribēju izmēģināt šo mutisko iezīmi ar vīrieti, nevis sievieti. Es esmu norma, tas ir. Nu, man patīk domāt, ka es esmu. Izgrieziet lupatu, es biju zem mākoņa. Es baidījos iet uz vīriešiem, kas man patika, un sacīja: “Hei, dude, es gribu likt manu gailis mutē, vai jūs to darīsiet ar mani?” Damn, tas ir dīvaini. Tāpēc es meklēja, izmantojot pieaugušo vietnes saturu … un vilcinājās nopirkt šo lietu.

Damn, tas bija brīnišķīgi. Es nevarēju iedomāties, ka es varētu iegūt šādu pieredzi. Tas sucks, lakās un norīt labāk nekā mana draudzene. Viņš negribēja viņu aizskart, bet tu mani saproti, ļaudis. “

Viss, kas šīm Fleshjack vīriešu kārībām vajag, ir uz ūdens bāzēta smērviela, to lietojot. Un nelielu daudzumu silta ūdens un nelielu ziepju gabalu (un varbūt dažus pilienus izopropila spirta, lai vajadzības gadījumā nopietni tīrītu) pēc katras raganas lietošanas.

Tas viss tiešām ir! Tikai pietiekami, lai jūs saglabātu savu talantīgo kompetenci.

Jauni notikumi seko jaunām iespējām, vai ne? Šis noteikums ir spēkā arī masturbatoru gadījumā, ja masturbatori ir Fleshjack modeļi.

Top prostatas masieri PĀRBAUDIET PAŠREIZĒJO CENU Īsi pabalsti
Fleshjack ledus
(Mūsu izvēle)
Ērta cauruļu forma
Fleshjack Allen King
(Mūsu izvēle)
Reālistiska Pieaugušo filmu aktieru anusa kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsu izvēle)
Pārnēsājams un neuzkrītošs
Fleshjack Turbo aizdegšanās
(Mūsu izvēle)
Kanāls ar unikālu faktūru
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics