Pārskats Prostatas vibrators - bezvadu masētājs Lelo Hugo: kā lietot 2021 thesocialu101.com

Pārskats Prostatas vibrators – bezvadu masētājs Lelo Hugo: kā lietot

Šis produkta pārskats par Lelo Hugo ir atšķirīgs. Un tas nav tikai tāpēc, ka es šobrīd to neesmu uzrakstījis, bet esmu mans draugs. Lelo Hugo nav parasts vibrators.

Drīzāk tas ir vibrators vīriešiem. Tas ir pareizi, jūs lasāt pareizi. Vibrators, ar kuru cilvēks var stimulēt viņa p-punktu. Tas kalpo pilnīgi, lai stimulētu prostatu, un tādēļ var atbrīvot neiedomājamas sajūtas.

Mans draugs jums pastāstīs, ja viņš ir sevi pierādījis un kā viņš ir izpildījis. Izbaudiet Hugo produkta pārskatu.

Mūsu izvēle

HUGO ir tālvadības prostatas masētājs, kas ir pilnīgi jauns veids, kā domāt par vīriešu prieku, neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar solo spēli.

Mana pieredze ar Lelo Hugo

Lelo Hugo noteikti ir numurs pats par sevi. Un tas sākas ar iepakojumu un beidzas ar tālvadības pulti.

Vairāk jaudas, lai iegūtu vairāk priekaŪdensdrošs, uzlādējams un tālvadības kontrole Vidēja izmēra visiem piedzīvojumu līmeņiem

Viņam ir daudz brīnišķīgu lietu, par ko tikai sapņo tikai vīrieši. Es uzzināju par to tuvāk šim produkta pārskatam un vēlētos dalīties ar jūsu pieredzi ar jums šeit.

Tātad jūs varat veidot savu prātu beigās. Jebkurā gadījumā testa beigās jūs varēsit izlemt, vai pirkums ir vērts vai arī jūs labāk saglabāt rokas no im. Bet vispirms vispirms.

Kā tiek piegādāts Hugo

Lelo Hugo tiek piegādāts ļoti eleganti un kvalitatīvi iepakojumā. Uz nākamo attēlu tas nav tik labi redzēt, bet čaulas ādas struktūra ir iespiesta uz iepakojuma virsmas.

Pateicoties logu stiklam un vibratoram aiz tā, viss izskatās ļoti cēls un ļoti kvalitatīvs. Papildus burts “Lelo” uz iepakojuma tika iespiests zeltā.

Es domāju, ka tas ir viens no augstākās kvalitātes un vislabākajiem iepakojumiem, ko es jebkad esmu redzējis kopā ar visiem Apple produktiem. 

Kartona pāris dienu laikā jau bija ar mani, un es tūlīt to varētu pārbaudīt un izmēģināt. Protams, man tūdaļ bija jāatver kastīte. Šajā attēlā ir redzams, ko jūs varat sagaidīt. Uz “virsmas” atrodas Hugo un pārbaudīta tālvadības pults, ar kuru jūs varat kontrolēt vibratoru. Bet vairāk par to vēlāk. 

Man šķiet jauki, ka abas daļas ir iestrādātas augstas kvalitātes cietajās putās. Tādējādi tie ir labi aizsargāti arī transportam. Ja jūs pacelat putas un izņemat tālvadības pulti un vibratoru, jūs atradīsiet citus piederumus. 

Papildus vibratoram un tālvadības pultam ir arī USB uzlādes kabelis, tālvadības pults, slavenā Lelo smērvielas paraugs un lietošanas instrukcija. Turklāt jūs atradīsiet uzglabāšanas maisiņu, kurā jūs varat visu labi uzglabāt un aizsargāt no svešām acīm. Tas ir arī ideāls, lai ceļojumu laikā to droši un aizsargātu.

Izskats un kvalitāte

No pirmā acu uzmetiena Lelo Hugo izskatās diezgan atšķirīgs no vairākiem anālās vibrācijas. Pēc izskata tas nav salīdzināms ar Lelo Billy, kas ir paredzēts arī analēzes stimulēšanai. Tās forma daudz atgādina kursorsviru datorspēļu spēlēšanai.

Es priecājos, ka esmu nolēmis par melnu krāsu, jo tas izskatās ļoti cēls un diskrēts arī patiesībā ar matētu krāsu. Tikai taisnība visiem tiem, kuri novērtē minimālismu un elegantu dizainu.

Lelo Hugo sastāv no 2 daļām. Mazais tiek novietots uz starplīķa un lielāks tiek ievietots priekšējā krūškurvja stimulācijā. Apakšā ir iekļauta arī hromēta Lelo emblēma. Ja paskatījos uzmanīgi, jūs pat varat redzēt sev tās atspoguļo. 

Tikai kvalitātē un kvalitātē tas ir ļoti kvalitatīvs. Virsma ir samtaini gluda, kā to iedomājamies. Nekas šeit vai kaut kas tāds nav. Visas daļas labi iederas kopā un veido slēgtu vienību. Lelo Hugo man ir atstājis ļoti kvalitatīvu un nocietīgu iespaidu.

Uzlāde un barošana pirmo reizi

Ja iespējams, Lelo Hugo ir pilnībā jāuzlādē par pirmo darbību. Lai to paveiktu, tam vajadzētu darbināt dažas stundas. Par laimi, Lelo nāk ar baltu USB kabeli, ar kuru jūs varat uzlādēt to jebkurā USB portā, piemēram, klēpjdatorā vai datorā.

Divas baterijas, kas iekļautas komplektācijā, arī jāievieto tālvadības pultī, lai jautri varētu sākt nekavējoties. Attēlā redzams tālvadības pults interjērs. Šeit jāievieto divas AAA baterijas. Lai atvērtu tālvadības pulti, ir iekļauts arī neliels Lelo taustiņš.

Pēc tam, kad esat to piegādājis pietiekami daudz jaudas, tas sāk darboties pirmo reizi.

Operācija

Visu svarīgu informāciju par Lelo Hugo darbību var atrast arī komplektācijā iekļautajā lietošanas instrukcijā, kuru jūs varat šeit lejupielādēt bez maksas. Ja jūs vēlaties pirmo reizi ievietot Lelo Hugo, vienkārši nospiediet divreiz.

Lai pārslēgtos dažādos vibrācijas režīmos, vienkārši nospiediet pogu vēlreiz, lai sasniegtu vajadzīgo režīmu. Ja vēlaties to izslēgt, vienkārši nospiediet un turiet vairākas sekundes. Tad viņš dzird vibrēt.

No otras puses, tālvadības pults ir nedaudz sarežģītāka. Tam ir 2 režīmi. Pirmais režīms (1. režīms) ir sensemotion režīms. Šis režīms ļauj mainīt intensitāti, pagriežot tālvadības pulti. 

Jūs iestatiet šo režīmu, nospiežot pogu +. Kad savienojums ir izveidots, LED displejs iedegas uz tālvadības pults un vibratoru. Tagad jūs varat mainīt intensitāti, noliekot tālvadības pulti. Tas man ļoti labi strādāja jau no paša sākuma un radīja labu iespaidu.

Tālvadības pults arī vibrē, un tālvadības pults lietotājs zina, kādā režīmā jūs esat. Tomēr jūs varat arī pielāgot vibrāciju tālvadības pultī, nospiežot pogu 5 sekundes. Jūs varat ieslēgt vibrāciju, nospiežot pogu vēlreiz 5 sekundes.

Lai ievadītu Sensemotion režīmu 2, vienkārši nospiediet Nospiediet taustiņu. Tas man ļoti labi strādāja jau no paša sākuma.

Mūsu izvēle

HUGO ir tālvadības prostatas masētājs, kas ir pilnīgi jauns veids, kā domāt par vīriešu prieku, neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar solo spēli.

Tagad vibrācijas līmenis mainās tikai, pārvietojot tālvadības pulti, neatkarīgi no tā, kādā virzienā. Es arī uzskatu, ka šis režīms ir ļoti novatorisks. Jo ātrāk pārvietosiet tālvadības pulti, jo intensitāte būs intensāka. It īpaši, ja jūs sākat krata, jūs varat skaidri redzēt šo režīmu. 

Ja jūs tagad nospiedīsiet trešo reizi, jūs ievadīsiet 3. režīmu, kurā jūs varat izvēlēties, kuru vibrācijas programmu atskaņot. Izmantojiet + un – taustiņus, lai attiecīgi mainītu intensitāti. Kad jūs nospiežat atkal, jūs iziet cauri 6 vibrācijas režīmiem, līdz atgriezīsieties sensemotācijas režīmā.

Vai tas ir piemērots arī iesācējiem?

Lelo Hugo prasība ir nedaudz sarežģītāka, taču jūs ātri to pierodat. Ja jums nav pieredzes ar prostatas vibratoriem, jums vajadzētu iegādāties lētāku modeli, jo šis modelis nav obligāti lētākais ar gandrīz 200 eiro.

Šeit ar citiem modeļiem var noteikt daudz lētāk, vai iegāde ir pati vērta vai nē. Tomēr es esmu pilnīgi pārliecināts par darbību un komfortu. Man ir reti sastopama tik intuitīva sextoy kā lelo Hugo. Tieši tāpēc es to noteikti iesaku iesācējiem.

Visbeidzot, tā izmēri (13,1 x 16,8 x 4,1 cm) nav īpaši lieli, tādēļ tas ir ideāls ceļošanai. Lai sniegtu jums labāku iespaidu par izmēriem, jūs atradīsiet zem tieša izmēra salīdzinājuma ar salokāmo noteikumu. 

Ja jums ir tik daudz naudas un varat iedomāties, ka prostatas stimulēšana varētu būt ļoti patīkama, jums vajadzētu iegādāties Lelo Hugo. Tā kā tīri kvalitāte, funkcionalitāte un orgasms (vairāk par to vēlāk) var pilnībā ieteikt to jebkurā gadījumā.

Tas, kā tas jūtas, viss stimulēšanai

No stimulēšanas tā patiešām ir unikāla. Es izmantoju dažus Lelo smērvielu paraugus. Šī ir ūdens bāzes smērviela, kas nav kaitīga silikona virsmas struktūrai. Kad berzē, pārliecinieties, ka jūs vienmērīgi sadalāt želeju, lai būtu piemērota “plēve” uz prostatas vibratoru.

Ievietošana ezera darbā bija ļoti vienkārša. Smērvielas ir paveikusi darbu šeit. Pateicoties vibratora ergonomiskajai formai, tas arī lieliski pielāgojas ķermenim. Mazākā vibratora daļa vienkārši balstās uz aizsprostu, kur to var stimulēt papildu integrēts motors.

Sākumā sajūta bija ļoti neparasta, bet ar laiku jūs pie tā pieraduši. Jauka lieta ir tāda, ka jūs varat arī ņemt to vannā, jo tā ir pilnīgi ūdensizturīga.

Tālvadības pults ir ļoti viegli kontrolēt, un man jāsaka, ka viņš deva man orgasmu, kāds man nekad agrāk nebija pieredzējis. Orgasms ir ļoti intensīvs un nav tik īss kā tipisks orgasms. Drīzāk tie ir viļņu forma, kas plūst cauri un satraukumu jūs. Tiem, kuri nav izmēģinājuši kaut ko tādu, noteikti vajadzētu izmēģināt, jo tā ir pilnīgi jauna un unikāla pieredze.

Vibratoru secinājums un kopsavilkums

Kopumā esmu pilnīgi pārliecināts par Lelo Hugo. Viss, kas jums nepieciešams, lai sāktu prostatas stimulāciju, ir iekļauts.

No USB kabeļiem līdz Sensemotion tālvadības pultis. Jūs nekādā gadījumā nevarat sūdzēties. Smērviela arī ļoti labi strādāja kombinācijā ar Hugo.

Es varu ieteikt Hugo visiem vīriešiem, kuri vienkārši vēlas izmēģināt kaut ko pilnīgi jaunu un vēlas peldēt septiņos mākoņos. Intensitāte man vienkārši ir pilnīgi jauna. Tomēr šim priekam ir arī lepna cena. Kopumā jums ir jāmaksā gandrīz 200 eiro, lai izbaudītu šo stimulēšanas intensitāti.

Mani pārliecināja arī dažādie režīmi. Šeit ir kaut kas par katru garšu. Tālvadības pults dažādās izmantojamības iespēja strādāja arī bez manām problēmām. Viņa nekavējoties darīja to, kas viņai bija jādara saskaņā ar rokasgrāmatu. Diapazons ir aptuveni 10-12 metri. Tas ir atkarīgs no telpas, kurā atrodas.

Tāpēc es varu ieteikt Lelo Hugo visiem tiem, kas vienkārši vēlas izmēģināt kaut ko jaunu un piešķirt svarīgu kvalitāti, izcilu dizainu un izcilu funkcionalitāti. Arī akumulatora darbības laiks līdz pat 2 stundām ir vairāk nekā pietiekams. Tāpēc man ir skaidrs ieteikums nopirkt Lelo Hugo.

Nav atrasts pareizais vibrators? Šeit ir vēl viens padoms: ja jūs nevarat izlemt vispār vai varbūt pat nezinat, kurš vibrators ir piemērots tieši Jums un jūsu vajadzībām, tad vienkārši sāciet vibratora meklētāju.

Atbildot uz 3 jautājumiem, tas jums parādās ērti, anonīmi un pilnīgi bez maksas, un šis vibrators jums vislabāk atbilst. Tas aizņems mazāk par minūti. Šeit jūs varat sākt vibratora meklētāju.

Pretējā gadījumā es arī varu ieteikt savu jauno grāmatu “So kommen du richtig”. Šajā vienumā es parādīšu, kā vislabāk izmantot savu vibratoru.

Mūsu izvēle

HUGO ir tālvadības prostatas masētājs, kas ir pilnīgi jauns veids, kā domāt par vīriešu prieku, neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar solo spēli.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics