Peržiūrėti prostatos vibraciją - bevielį masažierių Lelo Hugo: kaip naudotis 2021 thesocialu101.com

Peržiūrėti prostatos vibraciją – bevielį masažierių Lelo Hugo: kaip naudotis

Ši produkto ataskaita apie “Lelo Hugo” yra kitokia. Ir tai ne tik todėl, kad aš ne parašyti šį kartą, bet mano draugas. “Lelo Hugo” nėra įprastas vibratorius.

Priešingai, tai yra vibracija vyrams. Tiesa, jūs skaitote teisingai. Vibratorius, su kuriuo žmogus gali stimuliuoti savo p-tašką. Jis visiškai padeda stimuliuoti prostatą ir todėl gali išlaisvinti jausmus.

Mano draugas jums pasakys dabar, jei jis įrodė save ir kaip jis atliko. Pasimėgaukite Hugo gaminio ataskaita.

Mūsų pasirinkimas

HUGO yra nuotolinio valdymo prostatos masažas, kuris yra visiškai naujas būdas galvoti apie vyrų malonumą, nesvarbu, ar tai yra susietos ar solo grojimo dalis.

Mano patirtis su Lelo Hugo

“Lelo Hugo” tikrai yra pats numeris. Tai prasideda nuo pakuotės ir baigiasi nuotolinio valdymo pulteliu.

Daugiau energijos daugiau malonumoNeperšlampama, įkraunama ir nuotoliniu būdu valdoma Vidutinis visų nuotykių lygis

Jis turi daug puikių dalykų, apie kuriuos daugiausia vyrų tik sapnuoja. Aš atidžiau pažvelgiau į šią produkto ataskaitą ir norėčiau pasidalinti savo patirtimi su jumis čia.

Taigi galų gale galėsite susikurti savo protą. Bet kokiu atveju bandymo pabaigoje galėsite nuspręsti, ar pirkinys yra vertas, ar jūs geriau atsikratote savo rankų. Bet pirmiausia pirmiausia.

Kaip pristatomas “Hugo”

“Lelo Hugo” tiekiamas labai elegantiška ir aukštos kokybės pakuotė. Kitame paveikslėlyje tai nėra taip gerai pamatyti, tačiau į pakuotės paviršių nukreipta gyvatės odos struktūra.

Per lango stiklą ir vibratorių už jo visa gaminys atrodo labai kilnus ir labai kokybiškas. Be to, užrašai “Lelo” ant pakuotės buvo atspausdinti auksu.

Manau, kad tai yra viena iš aukščiausių kokybiškiausių ir geriausių pakuočių, kurias aš kada nors matėu kartu su visais “Apple” produktais. 

Dėžutė jau buvo su manimi per kelias dienas ir galėjau iš karto patikrinti ir išbandyti. Žinoma, turėjau iš karto atidaryti dėžutę. Šiame paveikslėlyje parodyta, ką galite tikėtis. “Paviršiuje” rasite “Hugo” ir patikrintą nuotolinio valdymo pultą, su kuriuo galite valdyti vibratorių. Bet daugiau apie tai vėliau. 

Man malonu, kad dvi dalys yra įdėtos į aukštos kokybės kietą putą. Taigi jie taip pat yra gerai apsaugoti transportui. Jei pakelsite putplastis ir išimsite nuotolinio valdymo pultelį ir vibratorių, rasite kitų priedų. 

Be vibratoriaus ir nuotolinio valdymo pulto taip pat yra USB įkrovimo kabelis, nuotolinio valdymo pultas, garsaus “Lelo” tepalų pavyzdys ir naudojimo instrukcijos. Be to, rasite laikymo maišelį, kuriame viską galite saugiai laikyti ir apsaugoti nuo išorinių akių. Taip pat yra idealus, kad keliaujant jis būtų saugus ir saugus.

Išvaizda ir kokybe

Iš pirmo žvilgsnio Lelo Hugo atrodo gana kitaip nei dauguma analinių vibratorių. Išvaizda visai nėra panaši į Lelo Billy, kuri taip pat yra skirta analinei stimuliacijai. Jos forma primena daug daugiau žaidimų vairuojant su kompiuteriu.

Džiaugiuosi, kad nusprendžiau už juodą spalvą, nes tai atrodo labai kilnus ir diskretus taip pat tikru, matiniu spalvų tonu. Tiesiog tiems, kurie vertina minimalizmą ir elegantišką dizainą.

“Lelo Hugo” susideda iš 2 dalių. Mažasis yra ant tarpakozės, o didesnis – į prostatos stimuliacijos anos. Apatinėje pusėje taip pat buvo įtraukta chromo Lelo emblema. Jei atidžiai žiūrėsite, jūs netgi galite pamatyti save atspindintį. 

Tik kokybės ir apdailos požiūriu, ji jaučiasi labai kokybiška. Paviršius yra švelnus sklandžiai, kaip tai įsivaizduoja. Čia nieko nėra ir nieko panašaus. Visos dalys puikiai tinka ir sudaro uždarą vienetą. Lelo Hugo paliko man labai kokybišką ir kilnų įspūdį.

Įkrovimas ir įjungimas pirmą kartą

Jei įmanoma, “Lelo Hugo” turi būti visiškai įkrauta už pirmą operaciją. Norėdami tai padaryti, jis turėtų būti maitinamas kelias valandas. Laimei, “Lelo” tiekiamas su baltu USB kabeliu, kuriuo galite įkrauti bet kurį USB prievadą, pvz., Nešiojamą kompiuterį ar kompiuterį.

Du įjungtos baterijos taip pat turėtų būti įkišamos į nuotolinio valdymo pultą, kad įdomus būtų galima nedelsiant pradėti. Toliau pateiktame paveikslėlyje parodytas nuotolinio valdymo pulto vidus. Čia turi būti įdėtos dvi AAA baterijos. Norėdami atidaryti nuotolinio valdymo pultą, taip pat yra mažas “Lelo” raktas.

Kai tiekiate pakankamai energijos, pirmą kartą ji pradedama veikti.

Operacija

Visa svarbi informacija apie “Lelo Hugo” veikimą taip pat pateikiama pateiktoje naudojimo instrukcijoje, kurią galite atsisiųsti nemokamai. Jei norite pirmą kartą įdėti “Lelo Hugo”, tiesiog paspauskite du kartus.

Norėdami pereiti į skirtingus vibracijos režimus, turėtumėte tiesiog paspausti mygtuką dar kartą, norėdami pasiekti pageidaujamą režimą. Jei norite jį išjungti, tiesiog paspauskite ir palaikykite keletą sekundžių. Tada jis girdi virpinti.

Kita vertus, nuotolinio valdymo pultas yra šiek tiek sudėtingesnis. Jis turi 2 režimus. Pirmasis režimas (1 režimas) yra “Sensemotion” režimas. Šis režimas leidžia jums keisti intensyvumą, pakreipdami nuotolinio valdymo pultą. 

Šį režimą nustatote paspausdami + mygtuką. Kai nustatomas ryšys, šviesos diodas įsižiebia nuotolinio valdymo pultelį ir vibratorių. Dabar galite keisti intensyvumą pakreipdami nuotolinio valdymo pultelį. Nuo pat pradžių jis labai gerai dirbo ir padarė gerą įspūdį.

Nuotolinis valdymas taip pat vibruojamas, o asmuo, turintis nuotolinio valdymo pultelį, žino, kokiu režimu esate. Tačiau jūs taip pat galite reguliuoti vibraciją nuotolinio valdymo pulte, paspausdami mygtuką 5 sekundes. Vibraciją galite įjungti 5 sekundes dar kartą paspausdami mygtuką.

Norėdami įvesti “Sensemotion” režimą 2, tiesiog paspauskite mygtuką. Tai nuo pat pradžių labai gerai dirbo.

Mūsų pasirinkimas

HUGO yra nuotolinio valdymo prostatos masažas, kuris yra visiškai naujas būdas galvoti apie vyrų malonumą, nesvarbu, ar tai yra susietos ar solo grojimo dalis.

Dabar vibracijos lygis keičiasi tik perkeliantis nuotolinio valdymo pultelį, nesvarbu, kuria kryptimi. Taip pat manau, kad šis režimas yra labai novatoriškas. Kuo greičiau perkelsite nuotolinio valdymo pultą, tuo stipresnė jo intensyvumas. Ypač tada, kai pradėsite purtyti, galite aiškiai jausti šį režimą. 

Jei dabar paspausite trečią kartą, įvesite režimą 3, kuriame galėsite pasirinkti, kurią vibracijos programą žaisti. Naudokite + ir – mygtukus, kad atitinkamai pakeistumėte intensyvumą. Kai vėl paspausite, jūs pereisite per 6 vibracijos režimus, kol grįšite į Sensemotion režimą.

Ar taip pat tinka pradedantiesiems?

“Lelo Hugo” yra šiek tiek sudėtingesnis reikalavimų, bet jūs greitai jį pripratinate. Jei neturite jokių prostatos vibratorių patirties, turėtumėte nusipirkti pigesnį modelį, nes šis modelis nebūtinai yra pats pigiausias beveik 200 eurų.

Čia su kitais modeliais galima nustatyti daug pigesnes, ar įsigijimas pats vertas, ar ne. Vis dėlto esu visiškai įsitikinęs operacija ir komfortas. Aš retai patirdavau tokį intuityvią sextoy kaip lelo Hugo. Štai kodėl galiu tikrai rekomenduoti pradedantiesiems.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus, jo matmenys (13,1 x 16,8 x 4,1 cm) nėra itin dideli, todėl puikiai tinka keliauti. Norėdami geriau suprasti matmenis, rasite žemiau tiesioginio dydžio palyginimo su sulankstymo taisyklėmis. 

Jei turite tiek daug pinigų ir galite įsivaizduoti, kad prostatos stimuliacija jums gali būti labai malonu, turėtumėte nusipirkti “Lelo Hugo”. Kadangi vien tik iš kokybės, operatyvumo ir orgazmų (daugiau apie tai vėliau) viską visada galite rekomenduoti bet kuriuo atveju.

Tai, kaip ji jaučiasi, viskas stimuliacijai

Nuo stimuliacijos yra tikrai unikali. Aš naudoju kai kuriuos “Lelo” tepalų pavyzdžius. Tai yra vandens pagrindu pagaminta tepalo priemonė, kuri nekenkia silikono paviršiaus struktūrai. Jei trinamas, įsitikinkite, kad paskirstyte gelį tolygiai, kad būtų tinkamas “filmas” ant prostatos vibratoriaus.

Įterpimas į išangę dirbo labai paprasta. Tepalas čia dirba. Dėl ergonomiškos vibratoriaus formos ji puikiai prisitaiko prie kūno. Mažesnė vibratoriaus dalis tiesiog tęsiasi į užtvanką, kur jį gali paskatinti papildomas integruotas variklis.

Iš pradžių jausmas buvo labai neįprastas, tačiau su laiku jūs priprasti prie jo. Puikus dalykas yra tai, kad jūs taip pat galite paimti į vonią, nes ji yra visiškai nepralaidi vandeniui.

Nuotolinio valdymo pultas yra labai lengvai valdomas, ir aš turiu pasakyti, kad jis davė man orgazmą, kurį anksčiau niekada nebuvo patyręs. Orgazmas yra labai intensyvus, o ne toks trumpas, kaip tipiškas orgazmas. Jie yra bangų formos, kurios praeina ir sužadina jus. Tie, kurie to nepadarė, turėtų tai išbandyti, nes tai visiškai nauja ir unikali patirtis.

Vibratoriaus išvada ir santrauka

Apskritai, esu visiškai įsitikinęs Lelo Hugo. Viskas, ko jums reikia prostatos stimuliavimui pradėti, yra įtraukta.

Nuo USB kabelių iki “Sensemotion” nuotolinio valdymo pultelio. Bet kuriuo atveju negalite skųstis. Tepalas taip pat dirbo labai gerai kartu su “Hugo”.

Aš galiu rekomenduoti “Hugo” visiems vyrams, kurie tiesiog nori išbandyti kažką visiškai naujo ir nori plaukti septyniame debesyje. Intensyvumas tiesiog kažkas visiškai naujas. Tačiau šis malonumas taip pat turi didžiulę kainą. Iš viso jūs turite sumokėti beveik 200 eurų, kad galėtumėte mėgautis šio stimuliavimo intensyvumu.

Man taip pat įtikino įvairūs režimai. Čia yra kažkas kiekvieno skonio. Nuotolinio valdymo pulto skirtingo naudojimo galimybė taip pat dirbo be jokių problemų. Ji iš karto padarė tai, ką ji turėjo pagal instrukcijas. Diapazonas yra apie 10-12 metrų. Tai priklauso nuo to kambario, kuriame esate.

Todėl aš galiu rekomenduoti “Lelo Hugo” visiems tiems, kurie tiesiog nori išbandyti kažką naujo ir pritraukti dėmesį į kokybišką apdailą, puikų dizainą ir puikias funkcijas. Taip pat yra daugiau nei 2 valandų baterijos. Štai kodėl aš turiu aiškią rekomendaciją nusipirkti “Lelo Hugo”.

Nepasirinktas tinkamas vibratorius? Štai dar vienas patarimas: jei jūs negalite nuspręsti ar net nežinau, kuris vibratorius yra tinkamas jums ir jūsų poreikiams, tada tik pradėkite vibratorių.

Atsakydamas į 3 klausimus, jis tau patogiai, anonimiškai ir visiškai nemokamai rodo, kuris vibratorius jums tinka. Tai užtruks mažiau nei minutę. Čia galite pradėti naudoti vibratorių.

Priešingu atveju taip pat galiu rekomenduoti savo naują knygą “So kommen du richtig”. Šioje aš parodysiu, kaip maksimaliai išnaudoti savo vibratorių.

Mūsų pasirinkimas

HUGO yra nuotolinio valdymo prostatos masažas, kuris yra visiškai naujas būdas galvoti apie vyrų malonumą, nesvarbu, ar tai yra susietos ar solo grojimo dalis.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics