Peržiūri geriausią 4 gėjų sekso žaislų Fleshjack - kaip padaryti Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Peržiūri geriausią 4 gėjų sekso žaislų Fleshjack – kaip padaryti Fleshlight

Trumpa vyrų sekso žaislų žinovų apžvalga. “Top-4 Fleshjack” išskirtiniai modeliai: nuo skaidraus dugno formos elemento iki “oral funter” funkcijos “Turbo”.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Fleshjack ledas
(Mūsų pasirinkimas)
Patogi vamzdžio forma
Fleshjack Allen King
(Mūsų pasirinkimas)
Reali “Adult” filmų aktoriaus anuso kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsų pasirinkimas)
Nešiojamas ir nepastebimas
Fleshjack turbinos uždegimas
(Mūsų pasirinkimas)
Kanalas su unikalia tekstūra

“Fleshjack” vadovo apžvalga: koks masturbatorius yra geriausias?

“Fleshjack” sekso žaislai gaminami JAV kaip “Fleshlight” serijos dalis. Fleshjack lobių skirtumas, palyginti su kitais šios naudingos ir juokingos “Fleshlight” daiktų rūšimis, yra tai, kad “Fleshjack” daiktai gaminami gėjams. Arba tiems, kurie nori išbandyti vyrų pjeses.

Mūsų pasirinkimas

Pažiūrėkite į vidinį veiksmą, naudodami “FleshJack” stiliaus malonumo prietaisą ir tik skaidrią “FleshJack Ice” modelį. Su padidinta regos stimuliacija jūsų “Ice Jack” vyrų sekso žaislų patirtis jus smūgis.

Mūsų pasirinkimas

Mažas, kompaktiškas ir pasirengęs naudoti ir piktnaudžiauti! “Allen King” “Fleshjack” turi griežtą anga su smegenų sūkuriu, po kurios yra intensyvumo briaunos ir raštuotų raukšlių ir raukšlių serija, kuri kviečia jus į savo meilę masturbuotis į kitą lygį.

Mūsų pasirinkimas

“FleshJack Quickshot” yra nauja pirmasis geriausiai parduodamų “FleshJack” vyrų savigalbos žaislas. “Quickshot” gali būti kompaktiškas, tačiau jis turi didelį smūgį. Produktas turi laisvą išvažiavimo vietą ir padidina stimuliaciją tiek pora, tiek masturbacijai. “Quickshot” dydis ir tvirtas sukibimas puikiai tinka greitai solo grojimui.

Mūsų pasirinkimas

“Fleshlight Turbo” siūlo jums pačią realiausią ir malonią alternatyvą oraliniam seksui. Unikaliai suprojektuota su trimis pradinio įterpimo taškais, “Turbo” kiekvieną kartą, kai jį naudojate, suteikia proto pūstų pojūčių, sinonimų, kaip gauti žvaigždžių pūstą darbą..

Dauguma “Fleshlight” modelių primena apie įprastus žibintuvėlių formas, o “Fleshjacks” šiuo požiūriu nesiskiria.

Tipiškas elementas yra minkštas ir elastingas rankovė (vienetas, kuriame jūsų varpa juda), įvažiavimo taškas (jis gali atrodyti kaip makštis, užpakalinė skylė, vyrų ar moterų lūpos arba gali būti santykinai abstraktus dizainas), ir korpusas su vienu ar dviem apsauginiais dangčiais.

Taigi, kas įdomu tipiškame “Fleshjack” produkte?

Tai labai nedaug priklauso nuo jūsų asmeninio pasirinkimo.

Visi jie gražūs, patogūs, suderinami su skirtingais priedaisYra rausvai nuogi, ledo skaidrus, ledo mėlyna modeliai Aprocesai teisingai imituoja natūralias žmogaus angas

Labiausiai jaudinantis dalykas yra viduje: yra kameros, kurias apima įvairios tekstūros, suteikiančios itin natūralistinius jausmus.

Jūs džiaugiatės, kad žmogus yra “darbo dalis”, o ne su smirdančiu meilės aksesuaru, kuris kyla po vieno ar dviejų bandymų.

Mes skolingi tai puiki medžiaga, pavadinta “Super Skin”. “Fleshlight” gamintojai ją naudoja rankovių gamybai.

Čia apibūdinome keturis “Fleshjack” elementus. Jie yra neįprasti, įnirtingai naudingi ir itin įdomūs. Ir jie yra geriausiai parduodami vyriški sekso žaislai. Na, jie tikrai negali likti nuo gėjų penis radarai, iš tikrųjų.

TOP 4 Fleshjack – apžvalga

Fleshjack Ice – už gėjų meilės stebėtojus

Ši plieno ledų permatoma “Fleshjack” žaislas skirtas naudoti ir stebėti meilės malonumus. “Fleshjack” gamintojai žino, kad daugelis vyrų nori matyti savo penis operacijos metu ir sukūrė šį modelį.

Balta skaidra Super Skin rankovė ir stiklo švarus dėklas suteikia jums dvigubą malonumą.

Šiuo atveju rankovių paviršius yra siaubingas. Už patrauklaus atramos įėjimo, jūs (ar jūsų pagrindinė priemonė bus tiksli) rasite keletą pagalbinių fotoaparatų su pjovimo ir pjovimo briaunomis.

Be jų yra ir daugybė taškų, gabalėlių, pleiščių ir siaurėjančių vietų.

Beje, jūs galite efektyviai keisti savo jausmus reguliuodami oro išėjimo lygį: yra specialus viršelio dangtis. Vis dėlto jums nepakanka? Pažvelkite, kaip didelis jūsų Gaidys yra šiame šviežiai išvalyti įrenginį! Bendras ilgis 9,75 colio, meilės ilgis yra 8,5 colio.

 • Nepaprasta anu įrašo žaizda
 • Patogi vamzdžio forma
 • Lengva valyti (švelnus muilas ir kiti agresyvūs valikliai NEKILNOJAMASIS “Super Skin” medžiagoms)

Minusai

 • Prieš naudojimą reikia šildyti (be to, jums nereikės gauti tikrų jausmų)
 • Skaidri Ledo spalva (įgytas skonis)

15_boys_ahead: “Kietas, labai kietas, stiliaus” Fleshjack “modelis! Aš bandžiau su savo sūpynės bro. Mes abu panašūs į šiuos dalykus. “Ice Bottom” yra puikus. Aš niekada nesuprato, kad aš galėčiau pamatyti savo džiaugsmo rankenėlę, tuo pat metu džiaugiuosi savo brole. Įsiurbimo pakuotėje buvo pakankamai, o iki mūsų laiko ji nebuvo džiovinta. Nemačiau trūkumų, nors aš ir smagiai. Ir mano bro, taip pat. “

“Fleshjack Allen King” – “Adult Star” aktoriaus gerbėjams

Allen King yra suaugusiųjų filmų aktorius, gimęs 1990 m. Sumanus ir gražus dukras norėjo tapti suaugusiuoju žvaigždiu, kai jis vis dar buvo paauglys. Tada, kai jam buvo 24 metai, jis atsiskyrė į jį.

Ne, juose nėra juodi plaukai ir akys, o tamsiai alyvuogių oda.

Šis žvilgantis žiūrovas turi lengvą ir švelnią išvaizdą, bet kokia lengvumas yra jo lūpose, kūnui ir kitiems junks? Jūs tikrai norite pasimėgauti. Ir šis “Fleshjack” modelis (ir jūsų ranka) yra tai, ko reikia.

Pažvelkite į šią nattišką įsiurbimo ertmę: ji yra formuojama iš paties Aleno. Bet kokiu būdu, vidiniai spuogai, spuogai ir bangos neleis jums ir jūsų penis jaučiasi nuobodu.

Bendras ilgis 9,75 colio, meilės ilgis yra 8,5 colio.

 • “Adult” filmo “aktoriaus anus” (didinga vidinė tekstūra) realistiška kopija
 • Ilgas įlipimo kameras
 • Patogi vamzdžio forma
 • Lengva valyti (švelnus muilas ir kiti agresyvūs valikliai NEKILNOJAMASIS “Super Skin” medžiagoms)
 • Miltelinis mėlynas Fleshjack dėklas

Minusai

 • Prieš naudojimą reikia šildyti
 • Tik rožinė nude spalva

Andy CeeSs: “Aš esu tas, kuris jį myli. Žmogus, aš nebijo tai pasakyti, kur mes, galų gale? Aš pamačiau šį “Fleshlight” elementą ir norėjau paliesti jį ir į jį įeiti. Na, aš vis dar žiūriu karaliaus vaizdo įrašus. Tiesą sakant, jis yra mano saldus Tushie karalius, ir aš tikrai su juo, kiekvieną kartą. Aš dėkoju “Fleshjack” už nepasakytą malonumą, kurį jis man davė “.

Jake173-m5: “Norėjau išbandyti kai kuriuos” googaws “iš šios” Fleshjack Boys “serijos ir pasirinko šį. Dėl tos pačios priežasties, kad man patiko šis ispanų berniukų berniukas. Įrašas atrodo toks kviečiantis. Taigi aš užsisakiau tai ir daviau geriausią savigarbos priemonę kada nors. Na, jei turite vaizduotės grūdelį. Duris yra gana sunku, salė yra įdomi, o svetainė yra labai realistiška, taip pat kitos patalpos “.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Fleshjack ledas
(Mūsų pasirinkimas)
Patogi vamzdžio forma
Fleshjack Allen King
(Mūsų pasirinkimas)
Reali “Adult” filmų aktoriaus anuso kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsų pasirinkimas)
Nešiojamas ir nepastebimas
Fleshjack turbinos uždegimas
(Mūsų pasirinkimas)
Kanalas su unikalia tekstūra

Fleshjack Quickshot – tiems, kurie mėgsta išlaikyti intymias paslaptis

Šis “Fleshjack” produktas yra nedidelis ir mielas modelis, turintis per kanalą, unikalias tekstūras ir gražų ledo skaidrumą. Ar norite greitai linksminkitės? Šis “vintage” elementas yra pagamintas, kaip nurodo pavadinimas.

Nė viena detalė, primenanti apie moterų dalių: spektaklis yra paprastas (pažodžiui, huh) ir žiaurus.

Bet tai tikras raktas. Niekas nežinotų, kas tai yra, netgi pamatę tai. Ir viskas, ko reikia, yra: tvirta, gerai ištempiama įėjimo anga, įkvepiantis, elastingas ir hipoalerginis vidinis paviršius, galimybė stebėti, kaip gerokai dirba sunku, bet trumpai.

Galite žaisti soliariumą, palaikyti įsiurbimo ir smūgio demonstravimą priešais savo partnerį arba skatinti žodines pramogas: partneris gali išlaikyti skaidrią Fleshjack cutie burnoje be jokių komplikacijų. Jūs visada keturi iš jų. Jūs abu. Bendras ilgis yra 4,4 colio, meilės ilgis 3,5 colio.

 • Atvirojo tipo rankovės modelis (išvažiavimas yra laisvas, bet atleidimas)
 • Nešiojamas ir nepastebimas (skaidrus = be spalvos)
 • Plastikinis dėklas, suprojektuotas kaip bendras vamzdelis
 • Rankovių dulkių dangtelis kiekvienam galui
 • Lengva valyti (švelnus muilas ir kiti agresyvūs valikliai NEKILNOJAMASIS “Super Skin” medžiagoms)
 • Puiki biudžeto kaina

Minusai

 • Prieš naudojimą reikia šildyti
 • Tik nespalvotas
 • Labai mažas (įgytas skonis)

Timas Rotas IV: “Aš žinau, kad niekada drįstu tai padaryti su kitu vyru. Bet aš norėjau pabandyti, ir aš pasirinkau prekę iš “Fleshjack” veislės. Daugelis masturbatorių man atrodo bauginanti. Šis vienas buvo nepretenzingas, lengvai paslėptas ir biudžetinis. Puikus pasirinkimas “spardytis” pradedantiesiems. Tai tiesa, mano atveju.

Aš keliaujau su savimi, net kartą atvediau į koledžą. Niekas nežino, bet man buvo malonumas su įsimintiną adrenalino skubėjimą. Na, aš dėkingas. Keistas gizmas padarė mano gyvenimą turtingesnę, emocinę ir sentimentališką. “

Bobby B .: “Puiku, kad tavo akmenis nuimtų, kai neturės laiko. Ir tai gana pigiai, bet aš patvirtinu kokybę. Išskyrus skysčių džiūvimą per greitai, bet aš paprastai naudoju mano. “Fleshjack vaikinai” – tai puiki dovana “.

Fleshjack Turbo uždegimas – Oralinio sekso mėgėjams

Šis gaminys oficialiai nėra susijęs su “Fleshjack” serija, tačiau tie, kurie mėgsta tikrą vyro žaidimo laiką, dažnai nori žinoti apie modelį. Šis “Turbo” yra sukurtas abstrakčiai: neminimas moters ar žmogaus dalių. Bet kai jūs jį naudojate, jūs suprantate, kad jums gerai, be šių bagatelles.

Pirmasis fotoaparatas imituoja burnos liežuvį; antroji kamera yra unikalios tekstūros kanalas, sukuriantis įspūdį, kad jūsų laimingas penis dirba gerklės viduje. Ir gerklė reikalauja ir paklūsta vienu metu.

Galbūt jūs nuliūdęs apie šia funkcija ledo-mėlyną spalvą su šaltą ir kaulus? Na, pabandykite ir įsitikinkite: dabar nesvarbu. Išorinės turbininės žiedlapių (dar vadinamos storomis lūpomis) ir vidinės “Super Skin” medžiagos padės jums pamiršti bet kokias sąlygas. Jūsų ugnis suaktyvinama su “Turbo” pagreitėjimu, o sultys plūdo į palaimą, bet tu tuo metu nejaučiate: viskas vyksta gerai.

Mes tai turime, žmogus. Šios žaislo pavadinimas yra “Turbo uždegimas”, kuris sumenkina ir išmuša.

Bendras ilgis 9,75 colio, meilės ilgis yra 8,5 colio.

 • Neįprastas mėlynos ledo spalvos
 • Turbinos įėjimo žaizda
 • Patogi vamzdžio forma
 • Lengva valyti (švelnus muilas ir kiti agresyvūs valikliai NEKILNOJAMASIS “Super Skin” medžiagoms)
 • Pridedamas skaidrias dėklas ir dangtelis

Minusai

 • Prieš naudojimą reikia šildyti
 • Ne anatominė kapoto anga (įgytas skonis)
 • Mėlyna Ledo spalva (įgytas skonis)

ABC123: “Aš visada norėjau išbandyti šią žodinę padėtį su vyru, o ne su moterimis. Aš esu norma, tai viskas. Na, man patinka galvoti, kad aš esu. Iškirpti šūdą, buvau po debesimi. Aš bijodavau eiti į vyrus, kuriems man patiko, ir pasakyti: “Ei, dude, aš noriu įdėti savo gaidys į savo burną, ar tai bus su manimi?” Damn, tai keista. Taigi aš ieškojau suaugusiųjų svetainės turinį … ir dvejojai nusipirkti šį dalyką.

Damn, tai buvo nuostabu. Aš negalėjau įsivaizduoti, kad galėčiau gauti tokią patirtį. Jis šypso, apgaule ir praryja geriau negu mano mergina. Nenoriu jai įžeisti … bet tu supranti mane, žmonės “.

Viskas, ko reikia šiems “Fleshjack” vyriškiems raiščiams, yra naudojamas vandens pagrindu. Ir šiek tiek šilto vandens ir nedidelio muilo gabalo (ir, galbūt, kelių lašų izopropilo alkoholio, jei reikia, rimtai valyti) po kiekvieno rausvio naudojimo.

Tai viskas, tikrai! Tik pakankamai, kad išlaikytumėte savo talentingą kompetenciją.

Nauji požymiai seka naujomis galimybėmis, tiesa? Ši taisyklė galioja ir masturbatorių atveju, jei masturbatoriai yra “Fleshjack” modeliai.

Populiariausi prostatos masažuokliai PATIKRINTI TIKINGĄ KAINĄ Trumpas išmokas
Fleshjack ledas
(Mūsų pasirinkimas)
Patogi vamzdžio forma
Fleshjack Allen King
(Mūsų pasirinkimas)
Reali “Adult” filmų aktoriaus anuso kopija
Fleshjack Quickshot
(Mūsų pasirinkimas)
Nešiojamas ir nepastebimas
Fleshjack turbinos uždegimas
(Mūsų pasirinkimas)
Kanalas su unikalia tekstūra
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics