Pokrowiec podglądu Lisa Ann 2021 thesocialu101.com

Pokrowiec podglądu Lisa Ann

Wewnętrzna powierzchnia kanału Barracuda jest prawie całkowicie pokryta cienkimi, długimi pryszczami i dlatego otrzymała nazwę dość niebezpiecznej drapieżnej ryby Barracuda, której długie zęby mają pewne podobieństwo do pryszczyków..

Pomysł włożenia penisa do ust wzmocnionego zębami barrakudy niekoniecznie będzie kuszący dla większości, ale mogę się uspokoić – to światło mizdrowe nie jest ślepe, wręcz przeciwnie.

Nasz wybór

Jak zwykle z serii Fleshlight Girls, kanał Barracuda jest dostępny wyłącznie z określoną cipką dziewczynki tylko i w tym przypadku jest to erotyczny model i pornstar Lisa Ann.

Co działa Fleshlight Lisa Ann

Jak zwykle z serii Fleshlight Girls, kanał Barracuda jest dostępny wyłącznie z konkretnym Girls Pussy i w tym przypadku jest to erotyczny model i gwiazda porno Lisa Ann .

Kanał Barracuda podzielony jest na dwie komory, mniejsza komora o długości 4 cm przy wejściu do kanału, a za nią duża komora rozciągająca się aż do końca wkładu..

Pomiędzy komorami znajduje się pierścieniowe zwężenie o szerokości 1 cm, które w tym miejscu zawęża kanał do 10 mm. W przeciwnym razie średnica kanału w całym kanale wynosi ok. 18 mm. (Przy okazji, obraz kanału Barracuda na stronie internetowej producenta nie jest całkiem poprawny, wygląda na to, że kanał rozszerza się do tyłu..

W obu komorach znajduje się wiele cienkich, o długości ok. 10 mm, przypominających szpilki, które wystają do kanału pod kątem 45° i są bardzo blisko siebie.

W przedniej komorze wskazują w kierunku wejścia do kanału i w tylnej komorze w przeciwnym kierunku. Pinowe piny i ich rozmieszczenie w tylnej części konstrukcji Barracudy będą wyglądać znajomo dla konesera światła mchowego, ponieważ struktura ta została już z powodzeniem wykorzystana w Vibro-Touch Insert..

Przy wejściu do kanału Barracuda żołądź jest natychmiast odbierany przez pierwszą pryszczycę, która wytwarza wiele małych punktowych bodźców.

Ponieważ pryszcze są wygięte w kierunku wyjścia z kanału przez ruch penetracyjny, wirują wokół żołędzi i nie pozostawiają niezauważonego milimetra skóry..

Późniejsza penetracja zwężającej się o 10 mm szerokości pomiędzy komorami jest bardzo zauważalna i stwarza intensywne, krótkotrwałe uczucie szczelności..

Następnie ląduje się w dużej komorze i tu penis nurkuje na gęstej łące krostkowej, której pryszcze pętli wokół żołędzi ze wszystkich stron i z każdym ruchem w kanale na powierzchni penisa zarysować zarysowania, udaru i masażu i uwolnić tak piękną stymulację.

Chociaż kanał o średnicy 18 mm jest stosunkowo szeroki, nadal wygląda dość wąsko, ponieważ pęcherzyki wystają daleko w głąb kanału i wywierają trwały nacisk na penisa..

Podczas ruchu powrotnego pryszcze drugiej komory zginają się teraz w kierunku wejścia do kanału i intensyfikują otaczający je efekt masażu. Podczas przesuwania się do przodu i do tyłu przez dwie komory, punktowa stymulacja, w zależności od tego, która z struktur drzemki po prostu się wygina, czasami silniejsza, a czasem słabsza i dlatego czuje się bardzo zróżnicowana w interakcji ze zwężeniem..

Zwęzienie pomiędzy komorami jest doskonale umiejscowione na wysokości ok. 8 cm, co ułatwia mężczyznom o krótszym lub normalnym penisie (15 cm) przełączanie się pomiędzy różnymi ustawieniami pni..

Pomiędzy pryszczami jest dużo miejsca na gromadzenie się podciśnienia, a po pewnym czasie powstaje silny efekt ssania, który przy kanale Barracuda jest ponadprzeciętny w porównaniu z innymi wkładkami świetlnymi i jest szczególnie zauważalny podczas ruchu powrotnego..

Czyszczenie gęstych, pryzmatyzowanych struktur jest stosunkowo czasochłonne, a wkładka powinna być na krótko i ostrożnie odwracana. Czas schnięcia 5-7 godzin jest również dość długi i powinien być skrócony poprzez wcześniejsze osuszenie (patrz również Instrukcja pielęgnacji ciał obcych)..

Podsumowanie

Pętla i selektywny efekt masażu cienkich, długich pryszczyków wkładki Barracuda jest piękny i towarzyszy mu ponadprzeciętny silny efekt ssania.

Ze względu na różną orientację pryszczycy i zwężenie pomiędzy dwiema komorami, stymulacja jest znacznie bardziej zróżnicowana niż Vibro Touch Insert i oferuje zupełnie nowy świat stymulacji, który zachwyci zarówno początkujących jak i profesjonalistów..

Nasz wybór

Jak zwykle z serii Fleshlight Girls, kanał Barracuda jest dostępny wyłącznie z określoną cipką dziewczynki tylko i w tym przypadku jest to erotyczny model i pornstar Lisa Ann.

Opinie użytkowników

Wspaniałe uczucie, mocniejsze niż lotos, wspaniałe doznania. Jeśli lubisz to mocniejsze i nieco intensywniejsze, to jest to świetny wybór..

Gob

Prace jak reklamowane. Zauważyłem, że na dnie flizeliny przy głównym otwarciu zaczyna się rozrywać. Przez nią przepuszczać gorącą wodę przez około 30 sekund i pozwolić wyschnąć powietrzu..

Patrick Klein

Niezależnie od tego, czy jest to urządzenie samodzielne, czy z partnerem, Fleshlight dotrzymuje obietnic łatwego czyszczenia i zapewnia prawdziwą przyjemność..

Marcel

Próbowałem kilku Sex M ……….., ale ta część jest niesamowite. Super rogate uczucie. również wtedy, gdy przenikając nie do stymulacji Eng.class. Tak miękkie!!! Jest bardzo blisko do prawdziwej pochwy!

Marco

Ponieważ ostatnio dużo pracowałem nad zabawkami Fleshlight, jako nowicjusz chciałem wiedzieć, czy wszystkie pozytywne doświadczenia są naprawdę prawdziwe i tak, zabawka Angela White jest naprawdę zabawna. To naprawdę emocjonalne, ma ładne ciasne dopasowanie i czuje się naprawdę dobrze. Jeśli również zdecydujesz się spróbować światełka Fleshlight, mogę tylko polecić Fleshlight Angela White. Nie zapomnij rozgrzać Fleshlight i smaru w ciepłej wodzie przedtem, to dwa razy za dużo zabawy.

Filip

Wewnętrzny relief powierzchni tworzy nieco ostre uczucie w zależności od kształtu, ale w każdym razie bardzo przyjemne i zabawne. :-) Cieszę się, że mogę użyć tej zabawki i uzyskać wiele pozytywnych emocji :-) Jeśli kochasz przyjemność seksualną, potrzebujesz jej.

Andi

Następny poziom struktury jest naprawdę udany – żadna inna struktura FL nie może zaoferować takiej stymulacji.

Marcin

Na początku materiał pachnie bardzo mocno, czuje się też trochę “ciasno”. Po pierwszych 20 użyciach, jednak zapach znika, a materiał staje się ładnie miękki i dlatego czuje się znacznie przyjemniejszy. Materiał musi się przyzwyczaić do użycia. Miałem już drogie luksusowe masturbatory z Japonii, które kosztowały już ponad 100 euro, a między nimi a Fleshlight nie ma zbyt wiele, dlatego też wyraźna jest wyraźna rekomendacja kupujaca. Stosunek ceny do osiągów jest najlepszy!

Yannick

Dla prawdziwej Żyjącej Kobiety ta część nie sięga daleko, ale dla szybkiego odprężenia pomiędzy nimi, jest zawsze lepsza niż obsługa ręczna..

Piotr

Niestety, wydaje się, że jeśli chcesz odwiedzić ulubionych wykonawców w domu, aby sprawdzić autentyczność puszki pożądania, idź do aresztu. Sędziowie też nie rozumieją.

Dennis

Prawie jak w rzeczywistości. Bardzo dobra alternatywa, na pewno dostaniesz ten sam zamiennik, jeśli to konieczne, łatwe do czyszczenia i dyskretne. Gladly ponownie.

Klaus

Oczyścić go wrzącą wodą, nie bolało do tej pory, nie śmierdzi,…. nie ma nic do narzekań, polecam.

Czy tekstura wewnątrz jest najlepsza, nie mogę powiedzieć, nie porównuję jej.

Tomasz

Nasz wybór

Jak zwykle z serii Fleshlight Girls, kanał Barracuda jest dostępny wyłącznie z określoną cipką dziewczynki tylko i w tym przypadku jest to erotyczny model i pornstar Lisa Ann.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics