Pokyny: Ako používať Fleshlight? 2021 thesocialu101.com

Pokyny: Ako používať Fleshlight?

ako to use fleshlight correctly
ako používať svetelné teleso

Takmer žiadna iná sexuálna hračka pre mužov je tak populárna a obľúbená ako Fleshlight. Stovky, ak nie tisíce, rôznych dizajnov a variácií sú k dispozícii. Muži, ktorí chcú kúpiť prvý krát Fleshlight, sú zvyčajne zabití predovšetkým obrovskou ponukou. Nie je ľahké získať prehľad a mnohí nevedia, ako používať masturbáciu. Vysvetľujem, ako pripravujete, používate a vyčistite hračky. Môžete tiež použiť užitočné rady, aby ste predišli nebezpečenstvu, ktoré môže vzniknúť počas čistenia.

Najlepšie Fleshlight Skontrolujte cenu Krátke výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výber)
Kompaktný, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzívny)
Veľmi pevná a intenzívna štruktúra
Tori Black
(Runner-Up)
Udržateľná stimulácia
Fleshskins – Grip Veľmi diskrétny a ľahko sa skrýva
Turbo zapaľovanie Dobre, ale nie je v porovnaní s ostatnými

1. Odstráňte plastovú tyč

Ak prvýkrát používate Fleshlight, počas skúšky si všimnete trubku v objímke. Táto plastová tyč chráni vnútorný priestor masturbácie pred lepením pri výrobe, skladovaní a preprave. Pred použitím zariadenia Lovetoy musí byť hokejka odstránená – inak hrozí riziko zranenia. Ochranná tyč je jednoducho vytiahnutá.
Ak chcete, môžete použiť tyč po každom čistení. Nenašiel som však žiadnu výhodu ani nevýhodu.

2. Vyčistite a ohrievajte Fleshlight

Pred prvým použitím funkcie Fleshlight zahrejte na telesnú teplotu. Fleshlight je obzvlášť zábavný, keď nastavíte teplotu vložky na telesnú teplotu 37 stupňov Celzia. Nebolo by prirodzené používať Fleshlight, keď je zima. Dobrý spôsob, ako ohriať láska hračka je vodná nádrž plná teplej vody z vodovodu. Mali by ste ponoriť vnútrajšok Fleshlightu (nazývaného vložka alebo rukáv) do vody na niekoľko minút. Bežne päť až desať minút stačí na dokončenie tohto prípravku.

Uistite sa, že počas tejto doby je Fleshlight úplne pokrytý vodou. Použite iné predmety, aby sa hračka stlačila tak, aby sa počas fázy zahrievania nedostala na povrch. Napríklad môžete použiť veľkú fľašu maziva na držanie vložky Fleshlight v spodnej časti bazénu. To má tú výhodu, že kvapalina sa tiež zahreje na telesnú teplotu.

Fleshlight nikdy nevyhrievajte v mikrovlnnej rúre ani v vriacej vode. Existuje nebezpečenstvo, že hračka bude zničená. Výrobca týchto hračiek upozorňuje na to, aké možnosti vykurovania sú možné. Okrem teplého vodného kúpeľa môžete použiť aj príslušenstvo na vykurovanie objímky.

3. Používajte Fleshlight vždy s mazivom

Keď váš Fleshlight dosiahne správnu teplotu, môžete prejsť na ďalší krok. Vždy by ste mali používať mazivá, aby ste mali príjemný zážitok. Uistite sa, že ide o mazivo na báze vody. Mnoho vložiek Fleshlight je vyrobených zo syntetického materiálu, ktorý vyzerá ako koža. Tento materiál by bol zničený minerálnym olejom obsahujúcim mazací gél alebo éterické oleje. Existuje tiež riziko nebezpečenstva zo silikónových mazív, ktoré môžu tiež spôsobiť poškodenie hračiek.

Našťastie výrobcovia mazacích gélov ponúkajú veľa variantov, hlavne z vody. Napísal som recenziu Fleshlube. S gélom na báze vody na báze vody môžete použiť toľko kvapaliny, koľko chcete. Neexistujú žiadne negatívne účinky na váš Fleshlight, keď sa použije správne mazivo.

Vložte fľašu maziva na vnútorný kanál masturbácie a naplňte kanál veľkým množstvom maziva. Posuňte svoj penis do kanála a navlhčite penis pomocou gélu pomalým prenikaním a otočením do boku.

4. Nastavte sací účinok

Fleshlight je pripravený naplnený mazivom. Niekedy zistíte, že vnútorný tlak je príliš silný alebo príliš slabý. Môžete upraviť nasiakavosť mnohých Fleshlights otočením uzáveru na zadnej strane uzáveru. Vnútorný tlak v hračke sa zvyšuje silným alebo úplným skrúcaním. Tlak môže byť znížený uvoľnením viečka. Veľmi nízky tlak nastáva, keď je kryt úplne odstránený.

Experimentujte s tým, čo sa vám páči. Záleží na vašich osobných preferenciách, ktoré by mali prevažovať vo vnútri. Niektorí ľudia majú rôzne sacie sily reguláciou viečka počas používania. Iní nájdu nastavenie, ktoré používajú natrvalo.

5. Použitie Fleshlightu

Použitie Fleshlight je na vás. V zásade však existujú dve možnosti. Na jednej strane sa Fleshlight môže používať manuálne ručne. Na druhej strane sa Fleshlight môže používať aj bez toho, aby sa ruky dotýkali hračiek.

  • Manuálna voľba funguje podobne ako klasická masturbácia: zatiaľ čo Fleshlight sa pohybuje jednou alebo dvoma rukami, môžete sa stimulovať.
  • Fleshlight môže byť tiež upnutý medzi dvoma predmetmi. Pevné vankúše na matraci môžu poskytnúť podporu. Pohovky často ponúkajú možnosť opraviť baterku. Príslušenstvo Fleshlight zahŕňa držiak prísaviek na dlaždice alebo sklo (Sprchový držiak Fleshlight), držiak na iPad (Launchpad) a oveľa viac. Niektorí muži položili Fleshlight do topánky.
Náš výber

Táto verzia je na Amazon veľmi populárna, je to aj najpredávanejší model všetkých modelov. Je to pravdepodobne spôsobené najmä nízkou cenou. & # X1f609;

Fleshlight review deep dive

Najintenzívnejšie

Destroya je jedna z najintenzívnejších textúr, ale s veľkou rozmanitosťou v šírke a tlaku je vhodná pre všetkých mužov.

Fleshlight best sleeve review

Ako je Fleshlight vyčistený??
Po použití Fleshlight musí byť VŽDY čistiť čo najrýchlejšie, aby hračka zostala v dobrom stave pre dospelých. Našťastie je táto práca s väčšinou Fleshlights veľmi jednoduchá. Najskôr odstráňte plastový kryt, ktorý môžete čistiť neskôr vlhkou handričkou. Oveľa dôležitejšie je čistenie vložky, pre ktoré by ste mali používať iba teplú vodu.

Mazivá a iné kvapaliny by mali byť počas čistenia úplne odstránené. Dbajte na to, aby ste pre túto prácu nepoužívali žiadne mastné výrobky alebo domáce čistiace prostriedky. Po vyčistení musí vložka úplne zaschnúť a potom ju znova vložiť do krytu. Celé sušenie rukávov niekoľko dní je dôležité, pretože inak sa môže vyvinúť forma. Vždy som používala Fleshwash.

Pozrite si časť najlepšie fleshlight rukáv textúry nižšie.

7. Trvalé používanie sexuálnej hračky

Ako vidíte, Fleshlight je veľmi jednoduché. Len párkrát je jasné, že príprava a čistenie sa stávajú rutinou, čo trvá len krátky čas. Použitím funkcie Fleshlight objavíte jedinečné možnosti stimulácie. Fleshlight môže byť použitý mnohými spôsobmi, ako si vychutnať erotické šarmy. Pamätajte si, že pri použití funkcie Fleshlights nie je správne alebo zlé. Pokiaľ neohrozíte seba, môžete urobiť to, čo cíti. Koniec koncov, to je účel erotického článku.

7
Dokonalý pocit
7.1
Úžasné
6.9
Úžasné
6.9
Úžasné

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Stanal je pokrytý vysoko hustou štruktúrouPrečítajte si celú recenziu
6.7
Úžasné
7.1
Úžasné

7

Najlepšia realistická textúra Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Funguje tak, ako bolo popísané, materiál sa cíti naozaj mäkký a dobrý.Prečítajte si celú recenziu
3.3
Druhý za víťazom

8

Jessica Drake – recenzia Masturbator

To robí uverejnenie “nebeskej” štruktúry o to viac potešujúce, pretože predná polovica kanála bola navrhnutá veľmi úzka.Prečítajte si celú recenziu
8.3
Dobrá voľba
8.4
Náš výber

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics