Pokyny: Jak používat Fleshlight? 2021 thesocialu101.com

Pokyny: Jak používat Fleshlight?

jak to use fleshlight correctly
jak používat světlo z masa

Téměř žádná jiná sexuální hračka pro muže je tak populární a populární jako Fleshlight. Stovky, ne-li tisíce, různých návrhů a variací jsou k dispozici. Muži, kteří chtějí poprvé koupit firmu Fleshlight, jsou obvykle obětni obrovskou nabídkou. Není snadné získat přehled a mnoho lidí neví, jak používat masturbátor. Vysvětluji, jak připravujete, používáte a vyčistíte hračku. Můžete také použít užitečné rady, abyste předešli nebezpečí, která by mohla vzniknout během čištění.

Nahoru Fleshlight Zkontrolujte cenu Krátké výhody
�� Fleshlight Flight
(Náš výběr)
Kompaktní, dokonalý tvar
�� Fleshlight Destroya
(Intenzivní)
Velmi těsná a intenzivní struktura
Tori Black
(Běžec)
Udržitelná stimulace
Fleshskins – Grip Extrémně diskrétní a snadno se schovává
Turbo zapalování Dobře, ale ne srovnávám s ostatními

1. Odstraňte plastovou tyč

Pokud používáte Fleshlight poprvé, během inspekce si všimnete trubičky v objímce. Tato plastová tyč chrání vnitřní část masturbace před lepením během výroby, skladování a přepravy. Hůl musí být odstraněna před použitím přístroje Lovetoy – jinak hrozí nebezpečí zranění. Ochranná tyč je jednoduše vytažena.
Pokud budete chtít, můžete použít tyč po každém čištění. Nenašel jsem však žádnou výhodu ani nevýhodu.

2. Vyčistěte a ohřejte svůj Fleshlight

Před prvním použitím přípravku Fleshlight zahřejte na teplotu těla. Fleshlight je obzvláště zábavný, když nastavíte teplotu vložky na tělesnou teplotu 37 stupňů Celsia. Nebylo by přirozené používat Fleshlight, když je studený. Dobrým způsobem, jak ohřát hračku, je vodní nádrž plněná horkou vodovodní vodou. Vnitřní část přístroje Fleshlight (nazývaná vložka nebo rukáv) byste měli ponořit do vody na několik minut. Obvykle je k přípravě tohoto přípravku postačující pět až deset minut.

Ujistěte se, že během této doby je Fleshlight zcela pokryt vodou. Použijte jiné položky k tomu, aby hračka vyvažovala, takže se během zahřívací fáze nedostává na povrch. Například můžete použít velkou láhev maziva pro držení vložky Fleshlight ve spodní části bazénu. To má tu výhodu, že kapalina je také ohřátá na teplotu těla.

Fleshlight nikdy nehřejte v mikrovlnné troubě nebo vroucí vodě. Existuje nebezpečí, že hračka bude zničena. Výrobce těchto hraček upozorňuje v pokynech, která možnosti ohřevu jsou možná. Kromě teplé vodní lázně můžete použít také příslušenství pro zahřátí rukávů.

3. Používejte Fleshlight vždy s lubrikanty

Když Fleshlight dosáhne správné teploty, můžete pokračovat v dalším kroku. Vždy byste měli používat maziva, abyste získali příjemné zážitky. Ujistěte se, že je to mazadlo na bázi vody. Mnoho inkoustů Fleshlight je vyrobeno ze syntetického materiálu, který vypadá jako kůže. Tento materiál by byl zničen minerálním olejem obsahujícím mazací gel nebo éterické oleje. Existuje také riziko nebezpečí ze silikonových maziv, které mohou také poškodit hračky.

Naštěstí producenti mazacích gelů nabízejí mnoho variant, především z vody. Napsal jsem recenzi Fleshlube. Pomocí gelu na bázi vody na bázi vody můžete použít tolik tekutiny, kolik chcete. Při použití správného mazacího prostředku na váš Fleshlight nejsou žádné negativní účinky.

Vložte lahvičku maziva na vnitřní kanál masturbace a naplňte kanál velkým množstvím maziva. Posuňte penis do kanálu a navlhčete penis pomocí gelu tím, že jej pomalu proniknete a otočíte jej bokem.

4. Nastavte sací efekt

Fleshlight je připraven naplněný mazivem. Někdy zjistíte, že vnitřní tlak je příliš silný nebo příliš slabý. Absorpci mnoha Fleshlights můžete upravit otočením víčka na zadní straně víčka. Vnitřní tlak v hračce se zvýší silnějším nebo úplnějším kroucením. Tlak může být snížen uvolněním víčka. Při úplném odstranění víčka dochází k velmi nízkému tlaku.

Experimentujte s tím, co se vám líbí. Záleží na vašich osobních preferencích, které by měly mít vliv uvnitř. Někteří muži užívají různé sací síly regulováním víčka během používání. Jiní najdou nastavení, které trvale používají.

5. Použití Fleshlight

Použití Fleshlight závisí na vás. V zásadě existují však dvě možnosti. Na jedné straně lze Fleshlight ručně používat ručně. Na druhou stranu lze Fleshlight použít i bez dotyku hraček s rukama.

  • Manuální volba funguje podobně jako klasická masturbace: zatímco Fleshlight je pohybován jednou nebo dvěma rukama, můžete se stimulovat.
  • Fleshlight může být také upnut mezi dvěma objekty. Pevné polštáře na matraci mohou poskytnout podporu. Pohovky často nabízejí možnost opravit baterku. Příslušenství Fleshlight obsahuje držák na přísavky pro dlaždice nebo sklo (Sprchový držák Fleshlight), držák na iPad (Launchpad) a mnoho dalšího. Někteří muži položili Fleshlight do boty.
Náš výběr

Tato verze je pro Amazon velmi populární, je dokonce i nejprodávanějším modelům. To je pravděpodobně způsobeno především nízkou cenou. & # x1f609;

fleshlight review deep dive

Nejintenzivnější

Destroya je jedna z nejintenzivnějších textur, ale s velkou rozmanitostí šířky a tlaku je vhodná pro všechny muže.

Fleshlight best sleeve review

Jak je Fleshlight vyčištěn?
Po použití přístroje Fleshlight musí být VŽDY vyčistit co nejrychleji, aby hračka zůstala v dobrém stavu pro dospělé. Naštěstí je tato práce velmi snadná u většiny Fleshlights. Nejprve vyjměte plastový kryt, který můžete později vyčistit vlhkým hadříkem. Ještě důležitější je čištění vložky, pro které byste měli používat pouze teplou vodu.

Mazání a další kapaliny by měly být během čištění zcela odstraněny. Dávejte pozor, abyste pro tuto práci nepoužívali žádné mastné výrobky ani domácí čističe. Po čištění musí být vložka zcela zaschnutá, než ji znovu vložíte do pouzdra. Úplné sušení rukávů po několik dní je důležité, protože jinak se může vyvinout forma. Vždycky jsem používal Fleshwash.

Přečtěte si prosím nejlepší fleshlight rukáv textura níže.

7. Trvalé používání sexuální hračky

Jak vidíte, je velmi snadné používat Fleshlight. Po pouhých několika příležitostech je zřejmé, že příprava a čištění jsou rutinní, což trvá jen krátkou dobu. Pomocí funkce Fleshlight zjistíte jedinečné možnosti zažít stimulaci. Fleshlight může být používán mnoha způsoby, jak si užívat erotické kouzlo. Nezapomeňte, že při použití funkce Fleshlights není správné nebo špatné. Dokud neohrozíte sebe, můžete udělat to, co se cítí. Koneckonců, to je účel erotického článku.

7
Dokonalý pocit
7.1
Skvělý
6.9
Skvělý
6.9
Skvělý

5

Masáž Nude Pussy Bibi Jones

Sánal pokrytý velmi hustými strukturamiPřečtěte si celou recenzi
6.7
Skvělý
7.1
Skvělý

7

Nejlepší realistická textura Fleshlight: Pussy Tera Patrick

Funguje podle popisu, materiál se cítí opravdu měkký a dobrý.Přečtěte si celou recenzi
3.3
Běhoun

8

Jessica Drake – recenze Masturbator

To dělá publikaci “Nebeské” struktury ještě příjemnější, protože přední polovina kanálu byla navržena velmi úzce.Přečtěte si celou recenzi
8.3
Dobrá volba

9

Fleshlight Letový pilot a instruktor recenze

Nejlepší volba pro vaše peníze, velmi doporučit!Přečtěte si celou recenzi
8.4
Náš výběr

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics