Popularne światła mchowe Lód 2021 thesocialu101.com

Popularne światła mchowe Lód

Fleshlight ICE istnieje od wielu lat i jak dotąd jedyną różnicą w porównaniu z normalną serią Fleshlight Originals było to, że kolor wkładki nie jest różowy lub w kolorze skóry, ale przezroczysty dla mleka..

Ponieważ półprzezroczysty i półprzezroczysty kolor materiału przypomina mrożoną wodę, serię produktów nazwano “Fleshlight ICE”..

Nasz wybór

Zyskaj oko wewnętrznej akcji z najfajniejszym urządzeniem do samodzielnego pomiaru światła mchowego i tylko przezroczystym modelem, jakim jest Fleshlight Ice. Dzięki wzmocnionej stymulacji wizualnej, Twoje Ice Mężczyzna seks zabawki doświadczenie wydmuchuje Cię z siebie..

Co działa Fleshlight Ice

W przeciwnym razie były takie same otwory i te same kanały wewnętrzne oryginałów Fleshlight. To się skończyło, ponieważ producent Fleshlight ILF całkowicie zmienił serię Fleshlight ICE. Otwory Ice Lady, Ice Mouth, Ice Butt i Ice Cheeks pozostały takie same, ale poprzednie siedem kanałów wewnętrznych zostało zastąpionych nowym kanałem o nazwie Crystal.

Kanał krystaliczny rozpoczyna się od okrągłej komory o średnicy ok. 15 mm, w której znajduje się kilka kolców kątowych, trapezowych.

Po nim następuje wąskie przejście o szerokości 10 mm, przykryte lekką żebrowaną strukturą, które poszerza się do ok. 15 mm i ma również żebrowaną strukturę, która jest jednak nieco bardziej wyrazista niż poprzednia..

Następnie kanał łączy się w kolejną sferyczną komorę o średnicy ok. 18 mm, tym razem wypełnioną kilkoma cylindrycznymi kołkami rozprężnymi. Po komorze kulowej następuje wąskie żebrowane 10 mm przejście łączące do komory 15 mm, która po bokach wyposażona jest w przeciwległe prostokątne wybrzuszenia. Na końcu kanału kryształowego znajduje się komora w kształcie kropli o lekkiej żebrowanej strukturze..

W praktyce dobrym pomysłem okazała się kombinacja kilku komór o różnych rozmiarach oraz zmiana struktury pryszczyków i żeber. Tylko kilka kanałów Fleshlight może wytworzyć tak zróżnicowaną stymulację..

Podczas penetracji, trapezowe pęcherzyki pierwszej komory są intensywnie odczuwalne na żołędziach, a następnie penis jest otoczony dużą szczelnością żebrowanego przejścia łączącego. Kiedy w końcu wylądujesz w drugiej komorze kulistej, szczelność opadnie, a teraz cylindryczne pryszcze działają na żołędzia w pewnych punktach i wytwarzają intensywny odczuwalny masaż..

Przy normalnej długości penisa (15 cm) po prostu dotrzesz do następnego przejścia, co ponownie stwarza przyjemne uczucie szczelności. Niestety, nie możesz dostać się do dwóch ostatnich komór..

W drodze powrotnej mijamy obie komory kulowe i żebrowane zwężające się między nimi.

Wsuwanie i wysuwanie, ciągła zmiana szerokości i szerokości oraz naprzemienna stymulacja żeber i nubów jest skuteczna. To tworzy fantastyczną i bardzo intensywną stymulację, która szybko prowadzi do gwałtownego orgazmu..

Miłe w Fleshlight Ice jest to, że można zobaczyć penisa przez materiał, ponieważ Fleshlight Case jest również przezroczysty w wersji ICE. Można zobaczyć dokładnie, gdzie są żołądź i można doskonale kontrolować swoje ulubione miejsca w Kanale Kryształowym..

Czyszczenie kanału krystalicznego jest stosunkowo czasochłonne, ponieważ w komorach i pomiędzy plemnikami może gromadzić się wiele pozostałości żelu poślizgowego i plemników..

Dlatego podczas czyszczenia wkładki należy krótko i ostrożnie obrócić ją do góry nogami.

Ponieważ suszenie również trwa dość długo, zaleca się dodatkowe suszenie kanału wewnętrznego.

Uwaga: Przezroczysty materiał wkładki nie zawiera barwnych pigmentów i dlatego po umyciu powierzchnia jest nieco lepsza niż w przypadku zwykłych (kolorowych) wkładek typu Fleshlight..

Dlatego też konieczne jest sproszkowanie wkładu proszkiem do odnawiania światła mimośrodowego lub 100% talku po czyszczeniu, tak aby przy kolejnym użyciu powierzchnia czuła się gładka i aksamitnie miękka.. 

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, wkładka kryształowa reflektora lodowego oferuje bardzo zróżnicowaną i niezwykle intensywną stymulację.

Dużo radości sprawia przesuwanie się w przód i w tył pomiędzy dwiema komorami wypełnionymi pęcherzykami powietrza i odczuwanie zmieniających się zwarć oraz efektu struktury żeber i żeber..

Stymulacja w kanale krystalicznym jest dość intensywna i stosunkowo szybko prowadzi do orgazmu, dlatego jest szczególnie polecana dla obrzezanych mężczyzn.

Nasz wybór

Zyskaj oko wewnętrznej akcji z najfajniejszym urządzeniem do samodzielnego pomiaru światła mchowego i tylko przezroczystym modelem, jakim jest Fleshlight Ice. Dzięki wzmocnionej stymulacji wizualnej, Twoje Ice Mężczyzna seks zabawki doświadczenie wydmuchuje Cię z siebie..

Opinie użytkowników

Wysyłka odbyła się bardzo szybko w dyskretnym opakowaniu.

Kiedy dotarła, została wcierana proszkiem.

Przy wielokrotnym praniu można to jednak usunąć i nic więcej nie stoi na przeszkodzie, aby spojrzeć do środka.

We wszystkich przypadkach zalecamy stosowanie dużej ilości środka smarnego, ponieważ w przeciwnym razie przezroczysty materiał będzie się nieco kleił.

Niemniej jednak FLESHLIGHT Ice jest bardzo polecany. Po prostu czuje się niesamowicie! A fakt, że można obserwować, co dzieje się w środku sprawia, że jesteś jeszcze bardziej atrakcyjny..

Czyszczenie jest bardzo proste, ponieważ można również zdjąć zaślepkę z tyłu i wyjąć wkładkę z powrotem do.

Herbert

Jeden z najlepszych produktów od Fleshlight. Super przyjemne uczucie, idealne dopasowanie do 19×4,5 cm, łatwe do czyszczenia z pewną praktyką. Ale zawsze proszę dokładnie spłukać, zdezynfekować, dokładnie osuszyć i w proszku za pomocą skrobi. Komunikacja ze sprzedawcą: miły zespół, przyjazna komunikacja, zorientowany na klienta serwis..

Flądra

Światło mizdrowe jest bezkonkurencyjne. Trochę się rozgrzać, wystarczy na nim żelu i można rozpocząć zabawę :-) Wspaniały widok, nie więcej, ale nie mniej. Trochę trudny do czyszczenia, ale co do piekła….

Luponero

Trzeba było spróbować. Nie żałowałem tego (nawet jeśli może to być tu i ówdzie węższe i efekt ssania nie jest dla mnie tak silny, jak się tego spodziewałem).

Uwaga na temat modelu kryształowego w zasadzie.

Ponieważ skład materiału jest inny niż w przypadku kolorowych modeli, szybciej się klei.
Trudniej jest czyścić, ponieważ zawsze boisz się go zniszczyć, gdy go rozebrałeś.
Szczególnie jeśli chcesz odwrócić go do góry nogami, aby wysuszyć i sproszkować po umyciu i wysuszeniu..

Kupiłbym go ponownie, ale ewentualnie w innej formie i w innym kolorze tak, że jest “bardziej stabilny” podczas czyszczenia.

Mike

Wysyłka z Hermesem przebiegła wspaniale. Latarka pojawiła się w oryginalnym, zapieczętowanym pudełku..
Co włącza go w szczególności, można zobaczyć, jak drażnią go rowki i stymulujące nuby.

Czyszczenie jest łatwe, po czym powinno być traktowane z Fleshlight Renewing Powder,
wtedy lepka właściwość materiału również zniknęła.

Dobra opieka i można się z nią dobrze bawić.

Horny part, z przyjemnością ponownie.

Sebastian

Dzięki większej ilości zabawy i orgazmów nie możesz się masturbacji niż w przypadku reflektorów Fleshlight.

Pieniądze mogą być inwestowane w każdym przypadku na to, a także małe wydatki, jak znaleźć, trochę smaru, który jest również obowiązek i na bazie wody wziąć i już można rozpocząć zabawę! Po użyciu, po prostu spłukać wodą i pozwolić wyschnąć.

Musisz powiedzieć, że z powodu przezroczystego materiału wkładki przyklejają się bardziej niż “normalne” i dlatego jeśli chcesz użyć więcej Proszku Odnawiającego, zrobiłem to również na początku, ale nawet myślę, że niekoniecznie potrzebujesz go, pranie jest wyraźnie ważniejsze..

Mogę tylko polecić ten ładny sextoy, nawet bardziej niż Stamina Training Unit lub Flight I jeszcze mam, bo lubię ten jeden nawet trochę lepiej, bo można również zobaczyć całą “akcję. :)
Mogę również powiedzieć, jaka jest jej intensywność na równi z Jednostką Treningową Stamina, która ma doprowadzić Cię do orgazmu “najszybszego”. Zwykle (na obie) 10 minut powiedziałbym. Oczywiście, czasami zajmuje to tylko kilka minut lub nawet trochę dłużej. A orgazmy są dużo bardziej intensywne niż wtedy, gdy masturbuję ręką, na przykład.

Są oczywiście osobiste doświadczenia, ale kto chce mieć Sextoy jest bardzo dobrze doradza tutaj lub w ogóle Fleshlights.

Dirk Miller

Kupiłem Fleshlight dla mnie i mojego partnera. Możesz się z nim dobrze bawić zarówno w pojedynkę, jak i w parach. Przejrzystość Fleshlight to prawdziwa atrakcja i zapewnia jeszcze więcej zabawy.!

W tym miejscu mogę jedynie potwierdzić to, co powiedzieli moi przedmówcy: początkowo wydaje się nieco mleczny z powodu proszku, ale po przygotowaniu do użycia z wodą, jest w pełni przezroczysty.
W rzeczywistości materiał jest trochę lepki, więc zamówiłem również skrobię kukurydzianą. Moim zdaniem to też nie jest problemem. Nie zauważyłem żadnych nieprzyjemnych zapachów..

Podsumowując, Światło mizdrowe jest jedną z najlepszych dostępnych zabawek. Nic innego nie zbliża się tak bardzo do rzeczywistości. W każdym razie cena jest tego warta.!

Eric

Zamówiliśmy Fleshlight Ice Butt Crystal, ponieważ chcieliśmy kupić Fleshlight na długi czas.
Zamówiony, dostarczony jak zwykle szybko.

Już na rozpakowywanie jeden stał się dość jittery.

Wstępnie ogrzane, zaopatrzone w odpowiedni środek smarny i gotowe.

Uczucie jest po prostu niesamowite!

Nawet przy moim naprawdę dużym rozmiarze rzecz jest po prostu niesamowita!

Pasuje pięknie i naprawdę czuje się prawdziwy.

Ale bądź ostrożny! Niebezpieczeństwo uzależnienia!

Instrukcja

Dostałem część z pół roku i jestem “wokoło” zadowolony! To bardzo dobre uczucie i orgazm trwa znacznie dłużej niż ręką. Ale po tym miałoby sens wziąć prysznic i zabrać go ze sobą i wyczyścić go tam właśnie.!

Dołącz do nas

Nie sądziłem, że tak!

Rzecz jest tak horny, że mogę przyjść w ciągu około 30s do orgazmu! Ponieważ nikt nie chce, że muszę być bardzo ostrożny, aby to co najmniej kilka minut!

Szymon

Nasz wybór

Zyskaj oko wewnętrznej akcji z najfajniejszym urządzeniem do samodzielnego pomiaru światła mchowego i tylko przezroczystym modelem, jakim jest Fleshlight Ice. Dzięki wzmocnionej stymulacji wizualnej, Twoje Ice Mężczyzna seks zabawki doświadczenie wydmuchuje Cię z siebie..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics