Populárny Fleshlight Ice 2021 thesocialu101.com

Populárny Fleshlight Ice

Fleshlight ICE je už mnoho rokov a zatiaľ jediný rozdiel v porovnaní s normálnymi sériami Fleshlight Originals bol, že farba vložky nie je ružová alebo kože, ale mliečne transparentná.

Keďže polopriehľadná a priesvitná farba materiálu pripomína zmrznutú vodu, produktová séria sa nazývala “Fleshlight ICE”.

Náš výber

Očistite si vnútornú akciu s Fleshlightovým najlepším zábavným zariadením a len transparentným modelom Ice Fleshlight. So zvýšenou vizuálnou stimuláciou, vaša ľadová sexuálna hračkárska skúsenosť vás odfúkne.

Čo pracuje Fleshlight Ice

Inak existovali rovnaké otvory a rovnaké vnútorné kanály originálov Fleshlight. Teraz to skončilo, pretože výrobca Fleshlight ILF úplne zrevidoval sériu Fleshlight ICE. Otvory Ice Lady, Ice Mouth, Ice Butt a Ice Cheeks zostali rovnaké, ale predchádzajúcich sedem vnútorných kanálov bolo nahradených novým kanálom s názvom Crystal.

Krištáľový kanál začína kruhovou komorou s priemerom cca. 15 mm, v ktorých je niekoľko uhlových, lichobežníkových čapov.

Nasleduje 10 mm úzky priechod pokrytý štruktúrou ľahkých rebier. Tento priechod sa rozširuje na cca. 15 mm a tiež má rebrovanú štruktúru, ktorá je však o niečo výraznejšia ako predchádzajúca.

Kanál sa potom zlúči do inej sférickej komory s priemerom cca. 18 mm, tentokrát naplnená niekoľkými valcovými čapmi. Za guľovou komorou následuje rebrovaný 10 mm úzky spojovací otvor, ktorý sa otvára do 15 mm komory, ktorá je na bokoch vybavená protiľahlými obdĺžnikovými výbežkami. Na konci krištáľového kanála sa nachádza komora v tvare kvapky s ľahkou rebrovanou štruktúrou.

V praxi sa osvedčila kombinácia niekoľkých komôr rôznych veľkostí a zmena pupienkov a štruktúr rebier. Iba niekoľko kanálov Fleshlight môže spôsobiť takú rozmanitú stimuláciu.

Pri prenikaní sú lichobežníkové prstence prvej komory intenzívne pociťované na žalúdku a potom je penis obklopený veľkou tesnosťou rebrovaného spojovacieho priechodu. Keď nakoniec pristanete v druhej sférickej komore, utišuje sa tiesňavosť a teraz valcové pupienky pôsobia na glansy v určitých bodoch a vytvárajú intenzívne viditeľnú masáž.

Pri normálnej dĺžke penisu (15 cm) sa dostanete len na ďalší priechod, čo opäť vytvára pekný pocit napätia. Bohužiaľ, nemôžete sa dostať do posledných dvoch komôr.

Na ceste späť prechádzate oboma guľovými komorami a rebrovým zúžením medzi nimi.

Posunutie a zväčšovanie, stála zmena ostrosti a šírky a striedavá stimulácia rebier a nôh je účinná. To vytvára fantastickú a veľmi intenzívnu stimuláciu, ktorá rýchlo vedie k násilnému orgazmu.

Pekná vec na Fleshlight Ice spočíva v tom, že vidíte svoj penis cez materiál, pretože Fleshlight Case je tiež transparentný vo verzii ICE. Môžete vidieť presne, kde sa nachádzajú, a môžete dokonale ovládať svoje obľúbené miesta v Crystal Channel.

Čistenie Crystal Channel je pomerne časovo náročné, keďže veľa komorových zbytkov a zvyškov spermií sa môže zhromažďovať v komorách a medzi nubami.

Pri čistení vložky by ste preto mali krátko a opatrne otočiť hore dnom.

Keďže sušenie trvá pomerne dlho, odporúča sa ďalšie sušenie vnútorného kanála.

Poznámka: Priehľadný materiál vložky neobsahuje žiadne farebné pigmenty a preto je povrch po umytí omnoho lepšie ako normálne (farebné) vložky Fleshlight.

Preto je dôležité prášok vložiť “Fleshlight Renewing Powder” alebo 100% mastenec po čistení tak, aby sa povrch pociťoval ako bezlepkový a zamatovo jemný pri ďalšom použití. 

záver

Krištáľová vložka Ice Fleshlight celkovo ponúka veľmi rozmanitú a mimoriadne intenzívnu stimuláciu.

Je veľa zábavy kĺzať sa dopredu a dozadu medzi dvoma komorami plnými nôh a pocítiť premenlivé zúženia a vplyv nubov a rebrových štruktúr.

Stimulácia v kryštálovom kanáli je pomerne intenzívna a vedie pomerne rýchlo k orgazmu a je preto zvlášť odporúčaná pre obrezaných mužov.

Náš výber

Očistite si vnútornú akciu s Fleshlightovým najlepším zábavným zariadením a len transparentným modelom Ice Fleshlight. So zvýšenou vizuálnou stimuláciou, vaša ľadová sexuálna hračkárska skúsenosť vás odfúkne.

Hodnotenie používateľov

Preprava sa uskutočnila veľmi rýchlo v diskrétnom balení.

Keď prišiel, bol pretrepaný práškom.

Pri opakovanom umývaní sa však môže odstrániť a nič viac sa nestará do hľadania.

Vo všetkých prípadoch odporúčame použiť veľké množstvo maziva, pretože inak sa priehľadný materiál bude trochu prilepiť.

Napriek tomu sa veľmi odporúča použitie FLESHLIGHT Ice. Cíti sa úžasne! A skutočnosť, že môžete sledovať, čo sa deje vo vnútri, vás ešte viac zatraktívňuje.

Čistenie je veľmi jednoduché, pretože môžete taktiež odstrániť uzáver vzadu a vytiahnuť vložku von a späť.

herbert

Jeden z najlepších produktov značky Fleshlight. Super príjemný pocit, perfektný tvar pre 19 × 4,5 cm, ľahko sa čistí s nejakou praxou. Ale prosím vždy dôkladne opláchnite, dezinfikujte, dôkladne vysušte a prášok škrobom. Komunikácia s predávajúcim: skvelé! Pekný tím, priateľská komunikácia, zákaznícky orientovaný servis.

platýz

Fleshlight je neporaziteľný. Trochu sa zahreje, dostatok gélu a zábava môže začať :-) Skvelý pocit! Nádherný výhľad! Už nič, ale nie menej. Trochu ťažko čistite, ale čo to sakra …

Luponero

Mal to byť vyskúšaný. Neľutoval som to! (Aj keď by tu mohol byť užší a sací účinok pre mňa nie je taký silný, ako sa dúfalo)

Poznámka k modelu Crystal v princípe.

Pretože zloženie materiálu je odlišné od farebných modelov, lepšie sa drží.
Je to ťažšie čistiť, pretože sa vždy bojíte zničiť pri rozdelení.
Najmä ak chcete otočiť hore dnom, aby ste ju sušili a prašili po umývaní a sušení.

Kúpil by som to znova, ale možno v inej forme a farbivo, aby bolo pri čistení “stabilnejšie”.

mikrofón

Expedícia s Hermesom bola vynikajúca. Svietidlo prišlo v originálnom uzavretom boxe.
Čo sa obracia najmä na to, môžete vidieť, ako drážky a stimulačné nuby dráždiť ho.

Čistenie je jednoduché, potom je potrebné ošetriť prípravkom Fleshlight Renewing Powder,
potom je aj lepkavá vlastnosť materiálu preč.

Dobrá starostlivosť a môžete s ňou mať veľa zábavy.

Horná časť, s potešením znova.

sebastian

S viac zábavy a orgazmu nemôžete masturbovať ako s Fleshlights.

Peniaze môžu byť investované v každom prípade za to a tiež malé výdavky, ako som zistil, trochu maziva, čo je tiež povinnosť a na vodnej báze sa a už môže začať zábava! Po použití jednoducho opláchnite vodou a nechajte vyschnúť.

Musíte povedať, že vďaka priehľadnému materiálu sa vložky držia viac ako “normálne”, a preto ak chcete použiť aj viac regeneračného prášku, urobil som to aj na začiatku, ale dokonca si myslím, že to nevyhnutne nepotrebujete , pranie je jasne dôležitejšie.

Môžem odporučiť len to pekné sextoy, dokonca viac ako Stamina Training Unit alebo Flight I still have, pretože sa mi táto rada dokonca trochu lepšie, pretože môžete vidieť aj celú “akciu”. :)
Môžem tiež povedať, akú intenzitu je na rovnakej úrovni ako Stamina Training Unit, ktorá vás má priviesť k “najrýchlejšiemu” orgazmu. Zvyčajne (pre obe) 10 minút by som povedal. Samozrejme, niekedy to trvá len pár minút alebo dokonca trochu dlhšie. A orgazmus je oveľa intenzívnejší, než keď ma masturbuje napríklad rukou.

Sú samozrejme osobné skúsenosti, ale kto chce mať sextoy, je tu veľmi dobre odporúčaná alebo vo všeobecnosti Fleshlights.

Dirk Miller

Kúpil som Fleshlight pre mňa a môjho partnera. Môžete si s ňou pobaviť sám, rovnako ako aj v pároch. Priehľadnosť Fleshlight je skutočným vrcholom a poskytuje ešte väčšiu zábavu!

Tu môžem len potvrdiť to, čo povedali predchádzajúci rečníci: Spočiatku sa zdá, že prášok je trochu mliečny, ale po pripravenom na použitie s vodou je úplne transparentný.
V skutočnosti je materiál trochu lepkavý, takže som si objednal aj kukuričný škrob. Takže podľa môjho názoru to ani nie je problém. Nezaznamenal som žiadne nepríjemné zápachy.

Celkovo je Fleshlight jednou z najlepších dostupných hračiek. Nič iné nie je tak blízko k realite. Cena stojí za to v každom prípade!

Eric

Objednali sme Fleshlight Ice Butt Crystal, pretože sme chceli dlhodobo kúpiť Fleshlight.
Objednané, doručené rýchlo ako obvykle.

Už pri rozbalení sa stal celkom nepríjemný.

Predhriate, vybavené vhodným mazivom a vypnuté.

Pocit je úžasný!

Dokonca aj s naozaj veľkou veľkosťou je to úžasné!

Vynikajúco a skutočne sa cítia skutočne.

Ale buď opatrný! Nebezpečenstvo závislosti!

manu

Dostal som časť z pol roka a som “spokojný”! Je to veľmi dobrý pocit a orgazmus trvá oveľa dlhšie ako ručne. Ale potom by bolo rozumné vziať si sprchu a vziať si ju s sebou a očistiť ju tam!

pripojiť

Nemyslel som si to!

Vec je tak nadržaná, že by som mohol prísť do 30 rokov na orgazmus! Keďže to nikto nechce, musím byť veľmi opatrný, aby som to urobil aspoň pár minút!

simon

Náš výber

Očistite si vnútornú akciu s Fleshlightovým najlepším zábavným zariadením a len transparentným modelom Ice Fleshlight. So zvýšenou vizuálnou stimuláciou, vaša ľadová sexuálna hračkárska skúsenosť vás odfúkne.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics