Populārs Fleshlight ledus 2021 thesocialu101.com

Populārs Fleshlight ledus

Fleshlight ICE ir bijusi jau daudzus gadus, un līdz šim vienīgā atšķirība salīdzinājumā ar parasto Fleshlight Originals sēriju ir tāda, ka ievietošanas krāsa nav sārta vai ādas krāsa, bet piena pārredzama.

Tā kā materiāla daļēji caurspīdīga un caurspīdīga krāsa atgādina saldētu ūdeni, produktu sēriju sauca par “Fleshlight ICE”.

Mūsu izvēle

Iegūstiet ieskatu iekšējā darbībā ar Fleshlight stilīgāko pašpieredzes ierīci un tikai pārredzamu modeli – Fleshlight Ice. Ar paaugstinātu vizuālo stimulāciju, jūsu ledus vīriešu dzimuma rotaļlietu pieredze būs trieciens jūs prom.

Kāds ir Fleshlight Ice darbs?

Pretējā gadījumā Fleshlight Originalals bija vienādas atveres un tie paši iekšējie kanāli. Tas ir pagājis, jo Fleshlight ražotājs ILF ir pilnībā pārveidojis Fleshlight ICE sēriju. Atvērumi Ice Lady, Ice Mouth, Ice Butt un Ice Cheeks ir palikuši tādi paši, bet iepriekšējos septiņus iekšējos kanālus aizstāj ar jaunu kanālu Crystal.

Kristāla kanāls sākas ar apaļu kameru ar diametru apm. 15 mm, kurā ir vairākas leņķiskās, trapeces tapas.

Pēc tam seko 10 mm šaurs koridors, kas pārklāts ar vieglu rievu. Šis fragments paplašinās līdz apm. 15 mm, un tai ir arī rievota struktūra, kas tomēr ir nedaudz izteiktāka nekā iepriekšējā.

Tad kanāls apvienojas citā sfēriskajā kamerā, kura diametrs ir apm. 18 mm, šoreiz piepildīta ar vairākām cilindriskām tapām. Balona kamerai seko rievota 10 mm šaurā savienojošā kanāla atvere 15 mm kamerā, kas ir aprīkota ar pretējām taisnstūrveida izliekumiem no sāniem. Crystal Channel beigās ir pilienu formas kamera ar vieglu rievotu struktūru.

Praksē ir izrādījusies laba ideja par vairāku dažāda izmēra kameru un pūtītu un ribu struktūru maiņu. Tikai daži Fleshlight kanāli var radīt tik daudzveidīgu stimulāciju.

Kad tas iekļūst, pirmās kameras trapecveida nūjas tiek intensīvi jūtamas uz glancēm, un pēc tam dzimumlocekli ieskauj brīvais savienojošais kanāls. Kad jūs beidzot nonākat otrajā sfēriskajā kamerā, sasprindzinājums samazinās, un tagad cilindriski pimples iedarbojas uz glancēm noteiktos punktos un rada intensīvi uztveramu masāžu.

Ar normālu dzimumlocekļa garumu (15 cm) jūs vienkārši nokļūstat nākamajā koridorā, kas atkal rada labu necaurlaidības sajūtu. Diemžēl jūs nevarat nokļūt pēdējās divās kamerās.

Atpakaļ ceļā jūs izietu abas lodveida kameras un rievotu sašaurinājumu starp tām.

Bīdot uz iekšu un āru, pastāvīgi mainās šaurums un platums, kā arī pārmaiņus stimulē ribu un nūju veidošanos. Tas rada fantastisku un ļoti intensīvu stimulu, kas ātri noved pie vardarbīga orgasma.

Jauka lieta par Fleshlight Ice ir tāda, ka jūs varat redzēt savu dzimumlocekli caur materiālu, jo Fleshlight lieta ir pārredzama arī ICE versijā. Jūs varat redzēt tieši to, kur ir mirdzumi, un jūs varat pilnīgi kontrolēt savas personīgās mīļākās vietas Crystal Channel.

Crystal Channel tīrīšana ir salīdzinoši laikietilpīga, jo daudzās izslīdošās želes un spermas atliekas var uzkrāties kamerās un starp kambariem.

Tīrot ieliktni, tāpēc īslaicīgi un rūpīgi pagrieziet to otrādi.

Tā kā žūšana ilgst arī diezgan ilgu laiku, ieteicams papildus ievietot iekšējo kanālu.

Piezīme: Iepakojuma caurspīdīgais materiāls nesatur krāsu pigmentus, tāpēc pēc mazgāšanas virsma ir mazliet noturīga nekā parasti (krāsaini) Fleshlight ieliktņi.

Tāpēc pēc tīrīšanas ir būtiski pulverizēt ieliktni ar “Fleshlight atjaunojošu pulveri” vai 100% talku, lai virsma, nākamajā reizē, kļūtu bez šķīvja un samtaini mīksta. 

Secinājums

Kopumā Ice Fleshlight kristāla ievietojums piedāvā ļoti daudzveidīgu un ļoti intensīvu stimulāciju.

Ir daudz jautrības, lai slīdētu uz priekšu un atpakaļ starp divām piepildītajām kamerām un sajustu mainīgos sašaurinājumus un nūju un ribu struktūru ietekmi.

Stimulēšana kristāla kanālā ir diezgan intensīva un salīdzinoši ātri noved pie orgasma, un tāpēc tā ir īpaši ieteicama apgraizītajiem vīriešiem.

Mūsu izvēle

Iegūstiet ieskatu iekšējā darbībā ar Fleshlight stilīgāko pašpieredzes ierīci un tikai pārredzamu modeli – Fleshlight Ice. Ar paaugstinātu vizuālo stimulāciju, jūsu ledus vīriešu dzimuma rotaļlietu pieredze būs trieciens jūs prom.

Lietotāju pārskati

Sūtījums notika ļoti ātri, nediskriminējot iepakojumu.

Kad tas ieradās, to noskaloja ar pulveri.

Tomēr, atkārtoti mazgājot, to var noņemt, un nekas vairs neatrodas iekšā.

Visos gadījumos mēs iesakām izmantot lielu daudzumu smērvielas, jo citādi caurspīdīgs materiāls nedaudz ielīksies.

Tomēr FLESHLIGHT Ice ir ļoti ieteicams. Viņa vienkārši jūtas lieliski! Un tas, ka jūs varat skatīties, kas notiek iekšā, padara jūs vēl pievilcīgāku.

Tīrīšana ir ļoti vienkārša, jo jūs varat arī noņemt vāciņu aizmugurē un iekarot ārā un atpakaļ.

Herberts

Viens no labākajiem Fleshlight produktiem. Super patīkama sajūta, ideāli piemērota 19 x 4,5 cm, viegli tīrāms ar kādu praksi. Bet, lūdzu, vienmēr rūpīgi noskalojiet, dezinficējiet, rūpīgi nosusiniet un pulveri ar cieti. Komunikācija ar pārdevēju: lieliski! Jauka komanda, draudzīgas komunikācijas, uz klientiem orientēts pakalpojums.

Plekste

Fleshlight ir nepārspējams. Mazliet iesildīties, pietiekami daudz gela, un var sākties jautri :-) Lieliska sajūta! Lielisks skats! Ne vairāk, bet ne mazāk. Mazliet grūti tīrīt, bet kāda ir ellē …

Luponero

Vienam vajadzēja to izmēģināt. Man tas nav nožēlojies! (Pat ja tas šeit un tur būtu šaurāks un manis sūkšanas efekts nav tik spēcīgs, kā cerēts)

Piezīme par Crystal modeli principā.

Tā kā materiāla sastāvs atšķiras no krāsainiem modeļiem, tas ir noturīgāks.
Tas ir grūti tīrīt, jo jūs vienmēr baidās to iznīcināt, to izšķīdinot.
It īpaši, ja jūs vēlaties to pagriezt otrādi, lai to nožūtu un pulvera to pēc mazgāšanas un žāvēšanas.

Es to atkal iegādosies, bet, iespējams, citā formā un krāsā, lai tīrīšanas laikā tas būtu “stabilāks”.

Mike

Piegāde ar Hermes strādāja lieliski. Zibspuldzi nāca oriģinālajā aizzīmogotā kastē.
Jo īpaši, kas viņam liekas, jūs varat redzēt, kā rievas un stimulējošās nūjas viņu kairina.

Tīrīšana ir viegla, pēc tam to vajadzētu apstrādāt ar Fleshlight atjaunojošu pulveri,
tad materiāla lipīgums arī ir aizgājis.

Laba aprūpe un jums var būt daudz jautrības ar to.

Ragveida daļa, ar prieku no jauna.

Sebastians

Ar vairāk jautrības un orgasmēm jūs nevarat masturbēt, nekā ar Fleshlights.

Jebkurā gadījumā naudu var ieguldīt, kā arī mazos izdevumus, kā es uzskatu, nedaudz eļļošanas līdzekļus, kas ir arī pienākums un uz ūdens pamata, un jau var sākt jautri! Pēc lietošanas vienkārši skalojiet ar ūdeni un ļaujiet nožūt.

Jums jāpasaka, ka caurspīdīgā materiāla dēļ izliekumi ir lielāki par “normāliem”, un tādēļ, ja vēlaties arī izmantot vairāk atjaunojošu pulveri, es to darīju arī sākumā, bet es domāju, ka to ne vienmēr vajag , mazgāšana ir acīmredzami svarīgāka.

Es varu tikai ieteikt šo jauku sextoy, pat vairāk nekā Izturības Apmācības vienība vai lidojums es joprojām, jo ​​man patīk šis pat nedaudz labāk, jo jūs varat arī redzēt visu “darbību”. :)
Es varu arī pateikt, kāda intensitāte tā ir vienlaikus ar Izturības Apmācības nodaļu, kas ir paredzēta, lai jūs varētu sasniegt orgasmu par “visātrāko”. Parasti (abiem) 10 minūtes es teiktu. Protams, dažreiz tas aizņem tikai dažas minūtes vai pat nedaudz ilgāk. Un orgasms ir daudz intensīvāks nekā, piemēram, masturbējot ar manu roku.

Protams, ir personīga pieredze, bet kurš vēlas Sextoy, ir ļoti labi informēts šeit vai vispār Fleshlights.

Dirks Millers

Es nopirku Fleshlight par mani un manu partneri. Jums var būt daudz jautrības ar to vienatnē, kā arī pa pāriem. Fleshlight pārredzamība ir īsts izcelts un nodrošina vēl daudz jautrības!

Šeit es varu tikai apstiprināt to, ko iepriekšējie runātāji ir teikuši: Sākumā tas šķiet pienācis piena dēļ, bet pēc tam, kad tas ir gatavs lietošanai ar ūdeni, tas ir pilnīgi caurspīdīgs.
Patiesībā materiāls ir nedaudz lipīgs, tāpēc es pasūtīju arī kukurūzas cieti. Tāpēc, manuprāt, tā arī nav problēma. Es neesmu pamanījis nevienu nepatīkamu smaku.

Kopumā Fleshlight ir viena no labākajām pieejamajām rotaļlietām. Nekas cits nav tik tuvu realitātei. Cenas ir vērts jebkurā gadījumā!

Ēriks

Mēs pasūtījām Fleshlight Ice Butt Crystal, jo mēs vēlējāmies ilgu laiku nopirkt Fleshlight.
Pasūtīti, piegādāti ātri, kā parasti.

Jau izpakošanas laikā kļuva diezgan nervozs.

Iepriekš uzkarsēts, nodrošināts ar piemērotu smērvielu un no jums iet.

Sajūta ir tikai laba!

Pat ar manu ļoti lielo izmēru lieta ir vienkārši lieliska!

Pielāgojas skaisti un tiešām jūtas reāli.

Bet esi piesardzīgs! Atkarības briesmas!

Manu

Es saņēmu daļu no pusgada, un es esmu “apmēram” apmierināts! Tas ir ļoti laba sajūta, un orgasma ilgst daudz ilgāk nekā ar rokām. Bet pēc tam būtu lietderīgi uzņemt dušu un ņemt to kopā ar jums un tīrīt to turpat!

Pievienojies

Es tā nedomāju!

Lieta ir tik ragveida, ka es varētu nonākt aptuveni 30s, lai orgasmu! Tā kā neviens to nevēlas, man ir jābūt ļoti uzmanīgiem, lai to izdarītu vismaz dažas minūtes!

Simons

Mūsu izvēle

Iegūstiet ieskatu iekšējā darbībā ar Fleshlight stilīgāko pašpieredzes ierīci un tikai pārredzamu modeli – Fleshlight Ice. Ar paaugstinātu vizuālo stimulāciju, jūsu ledus vīriešu dzimuma rotaļlietu pieredze būs trieciens jūs prom.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics