Populiarus "Fleshlight Ice" 2021 thesocialu101.com

Populiarus “Fleshlight Ice”

“Fleshlight ICE” buvo daug metų ir iki šiol vienintelis skirtumas, palyginti su įprasta “Fleshlight Originals” serija, buvo tas, kad įterpimo spalva nėra rausvos arba odos spalvos, bet pieno skaidraus.

Kadangi pusiau permatoma ir permatoma medžiagos spalva primena užšalusį vandenį, gaminių serija vadinama “Fleshlight ICE”.

Mūsų pasirinkimas

Pažiūrėkite į vidinį veiksmą su “Fleshlight” komfortabiliausiu malonumo įrenginiu ir tik skaidriu modeliu – “Fleshlight Ice”. Padidėjusi vizualinė stimuliacija, jūsų Ledo vyro sekso žaislų patirtis jus smūgis.

Koks darbas “Fleshlight Ice”?

Kitaip buvo tos pačios angos ir tos pačios vidinės “Fleshlight Originals” kanalai. Tai baigėsi, nes “Fleshlight” gamintojas ILF visiškai pakeitė “Fleshlight ICE” seriją. Atidarytos “Ice Lady”, “Ice Moat”, “Ice Blim” ir “Ice Cookies” liko tokios pačios, tačiau ankstesni septyni vidiniai kanalai buvo pakeisti kitu kanalu “Crystal”.

Crystal Channel prasideda apvali kamera, kurios skersmuo yra apie. 15 mm, kuriame yra keletas kampinių, trapecinių žnyplių.

Po to 10 mm siaura praeina, uždengta šviesia briaunos struktūra. Ši ištrauka išplečiama iki maždaug 15 mm ir taip pat turi briauninę struktūrą, kuri, tačiau, yra šiek tiek ryškesnė nei ankstesnė.

Tada kanalas sujungiamas į kitą sferinę kamerą, kurios skersmuo yra apie. 18 mm, šiuo metu pripildyta keletas cilindrinių kaiščių. Po rutulio kamera septinta 10 mm siaura jungiamosios angos angelė į 15 mm kamerą, kurios kraštai yra priešingos stačiakampės iškyšos. Kristaus kanalo pabaigoje yra lašelinė kamera su lengva briauna.

Praktikoje pasirodė, kad yra geros idėjos dėl kelių skirtingų dydžių kamerų ir pūslelių bei šonkaulių struktūros pakeitimo. Tik keletas “Fleshlight” kanalų gali sukelti tokį įvairų stimuliavimą.

Kai prasiskverbia, pirmosios kameros trapecijos elementai intensyviai jaučiasi ant glanksnių, o varpą apsupta didelio briaunoto jungiamojo kanalo sandarumas. Kai jūs pagaliau nusileidžiate į antrąją sferinę kamerą, susilpnėja sandarumas, o cilindro formos spuogai tam tikru momentu veikia ant galvų ir gamina intensyviai jausmingą masažą.

Su įprasto varpos ilgiu (15 cm), jūs tiesiog pasiekiate kitą koridorių, kuris vėl sukuria gražų plyšio pojūtį. Deja, negalite patekti į paskutines dvi kameras.

Kelyje atgal perduodate abu kamuoliukus ir juosmens siauravimą.

Stumdomas į vidų ir iš jo, pastovus siaurumo ir pločio pokytis ir kintamasis šakelių ir šakelių stimuliavimas yra efektyvus. Tai sukuria fantastinį ir labai intensyvų stimuliavimą, kuris greitai veda prie smurtinio orgazmo.

Puikus dalykas, susijęs su “Fleshlight Ice”, yra tai, kad jūs galite matyti savo varpą per medžiagą, nes “Fleshlight” dėklas taip pat yra skaidrus ICE versijoje. Galite tiksliai pamatyti, kur yra glanas, ir galite puikiai valdyti savo mėgstamiausias vietas “Crystal Channel”.

Crystal Channel valymas yra palyginti daug laiko, nes daugelis slydimo gelio ir spermos liekanų gali kauptis kamerose ir tarp nub.

Todėl, valydami įdėklą, turėtumėte trumpai ir atsargiai pasukti aukštyn kojomis.

Kadangi džiovinimas trunka gana ilgą laiką, rekomenduojama papildomai džiovinti vidinį kanalą.

Pastaba: skaidrioje įdėklų medžiagoje nėra spalvinių pigmentų, todėl po plovimo paviršius šiek tiek prisiliečia nei įprasti (spalvoti) Fleshlight įdėklai.

Todėl būtina išvalyti įdėklą “Fleshlight atnaujinančiu milteliu” arba 100% talku po to, kai jis valomas taip, kad paviršius būtų atsparus gliaudymui ir švelniai minkštas, kai kitą kartą bus naudojamas. 

Išvada

Apskritai “Ice Fleshlight” kristalinė įterpta siūlo labai įvairią ir itin intensyvią stimuliaciją.

Labai įdomu slinkti atgal ir atgal tarp dviejų užpildytų kamerų ir pajusti besikeičiančius susiaurėjimus bei nubų ir ribos struktūrų poveikį.

Stimuliacija Crystal Channel yra gana intensyvi ir veda palyginti greitai į orgazmą, todėl ypač rekomenduojama apipjaustyti vyrams.

Mūsų pasirinkimas

Pažiūrėkite į vidinį veiksmą su “Fleshlight” komfortabiliausiu malonumo įrenginiu ir tik skaidriu modeliu – “Fleshlight Ice”. Padidėjusi vizualinė stimuliacija, jūsų Ledo vyro sekso žaislų patirtis jus smūgis.

Vartotojų atsiliepimai

Siuntimas įvyko labai greitai, atsargiai pakuojant.

Kai jis atėjo, jis buvo trinamas milteliais.

Tačiau su pakartotinu plovimu, tai gali būti pašalinta, ir niekas daugiau nesikeičia, žvelgdamas į vidų.

Visais atvejais rekomenduojame naudoti daug tepalo, nes kitaip skaidra medžiaga šiek tiek prisilietės.

Nepaisant to, labai rekomenduojama naudoti FLESHLIGHT Ice. Ji tiesiog jaučiasi nuostabiai! Ir tai, kad galite stebėti, kas vyksta viduje, daro jus dar patrauklesnę.

Valymas yra labai lengvas, nes taip pat galite nuimti dangtelį nugaroje ir ištraukti dangtelį.

Herbertas

Vienas iš geriausių “Fleshlight” produktų. Puikus malonus pojūtis, puikiai tinka 19 x 4,5 cm, lengvai valomas su tam tikra praktika. Bet visada gerai praplaukite, dezinfekuokite, kruopščiai išdžiovinkite ir sumaišykite su krakmolu. Bendravimas su pardavėju: puikiai! Puiki komanda, draugiška bendravimas, į klientą orientuota paslauga.

Plekšnė

“Fleshlight” yra neprilygstamas. Šiek tiek pašildykite, pakankamai gelio ant jo ir įdomus gali prasidėti :-) Puikus jausmas! Nuostabus vaizdas! Ne daugiau, bet ne mažiau. Šiek tiek sunku valyti, bet ką velnias …

Luponero

Būtina tai išbandyti. Aš nesigailiuosi! (Net jei tai gali būti čia ir ten siauresnė, o siurbiamasis poveikis man nėra toks stiprus, kaip tikėtasi)

Principas apie Crystal modelį.

Kadangi medžiagos sudėtis skiriasi nuo spalvotų modelių, ji tvirtesnė.
Sunku valyti, nes visada bijo jį sunaikinti, kai jį išskiria.
Ypač jei norite jį pasukti aukštyn kojomis, kad išdžiūtų ir milteliai išplaukite po plovimo ir džiovinimo.

Aš norėčiau jį nusipirkti, bet galbūt kitokioje formoje ir spalvotą, kad valant jis būtų “stabilesnis”.

Maikas

“Hermes” pristatė puikiai. Žibintuvėlis pateko į originalų dėžutę.
Tai, kas jam ypač įtakoja, galima suvokti, kaip giliai ir stimuliuojantys nubai jį dirgina.

Valymas yra lengvas, po to jį reikia apdoroti “Fleshlight” atnaujinančiu milteliu,
tada taip pat praeina medžiagos lipni savybė.

Gera priežiūra ir jūs galite smagiai pasimėgauti.

Ragana, vėl malonu.

Sebastianas

Su daugiau smagumo ir orgazmų jūs negalite masturbuotis nei su “Fleshlights”.

Bet kuriuo atveju pinigai gali būti investuojami, taip pat mažos išlaidos, man atrodo, šiek tiek tepalo, kuris taip pat yra įpareigojimas ir vandens pagrindu, ir jau gali pradėti smagiai! Po naudojimo tiesiog nuplaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.

Turite pasakyti, kad dėl skaidrios medžiagos įdėklai klijuoja daugiau nei “įprasti”, todėl, jei taip pat norite naudoti daugiau atnaujinamų miltelių, aš taip pat padariau iš pradžių, bet net manau, kad to nebūtinai reikia , skalbimas yra akivaizdžiai svarbesnis.

Aš galiu tik rekomenduoti šį gražų sextoy, dar daugiau nei “Stamina Training Unit” ar skrydžio, kurį dar turiu, nes man tai patinka šiek tiek geriau, nes jūs taip pat galite pamatyti visą “veiksmą”. :)
Aš taip pat galiu pasakyti, koks intensyvumas yra lygiagrečiai su “Stamina Training” padaliniu, kuris turėtų jus “greičiausias” orgazmas. Paprastai (abu) 10 minučių norėčiau pasakyti. Žinoma, kartais tai užtruks tik kelias minutes ar net šiek tiek ilgiau. Ir orgazmai yra daug intensyvesni, negu kai aš masturbiuosi savo ranka, pavyzdžiui.

Žinoma, yra asmeninė patirtis, bet kas nori turėti “Sextoy”, čia labai gerai rekomenduojama arba apskritai “Fleshlights”.

Dirkas Milleris

Aš nusipirkau “Fleshlight” man ir mano partneriui. Jūs galite džiaugtis vieni ir poromis. “Fleshlight” skaidrumas yra tikras akcentas ir dar labiau įdomus!

Čia aš galiu tik patvirtinti tai, ką pasakojo ankstesnieji kalbėtojai: iš pradžių jis yra milteliai dėl miltelių, bet po to, kai jis yra paruoštas naudoti su vandeniu, jis yra visiškai skaidrus.
Tiesą sakant, medžiaga yra šiek tiek lipni, todėl aš užsisakiau kukurūzų krakmolą taip pat. Taigi, mano nuomone, tai taip pat nėra problema. Aš nepastebėjau jokių nemalonių kvapų.

Apskritai “Fleshlight” yra vienas iš geriausių žaislų. Niekas kito ne taip artimas realybei. Bet kokia kaina tai verta!

Ericas

Mes užsisakėme “Fleshlight Ice Butt Crystal”, nes norėjome ilgą laiką pirkti “Fleshlight”.
Užsakyta, pristatoma greitai, kaip įprasta.

Jau išpakuojant viskas tapo gana nervinga.

Iš anksto pašildytas, tiekiamas su tinkamu tepalu ir išjungtas.

Jausmas yra tiesiog nuostabus!

Net ir su savo tikrai dideliu dydžiu dalykas yra tiesiog nuostabus!

Tinka gražiai ir tikrai jaučiasi tikras.

Bet buk atsargus! Priklausomybės pavojus!

Manu

Aš turiu dalį iš pusės metų ir aš esu “aplink” patenkintas! Tai yra labai geras jausmas ir orgazmas trunka daug ilgiau nei rankomis. Bet po to būtų prasminga pasiimti dušo kabina ir pasiimti ją kartu su savimi ir išvalyti ją ten!

Prisijungti

As taip nemaniau!

Tai yra toks raguotas dalykas, kad galėjau atsirasti apie 30 sekundžių orgazmą! Kadangi niekas to nenori, turiu būti labai atsargiai, kad tai atliktų bent kelias minutes!

Simonas

Mūsų pasirinkimas

Pažiūrėkite į vidinį veiksmą su “Fleshlight” komfortabiliausiu malonumo įrenginiu ir tik skaidriu modeliu – “Fleshlight Ice”. Padidėjusi vizualinė stimuliacija, jūsų Ledo vyro sekso žaislų patirtis jus smūgis.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics