Prečítajte si prostaty vibrátor - bezdrôtový masér Lelo Hugo: Ako používať 2021 thesocialu101.com

Prečítajte si prostaty vibrátor – bezdrôtový masér Lelo Hugo: Ako používať

Táto správa o produkte Lelo Hugo je iná. A to nie je len preto, že som to tentoraz nepísal, ale môj priateľ. Lelo Hugo nie je obyčajný vibrátor.

Skôr ide o vibrátor pre mužov. To je pravda, čítate správne. Vibrátor, s ktorým môže človek stimulovať jeho p-bod. Slúži na úplnú stimuláciu prostaty, a preto môže uvoľňovať nepríjemné pocity.

Môj priateľ vám to povie teraz, ak sa osvedčil a ako to urobil. Bavte sa so správou produktu o Hugo.

Náš výber

HUGO je diaľkový masáž prostaty, ktorý predstavuje úplne nový spôsob, ako premýšľať nad potešením mužov, či už je súčasťou spriaznenej alebo sólovej hry.

Moje skúsenosti s Lelo Hugo

Lelo Hugo je určite číslo samo osebe. A to začína balením a končí diaľkovým ovládaním.

Viac energie pre väčšiu radosťVodotesný, dobíjateľný a diaľkovo ovládaný Stredne veľké pre všetky úrovne dobrodružstiev

Má veľa úžasných vecí, o ktorých väčšina mužov len sníva. Pozrel som sa na túto správu o tomto výrobku a chcel by som sa s vami podeliť o svoje skúsenosti.

Takže si môžete na konci vytvoriť vlastnú myseľ. V každom prípade sa na konci testu budete môcť rozhodnúť, či je nákup vhodný, alebo či si lepšie necháte svoje ruky preč. Ale prvé veci ako prvé.

Ako sa dodáva Hugo

Lelo Hugo sa dodáva vo veľmi elegantnom a kvalitnom balení. Na nasledujúcom obrázku nie je tak dobre vidieť, ale štruktúra kože hada bola prerazená do povrchu obalu.

Prostredníctvom okenného skla a vibrátora za ňou celá vec vyzerá veľmi ušľachtilá a veľmi kvalitná. Okrem toho bola na obale vytlačená nápis “Lelo” v zlate.

Myslím, že je to jedna z najkvalitnejších a najlepších balení, akú som kedy videl, spolu so všetkými produktmi spoločnosti Apple. 

Kartón bol už so mnou už niekoľko dní a mohol by som ju ihneď skontrolovať a vyskúšať. Samozrejme, musel som ihneď otvoriť krabicu. Nasledujúci obrázok ukazuje, čo môžete očakávať. Na “povrchu” nájdete Hugo a osvedčené diaľkové ovládanie, pomocou ktorého môžete ovládať vibrátor. Ale o tom neskôr. 

Považujem za pekné, že obe časti sú zabudované do vysoko kvalitnej tuhej peny. Preto sú tiež dobre chránené pri preprave. Ak zdvihnete penu a vytiahnete diaľkové ovládanie a vibrátor, nájdete ďalšie príslušenstvo. 

Okrem vibrátora a diaľkového ovládača obsahujú aj nabíjací kábel USB, otvárač na diaľkové ovládanie, vzorku známeho mazacieho prostriedku Lelo a návod na použitie. Okrem toho nájdete úložnú tašku, v ktorej môžete veľmi dobre ukladať a chrániť ju pred cudzími očami. Je tiež ideálny na to, aby bol bezpečný a chránený pri cestovaní.

Vzhľad a kvalita

Na prvý pohľad je Lelo Hugo úplne odlišný od väčšiny análnych vibrátorov. Vo vzhľade nie je vôbec porovnateľný s Lelo Billy, ktorý je tiež určený na análnu stimuláciu. Jeho tvar pripomína oveľa viac joysticku pre hranie počítačových hier.

Som rád, že som sa rozhodol pre farbu čiernej, pretože to vyzerá veľmi ušľachtilo a diskrétne aj v reálnom, matným farebným tónom. Práve pre tých, ktorí oceňujú minimalizmus a elegantný dizajn.

Lelo Hugo sa skladá z 2 častí. Malý je umiestnený na perineu a väčší je vložený do konečníka na stimuláciu prostaty. Na spodnej strane je tiež zabudovaný chrómovaný znak Lelo. Ak sa pozriete pozorne, môžete dokonca vidieť, že sa v ňom odráža. 

Čisto, pokiaľ ide o kvalitu a spracovanie, má veľmi vysokú kvalitu. Povrch je zamatovo hladký, rovnako ako si to človek predstaví. Nič tu nie je alebo niečo také. Všetky diely sú veľmi dobre spojené a tvoria uzavretú jednotku. Lelo Hugo mi zanechal veľmi kvalitný a ušľachtilý dojem.

Nabíjanie a napájanie prvýkrát

Ak je to možné, Lelo Hugo musí byť úplne nabitá pri prvej operácii. Ak to chcete urobiť, mal by byť napájaný niekoľko hodín. Našťastie Lelo je dodávaný s bielym USB káblom, s ktorým ho môžete nabíjať na ľubovoľnom portu USB, ako napríklad prenosný počítač alebo počítač.

Dve vložené batérie by mali byť vložené aj do diaľkového ovládania, aby sa zábava mohla okamžite začať. Nasledujúci obrázok znázorňuje vnútorný priestor diaľkového ovládača. Dve batérie AAA musia byť vložené tu. Ak chcete otvoriť diaľkové ovládanie, je k dispozícii aj malý kľúč Lelo.

Potom, čo ste ho dostali dostatočne veľký výkon, začne prvýkrát fungovať.

Operácia

Všetky dôležité informácie o prevádzke Lelo Hugo nájdete aj v dodanom návode na obsluhu, ktorý si tu môžete bezplatne stiahnuť. Ak chcete Lelo Hugo uviesť do prevádzky prvý krát, stlačte dvakrát.

Ak chcete prejsť rôznymi režimami vibrácií, jednoducho stlačte tlačidlo, aby ste dosiahli požadovaný režim. Ak ho chcete vypnúť, stlačte a podržte na niekoľko sekúnd. Potom počuje vibrovať.

Diaľkové ovládanie je na druhej strane o niečo zložitejšie. Má 2 režimy. Prvý režim (režim 1) je režim Snímanie. Tento režim umožňuje zmeniť intenzitu naklonením diaľkového ovládača. 

Tento režim nastavíte stlačením tlačidla +. Po vytvorení konektivity sa rozsvietia kontrolky LED na diaľkovom ovládači a vibrátor. Teraz môžete zmeniť intenzitu naklonením diaľkového ovládača. Pre mňa to fungovalo veľmi dobre od začiatku a urobil dobrý dojem.

Diaľkové ovládanie tiež vibruje a osoba, ktorá drží diaľkový ovládač, vie, aký režim ste. Môžete však tiež nastaviť vibrácie v diaľkovom ovládači stlačením tlačidla na 5 sekúnd. Môžete zapnúť vibrácie stlačením tlačidla na 5 sekúnd.

Ak chcete prejsť do režimu Sensemotion 2, stačí stlačiť tlačidlo. To odvtedy fungovalo veľmi dobre pre mňa.

Náš výber

HUGO je diaľkový masáž prostaty, ktorý predstavuje úplne nový spôsob, ako premýšľať nad potešením mužov, či už je súčasťou spriaznenej alebo sólovej hry.

Úroveň vibrácií sa teraz mení iba presunutím diaľkového ovládania, bez ohľadu na to, ktorým smerom. Takýto režim tiež považujem za veľmi inovatívny. Čím rýchlejšie posúvate diaľkové ovládanie, tým silnejší je intenzita. Zvlášť, keď začnete triasť, môžete cítiť tento režim jasne. 

Ak už tretíkrát stlačíte, vstúpite do režimu 3, kde si môžete vybrať, ktorý vibračný program chcete prehrať. Pomocou tlačidiel + a – zodpovedajúcim spôsobom zmenite intenzitu. Po opätovnom stlačení prejdete 6 režimami vibrácií, kým sa nevrátite do režimu Sensemotion.

Je vhodný aj pre začiatočníkov?

Lelo Hugo je trochu zložitejší z požiadaviek, ale zvyknete si to rýchlo. Ak nemáte žiadne skúsenosti s vibrátormi prostaty, mali by ste si kúpiť lacnejší model, pretože tento model nie je nevyhnutne najlacnejší model s takmer 200 Euro.

Tu je možné určiť s inými modelmi podstatne lacnejšie, či sa nadobúdanie stáva samo o sebe alebo nie. Som však úplne presvedčený o operácii a pohodlí. Málokedy som zažil taký intuitívny sextoy ako leo Hugo. Preto to určite odporúčam pre začiatočníkov.

V neposlednom rade jej rozmery (13,1 x 16,8 x 4,1 cm) nie sú mimoriadne veľké, takže sú ideálne na cestovanie. Ak chcete získať lepší dojem o rozmeroch, nájdete nižšie priame porovnanie veľkosti s pravidlom skladania. 

Ak máte toľko peňazí a viete si predstaviť, že stimulácia prostaty môže byť pre vás veľmi príjemná, mali by ste si kúpiť Lelo Hugo. Pretože čisto z kvality, funkčnosti a orgazmu (viac o tom neskôr), môžete ho v každom prípade plne odporučiť.

To je to, čo cíti – všetko pre stimuláciu

Zo stimulácie je to naozaj jedinečné. Použil som časť vzorky maziva Lelo. Jedná sa o mazadlo na báze vody, ktoré nie je škodlivé pre povrchovú štruktúru silikónu. Pri trení sa uistite, že gél rovnomerne rozdeľujete tak, aby mal vhodný “film” na vibrátor prostaty.

Vloženie do análneho jazyka bolo veľmi jednoduché. Mazivo vykonalo svoju prácu tu. Vďaka ergonomickému tvaru vibrátora sa tiež výborne prispôsobí telu. Menšia časť vibrátora jednoducho spočíva na priehrade, kde môže byť stimulovaná prídavným integrovaným motorom.

Na začiatku bol pocit veľmi neobvyklý, ale s časom si na to zvyknete. Pekné je, že môžete tiež vziať do vane, pretože je úplne nepremokavá.

Diaľkové ovládanie je veľmi ľahko ovládateľné a musím povedať, že mi dal orgazmus, aký som nikdy predtým nezažil. Orgasmus je veľmi intenzívny a nie tak krátky ako typický orgazmus. Skôr sú to vlnové tvary, ktoré pretekajú a vzrušujú vás. Tí, ktorí takúto vec neskúšali, by ju určite mali vyskúšať, pretože je to úplne nový a jedinečný zážitok.

Záver a súhrn vibrátora

Celkovo som úplne presvedčený o Lelo Hugovi. Všetko, čo potrebujete na spustenie stimulácie prostaty, je zahrnuté.

Od káblov USB po diaľkové ovládače Sensemotion. Tu sa v žiadnom prípade nemôžete sťažovať. Mazivo tiež pracovalo veľmi dobre v kombinácii s Hugo.

Môžem odporučiť Hugovi všetkým ľuďom, ktorí jednoducho chcú vyskúšať niečo úplne nové a chcú plávať na mrak sedem. Intenzita bola pre mňa niečo úplne nové. Avšak toto potešenie má tiež pýchu cenu. Celkovo musíte zaplatiť takmer 200 eur, aby ste získali túto stimulačnú intenzitu.

Rovnako som bol presvedčený o rôznych spôsoboch. Tu je niečo pre každú chuť. Možnosť rôznej použiteľnosti diaľkového ovládača fungovala bez problémov aj pre mňa. Okamžite urobila to, čo mala podľa manuálu robiť. Rozsah je približne 10 až 12 metrov. To závisí od miestnosti, v ktorej sa nachádzate.

Preto môžem doporučiť Lelo Hugo všetkým, ktorí jednoducho chcú vyskúšať niečo nové a prikladajú dôraz na kvalitné spracovanie, skvelý dizajn a vynikajúcu funkčnosť. Životnosť batérie až 2 hodiny je viac ako dostatočná. Preto mám jasné odporúčanie kúpiť Lelo Hugo.

Nenašli ste správny vibrátor? Tu je ďalší tip: Ak sa nemôžete rozhodnúť vôbec, alebo dokonca ani neviete, ktorý vibrátor je ten správny pre vás a vaše potreby, stačí spustiť vibrátor.

Po odpovedi na 3 otázky vám ukáže pohodlne, anonymne a úplne bezplatne, ktorý vibrátor vám najviac vyhovuje. Bude to trvať menej ako minútu. Tu môžete spustiť vibrátor.

V opačnom prípade môžem odporučiť novú knihu “Tak kommen du richtig”. V tomto vám ukážem, ako čo najlepšie využiť váš vibrátor.

Náš výber

HUGO je diaľkový masáž prostaty, ktorý predstavuje úplne nový spôsob, ako premýšľať nad potešením mužov, či už je súčasťou spriaznenej alebo sólovej hry.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics