Prehľad sleeve Lisa Ann 2021 thesocialu101.com

Prehľad sleeve Lisa Ann

Vnútorný povrch Barracudského kanála je takmer úplne pokrytý tenkými, dlhými pupienkami, a preto dostal meno pomerne nebezpečnej predátorskej ryby Barracuda, ktorej dlhé zuby majú určitú podobnosť s pupienkami.

Myšlienka vložiť penis do úst zubovo vystuženého barakuda nebude pre väčšinu nevyhnutne lákavá, ale môžem sa uklidniť – tento Fleshlight nie je jednoduchý, naopak.

Náš výber

Ako je obvyklé v sérii Fleshlight Girls, kanál Barracuda je dostupný výlučne len s dievčatkom, a to v tomto prípade je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

Čo dielo Fleshlight Lisa Ann

Ako je obvyklé v seriáli Fleshlight Girls, Barracuda kanál je výlučne dostupný len s konkrétnou Girls Pussy a v tomto prípade je to erotický model a pornohviezda Lisa Ann .

Barracudský kanál je rozdelený na dve komory, menšiu komoru s dĺžkou 4 cm pri vchode do kanála a za ňou veľkú komoru, ktorá sa rozprestiera na konci vložky.

Medzi komorami je 1 cm široké prstencové zúženie, ktoré v tomto bode zužuje kanál až na 10 mm. V opačnom prípade je priemer potrubia cca. 18 mm. (Mimochodom, obraz barracovského kanála na webových stránkach výrobcu nie je úplne správny, zdá sa, že by sa kanál rozšíril dozadu.

V oboch komorách je veľa tenkých a cca. 10 mm dlhé pinové náboje, ktoré vyčnievajú do kanála pod uhlom 45 ° a sú veľmi blízko sebe.

V prednej komore smerujú k vchodu do kanála a do zadnej komory v opačnom smere. Pin-like nubs a ich usporiadanie v zadnej časti štruktúry Barracuda budú vyzerať známeho znalca spoločnosti Fleshlight, pretože táto štruktúra sa už úspešne použila vo Vibro-Touch Insert.

Pri vstupe do Barracudského kanála sú žalúdky okamžite prijaté prvou štruktúrou pupienka, ktorá produkuje mnoho malých bodových podnetov.

Keď sú pupienky ohnuté v smere výstupu kanála penetračným pohybom, otáčajú sa okolo žalúdka a ponechajú bez milimetrov kože bez povšimnutia.

Následná penetrácia 10 mm širokého zúženia medzi komorami je veľmi nápadná a vytvára intenzívny, krátkodobý pocit tesnosti.

Potom sa v priestore veľkého priestoru priviezne a tu sa ponorí v hustom pupienkovom lúku, ktorého pupienky sa pohybujú okolo žalúdka zo všetkých strán as každým pohybom v kanáli na povrchu penisu sa škraba, zdvihne a masíruje a uvoľňuje tak krásnu stimuláciu.

Hoci kanál s priemerom 18 mm je pomerne široký, stále vyzerá pomerne úzky, pretože výbežky vyčnievajú ďaleko do kanála a vyvíjajú trvalý pretlak na penis.

Počas spiatočného pohybu sa pupínky druhej komory teraz ohýbajú smerom k vstupu do kanála a zintenzívňujú pôsobenie okolitej masáže. Pri kĺzaní dopredu a späť cez dve komory je presná stimulácia v závislosti na tom, ktoré konštrukcie spánku sa len ohýbajú, niekedy silnejšie a niekedy slabšie, a preto sa cítia veľmi rozdielne v interakcii so zúžením.

Zúženie medzi komorami je dokonale umiestnené vo výške cca. 8 cm, čo uľahčuje mužom s kratšou alebo normálnou dĺžkou penisu (15 cm) na prepínanie medzi rôznymi vyrovnanými uzlami.

Medzi náušnicami je dostatok priestoru na nahromadenie negatívneho tlaku a po chvíli sa vytvorí silný sací účinok, ktorý je s kanálom Barracuda nadpriemerný v porovnaní s ostatnými vložkami Fleshlight a je obzvlášť viditeľný počas spiatočného pohybu.

Čistenie hustých klenutých štruktúr je pomerne časovo náročné a vložka by sa mala krátko a opatrne obrátiť. Doba sušenia 5 až 7 hodín je taktiež dlhá a mala by sa predčasne skrátiť (pozri tiež Fleshlight Care Instructions).

záver

Smyčkový a selektívny masážny efekt tenkých, dlhých pupienok na vložku Barracuda je krásny a je sprevádzaný nadpriemerným silným sacím účinkom.

Vzhľadom na rozdielnu orientáciu pupienok a zúženie medzi dvoma komorami je stimulácia oveľa rozmanitejšia ako Vibro Touch Insert a ponúka úplne nový svet stimulácie, ktorý poteší tak začiatočníkov aj odborníkov.

Náš výber

Ako je obvyklé v sérii Fleshlight Girls, kanál Barracuda je dostupný výlučne len s dievčatkom, a to v tomto prípade je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

Hodnotenie používateľov

Veľký pocit, pevnejší ako lotos, veľký pocit. Ak sa vám to páči viac a trochu intenzívnejšie, je to skvelá voľba.

pľuvanec

Funguje ako inzerovaný. Všimol som si, že na spodnej časti vložky pri hlavnom otvorení sa začína otvárať. Spustite horúcu vodu asi 30 sekúnd a nechajte vyschnúť.

Patrick Klein

Či už sami alebo so svojím partnerom, Fleshlight udržuje to, čo sľubuje, že je ľahko čistiteľné a skutočné potešenie.

marcel

Skúšal som niekoľko Sex M ……, ale táto časť je úžasná. Super nadržaný pocit. aj pri penetrácii nie na stimuláciu Eng.class. Tak mäkké! Je veľmi blízko k skutočnej vagíne!

marco

Keďže som v poslednej dobe pracoval veľa na hračkách Fleshlight, ako nováčik som naozaj chcel vedieť, či sú všetky pozitívne skúsenosti skutočne pravdivé a že hračka Angela Whiteová je naozaj zábavná. Je to naozaj emocionálne, má pekné tesné zapadanie a cíti sa naozaj dobre. Ak sa rozhodnete vyskúšať aj Fleshlights, odporúčam vám Fleshlight Angela White. Nezabudnite pred tým, než sa Fleshlight a mazivo pred teplou vodou zohrejú, je to dvakrát príliš zábavné.

filip

Vnútorný povrch reliéfu vytvára trochu ostrého pocitu v závislosti od tvaru, ale v každom prípade veľmi príjemný a veľa zábavy :-) Som rád, že používam túto hračku a získam veľa pozitívnych emócií :-) Ak milujete sexuálnu radosť, potrebujete to. odporúčam

Andi

Štruktúra ďalšej úrovne je naozaj úspešná – žiadna iná štruktúra FL, o ktorej viem, by nemohla ponúknuť takú stimuláciu.

martin

Na začiatku materiál pácha veľmi silný, cíti sa trochu “tesný”. Po prvých 20 použitiach však zápach zmizne a materiál sa stáva pekne jemný a cíti sa oveľa príjemnejším. Materiál si musí zvyknúť na použitie. Už som mal drahé luxusné masturbátory z Japonska, ktoré stáli viac ako 100 eur a medzi nimi a Fleshlight sa to veľa nerobí, a preto jasné odporúčanie k nákupu. Pomer ceny a výkonu je na prvom mieste!

Yannick

Samozrejme, skutočnej Živej žene, časť nedosahuje ďaleko. Ale pre rýchlu relaxáciu medzi tým, je to vždy lepšie ako manuálna prevádzka.

Peter

Bohužiaľ, zdá sa, že ak chcete navštíviť svojich obľúbených umelcov doma, aby ste skontrolovali pravosť plechovky chuti, pôjdete do starostlivosti. Sudcovia tiež nerozumejú.

Dennis

Skoro ako skutočná vec. Veľmi dobrá alternatíva, určite dostanem rovnakú náhradu v prípade potreby, ľahko sa čistí a diskrétne. Radi znova.

klaus

Vyčistite ho vriacou vodou, doteraz ste neublížili, necítite, …. nič sa nemôže sťažovať, môžem vám odporučiť.

Či textúra vo vnútri je to najlepšie, čo nemôžem povedať, neporovnávam ju.

Tomáš

Náš výber

Ako je obvyklé v sérii Fleshlight Girls, kanál Barracuda je dostupný výlučne len s dievčatkom, a to v tomto prípade je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics