Přehled rukávu Lisa Ann 2021 thesocialu101.com

Přehled rukávu Lisa Ann

Vnitřní plocha Barracudského průplavu je téměř úplně pokryta tenkými, dlouhými pupeny a proto dostala jméno poměrně nebezpečné dravé ryby Barracuda, jejichž dlouhé zuby mají určitou podobnost s pupeny.

Myšlenka, že vložím penis do úst zubního barakuda, nebude pro většinu nutně nutná, ale můžu se uklidnit – tento Fleshlight není fajn, naopak.

Náš výběr

Jak je obvyklé u série Fleshlight Girls, kanál Barracuda je výhradně k dispozici pouze s dívčí kundičkou a v tomto případě je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

Jakou práci Fleshlight Lisa Ann

Jako obvykle v seriálu Fleshlight Girls je kanál Barracuda výhradně dostupný pouze s určitou Girls Pussy a v tomto případě se jedná o erotický model a porno hvězda Lisa Ann .

Barracudský kanál je rozdělen na dvě komory, menší komoru o délce 4 cm na vstupu kanálu a za ní velkou komoru, která se rozprostírá až na konec vložky.

Mezi komorami je 1 cm široké prstencové zúžení, které v tomto bodě zužuje kanál až na 10 mm. V opačném případě je průměr potrubí cca. 18 mm. (Mimochodem, obraz kanálu Barracuda na webových stránkách výrobce není zcela správný, zdá se, že by se kanál rozšířil zpět.

Ve dvou komorách je mnoho tenkých a cca. 10 mm dlouhé, pin-like nubs, které vyčnívají do kanálu pod úhlem 45 ° a jsou velmi blízko sebe.

V přední komoře směřují ke vstupu kanálu a do zadní komory v opačném směru. Pískovité náboje a jejich uspořádání v zadní části struktury Barracuda budou vypadat známé pro znalce společnosti Fleshlight, protože tato struktura byla již úspěšně použita ve Vibro-Touch Insert.

Při vjezdu do Barracudského kanálu jsou žlázy okamžitě přijaty první strukturou pupíku, která produkuje mnoho malých bodových podnětů.

Vzhledem k tomu, že pupínky jsou ohnuty ve směru výstupu kanálu penetračním pohybem, otáčí se okolo kloubů a nechte bez povšimnutí žádný milimetr kůže.

Následné pronikání 10 mm širokého zúžení mezi komorami je velmi patrné a vytváří intenzivní, krátkodobý pocit napjatosti.

Pak se ve velké komoře objeví jeden a tady se penis rozpadá na husté pimple louce, jejíž puppy se smykají kolem glansu ze všech stran as každým pohybem v kanálu na povrchu penisu škrábáním, mrtvicí a masáží a uvolní tak krásnou stimulaci.

Přestože je kanál s průměrem 18 mm poměrně široký, stále vypadá poměrně úzce, protože nuby se dostanou daleko do kanálu a vyvíjejí trvalý protitlak na penis.

Během návratového pohybu se pupínky druhé komory ohýbají ve směru vstupu do kanálu a zesilují okolní masážní efekt. Při klouzání dopředu a dozadu skrz obě komory dochází k přesné stimulaci, v závislosti na tom, který z konstrukcí spánku se právě ohýbá, někdy silnější a někdy slabší, a proto se cítí velmi různorodé ve vzájemném působení se zúžením.

Zúžení mezi komorami je dokonale umístěno ve výšce cca. 8 cm, což usnadňuje muži s kratší nebo normální délkou penisu (15 cm) pro přepínání mezi různě zarovnanými nuby.

Existuje spousta prostoru mezi puppy pro akumulaci negativního tlaku a po chvíli je vytvořen silný sací efekt, který je s průměrem Barracuda nad průměrem ve srovnání s ostatními vložkami Fleshlight a je zvláště patrný během návratového pohybu.

Čištění hustých klenutých struktur je relativně časově náročné a vložka by měla být krátce a pečlivě obrácena. Doba schnutí 5 až 7 hodin je také poměrně dlouhá a měla by být předem vysušena (viz také Fleshlight Care Instructions).

Závěr

Smyčkový a selektivní masážní efekt tenkých, dlouhých pupínek Barracudy se cítí krásný a je doprovázen nadprůměrným silným sacím účinkem.

Vzhledem k odlišné orientaci pupíku a zúžení mezi oběma komorami je stimulace mnohem pestřejší než Vibro Touch Insert a nabízí zcela nový svět stimulace, který potěší jak začátečníky, tak odborníky.

Náš výběr

Jak je obvyklé u série Fleshlight Girls, kanál Barracuda je výhradně k dispozici pouze s dívčí kundičkou a v tomto případě je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

Uživatelské recenze

Velký pocit, těsnější než lotos, skvělý pocit. Pokud se vám to líbí a trochu intenzivnější, je to skvělá volba.

Gob

Funguje jako inzerovaná. Všiml jsem si, že na spodní straně vložky do hlavního otvoru se začíná otvírat. Proveďte ohřev teplé vody asi 30 sekund a nechte vyschnout.

Patrick Klein

Ať už sami nebo se svým partnerem, Fleshlight udrží to, co slibuje, je snadné jej vyčistit a skutečný zisk.

Marcel

Zkoušel jsem několik Sex M ……, ale tato část je úžasná. Super nadržený pocit. také při pronikání do Eng.class stimulace. Tak měkký !!! Přichází velmi blízko k pravé pochvě!

Marco

Vzhledem k tomu, že jsem v poslední době pracoval hodně na hračkách Fleshlight, jako nováček jsem opravdu chtěl vědět, jestli jsou všechny pozitivní zkušenosti skutečně pravdivé a že hračka Angela Whiteová je opravdu zábavná. Je to opravdu emocionální, má pekně pevný fit a je to opravdu dobré. Pokud se rozhodnete zkusit Fleshlights, mohu doporučit pouze Fleshlight Angela White. Nezapomeňte předehřívat Fleshlight a maziva v teplé vodě dříve, je to dvakrát příliš zábavné.

Filip

Vnitřní reliéf vytváří trochu ostrého pocitu v závislosti na tvaru, ale v každém případě velmi příjemný a zábavný :-) Jsem rád, že používám tuto hračku a získávám mnoho pozitivních emocí :-) Pokud milujete sexuální potěšení, potřebujete to. doporučuji

Andi

Další struktura úrovně je opravdu úspěšná – žádná další struktura FL, o níž vím, by nenabídla takovou stimulaci.

Martin

Na začátku materiál voní velmi silně, také se cítí trochu “těsně”. Po prvních 20 použitích však vůně zmizí a materiál je pěkně měkký a cítí se tak mnohem příjemnější. Materiál musí zvyknout na použití. Už jsem měl drahé luxusní masturbátory z Japonska, které stály více než 100 Euro a mezi nimi a Fleshlight se toho moc neprojeví, a proto jasné doporučení k nákupu. Poměr cena / výkon je nejlepší!

Yannick

Je jasné, že na skutečnou Živou ženu nedochází k daleko. Pro rychlé uvolnění je však vždy lepší než ruční ovládání.

Petr

Bohužel se zdá, že chcete-li navštívit své oblíbené umělce doma, abyste zkontrolovali pravost plechovky chtíče, dostanete do vazby. Soudci ani nerozumějí.

Dennis

Skoro jako skutečná věc. Velmi dobrou alternativou, určitě budu mít stejnou náhradu, pokud je to nutné, snadno se čistí a diskrétně. Jsem rád znovu.

Klaus

Vyčistěte jej vroucí vodou, dosud neubližujte, necítí, …. není nic, co by si stěžovalo, mohu vám doporučit.

Zda textura uvnitř je nejlepší, co nemohu říci, neporovnávám ji.

Thomas

Náš výběr

Jak je obvyklé u série Fleshlight Girls, kanál Barracuda je výhradně k dispozici pouze s dívčí kundičkou a v tomto případě je to erotický model a pornstar Lisa Ann.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics