Přezkoumání prostaty vibrátor - bezdrátový masér Lelo Hugo: Jak používat 2021 thesocialu101.com

Přezkoumání prostaty vibrátor – bezdrátový masér Lelo Hugo: Jak používat

Tato zpráva o produktu Lelo Hugo je jiná. A to není jen proto, že jsem tentokrát nepsal, ale můj přítel. Lelo Hugo není obyčejný vibrátor.

Spíše je to vibrátor pro muže. To je pravda, čtete správně. Vibrátor, se kterým může člověk stimulovat jeho p-bod. Slouží k úplnému stimulaci prostaty, a proto může uvolnit neomylné pocity.

Můj přítel vám to řekne, pokud se osvědčil a jak se ujal. Bavte se zprávou o produktu na Hugo.

Náš výběr

HUGO je dálkově ovládaný masér prostaty, který představuje zcela nový způsob, jak přemýšlet o potěšení mužů, ať už je to součástí sdružené nebo sólové hry.

Moje zkušenost s Lelo Hugo

Lelo Hugo je určitě číslo samo o sobě. A to začíná balením a končí dálkovým ovládáním.

Více energie pro větší potěšeníVodotěsný, dobíjecí a dálkově ovládaný Středně velká pro všechny úrovně dobrodružství

Má mnoho úžasných věcí, o kterých většina mužů jen sní. Podíval jsem se na to, co se o tomto produktu dozvídá a chtěl bych se s vámi podělit o své zkušenosti zde.

Takže si můžete na konci vytvořit svou vlastní mysli. V každém případě se na konci testu budete moci rozhodnout, zda je nákup vhodný, nebo zda si lépe necháte své ruce pryč. Ale první věci jsou první.

Jak je Hugo doručen

Lelo Hugo je dodáván ve velmi elegantním a kvalitním obalu. Na následujícím obrázku to není tak dobře vidět, ale struktura hadího plechu byla vyrazena do povrchu obalu.

Prostřednictvím okenního skla a vibrátoru za ním vypadá celá věc nesmírně vznešená a velmi kvalitní. Navíc bylo na obalu vytištěno označení “Lelo”.

Myslím, že je to jedna z nejkvalitnějších a nejkvalitnějších obalů, které jsem kdy viděl, spolu se všemi výrobky Apple. 

Krabička už byla se mnou během několika dní a já jsem ji mohl okamžitě prohlédnout a vyzkoušet. Samozřejmě jsem musel krabici okamžitě otevřít. Následující obrázek ukazuje, co můžete očekávat. Na “povrchu” najdete Hugo a osvědčené dálkové ovládání, pomocí něhož můžete ovládat vibrátor. Ale o tom později. 

Považuji za pěkné, že obě části jsou zabudovány do vysoce kvalitní tuhé pěny. Proto jsou také dobře chráněny při přepravě. Pokud zvednete pěnu a vytáhnete dálkový ovladač a vibrátor, najdete další příslušenství. 

Kromě vibrátoru a dálkového ovládání jsou k dispozici také nabíjecí kabel USB, dálkový ovladač, vzorek slavného mazadla Lelo a návod k použití. Navíc najdete skladovací tašku, ve které můžete vše dobře ukládat a chránit před cizími očima. Je také ideální, aby byl při cestování bezpečný a chráněný.

Vzhled a kvalita

Na první pohled vypadá Lelo Hugo zcela odlišně od většiny análních vibrátorů. Ve vzhledu to není vůbec srovnatelné s Lelo Billy, které je také určeno pro anální stimulaci. Jeho tvar připomíná mnohem více joysticku pro hraní počítačových her.

Jsem rád, že jsem se rozhodl pro barvu černé, protože to vypadá velmi ušlechtilá a diskrétní také v reálném, matným barevným tónem. Právě pro všechny, kteří oceňují minimalismus a elegantní design.

Lelo Hugo se skládá ze dvou částí. Malý je umístěn na perineu a větší je vložen do konečníku pro stimulaci prostaty. Na spodní straně je také zabudován znak chromu Lelo. Pokud se podíváte pozorněji, můžete dokonce vidět, jak se na tom odráží. 

Čistě z hlediska kvality a zpracování je to velmi kvalitní. Povrch je sametově hladký, jak si to člověk představuje. Není tady nic nebo něco takového. Všechny součásti se dobře spojují a tvoří uzavřenou jednotku. Lelo Hugo mi zanechal velmi kvalitní a vznešený dojem.

Nabíjení a napájení poprvé

Pokud je to možné, musí být Lelo Hugo plně nabito pro první operaci. Chcete-li to provést, měla by být napájena několik hodin. Naštěstí Lelo přichází s bílým USB kabelem, pomocí kterého můžete nabíjet na libovolném portu USB, například notebooku nebo počítače.

Dvě vložené baterie by měly být také vloženy do dálkového ovladače, aby se zábava mohla začít okamžitě. Následující obrázek znázorňuje vnitřní prostor dálkového ovladače. Dvě baterie AAA musí být vloženy zde. Chcete-li otevřít dálkový ovladač, je k dispozici také malý klíč Lelo.

Poté, co jste jej dodali s dostatečným napájením, uvede do provozu poprvé.

Operace

Všechny důležité informace o provozu přístroje Lelo Hugo naleznete také v přiloženém návodu k obsluze, který si můžete stáhnout zdarma. Pokud chcete Lelo Hugo spustit poprvé, stačí jen dvakrát.

Chcete-li přepínat mezi různými režimy vibrací, jednoduše stiskněte tlačítko pro dosažení požadovaného režimu. Chcete-li jej vypnout, stačí několik sekund stisknout a podržet. Pak se uslyší, aby vibroval.

Dálkový ovladač, na druhé straně, je trochu komplikovanější. Má 2 režimy. První režim (režim 1) je režim Sensemotion. Tento režim umožňuje změnit intenzitu nakloněním dálkového ovladače. 

Tento režim nastavíte stisknutím tlačítka +. Po připojení je LED diody na dálkovém ovladači a vibrátoru svítí. Nyní můžete změnit intenzitu nakloněním dálkového ovladače. Od začátku to fungovalo velmi dobře a dělalo dobrý dojem.

Dálkové ovládání také vibruje a osoba, která drží dálkový ovladač, ví, jaký režim jste. Můžete také nastavit vibrace v dálkovém ovladači stisknutím tlačítka po dobu 5 sekund. Vibrace můžete zapnout opětovným stisknutím tlačítka na 5 sekund.

Chcete-li vstoupit do režimu Sensemotion 2, jednoduše stiskněte tlačítko. To fungovalo od začátku velmi dobře.

Náš výběr

HUGO je dálkově ovládaný masér prostaty, který představuje zcela nový způsob, jak přemýšlet o potěšení mužů, ať už je to součástí sdružené nebo sólové hry.

Nyní se úroveň vibrací mění pouze přesunutím dálkového ovladače, bez ohledu na to, kterým směrem. Tento režim také považuji za velmi inovativní. Čím rychleji přesunete dálkový ovladač, tím silnější je intenzita. Zvláště když začnete otřásat, můžete tento režim cítit jasně. 

Pokud stisknete tlačítko třetí, vstoupíte do režimu 3, kde můžete zvolit, který vibrační program chcete přehrát. Pomocí tlačítek + a – odpovídajícím způsobem změňte intenzitu. Po opětovném stisknutí projdete 6 režimy vibrací, dokud se nevrátíte do režimu Sensemotion.

Je vhodný také pro začátečníky?

Lelo Hugo je trochu složitější z požadavků, ale na to si rychle zvyknete. Pokud nemáte zkušenosti s vibracemi prostaty, měli byste si koupit levnější model, protože tento model nemusí být nutně ten nejlevnější s téměř 200 Euro.

Zde je možné určit s jinými modely podstatně levnější, zda je akvizice sama o sobě nebo ne. Jsem však zcela přesvědčen o operaci a pohodlí. Zřídka jsem zažil takový intuitívní sextoy jako leo Hugo. Proto to určitě doporučuji pro začátečníky.

V neposlední řadě její rozměry (13,1 x 16,8 x 4,1 cm) nejsou příliš velké, což je ideální pro cestování. Chcete-li získat lepší dojem o rozměrech, naleznete níže přímé srovnání velikosti s pravidly pro skládání. 

Máte-li tolik peněz a dokážete si představit, že by stimulace prostaty mohla být pro vás velmi příjemná, měli byste si koupit Lelo Hugo. Protože čistě z kvality, operability a orgasmu (více o tom později), lze jej v každém případě plně doporučit.

Takhle to cítí – vše pro stimulaci

Ze stimulace je to opravdu jedinečné. Použil jsem některé vzorky maziva Lelo. Jedná se o mazivo na bázi vody, které není škodlivé povrchové struktuře silikonu. Při otírání se ujistěte, že gel rovnoměrně rozdělíte tak, aby měl vhodný “film” na vibrátor prostaty.

Vložení do konečníku pracovalo velmi jednoduše. Mazivo vykonalo svou práci zde. Díky ergonomickému tvaru vibrátoru se také skvěle přizpůsobuje tělu. Menší část vibrátoru jednoduše spočívá na přehradě, kde může být stimulována přídavným integrovaným motorem.

Na začátku byl pocit velmi neobvyklý, ale časem si na to zvyknete. Pěkné je, že můžete také vejít do vany, protože je zcela nepromokavý.

Dálkové ovládání je velmi snadné ovládat a musím říct, že mi dal orgasmus, jako jsem nikdy předtím nezažil. Orgasmus je velmi intenzivní a není tak krátký jako typický orgasmus. Spíše jsou to průběhy, které protékají a vzrušují vás. Ti, kteří takovouhle věc neskúšeli, by ji měli určitě vyzkoušet, protože je to zcela nový a jedinečný zážitek.

Závěr a shrnutí vibrátoru

Celkově jsem zcela přesvědčen o Lelu Hugovi. Vše, co potřebujete ke spuštění stimulace prostaty, je zahrnuto.

Od kabelů USB po dálkové ovládání Sensemotion. Zde se nemůžete stěžovat. Mazivo také pracovalo velmi dobře v kombinaci s Hugo.

Mohu Hugo doporučit všem lidem, kteří prostě chtějí vyzkoušet něco zcela nového a chtějí plavat na mrak sedm. Intenzita pro mě byla prostě něco úplně nového. Nicméně, toto potěšení má také hrdý cenu. Celkově budete muset zaplatit téměř 200 eur, abyste získali tuto intenzitu stimulace.

Také jsem byl přesvědčen různými způsoby. Tam je něco pro každou chuť zde. Možnost různé použitelnosti dálkového ovládání také fungovala bez problémů pro mě. Udělala okamžitě to, co měla podle příručky dělat. Rozsah je přibližně 10 až 12 metrů. Záleží na tom, v jaké místnosti jste.

Proto mohu doporučit Lelo Hugo všem, kteří prostě chtějí vyzkoušet něco nového a přiklánějí důležitost vysoce kvalitnímu zpracování, skvělému designu a vynikající funkcionalitě. Životnost baterií až 2 hodiny je více než dostatečná. Proto mám jasné doporučení koupit Lelo Hugo.

Nebyl nalezen správný vibrátor? Zde je další tip: Pokud se vůbec nemůžete rozhodnout, nebo dokonce ani nevíte, který vibrátor je ten správný pro vás a vaše potřeby, stačí spustit vibrátor.

Po zodpovězení 3 otázek vás pohodlně, anonymně a zcela zdarma předvede, který vibrátor vám nejlépe vyhovuje. Bude to trvat méně než minuta. Zde můžete spustit vibrátor.

Jinak mohu také doporučit svou novou knihu “Tak kommen du richtig”. V tomhle vám ukážeme, jak nejlépe využít svého vibrátoru.

Náš výběr

HUGO je dálkově ovládaný masér prostaty, který představuje zcela nový způsob, jak přemýšlet o potěšení mužů, ať už je to součástí sdružené nebo sólové hry.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics