Pussy Alexis Texas - jauna laupīšana no Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Pussy Alexis Texas – jauna laupīšana no Fleshlight

Fleshlight ar Alexis Texas pussy atvēršanu, Fleshlight ražotājs ILF ir izstrādājis vēl vienu radošu interjera struktūru, kas šajā formā nekad nav bijusi.

Vienmēr iespaidīgi ir redzēt, ka ILF produktu dizaineri turpina izstrādāt oriģinālās idejas novatoriskām konstruktīvām koncepcijām, kas paplašina Fleshlight pasauli ar papildu stimulēšanas veidiem.

Par laimi, turpinot ražot ļoti dabiski iztērējamo “Texas Tornado” struktūru, kas iepriekš apvienota ar Alexis Texas pussy, viņa tagad ir ekskluzīvā Butt Fleshlight iekšējā kanāla.

Mūsu izvēle

Outlaw kanāls rada lielisku un neticamu daudzveidīgu triecienizturības sajūtu, apvienojumā ar ļoti dabisku, vienmērīgu stimulāciju.

Kāds darbs ir Fleshlight Alexis Texas

Jauno iekšējo struktūru sauca par “Outlaw” un būtībā sastāv no divām lielām kamerām ar dubultiem, 3-daļīgiem atlokiem katrā kameru ieejām un izejām.

Katrā kamerā ir gareniskās ribasPie kanāla ieejas pusloku formas šķērseniskās ribas Dubults 3-daļu vārsts

Šie atloki izskatās līdzīgi Torrid kanālam (Tori Black), taču tie ir nedaudz mazāki un pilnībā neaizver iekšējo kanālu.

Katrā kamerā ir ļoti izteiktas, izliektas gareniskās ribas, kas darbojas nedaudz spirāli un stipri ierobežo kanāla diametru (līdz apmēram 8 mm).

Outlaw Channel ir personīgā iekšējā struktūra Fleshlight Girl Alexis Texas un tāpēc ir pieejama tikai saistībā ar viņas incītis atvēršanu.

Tieši kanāla ieejā ir pirmie divi 3-daļēji atloki, no kuriem katrs ir izveidots ar puslokšķiedras šķērseniskām ribām, kuras projektē apm. 4 mm kanālā.

Pa labi aiz tā ir pirmā 50 x 15 mm kamera, kas ir aprīkota priekšējā un aizmugurē ar gredzenu no pieciem vidēja lieluma pimples katram.

Starp tiem ir piecas ļoti izteiktas garenvirziena ribas, pie kurām katra ir vainagojušies pieci mazi nubi.

Pirmās kameras izejā atkal ir divi trīsdaļīgu atloki, kam seko otrā kamera, kam ir tādi paši izmēri un strukturālie elementi kā iepriekšējā kamerā.

Pēc tam seko vēl divi 3-daļu atloki, kas nošķir otro kameru un tajā pašā laikā aizver kanālu.

Tieši pēc Alexis Teksasas šaurās pēdu atveres iespiešanas glans saskaras ar dubultu 3-daļu vārstu, kas darbojas kā neliela pretestība, un, kad tas iekļūst.

Trīs mazie atloki iespiež iesūkšanās virzienu un aktivizē vairākus brīnišķīgus, grazing stimulācijas impulsus. Tad jūs saskaraties ar pimples gredzenu, kas rada smalku precīzu stimulāciju ap glans.

Tad viens nonāk pirmajā lielajā kamerā, un faktiski varētu gaidīt, ka pretnospiedums samazināsies, bet tieši pretēji.

Tas ir tādēļ, ka kamera jūtas kā “bezgalīgs sašaurinājums” un rada fantastisku sašaurinājuma sajūtu, kas kļūst vēl intensīvāka līdz kameras vidum un tikai tad pakāpeniski samazinās.

Līdzīgu ekstremālu šaurumu varēja piedzīvot tikai ar Ultra Tight kanālu (kura ražošana diemžēl tika pārtraukta kādu laiku) vai Swallow kanāla aizmugurē.

Tomēr izliešanas kanālā materiāla pretgriešanās ir daudz daudzveidīgāka, jo piecu garenisko ribu pie kameras ievades sākas šauri, kļūst biezāka vidū un atkal šaurāk pie kameras izejas. Turklāt garenvirziena ribas ir pārsteidzoši elastīgas un stingri nostiprina ap glāniem un burtiski vērpjot ap dzimumlocekļa vārpstu.

Šo necaurlaidīgo aplauzumu stimulāciju papildina maza, smalka un precīza stimulācija, ko rada mazie pimples uz gareniskajām ribām.

Visbeidzot, jūs sasniedzat pāreju uz nākamo kameru un, pateicoties otrajam divkāršajam 3-daļīgam vārstam, nākamajā brīnišķīgā iespiešanās sajūta ar intensīvu ganību stimulāciju.

Šie atloki ir pilnīgi novietoti no kanāla 12 centimetru un tādēļ ir optimāli pieejami ar vidējo dzimumlocekļa garumu apm. 15 cm Jūs pat ievietojat otrajā kamerā, kurā atkārtojas apkārtējā necaurlaidība.

Kaut arī nepareizajā kanālā ir daudz pūtīšu, vispārējā stimulācija vēl joprojām ir ļoti dabiska un “mīksta”, jo pūtītes ir relatīvi maza un plakana, un tāpēc tie ir tikai subliminal, līdzīgi reālas maksts nedaudz cuddly virsmai.

Kameras pārejas ar vārstiem var uzglabāt pietiekami daudz negatīvā spiediena, un tādēļ pēc vairākiem glisādes turp un atpakaļ izcilais atsūkšanas efekts izvēršas, kas lieliski papildina stimulāciju izcilā veidā.

Outlaw kanāla tīrīšana ir nedaudz sarežģītāka, jo starp garenvirziena ribas un arī starp atlokiem paliek daudzi slīdēšanas gēli un spermas atliekas.

Šī iemesla dēļ ir ieteicams rūpīgi pagriezt ieliktni tīrīšanai īsu laiku. Žāvēšana notiek arī relatīvi ilgi (apmēram 4-5 stundas), pateicoties ļoti šauram iekšējam diametram.

Upshot

Outlaw Channel rada fantastisku un neticami daudzveidīgu sašaurinājuma sajūtu, kas apvienota ar ļoti dabisku izskatu, grazing stimulāciju. Dubultā 3-komponentu vārstu iespiešanās ir daudz jautrības un papildus bagātina stimulāciju ar lielu iespiešanās sajūtu.

Kopumā šis kanāls ir lieliska iekšēja struktūra mīļotājiem ar dabīgām, “mīkstām” izskata stimulācijām, kuri arī vēlas, lai tie būtu jauki un stingri.

Mūsu izvēle

Outlaw kanāls rada lielisku un neticamu daudzveidīgu triecienizturības sajūtu, apvienojumā ar ļoti dabisku, vienmērīgu stimulāciju.

Lietotāju atsauksmes

Nav gluži ideāls, varētu būt … nedaudz stingrāk, ka mani animē testētāji … .. ieteikt …, lai gan man šķiet vienkāršākā versija PINK LADY gandrīz labāk.

Stefans

Ļoti laba “necaurlaidīga” sajūta. Uzsildiet radiatoru vai siltu ūdeni un izslēdziet triku.
Ne 5 *, jo es ņemu’finishing ‘: žāvēšana un apkaisīšana ar “skewer spēks” (= tāds pats kā Fleshpower un daudz Lētāk) uz mazu laiku.

Fridolins

Es nopirku šo rotaļlietu vīrieti, jo es tikai lasīju labas lejupslīdes dažādos forumos.
Tā bija mana pirmā šāda veida rotaļlieta, un man bija ļoti pozitīvi pārsteigts, cik patiesi tas jūtas. Vienu brīdi pirms lietošanas pievienojiet siltā ūdens peldē un baudiet.

Raksts ir ieradies, neskaidri iesaiņots. Izpakota un pārbaudīta. Tas ir ļoti reāls un kvalitāte ir lieliska. Es arī nopirku kukurūzas cieti. Tas ir tieši tāds pats kā dārgais “Fleshlight Care” produkts.

Pērciet un izbaudiet, kad esat mājās vienatnē.

Tonijs

Lasīt un izmēģināt klientu atsauksmes.
Es neesmu izmēģinājis kaut ko salīdzināmu iepriekš, ideja ir piederēt porno zvaigznēm, kad es to izmēģināju,
Es biju pilnīgi pārliecināts!
Materiāls tikko smaržo, tas šķiet ļoti mīksts un reāls uz pieskārienu, stimulācija ir 1A!!!!!!!
Viegli tīrāmi, jūs varat arī lietot prezervatīvus, jo tas nepārtrauc stimulāciju un smērvielas var viegli izskalot.
Ieteicams visiem, kas vēlas kaut ko jaunu, es ceru, ka tas nekavē tūlīt, jo šobrīd tas ir nepārtraukti lietojams: 0)))

Chris

Vienkārši ģeniāls! Vienīgais, no kā žēl, ir tāds, ka pirms tam es neesmu nopircis Fleshlight! TOPS!!!!!!!
Par jautrību tajā pašā laikā ir tikai pareizā lieta!

Franky

Šī detaļa ir vienkārši lieliska jautrība, to var arī izmantot vannā un to var ieķerties “grūtāk”, bez tā kļūst grūti!
Ja jūs nesaņemat pietiekami mīlestību no savas draudzenes, jūs atradīsit tikai īsto rotaļlietu par vientuļiem brīžiem šeit ;-)

Tzunamik

Mūsu izvēle

Outlaw kanāls rada lielisku un neticamu daudzveidīgu triecienizturības sajūtu, apvienojumā ar ļoti dabisku, vienmērīgu stimulāciju.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics