Pussy Alexis Texas - Naujoji grobis iš "Fleshlight" 2021 thesocialu101.com

Pussy Alexis Texas – Naujoji grobis iš “Fleshlight”

“Fleshlight” su “Alexis Texas” pūlingu atidarymu “Fleshlight” gamintojas ILF sukūrė dar vieną kūrybinę interjero struktūrą, kuri niekada nebuvo šioje formoje anksčiau.

Visada įspūdingai matyti, kad ILF gaminių dizaineriai ir toliau kuria originalias novatoriškų konstrukcinių idėjų idėjas, kurios praplečia “Fleshlight” pasaulį papildomomis stimuliavimo priemonėmis.

Laimei, išliko natūraliai atrodanti “Texas Tornado” struktūra, anksčiau sujungta su Alexiso Texas pūlingu, ir dabar ji yra išskirtinis vidinis “Butt Fleshlight” kanalas.

Mūsų pasirinkimas

“Outlaw” kanalas sukuria nuostabų ir neįtikėtiną įvairią įtakojančią gniužtinį pojūtį, kartu su labai natūraliu sklandžiu stimuliavimu.

Koks darbas Fleshlight Alexis Texas

Nauja vidinė struktūra buvo vadinama “Outlaw” ir iš esmės susideda iš dviejų didelių kamerų su dviguba, 3 dalių uždangomis kiekvienoje kameroje įėjimuose ir išėjimuose.

Kiekvienoje kameroje yra išilginės šonkauliųPrie kanalo įėjimo yra puslankio formos skersiniai šonkauliai Dvigubas 3-dalių vožtuvas

Šie atvartos atrodo panašios į Torrid kanalą (Tori Black), tačiau yra šiek tiek mažesni ir nevisiškai uždaro vidinį kanalą.

Kiekvienoje kameroje yra labai ryškios, ištemptos išilginės šonkaulės, kurios veikia šiek tiek spirališkai ir labai stipriai riboja kanalo skersmenį (iki maždaug 8 mm).

“Outlaw Channel” yra asmeninė “Fleshlight Girl” “Alexis Texas” vidinė struktūra, todėl ji yra prieinama tik dėl jos pūlingo atidarymo.

Tiesiai prie kanalo įėjimo yra pirmieji du 3 dalių atvartos, kiekviena iš jų yra suformuota iš puslankio formos skersinių šonkaulių, kurios projektuoja apie. 4 mm į kanalą.

Tiesiogiai už jo yra pirmoji 50 x 15 mm kamera, kuri yra įrengta priekinėje ir užpakalinėje srityse su žiedu iš penkių vidutinio dydžio spuogų kiekvieno.

Tarp jų yra penki labai ryškūs išilginiai šonkauliai, kurių kiekvieną karūnuoja penkios mažos šonkauliai.

Iš pirmosios kameros išėjimo iš naujo yra du 3 dalių atvartos, po to antroji kamera, turinti tokius pat dydžius ir konstrukcinius elementus, kaip ir ankstesnė kamera.

Toliau vyksta dar du 3 dalių atvartos, kurios atskiria antrąją kamerą ir tuo pačiu metu uždaro kanalą.

Tiesiogiai, prasiskverbdamas į sūkurį Alexis Texas atidarymo angą, veidrodžiai susiduria su dvigubu 3-daliniu vožtuvu, kuris veikia kaip mažas atsparumas ir sukelia dvigubą trumpą perėjimą nuo siauros į pločio, kai prasiskverbia.

Trys mažos plokštelės sulenktos į skverbimą ir sukelia keletą puikių, ganymo stimuliuojančių impulsų. Tada jūs susiduriate su spuogių žiedu, kuris gamina subtilią punktualų stimuliavimą aplink galvas.

Tada vienas pasiekia pirmąją didelę kamerą, ir iš tikrųjų tikėtina, kad priešingasis slėgis sumažės, bet būtent atvirkščiai.

Taip yra dėl to, kad kamera jaučiasi kaip “begalinis silpnumas” ir sukuria fantastišką sandarumo pojūtį, kuris tampa dar intensyvesnis iki pat kameros vidurio ir tik tada palaipsniui išnyksta.

Panašią kraštutinę siaurąja linija galėjo susidurti tik “Ultra Tight” kanalas (kurio gamyba, deja, buvo nutraukta prieš kurį laiką) arba gale “Nuryti kanalas”.

Tačiau neteisėtame kanale medžiagų priešslėgis yra daug įvairesnis, nes penki išilginiai šonkauliai kameros įleidžiamojoje angoje prasideda siaurai, tampa storesni link vidurio ir siauresni kameros išėjime. Be to, išilginiai šonkauliai yra stebėtinai lankstūs ir tvirtai priglunda aplink galvas ir pažodžiui sukasi aplink varpos veleną.

Ši griežta apvyniojimo stimuliacija papildyta smulkaus, subtiliu punktualiu stimuliu, kurį gamina mažos spuogai išilginėse šonkaulėse.

Galiausiai jūs pasiekiate perėjimą į kitą kamerą ir, dėka antrojo dvigubo 3-dalių vožtuvo, sekantis puikus įsiskverbimo jausmas su intensyvaus ganymo stimuliacija yra toks.

Šie atvartos yra puikiai išdėstytos 12 kanalo kanalo centimetrų atžvilgiu ir todėl yra optimaliai pasiekiami, kai vidutinis varpos ilgis yra apie. 15 cm Jūs netgi padedate į antrąją kamerą, kurioje pasikartoja aplinkinis sandarumas.

Nors piktybiškame kanale yra daug spuogų, bendras stimulas vis dar jaučiasi labai natūralus ir “mėsingas”, nes spuogai yra santykinai maži ir plokšti, todėl jie yra tik subliminiški, panašūs į šiek tiek jaudinančio tikro makšties paviršių.

Perėjimai kameroje su vožtuvais gali išlaikyti pakankamą neigiamą slėgį, todėl po kelių slidžių pirmyn ir atgal nuostabus siurbiamasis poveikis atsiskleidžia, o tai puikiai papildo stimuliaciją.

“Outlaw” kanalo valymas yra šiek tiek sudėtingesnis, nes tarp išilginių šonkaulių, taip pat tarp atvartų lieka daug slidumo gelio ir spermos likučių.

Dėl šios priežasties patartina kruopščiai pasukti įdėklą trumpam laikui valyti. Dėl labai siauros vidinio skersmens džiovinimas užtrunka santykinai ilgą laiką (apie 4-5 valandas).

“Upshot”

“Outlaw Channel” sukuria fantastišką ir neįtikėtinai įvairią sandarumo pojūtį, suporuotą su natūraliu, žvilgančiu stimuliavimu. Dvigubų 3 dalių vožtuvų prasiskverbimas yra labai įdomus ir papildomai praturtina stimuliaciją su puikiu skverbimosi jausmu.

Apskritai, šis kanalas yra puiki vidinė struktūra natūralių, “mėsingų” žvilgančių stimulų mylėtojams, kurie taip pat norėtų jaustis gražiai ir kietai.

Mūsų pasirinkimas

“Outlaw” kanalas sukuria nuostabų ir neįtikėtiną įvairią įtakojančią gniužtinį pojūtį, kartu su labai natūraliu sklandžiu stimuliavimu.

Naudotojų atsiliepimai

Ne visai tobula, galėjo būti … šiek tiek griežtesnė, kad mane animuotų bandytojai … .. rekomenduoti …., nors manau paprastą versiją PINK LADY beveik geriau.

Stefanas

Labai geras “tvirtas” jausmas. Šildomas radiatorius arba šiltas vanduo ir išjungtas eina treniruoklis.
Ne 5 *, nes aš imu “užpildyti”: džiovinti ir purkšti su “kieta stiprybe” (= toks pat, kaip “Fleshpower” ir KIEKĮ pigiau) per trumpą laiką.

Fridolinas

Aš nusipirkau šią žaislą vyrui, nes tik skaitydamas gerus nuosmukius įvairiuose forumuose.
Tai buvo mano pirmasis tokio tipo žaislas, ir aš labai pozityviai nustebau, kaip tai tikri. Prieš naudodami šiek tiek įkiškite į šiltą vandens vonią ir mėgaukitės.

Atvyko straipsnis, nepastebimai supakuotas. Išpakuotos ir išbandytos. Jaustis labai tikras ir kokybė yra puiki. Aš taip pat nusipirkau kukurūzų krakmolą. Tai yra tas pats kaip ir brangus “Fleshlight Care” produktas.

Pirkite ir mėgaukitės, kai esate namuose vienas.

Tony

Perskaitykite ir bandykite klientų atsiliepimus.
Aš nesistengiau nieko lyginti anksčiau, idėja yra turėti “pornstar” repliką, kai bandžiau,
Aš buvau visiškai įsitikinęs!
Medžiaga vos kvapo, ji jaučiasi itin minkšta ir reali, kad prisiliesti, o stimuliavimas yra 1A!!!!!!!
Lengvai valomi, taip pat galite naudoti prezervatyvus, nes tai nepertraukia stimuliacijos, o tepalus galima lengvai išplauti.
Rekomenduojamas visiems, kurie nori kažko naujo, tikiuosi, kad jis netrukus bus sutramdomas, nes šiuo metu jis yra nenutrūkstamas: 0)))

Chrisas

Tiesiog gudrus! Vienintelis dalykas, dėl kurio aš apgailestauju, yra tai, kad aš iki šiol nepirkiau “Fleshlight”! TOP!!!!!!!
Vienu metu įdomus dalykas yra tik teisingas dalykas!

Franky

Ši dalis yra tiesiog puikus įdomus, jūs taip pat galite naudoti ją vonioje ir gali “griežčiau” ją sugriebti, kad nebūtų sunku!
Jei neturite pakankamai meilės savo mergaitei, čia rasite tik tinkamą žaislą vienišiems akimirkams ;-)

Tzunamik

Mūsų pasirinkimas

“Outlaw” kanalas sukuria nuostabų ir neįtikėtiną įvairią įtakojančią gniužtinį pojūtį, kartu su labai natūraliu sklandžiu stimuliavimu.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics