Pussy Alexis Texas - New Booty from Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Pussy Alexis Texas – New Booty from Fleshlight

Dla Fleshlight z cipkowatym otworem Alexis Texas, producent Fleshlight ILF zaprojektował kolejną kreatywną strukturę wnętrza, która nigdy wcześniej nie istniała w tej formie.

Zawsze imponujące jest to, że projektanci produktów ILF nadal rozwijają oryginalne pomysły na innowacyjne koncepcje strukturalne, które rozszerzają świat Fleshlight o dodatkowe rodzaje stymulacji..

Bardzo naturalnie wyglądająca struktura “Texas Tornado”, wcześniej połączona z cipką Alexisa Texasa, na szczęście nadal jest produkowana i jest teraz ekskluzywnym wewnętrznym kanałem jej Butt Fleshlight..

Nasz wybór

Kanał Outlaw tworzy niesamowite i niewiarygodnie urozmaicone wrażenie szczelności, w połączeniu z bardzo naturalną, płynną stymulacją..

Co działa Fleshlight Alexis Texas

Nowa struktura wewnętrzna nosiła nazwę “Outlaw” i zasadniczo składa się z dwóch dużych komór z podwójnymi, 3-częściowymi klapami przy każdym z wejść i wyjść z komory.

W każdej komorze znajdują się wzdłużne żebraPrzy wejściu do kanału poprzeczne żebra w kształcie półksiężyca Zawór 3-częściowy dwuczęściowy

Klapy te wyglądają podobnie do kanału Torrid Channel (Tori Black), ale są nieco mniejsze i nie zamykają całkowicie kanału wewnętrznego.

W każdej komorze znajdują się bardzo wyraźne, nubbingowane wzdłużne żebra, które biegną lekko spiralnie i bardzo mocno ograniczają średnicę kanału (do ok. 8 mm)..

Outlaw Channel jest osobistą strukturą wewnętrzną Fleshlight Girl Alexis Texas i dlatego jest dostępny wyłącznie w połączeniu z jej cipki otwarcia.

Bezpośrednio przy wejściu do kanału znajdują się pierwsze dwie 3 częściowe klapy, każda utworzona z poprzecznych żeber w kształcie półksiężyca, które wystają w kanał ok. 4 mm.

Tuż za nią znajduje się pierwsza komora o wymiarach 50 x 15 mm, która jest wyposażona w przednią i tylną część w pierścień składający się z pięciu średnich pryszczyków każdy.

Pomiędzy nimi znajduje się pięć bardzo wyraźnych żeber wzdłużnych, z których każde ukoronowane jest przez pięć małych pni.

Przy wyjściu z pierwszej komory ponownie znajdują się dwie 3-częściowe klapy, a następnie druga komora, która ma takie same wymiary i elementy konstrukcyjne jak poprzednia komora.

Następnie następują kolejne dwie 3-częściowe klapy, które ograniczają drugą komorę i jednocześnie zamykają kanał.

Bezpośrednio po wniknięciu w wąskie cipki otworu Alexis Texas, żołędzi jest konfrontowany z podwójną 3-częściowy zawór, który działa jak mały opór i tworzy podwójną krótką zmianę z wąskiego na szeroki podczas wnikania..

Trzy małe płaty zginają się w kierunku penetracji i wyzwalają kilka wspaniałych, pastwiskowych impulsów stymulacyjnych. Następnie natkniesz się na pierścień pryszczycy, który wytwarza subtelną punktualną stymulację wokół żołędzi..

Następnie dociera się do pierwszej dużej komory i można by się spodziewać spadku przeciwciśnienia, jednak dokładnie odwrotnie jest w przypadku.

Dzieje się tak dlatego, że komora czuje się jak “niekończące się wąskie gardło” i tworzy fantastyczne uczucie szczelności, które staje się jeszcze bardziej intensywne aż do środka komory i dopiero potem stopniowo opada ponownie.

Podobną skrajną zwężkę można było doświadczyć tylko w przypadku kanału Ultra Tight (którego produkcja niestety została przerwana jakiś czas temu) lub w tylnej części kanału Swallow.

W kanale pozaprawiańskim przeciwciśnienie materiału jest jednak znacznie bardziej zróżnicowane, ponieważ pięć wzdłużnych żeber na wlocie do komory zaczyna się wąsko, staje się grubsze w kierunku środka i węższe na wylocie z komory. Ponadto wzdłużne żebra są zaskakująco giętkie i ciasno osadzone wokół żołędzi oraz dosłownie skręcone wokół osi penisa..

Tę ciasno owiniętą stymulację dookoła uzupełnia subtelna stymulacja punktowa, wytwarzana przez małe pryszcze na żebrach podłużnych..

Na koniec przechodzimy do następnej komory i dzięki drugiemu podwójnemu, 3-częściowemu zaworowi następuje kolejne wspaniałe uczucie przenikania z intensywną stymulacją wypasu..

Klapy te są perfekcyjnie umiejscowione od 12 centymetrów kanału i dlatego są optymalnie dostępne przy średniej długości penisa ok. 15 cm. Można je nawet umieścić w drugiej komorze, w której powtarza się otaczająca szczelność..

Chociaż w kanale pozasądowym jest dużo pryszczycy, ogólna stymulacja nadal czuje się bardzo naturalna i “mięsista”, ponieważ pryszcze są stosunkowo małe i płaskie, a zatem tylko podprogowe, podobne do lekko przytulanej powierzchni prawdziwej pochwy..

Przejścia komorowe z zaworami mogą gromadzić wystarczające podciśnienie i dlatego po kilku przesunięciach w przód i w tył rozwija się wspaniały efekt ssania, który doskonale uzupełnia stymulację..

Oczyszczanie kanału Outlaw jest nieco bardziej skomplikowane, ponieważ pomiędzy żebrami wzdłużnymi, a także pomiędzy klapami pozostaje wiele pozostałości żelu poślizgowego i spermy..

Z tego powodu zaleca się ostrożnie obracać wkładkę w celu czyszczenia przez krótki czas. Suszenie trwa również stosunkowo długo (ok. 4-5 godzin) ze względu na bardzo wąską średnicę wewnętrzną..

rezultat

Kanał Outlaw tworzy fantastyczne i niezwykle zróżnicowane uczucie szczelności, w połączeniu z bardzo naturalnie wyglądającą, wypasową stymulacją. Penetracja podwójnych 3-częściowych zaworów jest świetną zabawą i dodatkowo wzbogaca stymulację o wspaniałe uczucie penetracji..

Ogólnie rzecz biorąc, kanał ten jest wspaniałą strukturą wewnętrzną dla miłośników naturalnych, “mięsistych” stymulacji, którzy również chcieliby mieć go ładnie i mocno.

Nasz wybór

Kanał Outlaw tworzy niesamowite i niewiarygodnie urozmaicone wrażenie szczelności, w połączeniu z bardzo naturalną, płynną stymulacją..

Opinie użytkowników

Nie do końca doskonały, mógłby być….. trochę ciaśniejszy do animacji przez testerów…… aby polecić….., chociaż prostą wersję PINK LADY uważam za prawie lepszą..

Stefan

Bardzo dobre ‘szczelne’ uczucie. Rozgrzać się na kaloryferze lub ciepłej wodzie i wyłączyć gimik..
Nie 5*, bo biorę “wykończenie”: suszenie i posypywanie “siłą szpikulec” (= taką samą jak w przypadku Fleshpower i MUCH tańszą) przez nieco zbyt długi czas..

Fridolina

Kupiłem tę zabawkę dla mężczyzny, ponieważ czytałem tylko dobre recesje na różnych forach.
To była moja pierwsza tego typu zabawka i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona tym, jak naprawdę się czuje. Umieścić w ciepłej kąpieli wodnej na chwilę przed użyciem i cieszyć się.

Artykuł przybył, dyskretnie zapakowany, rozpakowany i przetestowany. Czuję się bardzo realnie i jakość jest doskonała. Kupiłem również skrobię kukurydzianą. Jest dokładnie taki sam, jak drogi produkt “Fleshlight Care”..

Kupuj i ciesz się, gdy jesteś w domu sam.

Tony

Przeczytaj i wypróbowane opinie klientów.
Nie próbowałem wcześniej niczego porównywalnego, chodzi o to, aby posiadać replikę pornstara, kiedy próbowałem,
Byłem całkowicie przekonany!
Materiał ledwo pachnie, jest super miękki i realny w dotyku, a stymulacja wynosi 1A!!!!!!!
Łatwe do czyszczenia, można również używać prezerwatywy, ponieważ nie przerywa to stymulacji i smar można bardzo łatwo wypłukać.
Polecany dla wszystkich, którzy chcą czegoś nowego, mam nadzieję, że nie od razu się zepsuje, bo w tej chwili jest w ciągłym użyciu :0)))))

Chris

Po prostu genialne! Jedyną rzeczą, której żałuję, jest to, że nie kupiłam wcześniej Fleshlight!!!!!!!!
Dla zabawy w tym samym czasie, tylko to, co właściwe!

Franky

Część jest po prostu świetna zabawa, można również korzystać z niego w wannie i można chwycić go “trudniej” bez nieporęczne.!
Jeśli nie masz wystarczająco dużo uczuć od swojej dziewczyny, znajdziesz tu tylko odpowiednią zabawkę na samotne chwile ;-)

Tzunamik

Nasz wybór

Kanał Outlaw tworzy niesamowite i niewiarygodnie urozmaicone wrażenie szczelności, w połączeniu z bardzo naturalną, płynną stymulacją..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics