Pussy Alexis Texas - Nová korisť z Fleshlightu 2021 thesocialu101.com

Pussy Alexis Texas – Nová korisť z Fleshlightu

Pre Fleshlight s otvorením Alexisa Texasa, výrobca Fleshlight ILF navrhol inú kreatívnu vnútornú štruktúru, ktorá predtým neexistovala v tejto forme.

Je vždy pôsobivé vidieť, že dizajnéri produktov ILF naďalej rozvíjajú originálne nápady pre inovatívne konštrukčné koncepty, ktoré rozširujú svet Fleshlight s ďalšími typmi stimulácie.

Veľmi prirodzene vyzerajúca štruktúra “Texas Tornado”, predtým kombinovaná s kundičkou Alexis Texasu, našťastie naďalej vyrába a teraz je exkluzívnym vnútorným kanálom jej Butt Fleshlight.

Náš výber

Outlaw kanál vytvára úžasný a neuveriteľný diverzifikovaný vplyv na pocit napätia, spojený s veľmi prirodzeným objavovaním hladkej stimulácie.

Čo dielo Fleshlight Alexis Texas

Nová vnútorná štruktúra sa nazývala “Outlaw” a v podstate pozostáva z dvoch veľkých komôr s dvojitými, trojdielnymi chlopňami na každom vchode do komôr a výstupov.

V každej komore sú pozdĺžne rebráNa priechode v tvare polmesiaca v tvare polmesiaca Dvojitý trojcestný ventil

Tieto chlopne vyzerajú podobne ako Torrid Channel (Tori Black), ale sú o niečo menšie a vnútorný kanál úplne nezatvoria.

V každej komore sú veľmi výrazné nubené pozdĺžne rebrá, ktoré sú mierne špirálovité a veľmi silne obmedzujú priemer kanála (až približne 8 mm).

Outlaw Channel je osobná vnútorná štruktúra Fleshlight Girl Alexis Texas a je preto k dispozícii výlučne v spojení s otvorením mačičky.

Priamo pri vchode do kanála sú prvé dve 3-dielne chlopne, z ktorých každá tvoria kríža v tvare priečnych rebier, ktoré vyčnievajú cca. 4 mm do kanála.

Hneď za ním je prvý priestor 50 x 15 mm, ktorý je vybavený v prednej a zadnej časti krúžkom piatich stredne veľkých pupienkov.

Medzi nimi je päť veľmi výrazných pozdĺžnych rebier, z ktorých každý korunuje päť malých nôh.

Na výstupe z prvej komory sa opäť nachádzajú dve trojdielne chlopne, za ktorými nasleduje druhá komora, ktorá má rovnaké rozmery a konštrukčné prvky ako predchádzajúca komora.

Potom nasledujú ďalšie dve trojdielne chlopne, ktoré vymedzujú druhú komoru a súčasne zatvárajú kanál.

Bezprostredne po preniknutí úzkeho otvoru Alexis Texas, glans je konfrontovaný s dvojitým trojcestným ventilom, ktorý pôsobí ako malý odpor a vytvára dvojitú krátku zmenu z úzkej na širokú pri prenikaní.

Tri malé chlopne sa ohýbajú smerom k penetrácii a spúšťajú niekoľko nádherných stimulačných impulzov spásania. Potom sa stretnete s pupočníkom, ktorý vytvára jemnú presnú stimuláciu okolo žalúdka.

Potom sa dostane do prvej veľkej komory a jeden by skutočne očakával, že protitlak klesne, ale presne naopak.

Je to preto, že komora sa cíti ako “nekonečná prekážka” a vytvára fantastický pocit tesnosti, ktorý sa ešte intenzívnejšie až do stredu komory a až potom postupne znižuje.

Podobná extrémna strnulosť sa mohla vyskytnúť len vďaka kanálu Ultra Tight (ktorého výroba bola bohužiaľ prerušená pred nejakým časom) alebo v zadnej časti kanálu Swallow.

Avšak vo vonkajšom kanále je materiálový protitlak oveľa rozdielnejší, pretože päť pozdĺžnych rebier na komorovom vstupe začína úzkym spôsobom, stúpa sa smerom k stredu a zužuje sa opäť na výstupe komory. Navyše, pozdĺžne rebrá sú prekvapivo pružné a tesne priliehajú okolo kukly a doslova sa krútia okolo hriadeľa penisu.

Táto strmeňová stimulácia je doplnená malou jemnou presnou stimuláciou produkovanou malými pupienkami na pozdĺžnych rebrách.

Nakoniec dosiahnete prechod do ďalšej komory a vďaka druhému dvojitému trojdielnemu ventilu nasleduje ďalší úžasný pocit penetrácie s intenzívnou pasívnou stimuláciou.

Tieto chlopne sú perfektne umiestnené z 12 cm centimetra kanálu a preto sú optimálne prístupné s priemernou dĺžkou penisu cca. 15 cm. Dokonca sa dostanete do druhej komory, v ktorej sa opakuje okolitá tesnosť.

Aj keď existuje veľa pichľaviek v outlaw kanálu, celková stimulácia sa stále cíti veľmi prirodzená a “mäsitá”, pretože pupienky sú pomerne malé a ploché, a preto len subliminal, podobne ako mierne plyšový povrch skutočnej vagíny.

Komora, ktorá prechádza s ventilmi, dokáže skladovať dostatočný podtlak a preto sa po niekoľkých kĺzavých pohyboch vyskytuje nádherný sací účinok, ktorý výborne dopĺňa stimuláciu.

Čistenie vonkajšieho kanálu je o niečo zložitejšie, pretože medzi pozdĺžnymi rebrami a tiež medzi chlopňami zostáva veľa sklzných gélov a zvyškov spermií.

Z tohto dôvodu sa odporúča opatrne otočiť vložku na čistenie na krátky čas. Sušenie trvá pomerne dlhý čas (približne 4-5 hodín) kvôli veľmi úzkému vnútornému priemeru.

záver

Outlaw Channel vytvára fantastický a neuveriteľne rôznorodý pocit napätia, spárovaný s veľmi prirodzene vyzerajúcou pasážovou stimuláciou. Prenikanie dvojitých trojdielnych ventilov je veľa zábavy a navyše obohacuje stimuláciu s veľkým penetračným pocitom.

Celkovo je tento kanál skvelou vnútornou štruktúrou pre milovníkov prirodzených, “mäsitých” vyzerajúcich stimulácií, ktorí by tiež chceli mať pekné a pevné.

Náš výber

Outlaw kanál vytvára úžasný a neuveriteľný diverzifikovaný vplyv na pocit napätia, spojený s veľmi prirodzeným objavovaním hladkej stimulácie.

Hodnotenie používateľov

Nie úplne dokonalé, mohlo to byť …. trochu prísnejšie, aby ma oživili testeri … .. odporučiť …, aj keď som našiel jednoduchú verziu PINK LADY takmer lepšie.

stefan

Veľmi dobrý “tesný” pocit. Zahrejte na radiátor alebo teplú vodu a vypnite trik.
Nie je to 5 *, lebo vezmem “konec”: sušenie a postrekovanie s “pevnosťou” (= to isté ako Fleshpower a oveľa lacnejšie) po dlhšiu dobu.

Fridolin

Kúpil som túto hračku pre muža, pretože som čítal len dobré recesie na rôznych fórach.
Bola to moja prvá hračka tohto druhu a bol som veľmi pozitívne prekvapený, aký je skutočný pocit. Pred použitím si na chvíľu umiestnite do kúpeľa s teplou vodou a vychutnajte si.

Článok prišiel, diskrétne zabalený. Rozbalené a otestované. Cíti sa veľmi reálne a kvalita je vynikajúca. Kúpil som aj kukuričný škrob. Je to presne to isté ako drahý produkt “Fleshlight Care”.

Kúpte si a vychutnajte si, keď ste doma sama.

tony

Prečítajte si a skúste recenzie zákazníkov.
Neskúsil som nič porovnateľné predtým, myšlienkou je vlastniť pornstar repliku, keď som to skúsil,
Bol som úplne presvedčený!
Materiál sotva cíti, cíti super jemný a skutočný na dotyk a stimulácia je 1A!!!!!!!
Ľahko sa čistí, môžete použiť aj kondómy, pretože to neprerušuje stimuláciu a mazadlo sa dá veľmi ľahko vypláchnuť.
Odporúčané pre každého, kto chce niečo nové, dúfam, že sa neodlomí hneď, pretože v súčasnosti je v nepretržitom používaní: 0)))

Chris

Jednoducho geniálny! Jediná vec, ktorú ľutujem, je, že som Fleshlight kúpil predtým! TOP!!!!!!!
Pre zábavu súčasne je to tá správna vec!

franky

Časť je skvelá zábava, môžete ju tiež použiť vo vani a môžete ju “ťažšie” chytiť bez toho,!
Ak nemáte dostatok náklonnosti od svojej priateľky, nájdete tu práve to pravé hračky pre osamelé chvíle ;-)

Tzunamik

Náš výber

Outlaw kanál vytvára úžasný a neuveriteľný diverzifikovaný vplyv na pocit napätia, spojený s veľmi prirodzeným objavovaním hladkej stimulácie.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics