Recenze Nejlepší 4 Gay Sex Toy Fleshjack - Jak si vyrobit Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Recenze Nejlepší 4 Gay Sex Toy Fleshjack – Jak si vyrobit Fleshlight

Stručný přehled znalců mužských sexuálních hraček. Top-4 Fleshjack vynikající modely: od průhledného spodního materiálu do perfektní funkce Turbo Fun.

Nejlepší maserátory prostaty ZKONTROLUJTE SOUČASNOU CENU Krátké výhody
Fleshjack Ice
(Náš výběr)
Pohodlný tvar trubky
Fleshjack Allen King
(Náš výběr)
Realistická kopie hereckého filmu pro dospělé filmy
Fleshjack Quickshot
(Náš výběr)
Přenosný a nenápadný
Fleshjack Turbo Zapalování
(Náš výběr)
Kanál s jedinečnou strukturou

Přehled průvodce Fleshjack: který masturbátor je nejlepší?

Fleshjack sexuální hračky jsou vyráběny v USA jako součást série Fleshlight. Významný rozdíl Fleshjackových pokladů ve vztahu ke všem ostatním druhům těchto užitečných a zábavných věcí Fleshlightu spočívá v tom, že fleshjackské předměty jsou vyráběny pro homosexuály. Nebo pro ty, kteří chtějí vyzkoušet mužské hry.

Náš výběr

Podívejte se na vnitřní akce s FleshJackovým nejlepším zařízením samoobsluhy a pouze průhledným modelem FleshJack Ice. Se zvýšenou vizuální stimulací vám vaše Ice Jack mužská sexuální hračka zažije.

Náš výběr

Malé, kompaktní a připravené k použití a zneužívání! Fleshjack Allen King má úzké otevření s vířícími uzly, po níž následuje intenzita hřebenů a řada vzorkovaných záhybů a nárazů, které vás vyzývají k tomu, abyste si vzali lásku k masturbaci na další úroveň.

Náš výběr

FleshJack Quickshot je nový vzhled našich originálních nejprodávanějších samoleškových hraček značky FleshJack. Přístroj Quickshot může být kompaktní, ale zabalí do něj velký úder. Produkt má neomezený výstupní bod a zvyšuje povzbuzení pro hru oboustranné hry a masturbace. Jeho velikost a těsné uchopení činí Quickshot ideální pro rychlé kolo sólové hry.

Náš výběr

Fleshlight Turbo vám nabízí nejrealističtější a nejúplnější alternativu k orálnímu sexu. Jedinečně navržený s třemi body počátečního vkládání, poskytuje Turbo pocity v mysli, které jsou synonymem pro získání hvězdného úderu při každém použití.

Většina modelů Fleshlight připomíná běžné baterky ve tvaru a Fleshjacks se v tomto ohledu neliší.

Typická položka se skládá z měkkého a elastického pouzdra (jednotky, kde se váš penis pohybuje), vstupního bodu (může vypadat jako vagina, zadní díra, mužské nebo ženské rty nebo může mít poměrně abstraktní vzhled) a pouzdro s jedním nebo dvěma ochrannými víčky.

Takže, co je zajímavé v typickém výrobku Fleshjack?

Záleží jen na vaší osobní volbě.

Všechny jsou hezké, pohodlné, kompatibilní s různými přílohamiK dispozici jsou růžové nahé, ledově průhledné, ledově modré modely Ostrosti pravdivě napodobují přirozené lidské otvory

Nejzajímavější je uvnitř: existují kamery pokryté různorodými texturami, které poskytují extrémně naturalistické pocity.

Bavíte se s “pracovní částí” lidské bytosti, ne se smrtelným láskypem, který se po jednom nebo dvou zkouškách rozpadá.

Dlužíme tomu krásnému materiálu s názvem Super Skin. Výrobci společnosti Fleshlight ji používají k výrobě rukávů.

Zde jsme popsali čtyři položky Fleshjack. Jsou neobvyklé, zuřivě užitečné a fascinující krásné. A jsou nejprodávanějšími sexuálními hračkami. No, nemohou zůstat mimo radarové gayové radary.

TOP 4 Fleshjack – recenze

Fleshjack Ice – pro pozorovatele gay love

Tato ocelová ledová transparentní hračka Fleshjack je určena pro práci a pozorování lásky. Fleshjack výrobci vědí, že mnoho mužů chtějí vidět jejich penises během operace, a oni vytvořili tento model.

Bílá transparentní pouzdro Super Skin a skleněná čirá krabička umožňují dvojnásobné potěšení.

A povrch rukávu je v tomto případě úžasný. Za atraktivním vstupem do zad, můžete (nebo přesně vaším hlavním nástrojem) nalézt několik reliéfních kamer s dělícími a řezacími žebry.

K nim patří také více bodů, hrud, rozšiřující a zúžené stránky.

Mimochodem, můžete efektivně změnit své pocity nastavením úrovně výstupu vzduchu: existuje speciální víko. Přesto vám to nestačí? Podívejte se, jak velký je váš kohout v tomto svěžím zařízení! Celková délka je 9,75 palce, délka lásky je 8,5 palců.

Klady

 • Úzký anální vstupní rána
 • Pohodlný tvar trubky
 • Snadno se čistí (nerozebíratelné mýdlo a jiné agresivní čisticí prostředky NENÍ doporučené pro materiál Super Skin)

Nevýhody

 • Potřebuje se zahřát před použitím (bez toho nebudete mít pravé pocity)
 • Transparentní ledová barva (získaná chuť)

15_boys_ahead: “V pohodě, velmi cool, nejlepším modelu Fleshjack! Zkoušel jsem to s mým houpačkem. Obě jsme jako tyhle věci. Ledové dno je úžasné. Nikdy jsem si nepředstavoval, že vidím, jak má můj knoflík radosti pracovat současně s mým bratrem. Došlo k dostatečnému mazání a před našim časem nebylo vysušeno. Nenašel jsem nevýhody, i když jsem vybíravý. A můj kluk taky. “

Fleshjack Allen King – pro znalce herce dospělých hvězd

Allen King je dospělý filmový herec narozený v roce 1990. Chytrý a pohledný chlapec se chtěl stát dospělou hvězdou, když byl ještě teenager. Pak, když mu bylo 24 let, rozdělil se do něj.

Ne, nejsou žádné černé vlasy a oči, a tmavá olivová kůže.

Tento zářivý pohledník má lehký a jemný vzhled, ale jaká je lehkost v jeho rtech, jeho těle a dalších juncích? Určitě byste chtěli ochutnat. A tento model Fleshjacku je v ruce (a ve vaší ruce) to, co je nezbytné.

Podívejte se na tuto příšernou dutinu: je to od Allena. V žádném případě, vnitřní pimples, cusps, a vlny nedovolí vás a váš pták cítit nuda.

Celková délka je 9,75 palce, délka lásky je 8,5 palců.

Klady

 • Realistická kopie herecového filmu pro dospělé filmy (Majestátní vnitřní textura)
 • Fotoaparát s dlouhým vstupem
 • Pohodlný tvar trubky
 • Snadno se čistí (nerozebíratelné mýdlo a jiné agresivní čisticí prostředky NENÍ doporučené pro materiál Super Skin)
 • Včetně práškově modré barvy Fleshjack

Nevýhody

 • Před použitím se musí zahřívat
 • Pouze růžová nude barva

Andy CeeSs: “Jsem ten, kdo ho miluje. Člověče, nebojím se to říkat, kde jsme koneckonců? Viděl jsem tento předmět Fleshlight a já jsem se ho snažil dotknout a vstoupit do něj. No, stále to dělám sledovat králová videa. Vlastně je to můj králík Sweet Tushie a já jsem s ním opravdu pokaždé. A děkuji Fleshjakovi za nevýslovnou radost, kterou mi dal. “

Jake173-m5: “Chtěl jsem vyzkoušet některé googawy z této série Fleshjack Boys a vybral tohle. Z jednoduchého důvodu, že se mi líbila tato španělská ladybirdová. Záznam se zdál být tak příjemný. Tak jsem si ji objednal a poskytl nejlepší nástroj pro sebeklaci. No, jestli máš fantazii. Dveře jsou velmi těsné, hala je vzrušující a obývací pokoj je super realistický, stejně jako další místnosti. “

Nejlepší maserátory prostaty ZKONTROLUJTE SOUČASNOU CENU Krátké výhody
Fleshjack Ice
(Náš výběr)
Pohodlný tvar trubky
Fleshjack Allen King
(Náš výběr)
Realistická kopie hereckého filmu pro dospělé filmy
Fleshjack Quickshot
(Náš výběr)
Přenosný a nenápadný
Fleshjack Turbo Zapalování
(Náš výběr)
Kanál s jedinečnou strukturou

Fleshjack Quickshot – pro ty, kteří chtějí mít důvěrné tajemství

Tento produkt Fleshjack je malý a roztomilý model, který má průchozí kanál, jedinečné textury a pěkný ledový průhledný design. Chcete se bavit rychle? Tato “vinobraní” položka je pro ni vyrobena, jak nám to říká název.

Žádné detaily, které by připomínaly části dáma: výkon je přímý (doslova ahoj) a brutální.

Ale to je pravda. Nikdo nebude vědět, co to je, i když je to viděno. A vše, co je potřeba, je: těsné, ale dobře napínací vstupní otvor, vzrušující, elastický a hypoalergenní vnitřní povrch, příležitost sledovat váš penis tvrdě, ale krátce.

Můžete si zahrát sólovou show, předvést sňatek a střet před vašim partnerem nebo stimulovat ústní zábavy: partner může udržet průsvitnou krabičku Fleshjack v ústech bez jakýchkoli komplikací. Vždy budete mít čtyři. Oba. Celková délka je 4,4 palce, délka lásky je 3,5 palce.

Klady

 • Otevřený typ pouzdra (výjezd není volný, ale úlevu)
 • Přenosné a nenápadné (průhledné = barevné)
 • Plastové pouzdro navržené jako běžná trubka
 • Pro každý konec je pouzdro proti prachu
 • Snadno se čistí (nerozebíratelné mýdlo a jiné agresivní čisticí prostředky NENÍ doporučené pro materiál Super Skin)
 • Velká cena za rozpočet

Nevýhody

 • Před použitím se musí zahřívat
 • Pouze barevné
 • Poměrně malá velikost (získaná chuť)

Tim Roth IV: “Vím, že bych se nikdy neodvážil s jiným mužem. Ale chtěla jsem to zkusit a vybrala jsem si položku z odrůdy Fleshjack. Většina masturbátorů mi připadala jako okouzlující. Tenhle byl nenáročný, snadno se skrýval a rozpočet byl přívětivý. Pěkná volba pro bzučení startérů. To je pravda, v mém případě.

Držel jsem to se mnou, když cestoval, a dokonce ho jednou přinesl na vysokou školu. Nikdo neví, ale vzal jsem si radost z nezapomenutelného adrenalinového spěchu. No, jsem vděčná. Zvláštní darebák způsobil, že můj život je bohatší, citověji a sentimentálněji. “

Bobby B .: “Pěkná věc, jak se zbavit kamení, když nemáš čas. A je to docela levné, ale potvrzuji kvalitu. Kromě vysušení mazadla je příliš rychlé, ale obvykle používám mé. Fleshjackci jsou nejlepší chlapi. “

Fleshjack turbo zapalování – pro orální sex přívrženci

Tato položka formálně nesouvisí s Fleshjackovou sérií, ale ti, kteří milují pravou chvíli hry, se často zajímají o to, aby se o modelu seznámili. Turbo je navržen abstraktně: žádná zmínka o dílech ženy nebo člověka. Ale když ji používáte, rozumíte tomu, že jste bez těchto pytlík.

První kamera napodobuje ústa s skákacím jazykem; Druhá kamera je kanál s jedinečnou strukturou, která dává dojem, že váš šťastný pták pracuje uvnitř krku. A hrdlo je zároveň náročné a poslušný.

Možná jste v rozpacích s chladnou a kostmi chladnou ledovou modrou barvou této funkce? Dobře, zkuste to ujistit: na tom nezáleží. Externí turbínové plátky (aka těsné rty) a vnitřní materiál Super Skin vás zabudnou na jakékoliv podmínky. Váš oheň se zahřívá pomocí akcelerace Turbo a šťáva se hází na vrcholu blaženosti, ale v té době nejste vědomi: věci se vám dobře vyvíjejí.

Máme na mysli to, člověče. Název této hračky je Turbo Zapalování, a to všechno to vše vybízí.

Celková délka je 9,75 palce, délka lásky je 8,5 palců.

Klady

 • Neobvyklý modrý led
 • Vstupní rána turbíny
 • Pohodlný tvar trubky
 • Snadno se čistí (nerozebíratelné mýdlo a jiné agresivní čisticí prostředky NENÍ doporučené pro materiál Super Skin)
 • Včetně průhledného pouzdra a krytu

Nevýhody

 • Před použitím se musí zahřívat
 • Neanatomický vyhloubený otvor (získaná chuť)
 • Modrá ledová barva (získaná chuť)

ABC123: “Vždycky jsem chtěl vyzkoušet tento ústní rys s mužem, ne s ženou. Jsem normou, to je ono. No, rád si myslím, že jsem. Řekni mi kecy, byl jsem pod mrakem. Bál jsem se jít k mužům, které se mi líbily a říkat: “Hej, kámo, chci mi dát penis do úst, uděláš to se mnou?” Sakra, to je divné. Takže jsem prohledala obsah dospělé stránky … a váhala, abych koupila tuto věc.

Sakra, bylo to úžasné. Nedokázala jsem si představit, že mohu získat takovou zkušenost. Sakra, olizování a polykání lépe než moje přítelkyně. Nechtěla se jí urážet, ale vy mi rozumíte, lidi. “

Vše, co potřebuje Fleshjack mužské kouzlo, je použití vody na bázi vody. A malé množství teplé vody a kus jemného mýdla (a možná i několik kapek isopropylalkoholu pro těžké čištění, je-li to nutné) po každém hloupém použití.

To je všechno, opravdu! Stačí, abyste si udrželi své galantní kompetence.

Nové záběry jsou následovány novými možnostmi, ne? Toto pravidlo platí i v případě masturbátorů, pokud jsou masturbace modely Fleshjack.

Nejlepší maserátory prostaty ZKONTROLUJTE SOUČASNOU CENU Krátké výhody
Fleshjack Ice
(Náš výběr)
Pohodlný tvar trubky
Fleshjack Allen King
(Náš výběr)
Realistická kopie hereckého filmu pro dospělé filmy
Fleshjack Quickshot
(Náš výběr)
Přenosný a nenápadný
Fleshjack Turbo Zapalování
(Náš výběr)
Kanál s jedinečnou strukturou
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics