Recenzia Najlepšie 4 Gay Sex Toy Fleshjack - Ako si vyrobiť Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Recenzia Najlepšie 4 Gay Sex Toy Fleshjack – Ako si vyrobiť Fleshlight

Stručný prehľad pre znalcov mužských sexuálnych hračiek. Top-4 Fleshjack vynikajúce modely: od priehľadného spodného tvaru až po perfektnú funkciu Turbo Fun.

Najlepšie masážne prostriedky na prostaty SKONTROLUJTE BEŽNÚ CENU Krátke výhody
Fleshjack Ice
(Náš výber)
Pohodlný tvar trubice
Fleshjack Allen King
(Náš výber)
Realistická kópia hereckého filmu pre dospelých
Fleshjack Quickshot
(Náš výber)
Prenosné a nenápadné
Fleshjack Turbo Zapalovanie
(Náš výber)
Kanál s jedinečnou textúrou

Prehľad sprievodcu Fleshjack: ktorý masturbátor je najlepší?

Fleshjack sexuálne hračky sú vyrábané v USA ako súčasť niekoľkých sérií Fleshlight. Významný rozdiel vo Fleshjackových pokladoch, pokiaľ ide o všetky ostatné druhy týchto užitočných a zábavných vecí Fleshlight, spočíva v tom, že Fleshjackove predmety sa vyrábajú pre homosexuálov. Alebo pre tých, ktorí chcú vyskúšať mužské hry.

Náš výber

Zoberte si pozor na vnútornú akciu s FleshJackovým najlepším zábavným zariadením a len transparentným modelom FleshJack Ice. So zvýšenou vizuálnou stimuláciou vám zážitok z ľadovej sexuálnej hračky Ice Jack odfúkne.

Náš výber

Malé, kompaktné a pripravené na použitie a zneužívanie! Allen King’s Fleshjack sa vyznačuje tesným otváraním s vírivým uzlom, po ktorom nasleduje intenzita hrebeňov a séria vzorových záhybov a hrčiek, ktoré vás pozývajú, aby ste lásku k masturbácii na ďalšiu úroveň.

Náš výber

FleshJack Quickshot je nový vzhľad našich originálnych najpredávanejších samolepiacich hračiek značky FleshJack. Zariadenie Quickshot môže byť kompaktné, ale zabalí ho do veľkej časti. Produkt má neobmedzený výstupný bod a zvyšuje stimuláciu pre ústnu hru a masturbáciu párov. Jeho veľkosť a pevná priľnavosť robí Quickshot dokonalý pre rýchle kolo sólovej hry.

Náš výber

Fleshlight Turbo vám ponúka najrealistickejšiu a uspokojivejšiu alternatívu k orálnemu sexu. Unikátne navrhnutý s tromi bodmi počiatočného vkladania, Turbo prináša pocity v mysli synonymom pre získanie hviezdnej úderovej práce pri každom použití.

Väčšina modelov Fleshlight pripomína bežné baterky v tvare a Fleshjacks nie sú v tomto smere iné.

Typická položka pozostáva z mäkkého a elastického puzdra (jednotka, kde sa váš penis pohybuje), vstupného bodu (môže to vyzerat ako vagína, zadná diera, pery muža alebo ženy, alebo môže mať pomerne abstraktný dizajn) a puzdro s jedným alebo dvoma ochrannými viečkami.

Takže, čo je zaujímavé v typickom Fleshjack produkte?

To závisí v nie malom rozsahu na vašej osobnej voľbe.

Všetky sú pekné, pohodlné, kompatibilné s rôznymi prílohamiExistujú ružové nahé, ľadovo priehľadné, ľadovo modré modely Ostrosti pravdivo napodobňujú prirodzené ľudské otvory

Najzaujímavejšia vec je vo vnútri: existujú kamery pokryté rôznorodými textúrami, ktoré poskytujú mimoriadne prirodzené pocity.

Bavíte sa s “pracovnou časťou” ľudskej bytosti, nie s kamienkovým láskavým príslušenstvom, ktoré sa roztrhne po jednom alebo dvoch pokusoch.

Dlhujeme tomu krásnemu materiálu s názvom Super Skin. Výrobcovia spoločnosti Fleshlight ju používajú na výrobu rukávov.

Tu sme opísali štyri položky Fleshjack. Sú neobvyklé, zúrivo užitočné a fascinujúce. A sú najpredávanejšie mužské sexuálne hračky. No, oni nemôžu zostať z radarov homosexuálnych dickov.

TOP 4 Fleshjack – recenzia

Fleshjack Ice – pre pozorovateľov gay lásky

Táto oceľovo-ľadová priehľadná hračka Fleshjack je určená na prácu a sledovanie lásky. Výrobcovia značky Fleshjack vedia, že veľa mužov chce počas prevádzky vidieť svoje penisy a vytvorili tento model.

Biele priehľadné puzdro super kože a sklenené puzdro vám umožňujú dvojité potešenie.

A povrch rukávov je v tomto prípade skvelý. Za atraktívnym vstupom do zadnej časti môžete nájsť niekoľko reliéfnych kamier s rezacím a rezným rebrom.

Viac ako niekoľko bodov, hrudky, rozširujúce sa a zúžené miesta.

Mimochodom, môžete efektívne zmeniť svoje pocity tým, že regulujete úroveň výstupu vzduchu: existuje špeciálny vrchnák. Napriek tomu vám nestačí? Pozrite sa, aký veľký je váš penis v tomto čerstvom jasnom zariadení! Celková dĺžka je 9,75 palca, dĺžka lásky je 8,5 palca.

Pros

 • Nevátená ranná vstupná rana
 • Pohodlný tvar trubice
 • Ľahko čistiteľné (mäkké mydlo a iné agresívne čistiace prostriedky NIE JE odporúčané pre materiál Super Skin)

Zápory

 • Potrebuje byť pred použitím vyhrievaný (bez toho nebudete mať pravé pocity)
 • Transparentná farba ľadu (získaná chuť)

15_boys_ahead: “Skvelý, veľmi cool, najlepší model Fleshjack! Snažil som sa s mojim hojdačkou. Obaja sme ako tieto veci. Ľadové dno je nádherné. Nikdy som si nepredstavoval, že môžem vidieť môj gombík na radosť, ktorý mi zároveň dáva potešenie môjmu bratovi. Súčasná mazacia zmes bola dosť a pred našou dobou sa nevysušila. Nenašiel som nevýhody, aj keď som vyberavý. A moja broda taky. “

Fleshjack Allen King – pre znalcov Adult Star actor

Allen King je dospelý filmový herec narodený v roku 1990. Chytrý a pekný chlapec sa chcel stať dospelou hviezdou, keď bol ešte teenagerom. Potom, keď mal 24 rokov, rozdelil sa do nej.

Nie, nie sú žiadne čierne vlasy a oči a tmavá olivová koža.

Tento roztomilý vzhľad má ľahký a jemný vzhľad, ale čo je jeho ľahkosťou v jeho perách, jeho tele a iných junkách? Určite by ste chceli získať chuť. A tento model Fleshjack je v ruke (a vo vašej ruke), čo je potrebné.

Pozrite sa na túto príjemnú dutinu: je tvarovaná od samotného Allena. Akokoľvek, vnútorné pupienky, hrotmi a vlnami vás nenechajú vy a váš dieťa cítiť nudné.

Celková dĺžka je 9,75 palca, dĺžka lásky je 8,5 palca.

Pros

 • Realistická kópia hereckého filmu dospelých filmov (majestátna vnútorná štruktúra)
 • Fotoaparát s dlhým vstupom
 • Pohodlný tvar trubice
 • Ľahko čistiteľné (mäkké mydlo a iné agresívne čistiace prostriedky NIE JE odporúčané pre materiál Super Skin)
 • Vrátane púzdro modrej farby Fleshjack

Zápory

 • Pred použitím treba zahriať
 • Iba ružová nahá farba

Andy CeeSs: “Ja som ten, kto ho miluje. Človeče, nebojím sa to povedať, kde sme konečne? Videl som túto položku Fleshlight a ja som toužil, aby som sa na ňu dotkla a prichádzala do nej. No, stále to vidím sledovať kráľove videá. Vlastne je to môj kráľ Sweet Tushie a vždy som s ním. A ďakujem Fleshjakovi za nevýslovnú radosť, ktorú mi dal. “

Jake173-m5: “Chcel som vyskúšať niektoré googawy z tejto série Fleshjack Boys a vybral som si to. Z jednoduchého dôvodu, že sa mi táto španielska ladybirdová páčila. Záznam sa zdal byť tak pozvaný. Tak som si ju objednal a dal najlepší nástroj na seba-uspokojenie. No, ak máte zrnitosť predstavivosti. Dvere sú veľmi pevné, chodba je vzrušujúca a obývacia izba je super realistická, rovnako ako iné izby. “

Najlepšie masážne prostriedky na prostaty SKONTROLUJTE BEŽNÚ CENU Krátke výhody
Fleshjack Ice
(Náš výber)
Pohodlný tvar trubice
Fleshjack Allen King
(Náš výber)
Realistická kópia hereckého filmu pre dospelých
Fleshjack Quickshot
(Náš výber)
Prenosné a nenápadné
Fleshjack Turbo Zapalovanie
(Náš výber)
Kanál s jedinečnou textúrou

Fleshjack Quickshot – Pre tých, ktorí majú radi dôverné tajomstvá

Tento produkt Fleshjack je malý a roztomilý model, ktorý má priechodný kanál, jedinečné textúry a pekný ľadovo priehľadný dizajn. Chcete sa rýchlo zabaviť? Táto “vinobranná” položka je vyrobená pre to, ako nám to hovorí.

Žiadne detaily pripomínajúce časti pani: predstavenie je jednoduché (doslova ah) a brutálne.

Ale to je skutočná stopa. Nikto nebude vedieť, čo to je, aj keď to vidí. A všetko, čo je potrebné, je tu: tesný, ale dobre strečový vstupný otvor, vzrušujúci, elastický a hypoalergénny vnútorný povrch, možnosť pozorovať váš penis tvrdo pracovať, ale krátko.

Môžete hrať sólo, držať sania a štrajk pred vašim partnerom alebo stimulovať ústne zábavy: partner môže udržať priehľadné Fleshjack cutie v ústach bez komplikácií. Vždy budete mať štyri z nich. Obaja. Celková dĺžka je 4,4 palca, dĺžka lásky je 3,5 palca.

Pros

 • Otvorený typ puzdra (výstup je bez prekážok, ale reliéf)
 • Prenosné a nenápadné (transparentné = bezfarebné)
 • Plastové puzdro navrhnuté ako bežná trubica
 • Púzdro proti prachu pre každý koniec
 • Ľahko čistiteľné (mäkké mydlo a iné agresívne čistiace prostriedky NIE JE odporúčané pre materiál Super Skin)
 • Obrovská cena rozpočtu

Zápory

 • Pred použitím treba zahriať
 • Iba bezfarebné
 • Docela malá veľkosť (získaná chuť)

Tim Roth IV: “Viem, že by som sa nikdy neodvážil robiť to s iným mužom. Ale chcel som to vyskúšať a ja som si vybral položku z odrody Fleshjack. Väčšina masturbátorov sa mi zdala lákavá. Tento bol nenáročný, ľahko skrytý a priaznivý pre rozpočet. Pekná voľba pre bežné štartéry. To je pravda, v mojom prípade.

Pokračujem so mnou, keď cestujem, dokonca ho raz priniesol na vysokú školu. Nikto nevie, ale potešil som si nezabudnuteľný adrenalínový spád. No, som vďačný. Divný podivín urobil z môjho života bohatší, citovo a sentimentálne. “

Bobby B .: “Pekná vec, aby ste si odskočili, keď nemáte čas. A je to dosť lacné, ale potvrdil som kvalitu. Okrem vysušenia mazadla príliš rýchlo, ale zvyčajne používam môj. Fleshjackovi sú najlepší chlapi. “

Fleshjack turbo zapaľovanie – pre priaznivcov orálneho sexu

Táto položka nie je oficiálne spojená so sériou Fleshjack, ale tí, ktorí milujú pravé mužské hranie, majú často záujem dozvedieť sa o modeli. Turbo je navrhnutý abstraktne: žiadna zmienka o častiach ženy alebo človeka. Ale keď to používate, rozumiete, že ste bez týchto bagatellí.

Prvá kamera imituje ústa s rýchlym jazykom; Druhá kamera je kanál s jedinečnou textúrou, čo vytvára dojem, že váš šťastný penis pracuje vo vnútri krku. A hrdlo je náročné a poslušné súčasne.

Možno ste v rozpakoch o tejto chladnej a studenej zmrzlinovej farbe? Nuž, skúste sa uistiť: na tom teraz nezáleží. Externé plátky turbíny (aka tesné pery) a vnútorný materiál Super Skin vám zabudnú na akékoľvek podmienky. Váš oheň sa zahrieva zrýchľovaním Turbo a šťava sa hýbe na vrchole blaženosti, ale v tej dobe si neuvedomujete, že veci pre vás prebiehajú dobre.

Myslíme to, človeče. Názov tejto hračke je turbo zapaľovanie, a to sumy a povznáša to všetko.

Celková dĺžka je 9,75 palca, dĺžka lásky je 8,5 palca.

Pros

 • Neobvyklý modrý-ľad
 • Vstupná rana turbíny
 • Pohodlný tvar trubice
 • Ľahko čistiteľné (mäkké mydlo a iné agresívne čistiace prostriedky NIE JE odporúčané pre materiál Super Skin)
 • Vrátane priehľadného puzdra a krytu

Zápory

 • Pred použitím treba zahriať
 • Neanatómový lopatkový otvor (získaná chuť)
 • Modrá farba ľadu (získaná chuť)

ABC123: “Vždy som chcel vyskúšať túto ústnu funkciu s mužom, nie s ženou. Som normou, to je ono. No, rada si myslím, že som. Rozstrihnite kecy, bol som pod mrakom. Bál som sa ísť k mužom, ktoré sa mi páčili, a povedať: “Hej, kámo, chcem si vložiť penis do úst, urobíš so mnou?” Sakra, to je divné. Preto som hľadal obsah obsahu pre dospelých … a váhal som kúpiť túto vec.

Sakra, bolo to úžasné. Nedokázala som si predstaviť, že by som mohla získať takúto skúsenosť. To je naštvaná, olizuje a prehĺta lepšie ako moja priateľka. Nechcel ju uraziť, ale rozumiete mi, ľudia. “

Všetko, čo tieto Fleshjack mužské kúzlo potrebuje, je vodná mazacia hmota pri používaní. A malé množstvo teplej vody a kúsok jemného mydla (a možno aj niekoľko kvapiek izopropylalkoholu na vážne čistenie, ak je to potrebné) po každom bežiacom použití.

To je všetko, naozaj! Len na to, aby ste udržali svoje galantné kompetencie.

Po nových vzťahoch nasledujú nové možnosti, nie? Toto pravidlo platí aj v prípade masturbátorov, ak sú maškarátormi modely Fleshjack.

Najlepšie masážne prostriedky na prostaty SKONTROLUJTE BEŽNÚ CENU Krátke výhody
Fleshjack Ice
(Náš výber)
Pohodlný tvar trubice
Fleshjack Allen King
(Náš výber)
Realistická kópia hereckého filmu pre dospelých
Fleshjack Quickshot
(Náš výber)
Prenosné a nenápadné
Fleshjack Turbo Zapalovanie
(Náš výber)
Kanál s jedinečnou textúrou
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics