Review Najlepszy 4 Gay Sex Toy Fleshjack - Jak zrobić światło mizdrowe 2021 thesocialu101.com

Review Najlepszy 4 Gay Sex Toy Fleshjack – Jak zrobić światło mizdrowe

Krótka recenzja dla koneserów męskich zabawek seksualnych. Top-4 Fleshjack wybitne modele: od przezroczystego przedmiotu w kształcie dna do ustnej zabawy funkcji Turbo.

Najwyższej klasy masażyści prostatyczni SPRAWDZIĆ AKTUALNĄ CENĘ Krótkie korzyści
Chwytak do lodu
(Nasz pick)
Wygodny kształt rurki
Fleshjack Allen King
(Nasz pick)
Realistyczna kopia aktora anus aktora filmów dla dorosłych
Fleshjack Quickshot
(Nasz pick)
Przenośne i niepozorne
Zapalenie Fleshjack Turbo
(Nasz pick)
Kanał o unikalnej fakturze

Przegląd przewodnika Fleshjack: który masturbator jest najlepszy?

Zabawki Fleshjack sex toys są produkowane w USA jako część wielu serii Fleshjacklight. Istotną różnicą między skarbami Fleshjacka w odniesieniu do wszystkich innych rodzajów tych pomocnych i zabawnych rzeczy Fleshjack Fleshjack jest to, że przedmioty Fleshjack są produkowane dla gejów. Lub dla tych, którzy chcą spróbować męskich zabaw.

Nasz wybór

Uzyskaj oko wewnętrznej akcji z FleshJack najfajniejsze urządzenie do samodzielnego pomiaru FleshJack i tylko przezroczysty model, FleshJack Ice. Dzięki zwiększonej stymulacji wizualnej, Twoje doświadczenie Ice Jack płci męskiej zabawki płci męskiej wydmuchuje Cię w powietrze..

Nasz wybór

Mały, kompaktowy i gotowy do użycia i nadużycia! Allen King’s Fleshjack posiada szczelny otwór z zawirowaniem węzłów, po którym następują intensywne grzbiety i seria wzorzystych fałdów i wybojów, które zapraszają do przeniesienia miłości do masturbacji na wyższy poziom..

Nasz wybór

FleshJack Quickshot to nowe podejście do naszych oryginalnych najlepiej sprzedających się zabawek FleshJack dla mężczyzn. Quickshot może być kompaktowy, ale posiada duży dziurkacz. Produkt charakteryzuje się niczym nie przeszkadzającym punktem wyjścia i zwiększa stymulację do gry ustnej i masturbacji obu par. Jego rozmiar i ciasny uchwyt sprawia, że Quickshot doskonale nadaje się do szybkiej rundy gry solowej.

Nasz wybór

Fleshlight Turbo oferuje najbardziej realistyczną i satysfakcjonującą alternatywę dla seksu ustnego. Unikalnie zaprojektowane z trzema punktami początkowego wstawienia, Turbo zapewnia doznania umysłowe równoznaczne z uzyskaniem wspaniałego ciosu za każdym razem, gdy go używasz..

Większość modeli Fleshlight przypomina o zwykłych latarkach w kształcie, a Fleshjacks nie różnią się pod tym względem.

Typowy przedmiot składa się z miękkiego i elastycznego rękawa (jednostka, w której porusza się Twój penis), punktu wejścia (może wyglądać jak pochwa, pośladek, usta mężczyzny lub kobiety, lub może mieć stosunkowo abstrakcyjny wzór), oraz etui z jedną lub dwiema ochronnymi pokrywkami..

Co więc jest interesujące w typowym produkcie Fleshjack?

To zależy w niemałym stopniu od Twojego osobistego wyboru.

Wszystkie są ładne, wygodne, kompatybilne z różnymi przystawkamiSą modele różowe nago, przezroczyste, lodowoniebieskie, z niebieskim odcieniem Orificyny prawdziwie imitujące naturalne ludzkie otwory

Najbardziej ekscytujące jest to, co jest w środku: są kamery pokryte zróżnicowaną fakturą, która zapewnia niezwykle naturalne uczucia..

bawisz się z człowiekiem, a nie z cuchnącym dodatkiem miłosnym, który rozrywa się po jednej lub dwóch próbach..

Zawdzięczamy to pięknemu materiałowi o nazwie Super Skin. Producenci świateł mizdrowych używają go do produkcji rękawów.

Opisaliśmy tu cztery przedmioty Fleshjacka, które są niezwykłe, wściekle użyteczne i hipnotyzująco piękne. I są najlepiej sprzedającymi się męskimi zabawkami seksowymi. No cóż, nie mogą trzymać się z dala od radarów gejowskich, rzeczywiście.

TOP 4 Fleshjack – Przegląd

Fleshjack Ice – Dla homoseksualnych obserwatorów miłości

Ta przezroczysta, stalowo-lodowa zabawka Fleshjack jest przeznaczona do pracy i obserwowania przyjemności miłosnych. Producenci Fleshjacka wiedzą, że wielu mężczyzn chce zobaczyć swoje penisy podczas pracy, i stworzyli ten model..

Biało-przezroczyste rękawy Super Skin i szklista, przezroczysta obudowa pozwalają uzyskać podwójną radość.

A powierzchnia tulei jest w tym przypadku wspaniała. Za atrakcyjnym wejściem do pośladków, Ty (lub Twój główny instrument, dokładnie rzecz biorąc, znajdziesz kilka kamer reliefowych z żebrami do cięcia i cięcia..

Wiele punktów, brył, brył, powiększających się i zawężających miejsc jest dodatkowo do nich.

Przy okazji, można skutecznie zmienić uczucia, regulując poziom wyjścia powietrza: jest specjalna pokrywa końcówki. Mimo to, to nie wystarczy dla Ciebie? Spójrz na to, jak duży jest twój kogut w tym świeżo przezroczystym urządzeniu! Całkowita długość jest 9,75 cala, długość miłości jest 8,5 cala..

Pros

 • Neat anus wejściowa rana
 • Wygodny kształt rurki
 • Łatwe do czyszczenia (w przypadku materiału Super Skin nie zaleca się stosowania agresywnego mydła i innych agresywnych środków czyszczących)

wady

 • Potrzeby ogrzewania przed użyciem (bez niego nie będziesz miał prawdziwych uczuć)
 • Przezroczysty kolor lodu (nabyty smak)

15_boys_ahead: “Fajny, bardzo fajny, najfajniejszy, najfajniejszy model Fleshjacka! Spróbowałem tego za pomocą mojego swing brojacka. Dno lodu jest wspaniałe. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że mogę zobaczyć moje radosne pokrętło, sprawiające przyjemność mojemu brojlowi jednocześnie. W zestawie znajduje się wystarczająco dużo smaru i nie wyschł on jeszcze przed naszym czasem. Nie znalazłem żadnych wad, choć jestem wybredny. I mój mioteł też”.

Fleshjack Allen King – dla koneserów aktorów dorosłych aktorów gwiazd

Allen King jest dorosłym aktorem filmowym urodzonym w 1990 r. Sprytny i przystojny chłopiec chciał zostać dorosłą gwiazdą, gdy był jeszcze nastolatkiem. Następnie, gdy miał 24 lata, rozgałęził się w nią..

Nie, nie ma czarnych włosów i oczu, ciemna oliwkowa skóra.

Ten perky looker ma lekki i delikatny wygląd, ale co to jest lekkość w ustach, jego ciało i inne szarpnięcia? Zdecydowanie chcesz mieć smak. I ten model Fleshjacka pod ręką (i w dłoni) jest to, co jest konieczne..

Spójrz na to wgłębienie natty intake: jest formowane z samego Allena. W żaden sposób, wewnętrzne pryszcze, guzków i fal nie pozwoli Ci i Twojemu kutasowi poczuć się znudzony..

Całkowita długość to 9,75 cala, długość miłości to 8,5 cala.

Pros

 • Realistyczna kopia aktora anus aktora filmów dla dorosłych (Majestic internal texture)
 • Kamera z długimi ściankami czołowymi
 • Wygodny kształt rurki
 • Łatwe do czyszczenia (w przypadku materiału Super Skin nie zaleca się stosowania agresywnego mydła i innych agresywnych środków czyszczących)
 • Proszkowo – niebieski kolor obudowy Fleshjack w zestawie

wady

 • Potrzeby do ogrzania przed użyciem
 • Tylko różowy kolor aktu

Andy CeeSs: “Jestem tym, który go kocha. Człowiek, nie boję się go powiedzieć, gdzie my przecież jesteśmy? Widziałem ten przedmiot Fleshlight, a ja chętnie go dotknąłem i wszedłem do niego. No cóż, nadal go oglądam, oglądając filmy króla. Właściwie to on jest moim słodkim królem Tushie i jestem z nim za każdym razem. I za każdym razem dziękuję Fleshjackowi za niewypowiedzianą rozkosz, jaką mi dał”.

Jake173-m5: “Chciałem spróbować kilka googaws z tej serii Fleshjack Boys, i wybrałem ten jeden. Z tego prostego powodu, że podobał mi się ten hiszpański gość biedronka. Wejście wydawało mi się tak zachęcające. Więc zamówiłem go i dał najlepsze narzędzie do samozadowolenia kiedykolwiek. No cóż, jeśli masz ziarno wyobraźni. Drzwi są naprawdę ciasne, przedpokój jest ekscytujący, a pokój dzienny jest super-realistyczny, a także inne pokoje.

Najwyższej klasy masażyści prostatyczni SPRAWDZIĆ AKTUALNĄ CENĘ Krótkie korzyści
Chwytak do lodu
(Nasz pick)
Wygodny kształt rurki
Fleshjack Allen King
(Nasz pick)
Realistyczna kopia aktora anus aktora filmów dla dorosłych
Fleshjack Quickshot
(Nasz pick)
Przenośne i niepozorne
Zapalenie Fleshjack Turbo
(Nasz pick)
Kanał o unikalnej fakturze

Fleshjack Quickshot – Dla tych, którzy lubią zachować intymne tajemnice

Ten produkt Fleshjack jest małym i ładnym modelem, który ma kanał przelotowy, unikalne tekstury i ładny, przezroczysty design. Czy chcesz szybko się bawić? Ten “vintage” element jest dla niego stworzony, jak sama nazwa mówi nam.

Brak szczegółów przypominających o partiach damskich: przedstawienie jest proste (dosłownie, huh) i brutalne.

Nikt nie będzie wiedział, co to jest, nawet po obejrzeniu, a wszystko, co jest tam wymagane: ciasny, ale dobrze rozciągliwy otwór wejściowy, porywająca, elastyczna i hipoalergiczna powierzchnia wewnętrzna, możliwość obserwowania Twojego koguta pracującego ciężko, ale przez chwilę..

Możesz grać solo, trzymać w ręku pokazy ssania i uderzeń przed partnerem lub stymulować ustne rozrywki: partner może zachować przezroczysty Fleshjack cutie w jamie ustnej bez żadnych komplikacji. Zawsze weźmiesz cztery z nich. Łączna długość wynosi 4,4 cala, długość miłości jest 3,5 cala..

Pros

 • Model z tuleją otwartą (wyjście jest drożne, ale odciążone)
 • Przenośne i niepozorne (przezroczyste = niekolorowe)
 • Plastikowa walizka zaprojektowana jako wspólna puszka
 • Nakrętka przeciwkurzowa na każdy koniec
 • Łatwe do czyszczenia (w przypadku materiału Super Skin nie zaleca się stosowania agresywnego mydła i innych agresywnych środków czyszczących)
 • Bardzo korzystna cena

wady

 • Potrzeby do ogrzania przed użyciem
 • Tylko niekolorowe
 • Dość małe rozmiary (nabyty smak)

Tim Roth IV: “Wiem, że nigdy nie odważyłbym się zrobić tego z innym człowiekiem, ale chciałem spróbować i wybrałem element z odmiany Fleshjack. Większość masturbatorów wydawało mi się oszałamiająca. Ta była bezpretensjonalna, łatwa do skontrolowania i przyjazna dla budżetu. To prawda, w moim przypadku.

Trzymam go przy sobie w podróży, nawet raz przyjechałem na studia. Nikt nie wie, ale z przyjemnością przyniósł mi niezapomniany przypływ adrenaliny. Cóż, jestem wdzięczny. Dziwne gizmo wzbogaciło moje życie, emocjonalnie i sentymentalnie”.

Bobby B.: “Miła rzecz, aby uzyskać skały off kiedy nie masz czasu. I to jest całkiem tanie, ale potwierdził jakość. Z wyjątkiem smarowania zbyt szybko schnie, ale zazwyczaj używam mój. Chłopaki Fleshjack są najfajniejsze kudów”.

Zapalenie Fleshjack Turbo – dla zwolenników seksu ustnego

Ta pozycja nie jest związana z serią Fleshjack formalnie, ale ci, którzy kochają prawdziwe męskie czasy gry są często zainteresowani wiedzą o modelu. To Turbo jest zaprojektowany abstrakcyjnie: nie ma wzmianki o kobiecych lub męskich częściach. Ale kiedy go używasz, rozumiesz, że jesteś w porządku bez tych bagatelles.

Pierwszy aparat imituje usta językiem odbicia; drugi aparat jest kanałem o unikalnej fakturze sprawiającej wrażenie, że Twój szczęśliwy kutas pracuje wewnątrz gardła. A gardło jest wymagające i łagodne jednocześnie.

Może jesteś zażenowany zimnem i mrożeniem kości w niebieskim kolorze tej funkcji? No cóż, spróbuj i upewnij się, że: nie ma to znaczenia teraz. Zewnętrzne płatki turbinowe (czyli szczelne wargi) i wewnętrzny materiał Super Skin sprawią, że zapomnisz o wszelkich uwarunkowaniach. Twój ogień nagrzewa się wraz z przyspieszeniem Turbo, a sok wyrzuca się na szczyt błogości, ale w tym czasie nie jesteś świadomy: sprawy idą ci dobrze w ruchu..

Mamy na myśli tego człowieka. Nazwa tej zabawki to Turbo Ignition, a to podsumowuje i pobudza to wszystko.

Całkowita długość to 9,75 cala, długość miłości to 8,5 cala.

Pros

 • Niezwykły niebieski-niebieski kolor
 • Rana wejściowa turbiny
 • Wygodny kształt rurki
 • Łatwe do czyszczenia (w przypadku materiału Super Skin nie zaleca się stosowania agresywnego mydła i innych agresywnych środków czyszczących)
 • W zestawie przezroczysta obudowa i zaślepka

wady

 • Potrzeby do ogrzania przed użyciem
 • Kryza nieanatomiczna z czerpakiem (nabyty smak)
 • Kolor niebieskiego lodu (nabyty smak)

ABC123: “Zawsze chciałem spróbować tej funkcji ustnej z mężczyzną, a nie kobietą. Jestem normą, to jest to norma. Cóż, lubię myśleć, że jestem. Cut the crap, byłem pod chmurą. Bałam się iść do mężczyzn, że mi się podoba i powiedzieć: “Hej, koleś, chcę włożyć kogut do usta, zrobisz to ze mną?” Damn, to dziwne..

Cholera, to było wspaniałe, nie mogłem sobie wyobrazić, że mogłam zdobyć takie doświadczenie. To ssie, lizawek i połyka lepiej niż moja dziewczyna. Nie chciałam jej obrażać… ale ty mnie rozumiesz, ludzie”.

Wszystko to, że te Fleshjack męski urok potrzebuje wody na bazie wody lub podczas używania. I niewielką ilość ciepłej wody i kawałek łagodnego mydła (i może kilka kropli alkoholu izopropylowego do poważnego czyszczenia, w razie potrzeby) po każdym raunchy używać.

To wszystko, naprawdę wszystko! Wystarczy, abyś utrzymywał swoje szarmanckie kompetencje.

Po nowych ujęciach pojawiają się nowe możliwości, prawda? Zasada ta obowiązuje również w przypadku masturbatorów, jeśli masturbatory są modelami Fleshjacka.

Najwyższej klasy masażyści prostatyczni SPRAWDZIĆ AKTUALNĄ CENĘ Krótkie korzyści
Chwytak do lodu
(Nasz pick)
Wygodny kształt rurki
Fleshjack Allen King
(Nasz pick)
Realistyczna kopia aktora anus aktora filmów dla dorosłych
Fleshjack Quickshot
(Nasz pick)
Przenośne i niepozorne
Zapalenie Fleshjack Turbo
(Nasz pick)
Kanał o unikalnej fakturze
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics