Review Prostate Vibrator - Wireless Massager Lelo Hugo: Jak używać 2021 thesocialu101.com

Review Prostate Vibrator – Wireless Massager Lelo Hugo: Jak używać

Ten raport produktowy o Lelo Hugo jest inny. I to nie tylko dlatego, że nie napisałem go tym razem, ale mój przyjaciel. Lelo Hugo nie jest zwykłym wibratorem.

Raczej jest to wibrator dla mężczyzn. To prawda, czytacie dobrze. Wibrator, za pomocą którego człowiek może stymulować swój punkt p. Służy on całkowicie do stymulowania prostaty, a zatem może uwolnić undreamt-of uczucia..

Mój przyjaciel powie ci teraz, czy się sprawdził i jak się spisał. Miłej zabawy z raportem o produkcie w serwisie Hugo.

Nasz wybór

HUGO to zdalnie sterowany masażysta prostaty, który reprezentuje zupełnie nowy sposób myślenia o męskiej przyjemności, niezależnie od tego, czy jest on częścią zabawy w pojedynkę czy w pojedynkę..

Moje doświadczenie z Lelo Hugo

Lelo Hugo jest zdecydowanie numerem samym w sobie. A to zaczyna się od opakowania, a kończy na pilocie zdalnego sterowania.

Więcej mocy dla większej przyjemnościWodoodporny, ładowalny i zdalnie sterowany Średniej wielkości dla wszystkich poziomów przygód

Ma wiele wspaniałych rzeczy, o których większość mężczyzn tylko marzy. Przyjrzałam się bliżej temu raportowi produktowemu i chciałabym podzielić się z Państwem moimi doświadczeniami tutaj..

W każdym razie po zakończeniu testu będziesz w stanie zdecydować, czy zakup jest warty zachodu, czy też lepiej trzymać ręce z dala od im. Ale pierwsze rzeczy najpierw.

Jak dostarczany jest serwis Hugo

Lelo Hugo jest dostarczany w bardzo eleganckim i wysokiej jakości opakowaniu. Na poniższym zdjęciu nie jest tak dobrze widzieć, ale struktura skóry węża została przebita w powierzchnię opakowania.

Przez szybę okienną i wibrator za nią, całość wygląda niezwykle szlachetnie i bardzo wysokiej jakości. Dodatkowo, napis “Lelo” został wydrukowany na opakowaniu w kolorze złotym..

Myślę, że jest to jedno z najwyższej jakości i najlepszych opakowań, jakie kiedykolwiek widziałem, wraz z wszystkimi produktami Apple. 

Karton był już ze mną w ciągu kilku dni i mogłem natychmiast sprawdzić i wypróbować. Oczywiście musiałem otworzyć pudełko od razu. Na poniższym zdjęciu widać, czego możesz się spodziewać. Na “powierzchni” znajdziesz Hugo i sprawdzony pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego możesz sterować wibratorem. Ale więcej o tym później. 

Uważam, że to miło, że dwie części są osadzone w wysokiej jakości sztywnej pianki. W ten sposób są one również dobrze zabezpieczone do transportu. Jeśli podnieść piankę i wyjąć pilota zdalnego sterowania i wibrator, znajdziesz inne akcesoria. 

Oprócz wibratora i pilota zdalnego sterowania zawierają one również kabel USB do ładowania, otwieracz do zdalnego sterowania, próbkę słynnego smaru Lelo oraz instrukcję obsługi. Ponadto, znajdziesz worek do przechowywania, w którym można przechowywać wszystko bardzo dobrze i chronić je przed obcymi oczami. Jest to również idealne rozwiązanie, aby zabrać je bezpiecznie i chronione podczas podróży.

Wygląd i jakość

Na pierwszy rzut oka, Lelo Hugo wygląda zupełnie inaczej niż większość wibratorów analnych. W wyglądzie nie jest w ogóle porównywalny do Lelo Billy, który jest również przeznaczony do stymulacji analnej. Jego kształt przypomina znacznie bardziej joystick do gier komputerowych.

Cieszę się, że zdecydowałem się na kolor czarny, ponieważ wygląda to bardzo szlachetnie i dyskretnie również w rzeczywistości, przez matowy odcień koloru. Tylko prawo dla wszystkich tych, którzy cenią minimalizm i elegancki design.

Lelo Hugo składa się z 2 części. Mała jest umieszczana na kroczu, a większa jest umieszczana w odbycie w celu stymulacji prostaty. Na spodniej stronie znajduje się chromowane godło Lelo. Jeśli przyjrzeć się bliżej, można nawet zobaczyć siebie w nim odbitego.. 

Czysto pod względem jakości i wykonania, czuje się bardzo wysokiej jakości. Powierzchnia jest aksamitnie gładka, tak jak się to sobie wyobraża. Nie ma tu ani niczego podobnego. Wszystkie części pasują do siebie bardzo dobrze i tworzą zamkniętą całość. Lelo Hugo pozostawił na mnie bardzo wysokiej jakości i szlachetne wrażenie..

Ładowanie i zasilanie po raz pierwszy

Jeśli to możliwe, Lelo Hugo musi być w pełni naładowany do pierwszej operacji. Aby to zrobić, powinien być zasilany przez kilka godzin. Na szczęście Lelo jest dostarczany z białym kablem USB, za pomocą którego można go ładować na dowolnym porcie USB, takim jak laptop lub komputer..

Dwie dołączone baterie powinny być również włożone do pilota, aby umożliwić natychmiastowe rozpoczęcie zabawy. Poniższy rysunek przedstawia wnętrze pilota. Aby otworzyć pilot zdalnego sterowania, należy włożyć dwie baterie AAA. Aby otworzyć pilot, dołączony jest również mały klucz Lelo.

Po dostarczeniu wystarczającej ilości energii, po raz pierwszy uruchamia się on po raz pierwszy.

Operacja

Wszystkie ważne informacje na temat działania serwisu Lelo Hugo można również znaleźć w dołączonej instrukcji obsługi, którą można pobrać tutaj bezpłatnie. Jeśli chcesz uruchomić serwis Lelo Hugo po raz pierwszy, naciśnij dwukrotnie.

Aby przełączyć się między różnymi trybami wibracji, należy po prostu ponownie nacisnąć przycisk , aby przejść do żądanego trybu. Jeśli chcesz go wyłączyć, wystarczy nacisnąć i przytrzymać przez kilka sekund. Następnie słyszy, aby wibrować.

Pilot zdalnego sterowania jest natomiast nieco bardziej skomplikowany. Posiada 2 tryby. Pierwszy tryb (tryb 1) to tryb Sensemotion. Tryb ten pozwala na zmianę intensywności poprzez nachylenie pilota. 

Ustawiasz ten tryb naciskając przycisk +. Po nawiązaniu łączności diody LED świecą na pilocie zdalnego sterowania i wibratorze. Teraz możesz zmienić intensywność poprzez nachylenie pilota. Od samego początku działało to bardzo dobrze dla mnie i zrobiło dobre wrażenie..

Pilot zdalnego sterowania również wibruje, a osoba trzymająca pilot wie, w którym trybie jesteś. Jednakże, można również regulować wibracje w pilocie zdalnego sterowania, naciskając przycisk na 5 sekund. Można włączyć wibracje, naciskając przycisk ponownie na 5 sekund..

Aby wejść w tryb Sensemotion 2, wystarczy nacisnąć przycisk . To bardzo dobrze sprawdziło się dla mnie od samego początku.

Nasz wybór

HUGO to zdalnie sterowany masażysta prostaty, który reprezentuje zupełnie nowy sposób myślenia o męskiej przyjemności, niezależnie od tego, czy jest on częścią zabawy w pojedynkę czy w pojedynkę..

Teraz poziom drgań zmienia się po prostu poprzez przesunięcie pilota, bez względu na kierunek, w którym się znajduje. Tryb ten jest dla mnie również bardzo innowacyjny. Im szybciej poruszasz pilotem, tym większa jest jego intensywność. Zwłaszcza gdy zaczynasz potrząsać, możesz wyraźnie odczuć ten tryb.. 

Jeśli wciśniesz teraz po raz trzeci, przejdziesz do trybu 3, w którym możesz wybrać, który program wibracyjny ma być odtwarzany. Za pomocą przycisków + i – zmień odpowiednio intensywność. Po ponownym wciśnięciu przechodzisz przez 6 trybów wibracyjnych do momentu powrotu do trybu Sensemotion..

Czy nadaje się również dla początkujących?

Lelo Hugo jest trochę bardziej skomplikowane wymagania, ale przyzwyczaić się do niego szybko. Jeśli nie masz żadnego doświadczenia z wibratorami prostaty należy kupić tańszy model, ponieważ ten model niekoniecznie jest najtańszy z prawie 200 Euro.

Tutaj można określić z innymi modelami znacznie tańsze, czy nabycie jest warte zachodu czy nie. Jestem jednak całkowicie przekonany o operacji i komfortu. Rzadko doświadczyłem tak intuicyjnego sextoya jak lelo Hugo. Dlatego mogę zdecydowanie polecam go dla początkujących.

Wreszcie, wymiary (13,1 x 16,8 x 4,1 cm) nie są szczególnie duże, co czyni je idealnym rozwiązaniem w podróży. Aby dać lepsze wrażenie wymiarów, znajdziesz poniżej bezpośrednie porównanie wymiarów z regułą składania. 

Jeśli masz tak dużo pieniędzy i możesz sobie wyobrazić, że stymulacja prostaty może być dla Ciebie bardzo przyjemna, powinieneś kupić Lelo Hugo. Ponieważ wyłącznie z jakości, operacyjności i orgazmów (więcej o tym później), można w pełni polecam go w każdym przypadku.

Tak to się czuje – wszystko do stymulacji

Od stymulacji, to jest naprawdę wyjątkowy. Użyłem kilka próbek smaru Lelo. Jest to smar na bazie wody, który nie jest szkodliwy dla struktury powierzchni silikonu. Podczas wcierania, upewnij się, że rozprowadzasz żel równomiernie, aby mieć odpowiedni “film” na wibratorze prostaty..

Wkładanie do odbytu działało bardzo prosto. Smar wykonał tu swoją pracę. Dzięki ergonomicznemu kształtowi wibratora doskonale dopasowuje się również do ciała. Mniejsza część wibratora spoczywa po prostu na zaporze, gdzie może być stymulowana przez dodatkowy zintegrowany silnik..

Na początku uczucie było bardzo niezwykłe, ale z czasem się do niego przyzwyczaić. Miłe jest to, że można go również wziąć do wanny, ponieważ jest całkowicie wodoodporny..

Pilot jest bardzo łatwy w obsłudze i muszę powiedzieć, że dał mi orgazm, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłem. Orgazm jest bardzo intensywny i nie tak krótki jak typowy orgazm. Są to raczej fale, które przepływają przez niego i cię podniecają. Ci, którzy czegoś takiego nie wypróbowali, powinni koniecznie spróbować, ponieważ jest to zupełnie nowe i unikalne doświadczenie..

Wnioski i podsumowanie dotyczące wibratora

Podsumowując, jestem całkowicie przekonany o Lelo Hugo. Wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć stymulację prostaty jest wliczone w cenę.

Od kabli USB do pilotów Sensemotion. W żadnym wypadku nie można tu narzekać. Smar również działał bardzo dobrze w połączeniu z Hugo.

Mogę polecić Hugo wszystkim mężczyznom, którzy po prostu chcą spróbować czegoś zupełnie nowego i chcą unosić się na chmurze siedem. Intensywność jest dla mnie po prostu czymś zupełnie nowym. Jednak ta przyjemność ma również dumną cenę. W sumie trzeba zapłacić prawie 200 euro, aby móc cieszyć się tą intensywnością stymulacji..

Przekonały mnie również różne tryby pracy. Jest tu coś dla każdego gustu. Możliwość różnej użyteczności pilota również działała bez żadnych problemów dla mnie. Od razu zrobiła to, co miała zrobić zgodnie z instrukcją. Zasięg wynosi około 10 do 12 metrów. To zależy od pomieszczenia, w którym się znajdujecie..

Dlatego mogę polecić Lelo Hugo wszystkim tym, którzy po prostu chcą spróbować czegoś nowego i przywiązują wagę do wysokiej jakości wykonania, wspaniałego designu i doskonałej funkcjonalności. Żywotność baterii do 2 godzin jest również więcej niż wystarczająca. Dlatego mam jasną rekomendację, aby kupić Lelo Hugo.

Nie znalazłeś odpowiedniego wibratora? Oto kolejna wskazówka: Jeśli w ogóle nie możesz zdecydować, a może nawet nie wiesz, który wibrator jest odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb, to po prostu uruchom wibratorofinder.

Po udzieleniu odpowiedzi na 3 pytania, pokazuje wygodnie, anonimowo i całkowicie bezpłatnie, który wibrator najbardziej Ci odpowiada. Zajmie to mniej niż minutę. Tutaj możesz uruchomić wibratorofinder.

W przeciwnym razie mogę również polecić moją nową książkę ” So kommen du richtig “. W tej książce pokażę ci, jak najlepiej wykorzystać swój wibrator.

Nasz wybór

HUGO to zdalnie sterowany masażysta prostaty, który reprezentuje zupełnie nowy sposób myślenia o męskiej przyjemności, niezależnie od tego, czy jest on częścią zabawy w pojedynkę czy w pojedynkę..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics