Seksa rotaļlieta - meitene Tori Black 2021 thesocialu101.com

Seksa rotaļlieta – meitene Tori Black

Torrid insertei Fleshlight ražotājs ILF izstrādāja pilnīgi jaunu konstrukcijas koncepciju un sadalīja kanālu piecām vienādā izmēra un pašpietiekamām kamerām, katra no tām bija piepildīta ar atšķirīgu stumbra struktūru.

Kameras ir atdalītas viena no otras ar trīsdaļīgu aizslēgu, kas atvērtas, kad tās ieiet un nospiež pret kanāla sānu sienām. Torrid kanāls ir Fleshlight Girl Tori Black ekskluzīvā iekšējā struktūra un ir pieejama tikai saistībā ar viņas incītis atvēršanu.

Otrās vietas ieguvējs

Tori Black piedāvā lielisku sajaukumu ar asiem stimuliem kopā ar patīkamu iespiešanās sajūtu.

Kāds ir Tori Black darbs?

Kanāla ievade ir relatīvi šaura ar diametru 10 mm un pirmajā vietā apvieno piecas kameras, kuru izmēri ir apm. 30 x 15 mm.

Šeit ir daudzi mazi pūtīši, kuriem nav parastās puslodes formas, bet izskatās kā noapaļoti kuboīdi.

Otrajā kamerā lielāki pimples klasiskajā pussefērā formā un ļoti līdzīgi tiem, kas iekļauti Speed ​​Bump.

Trešā kamera ir pārklāta ar diska formām, kas stiepjas relatīvi tālu kanālā. Četrās kamerās atkal ir kubodveida nūjas, kas ir mazākas un ne tik tuvas kā pirmajā kamerā. Piektajā un pēdējā kamerā ir semisfērisku nubu struktūra, kas ir tāda paša izmēra kā otrajā kamerā, bet tika sakārtoti citādi: pimples nav nobīdītas, bet tiek novietotas vienā līnijā aiz otras.

Starp kamerām ir jau minētie atloka ejas, kuras katra veido trīs diska formas atloki. 3 flapa daļas ir izvietotas pretēji viena otrai un gandrīz pilnībā aizver kanālu. 

Kāda ir sajūta?

Spožais kanāls rada ieejā izteiktu izturības sajūtu, kas pirmajā kamerā atkal samazinās, un mazo nubu dēļ to aizstāj ar sublimināliem punktiem stimuliem.

Sekojošais 3-daļu ventiļa pāreja rada skaistu iespiešanās sajūtu, ko galvenokārt uztver kā konstrikciju ar stimulējošu stimulāciju uz glanšu loka.

Salīdzinot ar Lotus mezglu, vārsta sienas iespiešanās ir nedaudz intensīvāka, tomēr ar katru pāreju tā tomēr izraisa ļoti stimulējošu stimulācijas impulsu.

Jo vairāk izteiktās nabas struktūras otrajā un trešajā kamerā rada skaistu, pietuvinātu stimulāciju, kas nav pārāk intensīva, un tāpēc to var uzturēt salīdzinoši ilgu laiku.

Starpposma atloka siena nodrošina daudzveidību un ir daudz jautrības, lai slīdētu uz priekšu un atpakaļ starp kamerām, un atkal un atkal iekļūt aizslēga sienā.

Torrid Insert sūkšanas efekts atrodas pushilā, un tam pievienots stimuls ar patīkamu sūkšanas efektu.

Ceturto un piekto kameru nevar sasniegt ar parasto dzimumlocekļa garumu 15 cm, jo ​​šis ieliktnis, tāpat kā visi Fleshlights vispār, ir nedaudz liels.

Tīrīšana ir diezgan sarežģīta, jo kamerās uzkrājas daudzas atliekas (slēgtas ar atlokiem). Vislabāk ir pagriezt ieliktni uz īsu brīdi un tīrīt katru kameru atsevišķi. Žāvēšanas laiks apm. 4-6 stundas ir salīdzinoši garas un jāatbalsta ar papildu žāvēšanu. 

Secinājums

Torrid Insert piedāvā skaistu selektīvās stimulācijas kombināciju, kas apvieno ļoti stimulējošu iespiešanās sajūtu. 3-daļu atloki nodrošina ļoti patīkamas stimulācijas akcentus katrā caurlaidībā, taču tie ir nedaudz mazāk izturīgi nekā ar Lotus ieliktņiem.

Ja jums patīk tas mazliet stingrāks un vēlaties baudīt jauku, ilgstošu stimulu, jums vajadzētu tuvāk iepazīties ar Torrid Fleshlight.

Otrās vietas ieguvējs

Tori Black piedāvā lielisku sajaukumu ar asiem stimuliem kopā ar patīkamu iespiešanās sajūtu.

Lietotāju pārskati

Kam pieder šī lieta, vairs nevajag sievieti. Klinika ir tik intensīva, ka tajā nedrīkst pārvietot lietu, lai nesaskaņotu.

Tas ir arī diezgan viegli tīrāms. Nez, cik ilgi tas paliks. Bet ieguldījums jau ir atmaksājies.

Markus Barrelbender

Super forši! Tur ir tikai viens trūkums seksā ar sievieti, kurai tev vēl nebija, kas ir vienīgais mīnuss.

Daniels

Fleshlight joprojām esmu izpildījis visas manas cerības. Kanāls ir vairāk “neapstrādāts”, kas lietošanas laikā rada spēcīgu sajūtu draugam. Fanu aizraušanās gadījumā tas ir tas, kas jums nepieciešams. Es personīgi dodu priekšroku mīkstajai sajūtai, bet šī spēle ir arī ļoti iespaidīga. Esmu ļoti priecīga un priecājos, ka atkal un atkal lietos šo rotaļlietu :-) Jūtieties brīvi ieteikt sevi! Izbaudiet savu pieredzi!

Andi

Absolūtam ir jābūt lietai … lieliska sajūta ir tā, ka izceltā daļa ir neaprakstāma … tu varētu kliedzēt … bet tev ir kaimiņi.

Kas zina, ka dēls ir Fleshlight tīkls, viņam ir skaidrs pirkums.

Oiram

Es to iegādājos pirms 2 gadiem. Kvalitāte ir lieliska, un tā ir ļoti izturīga. Izmantojot šo produktu, man ir liels prieks un sajūta ir sensacionāla. Jebkuram cilvēkam būtu prieks pieder šim produktam, jo ​​tas jūtas tāpat kā īstā lieta! Produkta tīrīšana ir ātra un vienkārša.

Deleh

OMG, ka es to uzskatu vispār. Šī lieta šķiet patiešām laba.

Izmantojiet uz paša sildīšanu uz ūdens bāzes esošo smērvielu un rūpēties par to pēc lietošanas. Ar šo rotaļlietu jums būs ilgs jautrības laiks. Jūs varat to ievietot starp spilveniem un izmēģināt citas pozīcijas. Tīrīšana ir viegla un žāvēšana ir gandrīz nemainīga. Esmu arī izmēģinājis 1-2 citas tenga sērijas rotaļlietas un jāpasaka, ka kenesas saskārās ar šo lotosa ieejas sajūtu. Materiāls nesmēķējas un šķiet neticami reāls.

Sebastians

No uzstādīšanas es gaidīju vislielāko stimulāciju … bet domāju!

Es atklāju, ka versija ir “skaidrāka”, daudz intensīvāka nekā pārējās divas, kas ir ļoti līdzīgas (tādas pašas)

Tas būs atkarīgs no “veidot”, lai izveidotu.

Matthew

Es nopirku šo produktu, jo lētas detaļas ātri sadalās. Esmu ļoti laimīgs līdz šim. Ja jums tas jādara pats, es varu ļoti ieteikt šo masturbatoru. Jūtas labāk nekā ar rokām, bet tas neaizstāj oriģinālu. Ja tas ir nedaudz dārgāks, to varat izmantot ilgāku laiku ar atbilstošu aprūpi.

Kucēns

Ļoti patīkama sajūta uz ādas, turklāt vēl jauks video par Tori un domas par netīru, tad jūs varētu gandrīz domāt, ka tev ir sekss, bet tikai gandrīz, tikpat jauki, kā reāls sekss, tas nejūtas, izņemot, iespējams, jaunavas.

Tomijs

Kas izmanto šo daļu, vairs neizmantos lētu daļu. Lies labi rokā, un pats labais gabals ir sabojāts ar to. Viegli tīrāms; tīra un uzturēt labi pēc lietošanas.

Janvāris

Piegāde bija ātra un diskrēta. Raksts tika aizzīmogots melnas plastmasas folijā. Silikons jūtas ļoti dabīgs un pilnīgi mīksts un tam nav smaržas. Lietojot to, jums ir ļoti dabiska sajūta, īpaši, ja pirms tam Fleshlight ir sasilusi siltajā ūdenī. Lai notīrītu Fleshlight, izskalojiet to siltā ūdenī, nožāvējiet ārā un ļaujiet tai nožūt iekšā. Vienīgais trūkums ir izmērs! Šī daļa ir vienkārši milzīga un tāpēc ir grūti palaist garām galda galdam. Es varu ieteikt tikai šo produktu. Tas ir labākais masturbators, kuru jebkad esmu bijis.

Micah

Es savā dzīvē nekad domāju, ka seksa rotaļlieta varētu justies tik laba. Tiešām … ikvienam cilvēkam vajadzētu to izmēģināt kādreiz. Tas ir par 90% tikpat labs kā īsts partneris. Iepakojums nebija oriģināls, un sākumā tas mazliet smaržo. Bet jūs nejūtat to pēc pirmās mazgāšanas.

Mihaelis

Tāpēc es apskatīju daudz par atsauksmēm par šo tēmu un beidzot iesaistījos šajā produktā. Mana laime.

Viss pārējais slikti pieminēts no citām atsauksmēm, kuras man šeit nav.

Super materiāls, vislabākās sajūtas, viegli tīrāms, ļoti labi iesaiņots, cena ir laba, un, izpakošanas brīdī, tas nav smarža. Tāpēc man tas bija liels hit pirmo reizi.

Jūs varat arī nokļūt pilnīgi bez satricinājumiem un smacking var gandrīz pilnībā novērst ar rotējošo vāciņu. Tātad vismaz 20 cm platība, kas, protams, ir pamanāma dizainā. Es varu ļoti ieteikt to.

kristietis

Vairāk nekā pārsniedzis manas cerības. Var ieteikt šo daļu uz 100%. Tā kā man faktiski jau ir ļoti labi aprīkota, man vienmēr bija šaubas par šādu daļu. Esmu mācījis labāku. Materiāls ir ļoti atdzisis, un vislabāk ir vītne, kas atrodas galā. Tas ļauj viegli pielāgot sūkšanas efektu. Es atkal to nopirktu.

Aleksandrs

Mana draudzene ir aizgājusi prom uz trim mēnešiem, tāpēc es paskatījos par alternatīvu. :)
Šeit jau ir uzrakstīts, izskatās nedaudz dīvaini, lai jūsu labākais gabals tiktu ievietots šādā plastmasas gabaliņā.

Noteikti ieteicams iesildīties. Sākumā smarža ir nedaudz neapmierinoša, bet pēc brīža izzūd. Un bez smērvielām arī nav ieteicams. Attiecībā uz izmēru, pat lielākas daļas ietilpst labi. g * Ar dažiem lētiem piedāvājumiem man ir šaubas ārējo izmēru dēļ. Bieži minētais svilpums nav atšķirīgs.

Bet tieši šī aparāta mērķiem.

Šī sajūta ir pārsteidzoši patīkama un daudz labāka nekā tavai rokai. Vajadzības gadījumā es tūlīt nopirkšu, un cena ir kārtībā. Izklaidējies ar to.

Musulmaņu

Esmu izmēģinājis citas kabatas vagīnas un vispirms mazliet satriekts, cik liels un smags ir šis aparāts. To nedrīkst kairināt. Izmanto pareizi – ne pārāk daudz, ne pārāk maz eļļas – un sajūta ir absolūti fantastiska. Augsti ieteicams. Lotus iekšpusē jūtas kā īsts maksts. Ja jums vajadzīga lielāka stimulācija, varat pasūtīt papildu iesiešanas. Labi pavadīt laiku!

kristietis

Otrās vietas ieguvējs

Tori Black piedāvā lielisku sajaukumu ar asiem stimuliem kopā ar patīkamu iespiešanās sajūtu.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics