Sekso žaislai - mergaičių Tori juoda 2021 thesocialu101.com

Sekso žaislai – mergaičių Tori juoda

“Torrid Insert” gamintojui “Fleshlight” gamintojas ILF sukūrė visiškai naują konstrukcinę koncepciją ir padalijo kanalą į penkias vienodo dydžio ir savarankiškas kameras, kurių kiekviena buvo užpildyta kita konstrukcija.

Kameros atskiriamos viena nuo kitos iš trijų dalių uždarų angų, kurios atidaromos, kai įeina ir yra prispaudžiamos prie kanalo šoninių sienų. “Torrid Channel” yra išskirtinė vidinė “Fleshlight Girl” “Tori Black” struktūra ir ji yra prieinama tik su jos pūlingo atidarymo.

“Runner-Up”

Tori Black siūlo puikų smailų stimulų mišinį kartu su maloniu įsiskverbimo pojūčiu.

Koks darbas Tori Black

Kanalo įėjimas yra santykinai siauras, kurio skersmuo yra 10 mm, ir sujungiamas į pirmąją iš penkių kamerų, kurių matmenys yra apie. 30 x 15 mm.

Čia yra daugybė mažų spuogų, kurie neturi įprastos pusrutulio formos, bet atrodo kaip suapvalinti kuboidai.

Antroje kameroje didesni spuogai klasikinėje puslankiu formoje ir labai panašūs į “Speed ​​Bump Insert”.

Trečioji kamera yra padengta disko formos grioveliais, kurie gana toli link kanalo. Keturiose kamerose vėl yra kubinių nubų, kurie yra mažesni ir ne taip arti, kaip ir pirmojoje kameroje. Penktoje ir paskutinėje kameroje yra pusiau nefunkcinių gumbų, kurie yra tokio paties dydžio kaip ir antroje kameroje, struktūra, tačiau jie buvo išdėstyti skirtingai: spuogai nėra išlyginti, bet yra išdėstyti vienas už kitą linijoje.

Tarp kamerų yra jau minėti atvartų kanalai, kurių kiekviena susideda iš 3 disko formos atvartų. 3 atvartos dalys yra išdėstytos priešais viena kitą ir beveik visiškai uždaromos. 

Kaip jaustis??

Sūkurinis kanalas sukuria ryškiai stipriai įžengiantį įėjimą, kuris vėl mažėja pirmojoje kameroje ir dėl mažų nubų pakeičiamas subliminaliais punktais stimuliacija.

Vėlesnis 3-dalių vožtuvo prailginimas sukuria gražią prasiskverbimo jausmą, kuris visų pirma yra suvokiamas kaip suspaudimas su stimuliuojančiu smūgiu ant galvos krašto.

Palyginti su “Lotus” mazgu, vožtuvo sienelės įsiskverbimas yra šiek tiek mažiau intensyvus, bet vis tiek sukelia labai stimuliuojančio stimuliavimo impulsą su kiekvienu kanalu.

Antroje ir trečioje kamerose labiau išsivysčiusios nugaros struktūros sukuria gražią, taškinę stimuliaciją, kuri nėra pernelyg intensyvi ir todėl gali būti išlaikyta santykinai ilgą laiką.

Tarpinė atvartų siena yra įvairaus pobūdžio ir yra daug įdomu, kad tarp kamerų būtų slinkti į priekį ir atgal, ir vėl ir vėl įsiskverbti į angos sienelę.

“Torrid Insert” siurbiamasis poveikis yra viduryje ir kartu stimuliuoja malonų siurbiamo efekto.

Ketvirta ir penkta kamera negali būti pasiekiama, kai įprasta varpos ilgis yra 15 cm, nes šis įdėklas, kaip ir visos “Fleshlights” apskritai, yra gana didelis.

Valymas yra gana sudėtingas, nes daugybė likučių kaupiasi kamerose (uždarytos uždangomis). Geriausiai reikia trumpą laiką pasukti įdėklą ir kiekvieną kamerą išvalyti atskirai. Džiūvimo laikas maždaug 4-6 valandos yra palyginti ilgai ir turėtų būti papildomos džiovinimo. 

Išvada

“Torrid Insert” siūlo gražų selektyvios stimuliacijos mišinį kartu su labai stimuliuojančiu skverbimosi jausmu. 3 dalių užsklandos užtikrina labai malonų stimuliacijos akcentų kiekviename praeinamame kanale, tačiau jie yra šiek tiek mažiau intensyvūs nei naudojant “Lotus” įdėklus.

Jei jums patinka tai šiek tiek griežtesnė ir norite mėgautis gražiu, ilgalaikiu stimuliuojančiu poveikiu, turėtumėte atidžiau pažvelgti į “Torrid Fleshlight”.

“Runner-Up”

Tori Black siūlo puikų smailų stimulų mišinį kartu su maloniu įsiskverbimo pojūčiu.

Vartotojų atsiliepimai

Jei kas turi šį dalyką, moteris daugiau nereikia. Kulminacija yra tokia intensyvi, kad per ją negali judėti, kad nebūtų silpnėja.

Tai taip pat gana lengva valyti. Įdomu, kaip ilgai jis truks. Tačiau investicija jau atsipirko.

Markus Barrelbenderas

Super kietas! Yra tik vienas trūkumas sekso srityje su moteriu, kurios jūs neturėjote po to, tai yra vienintelis minusas.

Danielis

“Fleshlight” vis dar tenkina visus mano lūkesčius. Kanalas yra daugiau “grubus”, kuris suteikia stiprų draugo jausmą naudojimo metu. Dėl gerbėjų suvirpinti, tai ko jums reikia. Aš asmeniškai norėčiau minkšto jausmo, tačiau šis žaidimas taip pat yra labai įspūdingas. aš labai džiaugiuosi ir džiaugiuosi galėdamas vėl naudoti šį žaislą :-) Nepamirškite savęs rekomenduoti! Mėgaukitės savo patirtimi!

Ir aš

Absoliutus turi būti dalykas … puikus jausmas yra tas, kad … pabrėžimas yra neapibūdinamas … galite šaukti taip … bet jūs turite kaimynų.

Kas žino sūnų “Fleshlight” tinklą, pirkinys yra aiškus.

Oiramas

Aš nusipirkau šį produktą prieš 2 metus. Kokybė yra puikus ir labai patvarus. Naudojant šį produktą man labai malonu, o jausmas yra sensacingas. Bet kuris žmogus turėtų būti malonu turėti šį produktą, nes jis jaučiasi tikras dalykas! Produkto valymas yra greitas ir lengvas.

Deleh

OMG, kad apskritai parašau atsiliepimą. Šis dalykas jaučiasi tikrai nuostabus.

Naudokite savaiminio šildymo vandens pagrindu veikiantį tepalą ir pasirūpinkite, kad po naudojimo. Jūs turėsite ilgai linksminti šį žaislą. Galite įdėti ją tarp pagalvių ir išbandyti kitas pozicijas. Valymas yra lengvas ir džiovinimas yra beveik nepakeliamas. Aš taip pat bandžiau 1-2 kitus “Tenga” serijos žaislus ir turiu pasakyti, kad kenesas susidūrė su šia lotoso įėjimo įspūdžiais. Medžiaga nėra kvapas ir jausmas neįtikėtinai realus.

Sebastianas

Nuo nustatymo aš tikėjausi didžiausio stimuliacijos … bet manau!

Radau “aiškiausią” versiją, daug intensyvesnę nei kitos dvi, kurios yra labai panašios (tos pačios)

Tai skirsis nuo “statyti”, kad būtų galima kurti.

Matthew

Aš nusipirkau produktą, nes pigios dalys labai greitai suskaido. Aš labai laimingas iki šiol. Jei pats turite tai padaryti, galiu labai rekomenduoti šį masturbatorą. Jaučiasi geriau nei rankomis, bet ne pakeičia originalą. Jei jis yra šiek tiek brangesnis, galite ilgiau naudotis tinkama priežiūra.

Širdis

Labai malonus pojūtis ant odos, be to, tebūnie gražus video apie Tori ir mintis apie purvinas, tada galėtumėte beveik manyti, kad turite lytinių santykių, bet tik beveik, gana toks pat gražus, kaip tikras seksas, jis nejaučia, išskyrus tik mergaičių.

Tommy

Kiekvienas, kuris naudoja šią dalį, nebesinaudos pigia dalimi. Lies gerai ranka ir savo gerą gabalas yra sugadintas super su ja. Lengva valyti; išvalykite ir gerai prižiūrėkite po naudojimo.

Sausis

Pristatymas buvo greitas ir atsargus. Gaminys uždėtas juodoje plastikinėje folijoje. Silikonas jaučiasi labai natūralus, visiškai minkštas ir neturi kvapo. Naudodamas šią medžiagą turite labai natūralų jausmą, ypač jei prieš tai “Fleshlight” šildo vandenį. Norėdami išvalyti “Fleshlight”, praskalaukite šiltame vandenyje, išdžiovinkite jį lauke ir palikite jį išdžiūvti. Vienintelis trūkumas yra dydis! Ši dalis yra tiesiog didžiulė, todėl sunku praleisti ant lovos stalo. Aš galiu tik rekomenduoti šį produktą. Tai geriausias masturbatorius, kurį kada turėjau.

Micah

Aš niekada nemaniau savo gyvenime, kad sekso žaislas gali jaustis taip gerai. Tikrai … kiekvienas žmogus turi tai bandyti kada nors. Tai 90%, kaip tikrasis partneris. Pakuotė nebuvo originali, o iš pradžių ji šiek tiek kvepia. Bet tu nesijaučia, kad po pirmojo plovimo.

Mihaelis

Taigi aš labai daug apžvelgiau šio dalyko apžvalgoms ir galiausiai įsitraukiau į šį produktą. Mano laimė.

Viskas, kas blogai paminėta iš kitų apžvalgų, kurių čia neturiu.

Super medžiaga, geriausias jausmas, lengva valyti, labai gerai supakuota, kaina yra gerai ir nesupranta išpakuojant. Taigi, man tai buvo didelis smūgis pirmą kartą.

Jūs taip pat galite visiškai atsikratyti, nesukeldami, o sukimąsi galima beveik visiškai pašalinti sukamąja dangteliu. Taigi mažiausiai 20 cm ploto, kuris, žinoma, yra pastebimas dizaino. Aš galiu labai rekomenduoti.

Krikščionis

Daugiau nei viršijo mano lūkesčius. Galiu rekomenduoti šią dalį 100%. Kadangi aš iš tikrųjų jau esu labai gerai įrengtas, visada abejoju dėl tokios dalies. Buvo mokoma geriau. Medžiaga jaučiasi labai kieta, o galas – užsukamas dangtelis. Tai leidžia lengvai pritaikyti siurbimo efektą. Aš nusipirkau tą daiktą iš karto.

Aleksandras

Mano draugė trūko tris mėnesius, todėl apžiūrėjau alternatyvą. :)
Čia jau parašyta, atrodo šiek tiek keista, kad jūsų geriausias gabalas būtų toks plastiko gabalas.

Neabejotinai rekomenduojama sušilti. Kvapas pradžioje yra šiek tiek neapykantos, bet po kurio laiko išnyksta. Ir be tepalo taip pat nerekomenduojama. Kalbant apie dydį, netgi didesnės dalys tinka gerai. g * Dėl kai kurių pigių pasiūlymų turiu abejonių dėl išorinių matmenų. Dažnai minimas švilpimas nesiskiria.

Bet dėl ​​šio aparato tikslo.

Jausmas yra stebėtinai malonus ir daug geresnis už tavo ranką. Jei reikia, norėčiau iš karto pirkti ir kaina yra gerai. Linksmink tai.

Musulmonas

Aš išbandžiau kitus kišeninius vaginus ir iš pradžių šiek tiek sukrėtėiu, koks didelis ir sunkus šis aparatas. Tai neturėtų būti įžeistas. Naudojamas teisingai – ne per daug, ne per mažai tepalo – ir jausmas yra visiškai fantastinis. Labai rekomenduojama. Lotus viduje jaučiasi kaip tikras makštis. Jei jums reikia daugiau stimuliacijos, galite užsisakyti papildomų įdėklų. Gerai praleisk laiką!

Krikščionis

“Runner-Up”

Tori Black siūlo puikų smailų stimulų mišinį kartu su maloniu įsiskverbimo pojūčiu.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics