Sex Toy - Dievča Tori Black 2021 thesocialu101.com

Sex Toy – Dievča Tori Black

V prípade torridovej vložky vyvinul výrobca Fleshlight ILF úplne novú konštrukčnú koncepciu a rozdelil kanál do piatich rovnako veľkých a samostatných komôr, z ktorých každá bola vyplnená inou štruktúrou nubu.

Komory sú navzájom oddelené trojdielnymi chlopňami, ktoré sa otvárajú, keď vstupujú a sú stlačené proti bočným stenám kanálov. Torrid Channel je exkluzívnou vnútornou štruktúrou dievčaťa Fleshlight Tori Black a je k dispozícii len v spojení s jej otváraním mačičky.

Druhý za víťazom

Tori Black ponúka vynikajúcu zmes špicatých stimulácií spolu s príjemným pocitom penetrácie.

Akú prácu Tori Black

Kanálový vstup je relatívne úzky s priemerom 10 mm a spája sa do prvej z celkom piatich komôr merajúcich cca. 30 x 15 mm.

Tu je veľa malých pupienkov, ktoré nemajú obvyklý pologuľovitý tvar, ale vyzerajú ako zaoblené kocky.

V druhej komore sú väčšie pupienky v klasickom semisférickom tvare a veľmi podobné tým, ktoré sa nachádzajú v nástavec Speed ​​Bump Insert.

Tretia komora je pokrytá diskami v tvare kotúča, ktoré prechádzajú pomerne ďaleko do kanála. V štyroch komorách sú znova kocky, ktoré sú menšie a nie tak blízko ako tie v prvej komore. V piatej a poslednej komore je štruktúra semisférických nubov, ktoré majú rovnakú veľkosť ako v druhej komore, ale boli usporiadané inak: pupienky nie sú odsadené, ale sú usporiadané za sebou v rade.

Medzi komorami sú už spomenuté klapkové priechody, ktoré sú vytvorené z troch kotúčových chlopní. Tri časti chlopne sú usporiadané oproti sebe a takmer úplne uzavrú potrubie. 

Aký je to pocit?

Torrid kanál vytvára výrazný pocit tesnosti pri vstupe, ktorý znova klesá v prvej komore a je nahradený podprahovými presnými stimulmi v dôsledku malých nubov.

Následný priechod trojcestného ventilu vytvára krásny pocit penetrácie, ktorý je primárne vnímaný ako zúženie so striktnou stimuláciou na okraji žalúdka.

V porovnaní s uzlom Lotus je penetrácia steny ventilu o niečo menej intenzívna, ale napriek tomu spúšťa veľmi stimulujúci stimulačný impulz s každým priechodom.

Výraznejšie zdvojené štruktúry v druhej a tretej komore vytvárajú krásnu bodkovitú stimuláciu, ktorá nie je príliš intenzívna, a preto môže byť udržiavaná pomerne dlho.

Priechodná stena klapky poskytuje rôznorodosť a je veľa zábavy kĺzať sa tam a späť medzi komorami a znova a znova zasahovať do steny chlopne.

Sací účinok Torridovej vložky je na stredovej ploche a sprevádza stimuláciu s príjemným sacím účinkom.

Štvrtá a piata komora sa nedá dosiahnuť s normálnym dĺžkou penisu 15 cm, pretože táto vložka, podobne ako všetky Fleshlights vo všeobecnosti, je o niečo väčšia.

Čistenie je pomerne zložité, keďže sa v komorách (zatvorených chlopňami) nahromadia mnohé zvyšky. Najlepšie je krátko otočiť vložku a každú komoru vyčistiť jednotlivo. Doba sušenia cca. 4-6 hodín je pomerne dlhá a mala by byť podporená dodatočným sušením. 

záver

Torrid Insert ponúka krásnu zmes selektívnej stimulácie spojenú s veľmi stimulujúcim penetračným pocitom. Trojdielne chlopne poskytujú v každom priechode veľmi príjemné stimulačné akcenty, ale sú o niečo menej intenzívne ako s vložkami Lotus.

Ak sa vám to páči trochu viac a chcete si vychutnať peknú, dlhotrvajúcu stimuláciu, mali by ste sa pozrieť na Torrid Fleshlight.

Druhý za víťazom

Tori Black ponúka vynikajúcu zmes špicatých stimulácií spolu s príjemným pocitom penetrácie.

Hodnotenie používateľov

Kto má túto vec už nepotrebuje ženu. Vyvrcholenie je tak intenzívne, že sa počas nej nesmie pohybovať, aby sa nezbledla.

Je tiež celkom ľahko čistiteľné. Zaujímalo by ma, ako dlho to bude trvať. Investícia sa však už vyplatila.

Markus Barrelbender

Super cool! Je len jedna chyba v sexe so ženou, ktorú ste neskôr, to je jediné mínus.

daniel

Fleshlight ešte stále splnil všetky svoje očakávania. Kanál je viac “hrubý”, čo dáva silný pocit priateľa počas používania. Pre fanúšikov vzrušenie, to je to, čo potrebujete. Ja osobne uprednostňujem jemný pocit, ale táto hra je tiež veľmi pôsobivá. Som veľmi rád a rád, že používam túto hračku znova a znova :-) Nebojte sa odporučiť sami! Užite si svoje skúsenosti!

Andi

Absolútna musí byť vec … veľký pocit je, že … vrchol je nepopierateľný … mohol bys kričať tak … ale máš susedov.

Kto vie, že syn Fleshlight je pre neho čistý, je jasný.

Oiram

Kúpil som tento produkt pred 2 rokmi. Kvalita je vynikajúca a je veľmi odolná. Používanie tohto produktu ma prináša veľkú radosť a pocit je senzačný. Každý človek by mal mať radosť vlastniť tento výrobok, ako to cíti rovnako ako skutočná vec! Čistenie produktu je rýchle a jednoduché.

DeLeh

OMG, že na to napíšem hodnotenie. Táto vec je naozaj úžasná.

Použite samozahrievajúce vodné mazivo a postarajte sa o to po použití. Budete mať dlhú dobu zábavy s touto hračkou. Môžete to dať medzi vankúšiky a vyskúšať iné pozície. Čistenie je jednoduché a sušenie je takmer bezproblémové. Tiež som skúsil 1-2 ostatné hračky série Tenga a musím povedať, že kenes narazili na tento pocit vchodu do lotosu. Materiál necíti a cíti sa neuveriteľne realistický.

sebastian

Z nastavenia som očakával najväčšiu stimuláciu … ale myslím!

Našiel som verziu “najjasnejšiu”, oveľa intenzívnejšiu ako ostatné dve, ktoré sú veľmi podobné (rovnaké)

To sa bude líšiť od “stavať” na vybudovanie.

Matthew

Kúpil som produkt, pretože lacné diely sa veľmi rýchlo rozpadajú. Som zatiaľ veľmi šťastný. Ak to musíte urobiť sami, môžem veľmi odporučiť tento masturbátor. Cíti sa lepšie ako ručne, ale nie je náhradou za originál. Ak je to o niečo drahšie, môžete ho použiť dlhšiu dobu s správnou starostlivosťou.

dreň

Veľmi príjemný pocit na koži, navyše stále pekné video z Tori a myšlienky na špinavé, potom by si mohol skoro myslieť, že máte sex, ale len takmer tak pekný ako skutočný sex, ktorý sa necíti, okrem panien možno.

tommy

Kto používa túto časť, už nebude používať lacnú časť. Leží dobre v ruke a vlastný dobrý kus je rozmaznaný super s ním. Jednoduché čistenie; očistite a dobre udržiavajte po použití.

január

Preprava bola rýchla a diskrétna. Výrobok bol zapečatený v čiernej plastovej fólii. Silikón sa cíti veľmi prirodzene a úplne mäkký a bez zápachu. Pri jeho používaní máte veľmi prirodzený pocit, najmä ak ste predtým ohriali Fleshlight v teplej vode. Ak chcete Fleshlight vyčistiť, opláchnite ho teplou vodou, vysušte ju von a nechajte ju uschnúť vo vnútri. Jedinou nevýhodou je veľkosť! Časť je jednoducho obrovská, a preto je ťažké stratiť na nočnom stolíku. Tento výrobok môžem odporučiť len. Je to najlepší masturbátor, aký som kedy mal.

Micah

V živote som nikdy nepomyslel, že sexuálna hračka sa môže cítiť tak dobre. Naozaj … každý človek by sa mal niekedy pokúsiť. Je to 90% rovnako dobré ako skutočný partner. Balenie nebolo originálne a na začiatku trochu voní. Ale nemáte pocit, že po prvom umývaní.

Mihael

Takže som sa obzrel veľa ohľadom recenzií na túto tému a nakoniec som sa zapojil do tohto produktu. Moje šťastie.

Všetko ostatné zlé z iných recenzií nemám tu.

Super materiál, horný pocit, ľahko sa čistí, veľmi dobre zabalený, cena OK a pri rozbalení necíti. Pre mňa to bol prvýkrát veľký hit.

Môžete sa tiež dostať úplne bez nárazu a smacking môže byť takmer úplne vylúčené otočné viečko. Takže aspoň 20 cm priestor, ktorý je samozrejme viditeľný v dizajne. Môžem to veľmi odporučiť.

kresťan

Viac ako prekročilo moje očakávania. Môžete odporučiť túto časť na 100%. Keďže som v skutočnosti už veľmi dobre vybavená, vždy som mala takú časť pochybností. Učil sa lepšie. Materiál sa cíti veľmi chladný a zátka na konci je najlepšia. To umožňuje jednoduché nastavenie sacieho efektu. Túto vec som si kúpil späť.

alexander

Moja priateľka odišla tri mesiace, a tak som sa pozrel na inú alternatívu. :)
Už napísali tu, vyzerá to trošku divne, aby ste umiestnili svoj najlepší kus do takého plastu.

Ohrev sa rozhodne odporúča. Vôňa na začiatku je trochu nerozumná, ale po chvíli zmizne. A bez mazadla sa tiež neodporúča. Pokiaľ ide o veľkosť, dokonca aj väčšie časti sa dobre hodia. g * Pri niektorých lacných ponukách mám svoje pochybnosti kvôli vonkajším rozmerom. Často spomenuté píšťalky sa nelíšia.

Ale pre samotný účel tohto prístroja.

Tento pocit je prekvapivo príjemný a oveľa lepší ako vaša vlastná ruka. V prípade potreby by som ihneď kúpil ihneď a cena je v poriadku. Bavte sa s tým.

moslim

Skúsil som iné vrecká vagíny a bol trochu šokovaný, ako veľký a ťažký je tento prístroj. Nemalo by to byť podráždené. Používa sa správne – nie príliš veľa, nie príliš málo maziva – a ten pocit je absolútne fantastický. Vysoko odporúčané. Lotus vo vnútri sa cíti ako skutočná vagína. Ak potrebujete viac stimulácie, môžete si objednať ďalšie vložky. Nechajte sa dobre!

kresťan

Druhý za víťazom

Tori Black ponúka vynikajúcu zmes špicatých stimulácií spolu s príjemným pocitom penetrácie.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics