Sex Toy - Dívka Tori Černá 2021 thesocialu101.com

Sex Toy – Dívka Tori Černá

V případě torridové vložky vyvinul výrobce Fleshlight ILF zcela nový konstrukční koncept a rozdělil kanál na pět rovnoměrně dimenzovaných a samostatných komor, z nichž každá byla naplněna jinou strukturou nubu.

Komory jsou od sebe odděleny třídílnými chlopněmi, které se otevřou, když vstupují a jsou stlačeny proti bočním stěnám kanálu. Torrid Channel je exkluzivní vnitřní strukturou dívky Fleshlight Tori Black a je k dispozici pouze v souvislosti s otevřením kočička.

Běhoun

Tori Black nabízí skvělou kombinaci špičkových stimulů spolu s příjemným pronikavým pocitem.

Jaká práce Tori Black

Kanálový vstup je relativně úzký o průměru 10 mm a spojí se do prvního z celkem pěti komor měřících cca. 30 x 15 mm.

Zde je mnoho malých pupínek, které nemají obvyklý polokulový tvar, ale vypadají jako zaoblené kvádry.

Ve druhé komoře jsou větší kousky v klasickém semisférickém tvaru a velmi podobné těm, které se vyskytují u vložky Speed ​​Bump Insert.

Třetí komora je pokryta kotoučovitými nuby, které se rozprostírají poměrně daleko do kanálu. Ve čtyřech komorách jsou opět kvádrové nuby, které jsou menší a nejsou tak blízko, jako ty v první komoře. V páté a poslední komoře je struktura semisférických nubů, které mají stejnou velikost jako v druhé komoře, ale byly uspořádány odlišně: pupínky nejsou vyrovnány, ale jsou uspořádány za sebou v řadě.

Mezi komorami jsou již zmíněné klapkové průchody, které jsou tvořeny třemi křídly ve tvaru kotouče. 3 části klapky jsou uspořádány proti sobě a uzavírací kanál téměř úplně uzavírá. 

Jaký je to pocit?

Tvrzený kanál vytváří výrazný pocit těsnosti u vchodu, který opět klesá v první komoře a je nahrazen podprahovými přesnými podněty v důsledku malých nubů.

Následná průchodnost třídílného ventilu vytváří krásný pocit penetrace, který je primárně vnímán jako zúžení s pružící stimulací na okraji žaludku.

Ve srovnání s uzlem Lotus je průnik stěny ventilu poněkud méně intenzivní, nicméně spouští velmi stimulující stimulační puls s každým průchodem.

Zřetelnější konstrukce zdřímnutí v druhé a třetí komoře vytvářejí krásnou bodkovanou stimulaci, která není příliš intenzivní, a proto může být udržována po relativně dlouhou dobu.

Mezilehlá stěna klapky poskytuje odrůdu a je velice zábavné klouzat dopředu a dozadu mezi komory a znovu a znovu pronikat stěnou klapky.

Sací účinek torridové vložky je na středovém poli a doprovází stimulaci příjemným sacím účinkem.

Čtvrtou a pátou komoru nelze dosáhnout normální délkou penisu 15 cm, neboť tato vložka je stejně jako všechny Fleshlights obecně poněkud převyšující.

Čištění je poměrně složité, jelikož se v komorách (uzavřených klapkami) hromadí mnoho zbytků. Nejlepší je krátkodobě otočit vložku a každou komoru vyčistit jednotlivě. Doba schnutí cca. 4-6 hodin je relativně dlouhá a měla by být podpořena dalším sušením. 

Závěr

Torrid Insert nabízí krásnou směs selektivní stimulace spolu s velkým stimulačním penetračním pocit. 3-dílné klapky poskytují v každé pasáži velmi příjemné stimulační akcenty, ale jsou poněkud méně intenzivní než s vložkami Lotus.

Pokud se vám to líbí trochu těsněji a chcete si vychutnat příjemnou, dlouhotrvající stimulaci, měli byste se podívat na Torrid Fleshlight.

Běhoun

Tori Black nabízí skvělou kombinaci špičkových stimulů spolu s příjemným pronikavým pocitem.

uživatelské recenze

Kdo má tuto věc, už ženu nepotřebuje. Vyvrcholení je tak intenzivní, že člověk nesmí přesahovat věc během ní, aby nezemdlela.

Je také velmi snadné jej vyčistit. Zajímalo by mě, jak dlouho to bude trvat. Ale investice se již vyplatila.

Markus Barrelbender

Super Boží! Je pouze jedna chyba v sexu s ženou, kterou jste neměl, a to je jediné mínus.

Daniel

Fleshlight stále splnil všechny své očekávání. Kanál více “hrubý”, což dává silný pocit přítele během používání. Pro fanoušky vzrušení, to je to, co potřebujete. Já osobně dávám přednost měkému pocitu, ale tato hra je také velmi působivá. jsem velmi šťastná a šťastná, že používám tuto hračku znovu a znovu :-) Neváhejte se doporučit sami! Užijte si své zážitky!

Andi

Absolutní musí být věc … skvělý pocit je, že … vrchol je nepopsatelný … mohl bys křičet tak … ale máš sousedy.

Kdo zná svého syna Fleshlight čistou pro nákup je jasný.

Oiram

Koupil jsem tento výrobek před 2 lety. Kvalita je vynikající a je velmi odolná. Používání tohoto produktu mi přináší velkou radost a pocit je senzační. Každý člověk by měl být rád, že vlastní tento výrobek, protože se cítí jako skutečná věc! Čištění produktu je rychlé a snadné.

Deleh

OMG, že pro ni vůbec píšu recenzi. Tato věc se cítí opravdu úžasná.

Používejte samozahřívající mazadlo na bázi vody a postará se o vás po použití. Budete mít dlouhou dobu zábavu s touto hračkou. Můžete jej položit mezi polštářky a vyzkoušet jiné pozice. Čištění je snadné a sušení je téměř bezproblémové. Také jsem zkoušel 1-2 další hračky řady Tenga a musím říct, že kenes narazil na tento pocit vchodu do lotosu. Materiál necítí a necítí se neuvěřitelně realistický.

Sebastian

Z nastavení jsem očekával největší stimulaci … ale přemýšlejte!

Našel jsem verzi “nejjasnější”, mnohem intenzivnější než ostatní dva, které jsou velmi podobné (stejné)

To se bude lišit od “stavět” k vybudování.

Matthew

Koupil jsem produkt, protože levné díly se rozpadly velmi rychle. Jsem velmi šťastná. Máte-li to udělat sami, mohu velmi doporučit tento masturbátor. Cítí se lépe než ručně, ale nenahrazuje originál. Je-li to o něco dražší, můžete ji používat s delší dobou správnou péčí.

Dřeň

Velmi příjemný pocit na kůži, navíc ještě pěkné video z Tori a myšlenky na špinavé, pak byste mohli skoro myslet, že máte sex, ale jen tak skoro stejně hezká jako skutečný sex, který se necítí, kromě panen možná.

Tommy

Kdo použije tuto část, už nebude používat levnou část. Leží dobře v ruce a vlastní dobrý kus je zkažen super. Snadno se čistí; čisté a dobře udržované po použití.

Jan

Expedice byla rychlá a diskrétní. Výrobek byl utěsněn v černé plastové fólii. Silikon se cítí velmi přirozený a zcela měkký a nemá vůni. Při jeho používání máte velmi přirozený pocit, zvláště pokud jste předtím zahřál Fleshlight v teplé vodě. K čištění přístroje Fleshlight ho opláchněte pod teplou vodou, vysušte ji ven a nechte ji zaschnout uvnitř. Jedinou nevýhodou je velikost! Část je prostě obrovská, a proto je těžké chybět na nočním stolku. Tento výrobek mohu doporučit pouze. Je to nejlepší masturbátor, který jsem kdy měl.

Micah

Nikdy jsem si nemyslel, že sexuální hračka se může cítit tak dobře. Opravdu … každý člověk by měl někdy vyzkoušet. Je to 90% stejně dobré jako skutečný partner. Balení nebyla originální a na začátku trochu voní. Ale nemáte pocit, že po prvním mytí.

Mihael

Takže jsem se hodně rozhlédl po recenzích na toto téma a nakonec jsem se zapojil do tohoto produktu. Moje štěstí.

Všechno ostatní zle zmíněné z jiných recenzí nemám tady.

Super materiál, horní pocit, snadno se čistí, velmi dobře zabalený, cena OK a při rozbalení necítí. Takže pro mě to byl poprvé velký hit.

Můžete se také dostat úplně bez nárazu a smacking může být téměř úplně vyloučen rotující víčko. Takže alespoň 20 cm prostor, který je samozřejmě viditelný v designu. Můžu to velmi doporučit.

křesťan

Více než překročilo mé očekávání. Může tuto část doporučit až 100%. Jelikož jsem ve skutečnosti již velmi dobře vybavený, vždycky jsem o takové části pochyboval. Byl učen lepší. Materiál se cítí velmi chladný a šroubová zátka na konci je nejlepší. Díky tomu je snadné nastavit sací efekt. Koupil bych tu věc zpátky.

Alexander

Moje přítelkyně odešla tři měsíce, takže jsem se podívala na alternativu. :)
Už jste zde napsali, vypadá to trochu divně, že svůj nejlepší kus vložte do takového plastu.

Ohřev se rozhodně doporučuje. Vůně na začátku je trochu nerozumná, ale po chvíli zmizela. Bez mazadla se také nedoporučuje. Pokud jde o velikost, dokonce i větší části se vejdou dobře. g * Při některých lacných nabídkách mám své pochybnosti kvůli vnějším rozměrům. Často zmíněné pískání se nijak neliší.

Ale pro samotný účel tohoto přístroje.

Tento pocit je překvapivě příjemný a mnohem lepší než vaše vlastní ruka. V případě potřeby bych si okamžitě koupil a cena je v pořádku. Bavte se s tím.

Muslim

Zkoušel jsem jiné vagíny v kapsách a byl trochu šokován, jak velký a těžký je tento přístroj. Neměla by to být podrážděna. Používáno správně – ne příliš, ne příliš málo mazadla – a pocit je naprosto fantastický. Vysoce doporučeno. Lotus uvnitř se cítí jako skutečná pochva. Pokud potřebujete další stimulaci, můžete si objednat další inkousty. Měj se hezky!

křesťan

Běhoun

Tori Black nabízí skvělou kombinaci špičkových stimulů spolu s příjemným pronikavým pocitem.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics