Sex Toys Przyświetlające dziewczyny - brązowa mglista mgiełka Pussy Stone 2021 thesocialu101.com

Sex Toys Przyświetlające dziewczyny – brązowa mglista mgiełka Pussy Stone

6.9
Niesamowite

Bump N Grind Channel jest ekskluzywnym wewnętrznym kanałem Fleshlight Girls erotycznej gwiazdy Misty Stone i dostępny tylko w połączeniu z jej cipki.

Ponieważ Misty Stone ma afroamerykańsko-amerykańskie pochodzenie, producent Fleshlight ILF przełamuje nowe horyzonty za pomocą tego Fleshlight i wprowadza na rynek pierwszy Fleshlight Insert o brązowym kolorze skóry..

Ten krok był już dawno spóźniony i z niecierpliwością oczekiwany przez wielu fanów Fleshlight. Również wewnątrz wkładki znajduje się wiele do zaoferowania i łączy w sobie strukturę kilku pierścieni wiertniczych i rowków zygzakowatych w sumie 4 komorach.

Nasz wybór

Dzięki sprytnemu ułożeniu tekstur żeber i uderzenia, struktura kanału wewnętrznego Bump N Grind tworzy szczególnie zróżnicowany efekt stymulacji, który łączy stymulację spiczastą z płynną stymulacją objęciach..

Co działa Fleshlight Misty Stone

Kanał rozpoczyna się komorą o gładkich ścianach 20 x 15 mm, na końcu której znajduje się pierścień półkolistych pęcherzyków..

Wielkość i kształt pryszczyków są porównywalne do tych z wkładki szybkotnącej. Następnie następuje następna komora o wymiarach 10 x 15 mm, w której znajduje się kolejny pierścień frezujący..

Struktura kanału o wymiarach 0,8 x 0,6 cala (20 x 15 mm)Pierścień półkulistych wybojów przy wejściu do komory Wyjście z teksturą kalenicy w kształcie zygzaka w środku

Następnie przychodzi trzecia komora o wymiarach 40 x 18 mm, w której przy każdym wejściu i wyjściu z komory znajduje się pierścień ząbkowany oraz rowkowana struktura biegnąca pośrodku w formie zygzaka..

Uważny koneser Fleshlight będzie zaznajomiony z tą strukturą rowków, ponieważ została ona częściowo wypożyczona z wkładki Vortex..

Czwarta komora ma taką samą budowę jak poprzednia, tylko na końcu znajduje się kilka dodatkowych pryszczyków.

Wchodząc do kanału Bump N Grind, żołądź jest bardzo intensywnie stymulowany przez 3 pierścienie rozrywające i 2 zwężenia przy wejściach do komory i wyjściach.

Podczas gdy pryszcze ustawiają punktualne bodźce, zwężenia biegną przez całe żołędzia i stwarzają uczucie wielkiej penetracji..

Po dotarciu do trzeciej komory poprzeczne spiralne żebra splatają żołądź ze wszystkich stron i wywołują zupełnie inne uczucie stymulacji niż przedni odcinek kanału.

Wsuwanie i wysuwanie tworzy bardzo zróżnicowany masaż żołędzi i wału penisa.

Przy średniej długości penisa 15 cm dotrzesz do trzeciej komory całkowicie, ale nie możesz już dostać się do czwartej komory, ponieważ wszystkie reflektory Fleshlight są zazwyczaj nieco ponadwymiarowe..

Ponieważ struktura czwartej komory i tak powtarza się tylko w czwartej, nie przegapisz niczego.

Tylna komora zapewnia doskonały efekt ssania, ponieważ może tu gromadzić się wiele podciśnienia.

Czyszczenie wielu komór i przestrzeni pomiędzy rowkami i pryszczykami jest dość skomplikowane i zajmuje trochę czasu. Osuszanie wielu struktur również zajmuje stosunkowo dużo czasu (3-5 godzin).

rezultat

Kanał Bumb N Grind Channel wywołuje szczególnie zróżnicowany efekt stymulacji dzięki sprytnemu układowi struktur pryzmatyzowanych i rowkowanych, który łączy w sobie bodźce punktowe z stymulacją prążkowaną i splecioną..

To Fleshlight jest absolutną koniecznością, zwłaszcza dla miłośników ciemno oskórowanej cipki czekoladowej, ponieważ może przekonać nie tylko wizualnie, ale również w odniesieniu do jego skutecznego działania stymulującego..

Nasz wybór

Dzięki sprytnemu ułożeniu tekstur żeber i uderzenia, struktura kanału wewnętrznego Bump N Grind tworzy szczególnie zróżnicowany efekt stymulacji, który łączy stymulację spiczastą z płynną stymulacją objęciach..

Opinie użytkowników

Musi dla każdego człowieka. uczucie młotka, czuje się całkowicie prawdziwe, jakby to była prawdziwa cipka, sprawia zwierzętom radość z niego. oczywiście trzeba go błyszczeć i zachować proszek. ale po roku nadal super jakość.

Florian

Jest nieco łagodniejsza od nowszych produktów…. to jest negatywne zjawisko – ale mimo to jest to świetna przyczyna uczucia, że jest to forma Lotosu w porównaniu do świetnego wyglądu..

Mieszkanie

To jest po prostu niesamowite. Masz z tym naprawdę dużo frajdy. Czujesz się tak naprawdę pieprzony i napięty, oczywiście…..
Jeszcze raz kupiłbym tę rzecz.

Nello

Produkt spełnił wszystkie oczekiwania i dotrzymał obietnic.
Dobre wykonanie i wspaniałe samopoczucie.
Prawdopodobnie będę też szukał wariacji (wkładki).

Michał

Absolutnie godne polecenia, bez możliwości mówienia o trwałości w tym momencie, doskonałe narzędzie.
Niezależnie od tego, czy sam, czy też dla dwóch super przemyślanych i przetworzonych. Warto zainwestować!

Baliman

Trochę luźno, ale dobrze. Czuję się niesamowicie. Bardzo podoba mi się prawdziwa rzecz. Łatwiej się czyści. Lepiej mi się podoba Obcy, lepiej dla wytrwałości

Fullmer

Następnie intensywne czyszczenie jest oczywiste. Przed ponownym zamknięciem gumowej wkładki w pokrywie należy upewnić się, że woda dobrze odprowadza wodę i że gumowa wkładka wysycha prawidłowo przed ponownym zamknięciem.
Funkcja proszku nie była dla mnie od razu jasne, ponieważ powierzchnia gumy jest raczej lepka, ale o to chodzi. Proszek dba o meterial i czuje się gładki jak świeżo ogolona cipka. W każdym razie, aby w tym samym czasie.

Mike

Nasz wybór

Dzięki sprytnemu ułożeniu tekstur żeber i uderzenia, struktura kanału wewnętrznego Bump N Grind tworzy szczególnie zróżnicowany efekt stymulacji, który łączy stymulację spiczastą z płynną stymulacją objęciach..

Sex Toys Przyświetlające dziewczyny – brązowa mglista mgiełka Pussy Stone
Intensywność pomocy7.2
Stymulacja7.2
Penetracja7
Szczelność6.6
Efekt redukcji6.8
realizm7.4
Zmienność6.8
Gładkość6.6
Orgazm Rating7.2
Hałas6.4
Zastosowanie smaru6.6
Czyszczenie7.2
Czas suszenia7
Ocena użytkownika0 Głosy0
6.9
Niesamowite
Niesamowite
Kanał Bump N Grind jest ekskluzywną wewnętrzną strukturą
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics