Sexuální hračky Fleshlight Girls - Hnědá kočička Misty Stone 2021 thesocialu101.com

Sexuální hračky Fleshlight Girls – Hnědá kočička Misty Stone

6.9
Skvělý

Bump N Grind Channel je exkluzivní vnitřní kanál erotické hvězdy Fleshlight Girls Misty Stone a je k dispozici pouze v souvislosti s jejím kundičkou.

Vzhledem k tomu, že Misty Stone má afroamerický původ, výrobcem Fleshlight ILF se tímto Fleshlight rozbíjí nový povrch a spouští první Fleshlight insert s hnědou barvou kůže.

Tento krok byl dlouho očekávaný a mnoho fanoušků Fleshlightu očekávalo. Také uvnitř vložky má hodně co nabídnout a kombinuje strukturu několika prstenců a cikcakových drážek v celkem 4 komorách.

Náš výběr

Díky chytrému uspořádání struktur a rázů vytváří vnitřní struktura Bump N Grind obzvláště pestrý stimulační efekt, který sjednocuje ostré stimulace s hladkými objímavými stimulacemi.

Co funguje Fleshlight Misty Stone

Kanál začíná komorou s hladkou stěnou o rozměrech 20 x 15 mm, na jejím konci je kroužek semisférických nubů.

Velikost a tvar pupíků jsou srovnatelné s velikostí a tvarem patek. Potom následuje další komora o rozměru 10 x 15 mm, která obsahuje jiný kroužek.

Textura kanálu s průměrem 0,8 x 0,6 palce (20 x 15 mm)Kruh polokulovitých hrbolů u vchodu do komory Vystupte ve středu středu hřebenu ve tvaru cikcaku

Poté přichází třetí komora o rozměrech 40 x 18 mm, která obsahuje prstencový prstenec u každého z vstupů a výstupů komory a drážkovanou strukturu, která běží ve středu cikcaku.

Pozorný znalec Fleshlight se seznámí s touto strukturou drážky, protože byl částečně vypůjčen z Vortexové vložky.

Čtvrtá komora má stejnou konstrukci jako předchozí komora, jen na konci je několik dalších puntíků.

Při vstupu do kanálu Bump N Grind se žlábky intenzivně stimulují třemi kroužky a dvě zúžení na vstupu a výstupy komory.

Zatímco pupínky nastavují přesné stimuly, konstrikce probíhají po celém glansu a vytvářejí skvělý pocit penetrace.

Jakmile dosáhnete třetí komory, příčné spirálové žebra propojují glance ze všech stran a vyvolávají zcela jiný stimulační pocit než přední kanálový úsek.

Klouzání a vyjímání vytváří velmi pestrou masáž žaluzií a hřídele penisu.

Při průměrné délce penisu 15 cm dosáhnete úplně třetí komory, ale už se nemůžete dostat do čtvrté komory, protože všechny Fleshlights jsou obecně trochu nadměrné.

Vzhledem k tomu, že struktura ve čtvrté komoře se sama sama opakuje, nic vám nic neunikne.

Zadní komora zajišťuje vynikající sací účinek, protože se zde může hromadit spousta negativního tlaku.

Čištění mnoha komor a prostor mezi drážkami a pupínky je poměrně složité a trvá nějakou dobu. Sušení mnoha struktur trvá poměrně dlouhou dobu (3-5 hodin).

Upshot

Bumbl N Grind Channel vytváří obzvláště pestrý stimulační efekt díky chytrému uspořádání zakřivených a drážkovaných struktur, které kombinují punctiformní stimuly s pruhovanou a navinutou stimulací.

Tento Fleshlight je absolutní nutností zejména pro milovníky čokoládové čokolády s tmavou kůží, jelikož může přesvědčit nejen vizuálně, ale i s ohledem na účinný stimulační účinek.

Náš výběr

Díky chytrému uspořádání struktur a rázů vytváří vnitřní struktura Bump N Grind obzvláště pestrý stimulační efekt, který sjednocuje ostré stimulace s hladkými objímavými stimulacemi.

Uživatelské recenze

Musí pro každého člověka. pocit cvoka, cítí se naprosto skutečně, jako kdyby to byla skutečná kočička, dělá s ním zvíře zábavy. samozřejmě budete potřebovat gleitgel a udržovat si prášek. ale po roce stále super kvalitě.

Florian

Je to trochu měkčí než novější produkty … to je záporný bod – ale přesto skvělý pocit příčiny jeho Lotus formy ve srovnání s skvělým vzhledem.

Ploché

Tato věc je úžasná. Opravdu se s ním hodně bavíte. Cítí se tak, samozřejmě, tak zasraně skutečné a těsné.
Koupil bych tu věc znovu.

Nello

Produkt splnil všechny očekávání a dodržel sliby.
Dobré zpracování a skvělý pocit.
Pravděpodobně budu hledat i varianty (vložky).

Michael

Absolutně doporučujeme, aniž bychom v tomto okamžiku mohli mluvit o trvanlivosti, skvělý nástroj.
Ať už je to sama nebo zábava pro dva super dobře promyšlené a zpracované. Výhodná investice!

Baliman

Trochu volné, ale dobré. Úžasný pocit. Stejně jako skutečná věc. Snadno se čistí. Líbilo se mi cizinec lépe. Je to lepší pro vytrvalost

Plnější

Intenzivní čištění poté je samozřejmé. Ujistěte se, že voda dobře odtéká a že gumová vložka se před opětovným uzavřením v krytu opět uschne.
Funkce prášku mi nebyla okamžitě jasná, protože gumový povrch je spíše lepkavý. Ale to je důvod. Prášek se stará o meterial a cítí se hladce jako čerstvě oholená kundička. V každém případě objednávejte současně.

Mike

Náš výběr

Díky chytrému uspořádání struktur a rázů vytváří vnitřní struktura Bump N Grind obzvláště pestrý stimulační efekt, který sjednocuje ostré stimulace s hladkými objímavými stimulacemi.

Sexuální hračky Fleshlight Girls – Hnědá kočička Misty Stone
Intenzita7.2
Stimulace7.2
Penetrace7
Těsnost6.6
Suckový efekt6.8
Realismus7.4
Variace6.8
Hladkost6.6
Hodnocení orgasmu7.2
Hluk6.4
Použití maznice6.6
Vyčištění7.2
Suchý čas7
Uživatelské hodnocení0 Hlasy0
6.9
Skvělý
Skvělý
Kanál Bump N Grind je exkluzivní vnitřní struktura
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics