Tagad Nude Pussy Jenna Jameson: Sekss ar Fleshlight Today 2021 thesocialu101.com

Tagad Nude Pussy Jenna Jameson: Sekss ar Fleshlight Today

7
Perfekta sajūta

Ar “Legend” iekšējo kanālu Fleshlight ražotājs ILF nav izglābis šķirni un ir apvienojis septiņus dažādus konstrukcijas elementus.

Kanāla priekšējās daļas diametrs ir ļoti šaurs, tādēļ šis Fleshlight ir īpaši izstrādāts tiem vīriešiem, kuriem tas patīk, nedaudz stingrāk un vienlaikus vēlas baudīt dažādus stimulēšanas veidus.

Mūsu izvēle

Slīdēt tekstūrā kā leģendāra kā pati Jenna! Šajā piedurknei ir pastāvīgi mainīga platība, kas radzēta ar ribām, punktiem, kvadrātiem un nubs, radot sajūtu, kas ir necerēta par nepārprotamu Pornes karalieni

Kāds darbs Fleshlight Jenna Jameson

Leģenda kanāls ir ekskluzīva leģendārās erotiskās zvaigznes Jenna Jameson interjera struktūra un tādēļ ir pieejama tikai ar viņas (oriģinālo veidņu) pīļu atvēršanu.

Ieejas kanālu veido 20 mm kapsulas kamera ar divām šķērseniskām ribām, kas pēc tam apvienojas 14 mm šaurā savienojošā kanālā, kuru šķērso trīs izteikti, spirāli pagrieztas gareniskās ribas.

Ieejas koridoru veido 20 mm pilienveida kamera ar divām šķērseniskām ribām30 mm kamera, kas ir piepildīta ar diviem pakāpieniem bagāžas gredzeniem 40 mm kamera ar trim biezām šķērseniskām ribām

Tad seko 30 mm kamera, kas ir piepildīta ar diviem pakāpieniem burl gredzeniem (katrs sastāv no 4 burgliem).

Aiz tā ir vēl 40 mm kamera ar trim biezām šķērseniskām ribām, kas samazina diametru 10 mm aizmugurē.

Legendas iekšējā kanāla pilnīga pēdējā trešdaļa aizņem viena pagarināta (70 mm liela) kamera, kuras virsma ir aprīkota ar spirālveida struktūru priekšējā daļā un aizmugurē ar diska formas nubiņām.

Ieiešana Legend kanālā ir saistīta ar brīnišķīgu sajūtas sajūtu, un šajā laikā jūs varat skaidri izjust trīs gareniskās ribas, kas vērstas spirāli ap glans, radot sava veida “slaukšanas sajūtu”.

Sajūta ir ļoti līdzīga Texas Tornado kanālam, bet tas notiek tikai ļoti īsā brīdī.

Tad jūs nokļūstat pirmajā kamerā, un šeit tiek samazināta saspringtība un divas pogas gredzeni skar dzimumlocekli, kas izraisa vairākas mēreni intensīvas stimulācijas.

Šie pūtīši ne vienmēr tiek uztverti kā punctiform stimulus, bet drīzāk kā smalks striating stimulācijas, kas skāra glans no vairākām pusēm vienlaicīgi.

Pēc šīm salīdzinoši maigām sekām nākamā kamera ar šķērseniskām ribām pēkšņi kļūst ļoti intensīva, jo ribiņas arvien vairāk un viscaur sašaurina kanāla diametru un tādējādi vairāk un vairāk izliek penis virs.

Turklāt šajā kamerā tiek uzkrājies eļļošanas želeja, tādēļ šī zona ir īpaši slidena un patīkami silta (ja eļļošanas želeja ir iepriekš uzsildīta).

Ar vidējo dzimumlocekļa garumu (apmēram 15 cm) viens tikai sasniedz pāreju uz lielo aizmugurējo kameru.

Šeit pietuvinātais blīvums un stimulācijas intensitāte samazinās, un tas rada lielisku kontrastu ar ļoti šauru vidējo sekciju.

Kopumā stimulācija šķiet ievērojami reāla un dabiska, neraugoties uz augstu strukturālo blīvumu, un lieliski šaura un spēcīgi stimulējošā vidējā daļa kārdina ļoti dziļu iespiešanos.

Tā kā iekšējās struktūras ietekmē dzimumlocekli mērenā frekvencē, stimulācija tiek labi pārcietta arī ilgākā laika periodā, un viena no tām nav “spiesta” uz orgasmu.

Jūs varat kontrolēt laiku, līdz ejakulācija (ar kādu praksi) ir ļoti laba un aizkavē relatīvi ilgu laiku.

Lielajā aizmugurējā kamerā ir daudz vietas negatīvā spiediena uzglabāšanai, tāpēc pēc pāris sekunžu kustībām Legend kanālā parādās ārkārtīgi spēcīgs sūkšanas efekts, meklējot vienaudžus.

Legend kanāls, kas atrodas blakus kanāliem Destroya, Barracuda un Texas Tornado, piedāvā vienu no vislabākajiem Fleshlights sūkšanas efektiem.

Starp šaurām struktūrām uzkrājas relatīvi liels daudzums atlieku, tādēļ jo īpaši jātīra priekšējā daļa..

Fleshlight ieliktni ir ieteicams uzmanīgi pagriezt uz īsu brīdi un pēc tam rūpīgi nomazgāt. Žāvēšana aizņem nedaudz ilgāk un aizņem apmēram 3-4 stundas.

Upshot

Leģendu struktūra izveido neatkarīgu stimulējošu pasauli, kurā izteikta stingrība ir skaidri redzama priekšplānā.

Ļoti augsts strukturālais blīvums veicina daudzveidību stimulēšanas laikā, taču nedarbojoties mākslīgi un bez “pārāk stimulējošas”.

Liela kamera kanāla aizmugurē ir tikai daļēji pieejama ar normālu dzimumlocekļa garumu, bet rada īpaši spēcīgu sūkšanas efektu. Ja jums patīk tas stingrāki un dod priekšroku reālistiskam, labi vadāmam stimulējumam, jums nevajadzētu iztikt bez šī Fleshlight.

Mūsu izvēle

Slīdēt tekstūrā kā leģendāra kā pati Jenna! Šajā piedurknei ir pastāvīgi mainīga platība, kas radzēta ar ribām, punktiem, kvadrātiem un nubs, radot sajūtu, kas ir necerēta par nepārprotamu Pornes karalieni

Lietotāju atsauksmes

No pirmā acu uzmetiena var likties pārsteidzoši, ka rakstot pārskatu par šo vīriešu dzimuma seksitāti kā sievieti. Sievietēm ir tik daudz lielisku rotaļlietu, savukārt vīrieši, manuprāt, izkāpjas diezgan slikti un parasti viņiem pašiem ir jātērē masturbācija. Tā kā Fleshlight sērija man šķita kā jauka pārmaiņa un inovācija, es deva mans draugs viens no viņiem.

Rozblood

Jau izvēle mums bija jautra. Kopā mēs novērtējām dažādu modeļu un ieliktņu izskatu, un mums patika Fleshlight saskaņā ar Riley Steele modeli vislabāk, jo tas izskatās diezgan reāls un maigs, neraugoties uz vienotu materiālu krāsošanu. Interesanti, ka es esmu esmu pieskāries materiālu, protams, arī vienu reizi, un es uzskatu ādas apgabalus ārpus pārsteidzoši reāli no haptics. Tāpat kā maiga, svaigi shavēta āda. No otras puses, labibas konsekvence man šķiet nereāla, tie ir pārāk grūti un neelastīgi, bet viņi dara savu darbu.

Kucēns

Pēc viņa domām, šis Fleshlight jūtas lieliski, ir ļoti viegli tīrāms un ir ļoti jautri to izmantot. Tajā pašā laikā viņa nejūtas tik laba kā īsta sieviete. (Es domāju, ka tas ir acīmredzams, jo neviens dildo nevar aizstāt īstu vīrieti.) Tas ir vienkārši rotaļlieta, lai masturbācijas laikā spēlētu mazliet vairāk šķirņu. Fleshlight izmērs es būtu novērtējis atšķirīgi, pamatojoties uz fotoattēliem, jo ​​tas jau ir diezgan liels un smags. Bet jūs joprojām varat tās izmantot.

Alekss

Pēc tīrīšanas, kas ir nepieciešama pēc katras lietošanas, Fleshlight nepieciešams ilgāks žāvēšanas laiks. Daži no tiem tiek izmantoti, lai redzētu kailus dzimumorgānus, kas atrodas bez piemērotas personas. Tas būtu patīkamāk, ja Fleshlight atkal būtu sausi ātrāk, bet tas būtu grūti iespējams, pateicoties daudzām iekšējām kamerām.

Marcel

Fleshlight ir kvalitatīva, apstrādāta, vizuāli pievilcīga un emocionāli lieliska sextoy vīriešiem, kas jebkurā gadījumā ir tā vērta. Notīrīt pirkšanas ieteikumu.

Ivon

Vairāk masturbācijas kā vīrieša šķirnes. Iespējams, arī izmantojams foreplay. Ir pieejami dažādi modeļi (optika) un ieliktņi (interjers)

Reno

Mūsu izvēle

Slīdēt tekstūrā kā leģendāra kā pati Jenna! Šajā piedurknei ir pastāvīgi mainīga platība, kas radzēta ar ribām, punktiem, kvadrātiem un nubs, radot sajūtu, kas ir necerēta par nepārprotamu Pornes karalieni

Tagad Nude Pussy Jenna Jameson: Sekss ar Fleshlight Today
Intensitāte8.2
Stimulēšana7.8
Iespiešanās7
Ciešums5.8
Iedarbības efekts6.4
Reālisms6
Variācija7.2
Gludums6.3
Orgasma vērtējums6.8
Troksnis6.8
Lube izmantošana7.8
Satīrīt7.4
Sausais laiks7.2
Lietotāja vērtējums0 Balsis0
7
Perfekta sajūta
Ekskluzīvs ieliktnis
Lieliska sašaurinājuma sajūta
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics