Teraz nahá kočička Jenna Jameson: Sex s Fleshlightom dnes 2021 thesocialu101.com

Teraz nahá kočička Jenna Jameson: Sex s Fleshlightom dnes

7
Dokonalý pocit

Vďaka vnútornému kanáliku “Legend” výrobca Fleshlight ILF nešetril rozmanitosťou a spojil sedem rôznych konštrukčných prvkov.

Priemer prednej časti kanála je veľmi úzky, a preto je tento Fleshlight špeciálne navrhnutý pre mužov, ktorí sa im páčia trochu viac a chcú užívať rôzne druhy stimulácie súčasne.

Náš výber

Zasuňte do textúry ako Legendárna ako Jenna sama! Tento rukáv sa vyznačuje stále sa meniacou šírkou vystuženou rebrami, bodkami, štvorcami a nôhmi, ktoré vytvárajú pocit hodný nespornej kráľovnej porna

Čo dielo Fleshlight Jenna Jameson

Legendálny kanál je exkluzívnou interiérovou štruktúrou legendárnej erotickej hviezdy Jenny Jameson a je preto k dispozícii iba s jej otvorením.

Vstupný priechod je tvorený komorou v tvare kvapky o veľkosti 20 mm s dvoma priečnymi rebrami, ktorá sa potom zlúči do 14 mm úzkeho spojovacieho kanála, ktorý prechádza tromi výraznými špirálovito otočenými pozdĺžnymi rebrami.

Vstupný priechod je tvorený 20 mm komorou v tvare kvapky s dvoma priečnymi rebrami30 mm komora, ktorá je naplnená dvoma odstupňovanými krúžkami 40 mm komora s tromi hrubými priečnymi rebrami

Potom nasleduje komora 30 mm, ktorá je naplnená dvomi striedavými krúžkami (každá pozostáva zo štyroch vrstiev).

Za ním je ďalšia 40 mm komora s tromi hrubými priečnymi rebrami, ktoré znižujú priemer na 10 mm vzadu.

Úplná posledná tretina vnútorného kanála Legenda je obsadená jednou podlhovastou (70 mm veľkou) komorou, ktorej povrch je zakrytý v prednej časti so špirálovou štruktúrou a v zadnej časti s diskami.

Prienik do legendového kanála je sprevádzaný úžasným pocitom tesnosti a počas tejto doby môžete jasne cítiť tri pozdĺžne rebrá, ktoré sa krútia špirálovito okolo žalúdka, vytvárajúc taký druh “pocitu dojenia”.

Pocit je veľmi podobný Texas Tornádo Channel, ale vyskytuje sa len veľmi krátky okamih.

Potom pristanete v prvej komore a tu sa zníži tesnosť a obe gombíkové krúžky zasiahnu penis, čo vyvolá niekoľko mierne intenzívnych stimulácií.

Tieto pupienky nie sú nevyhnutne vnímané ako bodové stimuly, ale skôr ako jemné striktné stimulácie, ktoré narážajú na glans z viacerých strán súčasne.

Po týchto relatívne jemných účinkoch sa ďalšia komora s priečnymi rebrami náhle stáva veľmi intenzívnou, pretože rebrá zužujú priemer kanála stále viac a viac, a preto sa viac a viac preťahujú cez povrch penisu.

Okrem toho sa v tejto komore zhromažďuje mazací gél, a preto je táto oblasť zvlášť klzká a príjemne teplá (za predpokladu, že mazací gél bol predtým zahriaty).

S priemernou dĺžkou penisu (približne 15 cm) sa práve dostane do prechodu do veľkej zadnej komory.

Tu tesnosť a stimulačná intenzita náhle ustupujú, čo vytvára vynikajúci kontrast k extrémne úzkej strednej časti.

Celkovo sa stimulácia javí ako mimoriadne realistická a prirodzená napriek vysokej štrukturálnej hustote a nádherne úzka a silne stimulujúca stredná časť láka k veľmi hlbokému preniknutiu.

Vzhľadom k tomu, že vnútorné štruktúry zasiahnu penis mierne často, stimulácia je tiež vydržaná počas dlhšieho obdobia a nie je “nútený” k orgazmu.

Môžete ovládať čas, kým ejakulácia (s nejakou praxou) veľmi dobre a oneskorenie pomerne dlho.

Vo veľkej zadnej komore je veľa priestoru na ukladanie negatívneho tlaku, takže po niekoľkých pohyboch dopredu a dozadu sa extrémne intenzívny sací účinok odohráva v legendovom kanáli a hľadá jeho kolegovia.

Okrem kanálov Destroya, Barracuda a Texas Tornado ponúka Legend Canal jeden z najlepších sacích účinkov všetkých Fleshlights.

Relatívne veľké množstvo zvyšku sa hromadí medzi úzkymi konštrukciami, takže predná časť potrubia by sa mala starostlivo vyčistiť.

Odporúča sa, aby ste vložku Fleshlight opatrne otočili a potom dôkladne umyť. Sušenie trvá trochu dlhšie a trvá asi 3-4 hodiny.

záver

Štruktúra legendy vytvára nezávislý stimulačný svet, v ktorom je jasne viditeľná napätie.

Veľmi vysoká štrukturálna hustota poskytuje pri stimulácii veľa odrôd, ale bez pôsobenia umelo a bez “nadmernej stimulácie”.

Veľká komora v zadnej časti kanálu je len čiastočne dostupná s normálnou dĺžkou penisu, ale vytvára mimoriadne silný sací účinok. Ak sa vám to páči, a dávajú prednosť realisticky vyzerajúcej, dobre kontrolovateľnej stimulácii, nemali by ste bez tohto Fleshlight.

Náš výber

Zasuňte do textúry ako Legendárna ako Jenna sama! Tento rukáv sa vyznačuje stále sa meniacou šírkou vystuženou rebrami, bodkami, štvorcami a nôhmi, ktoré vytvárajú pocit hodný nespornej kráľovnej porna

Hodnotenie používateľov

Na prvý pohľad sa môže zdať úžasné, že píšem recenziu tohto mužského pohlavia ako ženy. Existuje toľko skvelých hračiek pre ženy, zatiaľ čo muži podľa môjho názoru vystupujú pomerne zle a zvyčajne musia späť na vlastné ruky kvôli masturbácii. Zdá sa, že séria Fleshlight je pekná zmena a inovácia, ktorú som dal môj priateľ jeden z nich.

Roseblood

Už bol výber pre nás zábavný. Spoločne sme zhodnotili vzhľad rôznych modelov a vložiek a my sme sa Fleshlightu podľa Riley Steeleovho modelu veľmi páčili, pretože to vyzerá úplne realisticky a jemne napriek jednotnému sfarbeniu materiálu. Zvedavý ako ja som sa dotkol materiálu samozrejme aj raz a ja som našiel oblasti pokožky mimo úžasne realistické od haptikov. Rovnako ako mäkká, čerstvo oholená koža. Konzistencia labín, na druhej strane, považujem za nerealistické, sú príliš tvrdé a nepružné, ale robia svoju prácu.

dreň

Podľa jeho názoru sa Fleshlight cíti skvelo, je veľmi ľahko čistiteľný a je veľmi zábavný na použitie. Zároveň sa necíti taká dobrá ako skutočná žena. (Myslím, že je to zrejmé, pretože žiadny dildo nemôže nahradiť skutočného muža.) Je to jednoducho hračka, ktorá prináša do hry trochu viac odrody počas masturbácie. Ja by som odhadol veľkosť Fleshlightu odlišne na základe fotiek, pretože je už dosť veľký a ťažký. Ale stále ich môžete dobre používať.

alex

Po čistení, ktoré je potrebné po každom použití, potrebuje Fleshlight dlhší čas schnutia. Niektoré zvyknutí sa zvyknú vidieť nahé pohlavné orgány, ktoré ležia bez vhodnej osoby. Bolo by oveľa príjemnejšie, keby bol Fleshlight znova suchý znova rýchlejší, ale toto by sotva bolo možné kvôli mnohým vnútorným komorám.

marcel

Fleshlight je vysoko kvalitné spracované, vizuálne atraktívne a emotívne skvelé sextoy pre mužov, čo za každú cenu stojí za to. Jasné doporučení nákupu.

Ivon

Viac rozmanitosti v masturbácii ako človek. Možno tiež použiteľné pre predohra. Mnoho rôznych modelov (optika) a vložky (interiér) k dispozícii

Reno

Náš výber

Zasuňte do textúry ako Legendárna ako Jenna sama! Tento rukáv sa vyznačuje stále sa meniacou šírkou vystuženou rebrami, bodkami, štvorcami a nôhmi, ktoré vytvárajú pocit hodný nespornej kráľovnej porna

Teraz nahá kočička Jenna Jameson: Sex s Fleshlightom dnes
intenzita8.2
stimulácia7.8
prienik7
tesnosť5.8
Súčinkový efekt6.4
realizmus6
zmena7.2
hladkosť6.3
Hodnotenie orgazmu6.8
Hluk6.8
Používanie mazacieho tuku7.8
Vyčistiť7.4
Suchý čas7.2
Užívateľské hodnotenie0 hlasy0
7
Dokonalý pocit
Výhradná vložka
Skvelý pocit tesnosti
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics