Teraz Nude Pussy Jenna Jameson: Płeć z ciałem Dziś 2021 thesocialu101.com

Teraz Nude Pussy Jenna Jameson: Płeć z ciałem Dziś

7
Doskonałe doznania

Dzięki kanałowi wewnętrznemu “Legenda” producent Fleshlight ILF nie szczędził różnorodności i połączył siedem różnych elementów konstrukcyjnych.

Średnica przedniej części kanału jest bardzo wąska, dlatego też reflektor Fleshlight został zaprojektowany specjalnie dla mężczyzn, którzy lubią go nieco ciaśniej i chcą korzystać z różnych rodzajów stymulacji w tym samym czasie.

Nasz wybór

Wsuń się w teksturę tak legendarną jak sama Jenna! Ten rękaw ma stale zmieniającą się szerokość z żebrami, kropkami, kwadratami i nubami, tworząc uczucie godne niekwestionowanej królowej Porn.

Co działa Fleshlight Jenna Jameson

Kanał Legenda jest ekskluzywną strukturą wnętrza legendarnej gwiazdy erotycznej Jenny Jameson i dlatego jest dostępny tylko z jej (oryginalnie uformowanym) pussy otwieraniem..

Wejście tworzy komora w kształcie kropli o średnicy 20 mm z dwoma poprzecznymi żebrami, która następnie łączy się w wąski kanał łączący o średnicy 14 mm, przez który przechodzą trzy wyraźne, spiralnie obrócone wzdłużne żebra..

Otwór wejściowy składa się z komory w kształcie kropli o średnicy 20 mm z dwoma poprzecznymi żebrami30 mm komora, która jest wypełniona dwoma przesuwnymi pierścieniami burlowymi Komora 40 mm z trzema grubymi poprzecznymi żebrami

Następnie następuje komora o średnicy 30 mm, wypełniona dwoma rozłożonymi w czasie pierścieniami burlowymi (każdy składający się z 4 wierteł).

Za nią znajduje się kolejna komora o grubości 40 mm z trzema grubymi poprzecznymi żebrami, które zmniejszają średnicę do 10 mm z tyłu.

Cała ostatnia trzecia część kanału wewnętrznego Legendy zajęta jest przez pojedynczą wydłużoną (70 mm) komorę, której powierzchnia pokryta jest w przedniej części spiralną strukturą, a w tylnej części tarczą w kształcie piasty..

Wnikaniu do Kanału Legendy towarzyszy wspaniałe uczucie szczelności i w tym czasie można wyraźnie odczuć trzy podłużne żebra obracające się spiralnie wokół żołędzi, tworząc rodzaj “uczucia doju”..

Uczucie jest bardzo podobne do tego, co w kanale Tornado w Teksasie, ale występuje tylko na bardzo krótki moment.

Następnie lądujesz w pierwszej komorze i tutaj szczelność jest zmniejszona, a dwa pierścienie pokrętła uderzają w penisa, co wywołuje kilka umiarkowanie intensywnych stymulacji..

Te pryszcze niekoniecznie są postrzegane jako bodźce punktowe, ale raczej jako subtelne bodźce striatingowe, które uderzają w żołądź z kilku stron jednocześnie..

Po tych stosunkowo łagodnych efektach następna komora z poprzecznymi żebrami nagle staje się bardzo intensywna, ponieważ żebra coraz bardziej zawężają średnicę kanału i w związku z tym coraz bardziej zwężają powierzchnię penisa..

Dodatkowo w tej komorze gromadzi się żel smarujący, dzięki czemu obszar ten jest szczególnie śliski i przyjemnie ciepły (pod warunkiem, że żel smarujący został wcześniej rozgrzany)..

Średnia długość penisa (ok. 15 cm) pozwala na przejście do dużej komory tylnej.

Tutaj szczelność i intensywność stymulacji nagle ustępuje, co tworzy doskonały kontrast z bardzo wąskim odcinkiem środkowym.

Ogólnie rzecz biorąc, stymulacja wydaje się niezwykle realistyczna i naturalna pomimo wysokiej gęstości strukturalnej oraz cudownie wąskiej i silnie stymulującej części środkowej kusi do bardzo głębokiej penetracji..

Ponieważ struktury wewnętrzne uderzają penisa z umiarkowaną częstotliwością, stymulacja jest również dobrze znosić przez dłuższy czas i nie jest się “zmuszonym” do orgazmu..

Możesz kontrolować czas do wytrysku (z pewną praktyką) bardzo dobrze i opóźnić go stosunkowo długo.

W dużej tylnej komorze jest dużo miejsca na przechowywanie podciśnienia, więc po kilku ruchach do tyłu i do przodu, w kanale Legenda rozwija się niezwykle intensywny efekt ssania, szukając swoich rówieśników..

Oprócz kanałów Destroya, Barracuda i Texas Tornado, kanał Legenda oferuje jeden z najlepszych efektów ssania wszystkich reflektorów.

Między wąskimi strukturami gromadzi się stosunkowo duża ilość osadów, dlatego szczególnie przednia część kanału powinna być dokładnie oczyszczona..

Zaleca się ostrożnie obracać wkładkę Fleshlight Insert na krótki czas, a następnie dokładnie go zmyć. Suszenie trwa również nieco dłużej i trwa około 3-4 godzin..

rezultat

Struktura Legendy tworzy niezależny świat stymulacji, w którym wyraźna szczelność jest wyraźnie na pierwszym planie.

Bardzo wysoka gęstość strukturalna zapewnia dużą różnorodność podczas stymulacji, ale bez sztucznego działania i bez “nadmiernego stymulowania”..

Duża komora w tylnej części kanału jest tylko częściowo dostępna z normalną długością penisa, ale daje wyjątkowo silny efekt ssania. Jeśli lubisz go bardziej napięty i wolisz realistycznie wyglądającą, dobrze sterowalną stymulację, nie powinieneś rezygnować z tego światła mimicznego..

Nasz wybór

Wsuń się w teksturę tak legendarną jak sama Jenna! Ten rękaw ma stale zmieniającą się szerokość z żebrami, kropkami, kwadratami i nubami, tworząc uczucie godne niekwestionowanej królowej Porn.

Opinie użytkowników

To może wydawać się niesamowite na pierwszy rzut oka, że piszę recenzję tego męskiego sextoya jako kobieta. Jest tak wiele wspaniałych zabawek dla kobiet, podczas gdy mężczyźni, w mojej opinii, wysiąść raczej źle i zwykle muszą wrócić na własne ręce do masturbacji.od Fleshlight seria wydawało mi się być miłą zmianą i innowacją, dałem mojemu przyjacielowi jeden z nich.

Roseblood

Już wybór był dla nas zabawny. Wspólnie oceniliśmy wygląd różnych modeli i wkładek i najbardziej podobało nam się światło mizdrowe według modelu Riley Steele, ponieważ wygląda dość realistycznie i delikatnie pomimo jednolitej barwy materiału. Ciekawe, ponieważ jestem, oczywiście, że dotknąłem materiału również raz, a obszary skóry na zewnątrz są zadziwiająco realistyczne w stosunku do haptyków. Jak miękka, świeżo ogolona skóra. Konsystencja warg z drugiej strony uważam, że jest ona nierealistyczna, są one za twarda i nieelastyczna, ale robią to, co do niej należy..

Szpik

Jego zdaniem, to Fleshlight czuje się świetnie, jest bardzo łatwe do czyszczenia i jest bardzo zabawne w użyciu. Jednocześnie nie czuje się tak dobrze jak prawdziwa kobieta (myślę, że to jest oczywiste, ponieważ żadne dildo nie może zastąpić prawdziwego mężczyznę.) To jest po prostu zabawka, aby przynieść trochę więcej różnorodności w grze podczas masturbacji. Miałabym oszacować wielkość Fleshlight inaczej na podstawie zdjęć, ponieważ jest już dość duży i ciężki, ale nadal można ich używać dobrze..

Alex

Po oczyszczeniu, które jest konieczne po każdym zastosowaniu, światło mizdrowe wymaga dłuższego czasu schnięcia. Przyzwyczajenie się do widoku nagiego genitalia leżącego w pobliżu bez odpowiedniej osoby byłoby przyjemniejsze, gdyby światło mizdrowe było szybciej schnięte, ale nie byłoby to możliwe ze względu na wiele komór wewnętrznych..

Marcel

Fleshlight jest wysokiej jakości przetworzone, atrakcyjne wizualnie i emocjonalnie wielki sextoy dla mężczyzn, co jest warte swojej ceny w każdym przypadku. Jasna rekomendacja zakupu.

Ivon

Większa różnorodność w masturbacji jako człowiek. Możliwości wykorzystania również do foreplay’u. Dostępnych jest wiele różnych modeli (optyka) i wkładek (wnętrze)

Reno

Nasz wybór

Wsuń się w teksturę tak legendarną jak sama Jenna! Ten rękaw ma stale zmieniającą się szerokość z żebrami, kropkami, kwadratami i nubami, tworząc uczucie godne niekwestionowanej królowej Porn.

Teraz Nude Pussy Jenna Jameson: Płeć z ciałem Dziś
Intensywność pomocy8.2
Stymulacja7.8
Penetracja7
Szczelność5.8
Efekt redukcji6.4
realizm6
Zmienność7.2
Gładkość6.3
Orgazm Rating6.8
Hałas6.8
Zastosowanie smaru7.8
Czyszczenie7.4
Czas suszenia7.2
Ocena użytkownika0 Głosy0
7
Doskonałe doznania
Wyłączna wkładka
Wspaniałe uczucie szczelności
thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics