Top 3 geriausio varpos siurbliai - 2018 m 2021 thesocialu101.com

Top 3 geriausio varpos siurbliai – 2018 m

Tinkamo varpos siurblio pasirinkimas nėra lengva užduotis.

Penio siurbliai yra pirmasis pasirinkimas vyrams, turintiems erekcijos sutrikimą ar mažą varpą, nes jie skirti jam, o priežastis yra paprasta – jie dirba!

Populiariausi penio siurbliai Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Penomet Premium
(Mūsų pasirinkimas)
Labai populiarus siurblys
Hydromax X serija
(Intensyvus)
Hidroakumuliacinis siurblys
Bathmate Hercules
(“Runner-Up”)
Originalus hidro siurblys

Penio siurblio rinka buvo užtvindyta žemos kokybės produktais, kurie naudingi kitų markių dizainui ir pavadinimams.

Mūsų pasirinkimas

Ši versija yra labai populiari “Amazon”, tai net geriausias visų modelių pardavimas. Tai greičiausiai daugiausia dėl mažos kainos.

Mūsų pasirinkimas

Hydromax serija (anksčiau Hydromax X serija) yra kitas etapas “Hydro Pump” evoliucija. Naujojo “Bathmate”, naujojo mėšlo siurblio ir vožtuvo kūrimas suteikia 35% daugiau galios negu originalus hidro siurblys, užtikrinantis didesnį saugumą ir patogumą..

Mūsų pasirinkimas

“Bathmate” yra pasaulyje geriausiai parduodamas varpos padidinimo prietaisas, turintis daugybę papildomų privalumų. Be to, kad suteikiate jums didesnę varpą, reguliarus naudojimas padeda išlaikyti jūsų varpą aukščiausią sveikatos būklę, dėl to kyla sunkesnė, ilgiau trunkanti erekcija ir padidėjęs seksualinis pasitenkinimas.

Aš asmeniškai padariau daug produktų tyrimų ir bandymų, kuriuos turėtumėte sekti, kad išvengtumėte sukčiavimo.

Straipsnyje vertinu geriausius varpos siurblius taip:

Veiksmingumas – svarbiausias (dėl akivaizdžių priežasčių)

Produkto kokybė. Jūs norite, kad produktas būtų ilgesnis nei 4 savaites.

Klientų aptarnavimas – patikimi prekių ženklai turi gerą klientų aptarnavimą

Kaina – kaina turėtų būti teisinga ir sąžininga

Rezultatų greitis, produktų sauga, klientų atsiliepimai, grąžinimo teisė ir sėkmės rodiklis

Kas yra varpos siurblys??

Penio pompa yra viena iš nedaugelio varpos augimo priemonių rinkoje, kuri yra greita ir labai sėkminga; jis gali natūraliai pagerinti jūsų vyriškos lyties penio dydį ir taip pat sukelia stipresnę ir ilgesnę erekciją.

Kartais tai vadinama “vakuuminiu siurbliu”.

Šis produktas susideda iš 3 dalių

Siurblio pagrindas – naudojamas tam, kad būtų sukurtas sandarumas tarp jūsų varpos pagrindo. Tai vienintelė dalis, kuri liečia jūsų kūną ir pagaminta iš minkšto plastiko.

Balionas – tai dalis, kurioje jūsų varpa yra viduje, taip pat visas oras ir vanduo.

Siurblys – jis gali būti sumontuotas cilindro viršuje arba viršuje su žarna, naudojamas vandens ar oro išpumpavimui.

Svarbūs aspektai, kuriuos turėtumėte apsvarstyti prieš pirkdami

Efektyvumas

Visų pirma, niekas nenori išleisti pinigų įrankiui, kuris nieko nedaro; kokia prasmė? dar kartą patikrinkite, ar jūsų pasirinktas produktas dirbo kitiems žmonėms, prieš tai išleisdami pinigus.

Pradėkite nuo klientų atsiliepimų, bet nesibaigia, jie visi žada puikių rezultatų, o kai kurie netgi moka žmones rašyti entuziastingus atsiliepimus.

Didingumas

Nors šie prietaisai natūraliai yra skirti padėti berniukams turėti didesnę varpą, vyrai su storu vyrišku lyties organu taip pat nori retkarčiais patobulinti.

Įsitikinkite, kad kameros dydis gali tilpti į jūsų unikalų perimetrą, kitaip jums bus gėdingai sugrąžinti jį už kažką kita.

Moksliniai tyrimai

Vienas iš geriausių būdų nustatyti, ar varpos siurblys vertas savo pinigų: moksliniai duomenys, kurie palaiko jo dizainą.

Jums gali būti nekenčiama mokykla, tačiau dabar yra laikas atlikti namų darbus, ar jūsų pageidaujamas varpos siurblys pagamintas naudojant pramonės standartines technologijas, ar turėtumėte persvarstyti savo galimybes?

Ilgaamžiškumas

Geri dalykai įvyksta visomis formomis ir dydžiais, todėl svarbiausias įrankis yra patvarus.

Atsižvelgiant į tai, kad daugelį varpos siurblių reikia naudoti keletą savaičių, kol pasiekiami optimalūs rezultatai, turėtumėte įsitikinti, kad įsigijote kažką, kas norėtų būti sėkminga. polikarbonato plastikai, silikonas, poliuretanas ir derva yra puiki medžiaga; paimk.

Medžiagos

Kai kalbate apie polikarbonato plastiką, silikoną ir visa tai – medžiagos, kurias pagamina varpos siurblys, yra svarbesnės nei manote, odos saugūs produktai neleidžia drebėti, o tai yra svarbu prietaisui, kurį kartais dėvima valandomis, galvoti apie tai, žmonės, tai jūsų varpa, apie kurią kalbame čia.

Diskrecija

Pasakojimas žmonėms, kad jūs naudojate penio pompą, yra vienas iš paskutinių dalykų, kuriuos norite, nesvarbu, ar jis medicininis, ar kosmetikos, tikriausiai norėtumėte jį išlaikyti sau.

Todėl rinkitės produktą, kuris tiekiamas kartu su krepšiu arba bent jau pakankamai didelio dydžio dėžute, kad galėtumėte būti laikymo įrenginiu.

Naudotojų draugiškumas

Kai kurie iš dabartinių efektyviausių varpos siurblių būtų daug geresni, jei jų nebūtų taip sunku naudoti; purkšti siurblys neturėtų jaustis kaip mokslo projektas kolegijoje; ieškokite lengvai naudojamos priemonės.

Išlaidos

Mes nesame “Rockefeller” šeimos nariai, turime mokėti sąskaitas, mūsų varpos stiprėjimas yra labai įdomus ir labai svarbus, tačiau taip pat yra šildymo ir šviesos.

Išleidžiant per daug į didintuvą yra juokinga, nebent tai stebuklinga mašina, tada mes galime apsvarstyti refinansuoti mūsų namus, jei šūdas iš tikrųjų veikia.

Top 3 varpos siurbliai rinkoje remiantis išsamiais tyrimais

Šis vandens siurblys siūlo paprastą ir novatorišką sprendimą dėl erekcijos sutrikimų ir galvos smegenų išsiplėtimo. Penomet atrodo gerai ir yra nešiojamas su skaidriu cilindru, kuris leidžia lengvai stebėti fizinius varpos pokyčius.

Penomet

Jei norite savo gyvybei pridėti daugiau prieskonių, “Penomet” cilindrus galima įsigyti daugybe spalvų, kurios yra pakankamai skaidrios.

Tai sudėtingas prietaisas, kurį lengva naudoti, o piktnaudžiavimas yra beveik neįmanomas, ir “Penomet” paketas apima pratimų planą, kuris informuoja apie jo naudojimą ir pageidaujamus rezultatus..

Penio siurblio rezultatai prieš ir po jo bus matomi mažiau nei per savaitę ir susideda iš penkių guminių žiedų sistemos, su kuria galite palaipsniui didinti slėgį.

“Penomet” pasiekė puikų pasitenkinimą ir saugumą, yra tikras kokybės ženklas, atitinkantis Europos Sąjungos gamybos standartus, ir buvo išbandytas dvejus metus iki jo paleidimo.

Ši pramonė neseniai pristatė “Penomet” keletą apdovanojimų, visų pirma geriausio naujo vyrų vyriškumo išplėtimo įrenginio 2013 m. Ir “Venus” apdovanojimą už geriausią naują produktą 2013 m..

Pačiam cilindrui būdingas beveik nesunaikinamas plastikas, o silfonas pagamintas iš medicininio silikono, kurio pagalbinė matmenų linija išspausdinta tiesiai coliais ir centimetrais ant baliono, kad galėtumėte sekti savo rezultatais..

Ką galime pasiimti su mumis iš “Penomet” apžvalgų:

 • Paprasta naudoti
 • Paprastas dizainas
 • Nuimami dumpliai padės pastebėti pranašumus ir plėtrą laikui bėgant.

Kaina –

 • 97 standartiniam siurbliui,
 • 157 2 papildomiems silfonams,
 • 227 € už “premium kit”
 • 60 dienų grąžinimo garantija
 • 3 metų garantija

Skaitykite daugiau apie “Penomet” čia arba spustelėkite čia, kad nusipirktumėte ją šiandien su nuolaida

Hydromax

Antrasis mano sąraše esantis įrenginys yra “Hydromax”, kuris iš tikrųjų yra įvairių siurblių, X20, X30 ir X40, nes jie yra įvairių dydžių ir slėgio taškų.

“Hydromax X” serija yra geriausias varpos išsiplėtimo prietaisas ir daugeliui vyrų pasirinktas produktas, atsižvelgiant į tai, kad jis yra patogus naudoti bet kurioje vietoje, nesvarbu, ar esate maudytis, ar tiesiog gulėdamas lovoje, taip pat padarė daug patobulinimų patenkinti šių kintančių laikų poreikius.

Jie yra panašūs į “Penomet”, tačiau “Penomet” yra aukštesnės kokybės gaminys.

Tačiau, kalbant apie variantus, “Hydromax X” siurblių serija yra šiek tiek geresnė nei Penomet markės, nes ji yra įvairių dydžių, pavyzdžiui, jei jūsų varpa yra mažesnė nei 10 centimetrų, “Hydromax X20” yra ideali vieta jums.

Dabar taip pat yra visiškai teigiamas 360 laipsnių sukimosi greitis, kurį sudaro besisukanti dumplių funkcija, kuri padės jums puikiai matyti jūsų varpą siurblio kameroje, kai esate dušu, o Hydromax X serija gavo daug apdovanojimų.

Daugiau apie “Hydromax X20 X30 X40” skaitykite čia arba nusipirkite čia

Po Hydromax X serijos, Bathmate taip pat yra hidraulinis siurblys, kuris turi tam tikrą poveikį dydžiui ir surinkimo kokybei, ir skirtingai nuo kitų, kurie padidina varpos dydį, plečiant nosis, “Bathmate” plečia bendrą vyrų galūnių dydį.

“Penomet”, “Hydromax X-series” ir “Bathmate” turi pinigų grąžinimo garantijas, jei nesate patenkinti rezultatais per tam tikrą laikotarpį.

Bathmate

“Bathmate” įrengtas manometras, kuris rodo 90-200 mm slėgį, “Bathmate” cilindrai taip pat gali būti permatomi raudonai, mėlyni, rožiniai ir skaidrūs, taip pat galima užsisakyti atskirą valymo komplektą tinkamai priežiūrai.

Pagrindiniai privalumai:

 • Paprasta naudoti
 • Suteikia tvirtą erekciją
 • Puikus dizainas ir gerai padaryta
 • kaina – apie € 89

Skaitykite daugiau apie Bathmate čia arba nusipirkite čia

Populiariausi penio siurbliai Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Penomet Premium
(Mūsų pasirinkimas)
Labai populiarus siurblys
Hydromax X serija
(Intensyvus)
Hidroakumuliacinis siurblys
Bathmate Hercules
(“Runner-Up”)
Originalus hidro siurblys

Skirtingi varpos siurblių tipai

Pirmiausia į sąrašą yra vandens varpos siurbliai, kurie, kaip rodo pavadinimas, veikia pripildydami savo vakuuminį siurblį su (jūs jį prisiminėte) vandeniu; vandens siurbliai turi panašias sąvokas oro siurbliams, tačiau laikomi saugesniais ir higieniškiausiais; Naudojant šį prietaisą rekomenduojama naudoti karštą vandenį.

Tai rekomenduojama vyrams, kurių rankos jaučiasi pavargę po kelių minučių nepertraukiamo siurblio, tačiau elektriniai siurbliai turi daugiau funkcijų negu rankiniai siurbliai, tačiau jie taip pat yra brangesni.

Kas turėtų ją naudoti?

Nors varpos siurbliai yra plačiai paplitę visame internetiniame tinkle, yra tik trys vyrų grupės, kurios gali pasiekti daugiausia naudodamiesi šiais prietaisais: visi tie, kurie serga erekcijos disfunkcija, vyrai su lenkta varpa (Peyronie liga) ir tie, kurie nori turėti didesnį varpą.

Visi, kurie turi erekcijos sutrikimų:

Taigi, jei jums pasireikš bloga kraujotaka ar silpna erekcija, jūs naudositės šiais produktais ir siurbliai padės kraują į kirkšnį, dėl to tvirtesnės ir ilgesnės erekcijos.

Vyrai su varpos kreivumu:

Jei turite varpos kreivumą, siurblys yra tik tai, ko jums reikia ir sukuriant vienodą dulkių slėgį aplink jūsų veleną, tai net kompensuos tai.

Žmonės su dydžio problemomis:

Paauglių varpos mergaitės ir ekspertai panaudojo konkrečius varpos siurblius, kurie didina jų ilgį ir perimetrą. nors šios spartos pranašumos, iškilusios iškart po pumpavimo, yra laikinos (paprastai po 24 valandų), jūsų nauda tęsiasi ilgą laiką ir nuosekliai naudojama.

Nors šiandien rinkoje yra daug varpos siurblių (kurie skiriasi nuo dizaino, medžiagų kokybės ir efektyvumo), jie siūlo daug privalumų, kurie daugelyje forumų ir tinklalapiuose buvo pateikiami pakartotinai internete..

Penio siurblio technologija

Originalus varpos siurblio variantas naudojamas, tiesiai sakant, rankinis siurblys, skirtas rankiniu būdu išgauti orą, ir šie specialūs prietaisai vis dar yra prieinami rinkoje.

Naujesnės versijos yra šiek tiek brangesnės, tačiau jos turi papildomų funkcijų, kurios verta verta.

Naujausios varpos siurblio versijos yra elektriniai modeliai; tiesiog perjungiant jungiklį, įjungiamas vakuumo / įsiurbimo procesas ir pranešama, kad siurbimas su elektros prietaiso versija bus intensyvesnis.

Vonios siurblys skirtas maudytis, prietaisas naudoja vandenį, kad padidintų siurbimo galią, ir daugelis mano, kad šie įrenginiai yra geriausi.

Ar penis siurbliai veikia?

Jei esate skeptiškai nusiteikęs naudoti didintuvą, jūs ne vieni; daugelis vyrų nėra susipažinę su šiais prietaisais ir girdėję apie juos tik filmuose ar juokeliuose.

Prieš nuspręsdami, kad visi siurbliai yra tiesiog įdomus sekso žaislas, turėtumėte sužinoti daugiau apie tai, kaip jie sukurti ir kaip jie turėtų būti naudojami teisingai..

Siurbliai yra skirti suteikti tvirtesnę, ilgiau trunkančią, didesnę erekciją ir paprastai pagaminti su cilindrine pagrindine kamera, kuri tinka jūsų varpui su antspaudu ant pagrindo, kuris sukuria vakuumą.

Priklausomai nuo jūsų naudojamo modelio, šiems prietaisams naudoti šiek tiek trunka nuo 10 iki 20 minučių, įkišamos į kamerą vandeniu arba oru, o tai savo ruožtu padidina erekciją..

Kaip veikia varpos siurblys??

Penio siurblyje naudojamas vakuumo principas, dėl kurio dėl slėgio padidėja siurblio dydis; iš esmės, kai pašalinamas oras / vanduo, jūsų varpa turėtų būti įdėta į cilindrą – sukuriamas vakuumas, dėl kurio kraujas patenka į jūsų varpą, plečiamas ir sukurtas labai stiprus erekcija.

Taigi visiems tiems, kurie ieško būdų gydyti erekcijos disfunkciją, į varpą įvedamas kraujas paskatins erekciją, todėl bus idealus lytinis aktas.

Kaip ir bet kokio kito formato plėtros metodu, šie mikrokrekiai sukelia silpną visų audinių perteklinį išsiplėtimą, dėl to auga naujos ląstelės – tai prisideda prie varpos augimo.

Idėja, kad šie prietaisai gali būti naudojami gydant impotenciją, yra ne tik pageidaujamas mąstymas; vietiniai reguliuotojai JAV ir ES patvirtino šiuos siurblius erekcijos disfunkcijos problemoms gydyti, tvirtai patvirtino šiuos prietaisus.

Ar jie saugūs?

Turėtumėte įsigyti tik varpos siurblį, jei jis pagamintas gerbiamo gamintojo, ir savaime suprantama, kad jis turėtų būti naudojamas tik tinkamu būdu.

Asmuo, kuris gavo varpos implantą, neturėtų naudoti prietaiso, o tie, kuriems atlikta varpos padidėjimo operacija, neturėtų naudoti jo be medicininio patvirtinimo.

Asmenys, sergantiems kraujo krešuliais, kraujo ligomis arba kraujo krešėjimą mažinančiais vaistiniais preparatais (receptais ar be recepto), neturėtų naudoti siurblio.

Geriausias patarimas, kurį galite pateikti čia, jei turite abejonių, pasitarkite su gydytoju, kaip jis vartojamas.

Palyginti su kitomis procedūromis, varpos siurbliai yra laikomi saugesni, o šalutinio poveikio ir kitų komplikacijų rizika taip pat yra santykinai maža.

Vandens siurbliai laikomi saugesni, nes drėgnumas užtikrina optimalų vakuumo kiekį, kad būtų pasiekti saugūs rezultatai; vanduo apsaugo nuo vakuumo atsiradimo, todėl vietoj to, kad varpa būtų įkeliama į kosminį modelį, naudojant vakuumo spaudimą, varpos siurblys leidžia jums jaustis gerai per ir per.

Įsitikinkite, kad nenaudojate per ilgai! Aš naudoju mano per 15-20 minučių. kiekvieną dieną niekada neturėtumėte naudoti ilgiau kaip 20 minučių.

Kaip juos naudoti:

 • Užlenkite savo varpą į cilindrą
 • Nuimkite orą / vandenį iš cilindro su siurbliu.
 • Įsitikinkite, kad atidžiai stebite slėgį ir ieškokite psichologinių rodiklių, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.
 • Pradedantiesiems tai būtų ne daugiau kaip 15 minučių.
 • Patikrinkite vakuumo lygį, kuris turėtų būti stabilus, kad nebūtų viršytos rekomenduojamos ribos.
 • Atleiskite spaudimą ir leiskite šviežią kraują patekti į savo regioną.

Kokie yra varpos siurblių privalumai??

Vyrai tikriausiai sutiks, kad erekcijos disfunkcija yra viena iš labiausiai paplitusių, bet nepatogių problemų gyvenime, tada, kai jūs senesni, kita problema, kurią galbūt turės spręsti, būtų prostatos operacija.

Daugelis gydytojų rekomenduoja naudoti varpos siurblį, nes tai yra vienas iš efektyviausių metodų, kuris yra natūralus ir be pašalinių efektų.

Gerai, dauguma iš mūsų žino, kad varpos siurbliai gali padėti mums gauti sunkesnes ir ilgiau trunkančias erekcijas, tačiau tai nėra vienintelė nauda, ​​kurią galite pasiekti naudodami juos.

Erekcijos disfunkcija yra nesugebėjimas palaikyti ilgalaikę erekciją, kuri gali turėti neigiamą poveikį jūsų seksualiniam gyvenimui..

Penio siurbliai taip pat gali padėti pagerinti jūsų lytinį potraukį ir suteikti jums daugiau energijos kiekvieną kartą, kai jūs ir jūsų partneris jaučiasi lytiniai santykiai.

Siurblys suteiks jūsų kūnui visą eilę gerų dalykų:

 • Naudokite 5-10 minučių. prieš lytinius santykius, kad gautų stiprų erekciją.
 • Naudokitės 15-20 minučių, 5-6 dienas per savaitę, kad padidintumėte savo varpą (svarbu, kad būtų išjungtos dienos)..
 • Reguliariai naudojamas padidina erekcijos trukmę.

Štai keletas geriausių priežasčių, dėl kurių turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti varpos siurblį:

 • Jie pasirodė esąs veiksmingi:

Tinkamas naudojimasis ir praktika padės greičiau pasiekti rezultatus, apie kuriuos sapnuojate.

 • Jie yra prieinami:

Vienintelė kaina yra jūsų pirmasis pirkimas, ir jis yra.

 • Penio siurbliai yra neinvaziniai:

Labai pageidautina, kad varpos siurblys daro prielinksnį, yra tai, kad nereikia atlikti operacijos, bet galvos paviršiui reikia taikyti jokios formos vaistus.

 • Penzio siurbliai gali būti naudojami kartu su kitomis procedūromis:

Iš tiesų, kai kurie vyrai netgi naudoja varpos auginimo papildų derinį ir varpos siurblį, kad pasiektų daug žadančių rezultatų.

 • Giluminiai siurbliai gali padėti atkurti erekcijos disfunkciją po tam tikrų procedūrų:

Pavyzdžiui, varpos siurblys greičiausiai padės atkurti sugebėjimą natūraliai pasunkėti net po prostatos operacijos ar radioterapijos vėžio.

Dažnai užduodami klausimai

 1. Jei mano siurblys turi vakuumo daviklį?

Ne visada, bet tai yra gera idėja, kad jūsų prietaiso vakuuminis matuoklis, ypač jei esate naujas siurbliams.

 1. Ar yra kokių nors sveikatos sutrikimų, jei aš naudoju vakuuminius siurblius?

TAIP, kai naudojantis šiais prietaisais kelios sveikatos sutrikimų gali pablogėti arba netgi sukelti mirtinų pasekmių, taigi NERAMOS naudoti vakuuminius siurblius:

Penio padidėjimas (tik su gydytojo leidimu ir ne anksčiau kaip po 10 savaičių po operacijos)

 • krešėjimo sutrikimas, pavyzdžiui, hemofilija
 • penio implantas
 1. Kiek laiko mano siurblių seansai turi praeiti?

Jūsų siurblinės rutinos trukmė yra labai individuali ir skiriasi nuo vartotojo iki vartotojo, tačiau yra auksinė taisyklė, kurią turite laikytis:

– Vakuuminį slėgį vienu metu negalima taikyti ilgiau kaip 20 minučių, tada jūs turite išleisti šį slėgį ir pristabdyti keletą minučių prieš nusprendžiant kitą.

 1. Kiek kainuoja šie siurbliai?

Kaip ir daugelyje kitų produktų, vakuuminių siurblių kaina labai skirsis nuo pigių, ne itin patvarių ir saugių (maždaug 16 eurų), neįtikėtinai brangių elektros modelių su pulsatoriais (maždaug 485 eurų).

Bet patikimam vienetui, kuriame yra viskas, ko reikia (rankinis siurblys, manometras, žarna, cilindras, pagamintas matuoti), yra patvarus ir saugus, galite tikėtis apie 200 eurų .

 1. Ar pelnas / padidėjimas bus nuolatinis?

Taip, nors šis greitasis pelnas, kurį matote iškart po pumpavimo, yra tik laikinas (paprastai po 24 valandų), jūsų pelnas bus išlaikytas per ilgą laiką ir nuosekliai naudojamas.

Vartotojų atsiliepimai

Aš gaunu daug el. Laiškų iš vyrų visame pasaulyje, kuriems aš padėjau su erekcijos disfunkcija ar mažu varpos dydžiu (kai kurie iš jų!). Štai ką kai kurie iš jų sako apie varpos siurblius.

Pastaba: pašalinau visą asmeninę informaciją ir pakeitusi pavadinimus bei vietas

Aš buvau skeptiškas, tačiau jis puikiai dirbo.

Sveiki, turiu prisipažinti, kad buvau labai skeptiškas, kai man pasakė, kad varpos siurblys būtų idealus sprendimas dėl erekcijos sutrikimo problemų, tačiau sunkiai ir ilgai trunkanti erekcija parodė, kodėl varpos siurbliai yra tokie populiarūs.

Aš naudoju siurblį 5-10 minučių. prieš seksą, kad galėtumėte gauti stiprų erekciją, ir aš pradėjau jį naudoti reguliariai, kad padidintumėte mano varpos dydį, o ne tai, kad to reikia, bet papildomas 2,5 cm nesuklys.

Frankas, Austrija

Aš buvau visiškai priblokštas

Aš buvau visiškai priblokštas dėl mano erekcijos dydžio bandydamas savo naujai įsigytą “Bathmate” siurblį – tai toks didelis ir stiprus – mano draugė nežinojo apie siurblį iki 5 minučių po to, kai jį naudojo ir jai patiko – ne siurblys, bet tu žinai…

Danas, Vokietija

Siurblys buvo mano erekcijos disfunkcijos sprendimas

Aš kovojau su impotencija tol, kol prisimenu dėl įvairių sąlygų, ir aš visada buvo ant piliulės, viskas buvo gerai pradžioje, bet prieš keletą metų aš pradėjau labai stiprią bėrimą ant mano kūno, Aš nuėjau į gydytoją ir man buvo pasakyta, kad aš sukūriau alergiją tabletes.

Aš bandžiau skirtingų prekių ženklų, bet nė vienas iš jų labai gerai dirbo su manimi, man buvo visiškai nusiaubta – seksu 2-3 kartus per savaitę, tada visiškai ne daugiau sekso!

Aš pradėjau ieškoti kitų variantų ir susitiko su chirurgu, kuris įdėjo į mano varpą implantą, kad galėčiau pripūsti, kai reikėjo erekcijos …

Aš nesitikėjau operacijos ir nusprendžiau eiti internete ir ieškoti alternatyvaus sprendimo, kuriame radau straipsnį apie impotenciją ir kaip gali padėti siurbliai. Aš išbandžiau ir man buvo labai sužavėtas poveikis ir nedelsiant atšaukė mano paskyrimą klinikoje ! 1½ Aš buvau laimingas penio siurblio naudotojas 1,5 metų.

Jamesas, Šveicarija.

Vyras “Zimbablk” iš Reddit.com

“Naudotas siurblio planas laikomas labai konservatyviu, bet dėl ​​to aš neturėjau jokių pasipriešinimų ar odos pažeidimų, ir aš pradėjau su 6” ilgio ir 5,75 “apvalkalu.

Iki pirmųjų trijų mėnesių pabaigos įgijau visą 2,5 cm ilgio ir apie 0,8 cm perimetrą. Perimetras nėra toks lengvas, kaip ilgis, ir aš priskirti savo ilgio didinimą atsargiai ir labai reguliariai.

“Per pirmuosius keletą mėnesių aš retai viršydavau 5 į / hg spaudimą ant mano skaitiklio, dauguma vyrų yra patogūs nuo 3” iki 6 “slėgio, todėl jums reikia rasti savo patogumo lygį, kad jis būtų patogus.

Jūs galite siurbti 4 dienas per savaitę ir vis dar pelną, bet aš pamažu beveik kiekvieną dieną: “Aš paėmė trijų mėnesių pertrauką nuo pumpavimo ir ištempimo ir prarado nieko iš savo laimėjimų pertraukos pabaigoje.

Populiariausi penio siurbliai Patikrinkite kainą Trumpas išmokas
Penomet Premium
(Mūsų pasirinkimas)
Labai populiarus siurblys
Hydromax X serija
(Intensyvus)
Hidroakumuliacinis siurblys
Bathmate Hercules
(“Runner-Up”)
Originalus hidro siurblys

Išvados

Renkantis varpos siurblius, turėtumėte ne tik atsižvelgti į savo biudžetą, bet ir geriau suvokti, kaip veikia skirtingi penio siurbliai, ir visada nusipirkti gerbiamų prekių ženklų, nes tikriausiai tikrino jų gaminius teisingai.

Šie ženklai taip pat atitinka tarptautinius kokybės ir saugos standartus, o informacija apie šiuos standartus yra plačiai prieinama internete.

Verta paminėti, kad piktnaudžiavimas prietaisais gali turėti žalingą poveikį, o kai kurie vartotojai pranešė, kad po ilgo naudojimo jie turi išpūstą varpą.

Tai dažnai pasitaiko tarp rankinio siurblio naudotojų, nes slėgį reguliuoja vartotojas, o jei naudotojas siurbiasi per daug, tai gali paskatinti varpos susilpnėjimą.

“Penomet” yra vienas iš geriausių varpos siurblių rinkoje, kuris yra lyderis, pateikdamas rezultatus ir naudojimosi saugumą, o dauguma vandens siurblio vartotojų išreiškė pasitenkinimą pasiektais rezultatais.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics