Top 3 labākie dzimumlocekļa sūkņi - 2018 2021 thesocialu101.com

Top 3 labākie dzimumlocekļa sūkņi – 2018

Izvēle pareizo dzimumlocekļa sūkni nav viegls uzdevums.

Penisu sūkņi ir pirmā izvēle vīriešiem ar erektilā disfunkciju vai mazu dzimumlocekli, jo tie ir paredzēti tam, un iemesls ir vienkāršs – viņi strādā!

Top Penis Sūkņi Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Penomet Premium
(Mūsu izvēle)
Ļoti populārs sūknis
Hydromax X sērija
(Intensīva)
Hidrosūkņa evolūcija
Bathmate Hercules
(Otrās vietas ieguvējs)
Original hidro pumpu

Dzimumlocekļa sūkņu tirgus ir pārpludināts ar zemas kvalitātes produktiem, kas gūst labumu no citu zīmolu konstrukcijas un nosaukumiem.

Mūsu izvēle

Šī versija ir ļoti populāra Amazonā, tā ir pat visu modeļu labākā pārdošana. Tas, iespējams, galvenokārt ir zemās cenas dēļ.

Mūsu izvēle

Hydromax sērija (agrāk Hydromax X sērija) ir nākamais Hydro Sūkņu attīstības posms. Jaunā Bathmate izstrāde, jaunais smilšu sūknis un vārsts dod 35% vairāk enerģijas nekā oriģinālais hidropunknis ar lielāku drošību un komfortu.

Mūsu izvēle

Bathmate ir pasaulē vislabāk pārdotā dzimumlocekļa paplašināšanas ierīce, kurai ir daudz papildu priekšrocību. Papildus tam, ka jūs sniedzat lielāku dzimumlocekli, regulāra lietošana palīdz uzturēt jūsu dzimumlocekļa veselību, izraisot grūtāk, ilgstošāku erekciju un palielinātu seksuālo apmierinājumu.

Es personīgi veicu daudz produktu izpēti un testēšanu, kas jāievēro, lai izvairītos no krāpšanas.

Šajā rakstā es vērtēju labākos dzimumlocekļa sūkņus šādi:

Efektivitāte – vissvarīgākais (acīmredzamu iemeslu dēļ)

Produkta kvalitāte – Jūs vēlaties, lai produkts ilgst vairāk nekā 4 nedēļas.

Klientu apkalpošana – uzticamiem zīmoliem ir laba klientu apkalpošana

Cena – cenai jābūt taisnīgai un taisnīgai

Rezultātu ātrums, produktu drošība, klientu atsauksmes, atgriešanas tiesības un panākumu līmenis

Kas ir dzimumlocekļa sūknis?

Dzimumlocekļa sūknis ir viens no nedaudzajiem dzimumlocekļa paplašināšanas ierīcēm tirgū, kas ir ātrs un ar ļoti augstu panākumu līmeni; tas var dabiski uzlabot jūsu vīriešu dzimumlocekļa izmēru, un tas arī izraisa stiprāku un ilgstošu erekciju.

To dažreiz dēvē arī par “vakuuma sūkni”.

Šis produkts sastāv no 3 daļām

Sūkņa pamatne – tiek izmantota, lai izveidotu necaurlaidīgu blīvi ap jūsu dzimumlocekļa pamatni – tā ir vienīgā daļa, kas pieskaras jūsu ķermenim un ir izgatavota no mīksta plastmasas.

Balons – tā ir tā daļa, kurai jūsu dzimumloceks atrodas tajā, kā arī viss gaiss un ūdens.

Sūknis – To var uzstādīt cilindra augšgalā vai uz augšu ar šļūteni, to izmanto, lai sūknētu ūdeni vai gaisu.

Svarīgi aspekti, kas jāņem vērā pirms pirkuma

Efektivitāte

Pirmkārt, neviens negrib tērēt naudu par instrumentu, kas nedara neko; kāda jēga? divreiz pārbaudiet, vai jūsu izvēlētais produkts ir strādājis citiem cilvēkiem, pirms jūs to tērējat.

Sāciet ar klientu atsauksmēm, bet nepārtrauciet, viņi visi sola pārsteidzošus rezultātus, un daži pat maksā cilvēkiem, lai uzrakstītu entuziasmu atsauksmes.

Lielība

Kaut arī šīs ierīces, protams, ir paredzētas, lai palīdzētu zēniem iegūt lielāku dzimumlocekli, vīrieši ar biezi vīriešu dzimumorgānu arī vēlas veikt neregulārus uzlabojumus.

Pārliecinieties, ka kameras izmērs var pielāgot jūsu unikālo apkārtmēru, pretējā gadījumā jums būs neērti, lai to atdotu par kaut ko citu.

Zinātniskā pētniecība

Viens no labākajiem veidiem, kā noteikt, vai dzimumlocekļa sūknis ir tā vērts: zinātniskie dati, kas atbalsta tā dizainu.

Jūs, iespējams, esat ienācis skolā, bet tagad ir laiks veikt mājasdarbus, vai jūsu izvēlētais dzimumlocekļa sūknis ir izgatavots, izmantojot nozares standarta metodes, vai arī jums vajadzētu pārskatīt savas iespējas?

Ilgmūžība

Labas lietas nāk visās formās un izmēros, un vissvarīgākais ir rīka ilgmūžība.

Ņemot vērā, ka daudzi dzimumlocekļa sūkņi ir jāizmanto vairākas nedēļas pirms optimālu rezultātu sasniegšanas, jums noteikti vajadzētu iegādāties kaut ko tādu, kas ir veiksmīgs. polikarbonāta plastika, silikons, poliuretāns un sveķi ir lieliski materiāli; ņemt.

Materiāli

Kad jūs runājat par polikarbonāta plastmasām, silikonu un visu to, – materiāli, no kuriem izgatavots dzimumlocekļa sūknis, ir daudz svarīgāki nekā jūs domājat, ādas droši produkti kavē šļūšanu, un tas ir svarīgi ierīcei, kuru dažkārt valkā stundas, domā par to, cilvēki, tas ir tavs dzimumloceklis, par kuru mēs šeit runājam.

Rīcības brīvība

Sakot cilvēkiem, ka jūs izmantojat dzimumlocekļa sūkni, ir viena no pēdējām lietām, ko vēlaties, neatkarīgi no tā, vai tā ir medicīniska vai kosmētiska, jūs droši vien vēlaties to paturēt sev.

Tāpēc izvēlieties produktu, kas ir aprīkots ar somas vai vismaz kastē, kas ir pietiekami liela, lai kalpotu kā uzglabāšanas vienība.

Lietotājdraudzīgums

Daži no mūsdienu visefektīvākajiem dzimumlocekļa sūkņiem būtu tik daudz labāki, ja tos nebūtu tik grūti lietot; sūkņa izliecei nevajadzētu justies kā zinātnes projekts koledžā; meklēt instrumentu, kas ir viegli lietojams.

Izdevumi

Mēs neesam Rockefeller ģimenes locekļi, mums ir rēķini par samaksu, mūsu dzimumlocekļa spēks palielināties ir ļoti aizraujošs un ļoti svarīgs, taču tas ir arī apkures un gaismas.

Pārāk daudz izdevumu par palielinātāju ir smieklīgi, ja vien tas nav brīnumlīdzeklis, tad mēs varētu apsvērt iespēju mūsu māju refinansēt, ja sūna patiešām darbojas.

Top 3 dzimumlocekļa sūkņi tirgū, pamatojoties uz detalizētu pētījumu

Šis ūdens sūknis piedāvā vienkāršu un novatorisku risinājumu erektilās disfunkcijas un vīru ekstremitāšu paplašināšanai. Penomet izskatās labi un ir pārnēsājams ar caurspīdīgu cilindru, kas ļauj viegli izsekot fiziskām izmaiņām dzimumlocekļa daļā.

Penomet

Ja vēlaties savā dzīvē pievienot vairāk garšvielu, Penomet cilindri ir pieejami dažādās krāsās, kas ir pietiekami caurspīdīgas.

Šī ir sarežģīta ierīce, ko ir viegli lietot un ļaunprātīgi padarīt gandrīz neiespējamu, un Penomet paketē ietilpst treniņu plāns, kas informē jūs par tā izmantošanu un vēlamajiem rezultātiem.

Dzimumlocekļa sūkņa rezultāti pirms un pēc lietošanas būs redzami mazāk nekā nedēļu un sastāv no piecu gumijas gredzenu sistēmas, ar kuru jūs varat pakāpeniski palielināt spiedienu.

Penomet ir sasniegusi lielisku apmierinātību un drošību, ir patiesa kvalitātes zīmogs, kas atbilst Eiropas Savienības ražošanas standartiem, un ir pārbaudīts divus gadus pirms tā uzsākšanas.

Šī nozare nesen ir parādījusi Penomet ar vairākām balvām, jo ​​īpaši labāko jauno vīriešu vīriešu paplašināšanas ierīci 2013 un Venus balvu par labāko jauno produktu 2013.

Balons pati par sevi ir izgatavots no praktiski neiznīcināmas plastmasas, un silfoni ir izgatavoti no medicīniskā silikona, ar papildu dimensijas līniju, kas tieši iesprausti centimetros uz cilindra, lai jūs varētu sekot saviem rezultātiem..

Ko mēs varam ņemt līdzi no mums no Penomet atsauksmēm:

 • Viegli izmantot
 • Vienkāršs dizains
 • Noņemami silfoni ļauj jums novērot ieguvumus un paplašināšanos laika gaitā.

Cena –

 • 97 standarta sūknim,
 • 157 2 papildu gumijas,
 • 227 € par prēmiju komplektu
 • 60 dienu naudas atmaksas garantija
 • 3 gadu garantija

Lasiet vairāk par Penomet tieši šeit vai noklikšķiniet šeit, lai to šodien nopirktu par atlaides cenu

Hydromax

Otrā ierīce manā sarakstā ir Hydromax, kas faktiski ir sūkņu, X20, X30 un X40 klāsts, jo tie ir pieejami dažādos izmēros un spiediena punktos.

Hydromax X sērija ir lieliska dzimumlocekļa palielināšanas ierīce un daudzu vīriešu izvēles izstrādājums, ņemot vērā to, ka tas ir ērti jebkurā vietā, neatkarīgi no tā, vai tu esi peldies vai vienkārši guļ gultā, kā arī ir ievērojami uzlabojies apmierinātu šo mainīgo laiku vajadzības.

Tie ir līdzīgi Penomet, bet Penomet ir augstākas kvalitātes produkts.

Tomēr attiecībā uz iespējām Hydromax X sūkņu sērija ir nedaudz labāka nekā Penomet zīmols, jo tas ir pieejams dažādos izmēros, piemēram, ja jūsu dzimumloceklis ir mazāks par 10 centimetriem, Hydromax X20 ir ideāli piemērots jums.

Tagad tam ir arī pilnīgi pozitīvas 360 grādu rotācijas iespējas, ko raksturo tā rotējošā dūņas funkcija, kas palīdzēs jums iegūt perfektu skatu uz dzimumlocekli sūkņa kamerā, kad jūs esat dušā, un Hydromax X sērija ir saņēmusi daudzus apbalvojumus.

Lasiet vairāk par Hydromax X20 X30 X40 šeit vai iegādājieties šeit

Pēc Hydromax X sērijas, Bathmate ir arī hidrosūknis, kam ir noteikta ietekme uz izmēru un montāžas kvalitāti, un atšķirībā no citiem, kas palielina dzimumlocekļa izmēru, paplašinot priekšu, Bathmate paplašina vīriešu ekstremitāšu kopējo izmēru.

Penomet, Hydromax X-series un Bathmate ir naudas atmaksas garantijas, ja neesat apmierināti ar rezultātiem noteiktā laika periodā.

Bathmate

Bathmate ir aprīkots ar manometru, kas norāda spiedienu 90-200 mm, Bathmate cilindri ir pieejami arī caurspīdīgā sarkanā, zilā, rozā un skaidrā veidā, kā arī atsevišķu tīrīšanas komplektu var pasūtīt pareizai apkopei.

Galvenās priekšrocības:

 • Viegli izmantot
 • Dod jums spēcīgu erekciju
 • Lielisks dizains un labi darīts
 • cena – aptuveni € 89

Lasiet vairāk par Bathmate šeit vai iegādājieties šeit

Top Penis Sūkņi Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Penomet Premium
(Mūsu izvēle)
Ļoti populārs sūknis
Hydromax X sērija
(Intensīva)
Hidrosūkņa evolūcija
Bathmate Hercules
(Otrās vietas ieguvējs)
Original hidro pumpu

Dažādu veidu dzimumlocekļa sūkņi

Vispirms sarakstā ir ūdens dzimumlocekļa sūkņi, kas, kā norāda nosaukums, darbojas, aizpildot vakuuma sūkni ar (jūs to minējāt) ūdeni; Ūdenssūkņiem ir līdzīga koncepcija gaisa sūkņiem, taču tiek uzskatīti par drošākiem un higiēniskākiem; Lietojot šo ierīci, ieteicams izmantot karstu ūdeni.

Tie ir ieteicami vīriešiem, kuru rokas pēc dažu minūšu nepārtrauktas sūknēšanas izjūt nogurumu, bet elektriskie sūkņi ir vairāk funkciju nekā roku sūkņi, taču tie ir arī dārgāki.

Kam vajadzētu to izmantot?

Kaut arī dzimumlocekļa sūkņi ir plaši izplatīti visā Internetā, ir tikai trīs vīriešu grupas, kuras vislabāk var sasniegt, izmantojot šīs ierīces, visas tās, kas cieš no erektilās disfunkcijas, ar izliektu dzimumlocekli (Peiroņa slimība) un tiem, kas vēlas iegūt lielāku dzimumlocekli.

Visi ar erektilām problēmām:

Tātad, ja jums ir slikta asinsrites vai vāja erekcija, jums būs liels labums no šiem produktiem un sūkņi palīdzēs vadīt asinis uz cirkšņainu, tādējādi veidojot stingrāku un ilgāku erekciju.

Vīrieši ar dzimumlocekļa izliekumu:

Ja jums ir dzimumlocekļa izliekums, sūknis ir tikai tas, kas jums nepieciešams, un radot vienmērīgu vakuuma spiedienu ap jūsu vārpstu, tas to pat kompensēs.

Cilvēki ar lieluma problēmām:

Zēni un eksperti dzimumlocekļa paplašināšanā ir izmantojuši īpašus dzimumlocekļa sūkņus, lai ar lielu panākumu palielinātu gan to garumu, gan apkārtmēru. lai gan šie straujais pieaugums, kas rodas tūlīt pēc sūknēšanas, ir tikai pagaidu (parasti pēc 24 stundām), jūsu ieguvumi ilgst ilgāku laiku un konsekventi izmantos.

Lai gan tirgū šodien ir daudz dzimumlocekļu sūkņu (kas atšķiras pēc dizaina, materiālu kvalitātes un efektivitātes), tie piedāvā daudzas priekšrocības, kuras daudzos forumos un tīmekļa vietnēs ir atkārtoti piedāvātas internetā.

Penisu sūkņu tehnoloģija

Dzimumlocekļa sūkņa sākotnējā versija, stingri runājot, ir rokas sūknis, kas paredzēts gaisa manuālajai piesūcināšanai, un šīs īpašās ierīces joprojām ir pieejamas tirgū..

Jaunākas versijas ir nedaudz dārgākas, taču tām ir papildu funkcijas, kas to padara vērtīgu.

Jaunākas dzimumlocekļa sūkņa versijas ir elektriskie modeļi; vienkārši pagriežot slēdzi, aktivizē vakuuma / atsūkšanas procesu, un tiek ziņots, ka iesūkšana ar ierīces elektrisko versiju būs intensīvāka.

Vannas sūknis ir paredzēts peldēšanai, ierīce izmanto ūdeni, lai palielinātu sūkšanas jaudu, un daudzi uzskata, ka šīs konkrētās ierīces ir labākās.

Vai dzimumlocekļa sūkņi darbojas?

Ja jūs skeptiski noskaņojat par lupu izmantošanas ideju, jūs neesat viens; daudzi vīrieši nav pazīstami ar šīm ierīcēm un tikai par tām dzirdējuši filmas vai jokos.

Pirms izlemjat, ka visi sūkņi ir tikai jautri seksa rotaļlietas, jums vajadzētu uzzināt vairāk par to, kā tie ir paredzēti un kā tos pareizi lietot..

Sūkņi ir paredzēti, lai sniegtu jums stiprāku, ilgāku ilgāku, lielāku erekciju, un tos parasti ražo ar cilindrisku galveno kameru, kas savieno jūsu dzimumlocekli ar blīvi pie pamatnes, kas rada vakuumu.

Jūs uzklājat spiedienu kamerā ar ūdeni vai gaisu, kas savukārt palielina jūsu erekciju, un, lai izmantotu šīs ierīces, parasti tas ilgst 10 līdz 20 minūtes atkarībā no izmantojamā modeļa.

Kā darbojas dzimumlocekļa sūknis?

Dzimumlocekļa sūknis atbilst vakuuma principam, kā rezultātā spiediens palielina sūkņa lielumu; būtībā, kad tiek noņemts gaiss / ūdens, jūsu penis jāievieto cilindrā – radot vakuumu, kas izraisa asiņu pieplūdi jūsu dzimumlocekļa daļā, paplašinot to un izveidojot ļoti spēcīgu erekciju.

Tātad, visiem tiem, kas meklē veidus, kā ārstēt erektilās disfunkcijas, asinīs ievilkt dzimumlocekļa veicina erekciju, padarot to ideāli dzimumakta laikā.

Tāpat kā jebkura cita veida paplašināšanas metode, šie mikrokrekli izraisa nelielu visu audu pārmērīgu paplašināšanos, izraisot jaunu šūnu augšanu – tas veicina dzimumlocekļa augšanu.

Ideja, ka šīs ierīces var izmantot impotences ārstēšanai, ir ne tikai vēlēšanās domāt; vietējie regulatori ASV un ES ir apstiprinājuši šos sūkņus erektilās disfunkcijas problēmu ārstēšanai, šo ierīču stingrs apstiprinājums.

Vai tie ir droši lietošanai??

Jums vajadzētu nopirkt tikai dzimumlocekļa sūkni, ja to ražojis cienījams ražotājs, un pats par sevi saprotams, ka to vajadzētu lietot tikai pareizi.

Personai, kura saņēmusi dzimumlocekļa implantu, ierīcei nevajadzētu lietot, un tiem, kam veikta dzimumlocekļa palielināšanas operācija, to nedrīkst lietot bez medicīniska apstiprinājuma.

Personām ar asins recekļu asiņošanu, asins slimībām vai asins šķidrināšanas zāļu lietošanu – recepšu vai ārpusbiržas – nevajadzētu lietot sūkni.

Labākais padoms, ko jūs varat sniegt šeit, ja jums rodas šaubas, konsultējieties ar ārstu par to, kā tos lieto.

Salīdzinot ar citām procedūrām, dzimumlocekļa sūkņi tiek uzskatīti par drošākiem, un blakusparādību un citu komplikāciju risks ir salīdzinoši zems.

Ūdenssūkņus uzskata par drošākiem, jo ​​mitrums nodrošina optimālu vakuuma daudzumu, lai sasniegtu drošus rezultātus; ūdens novērš vakuuma ievilkšanu, tādēļ, nevis ievietojot dzimumlocekli kosmosa simulācijā ar vakuuma spiedienu, dzimumlocekļa sūknis ļauj jums justies labi caur un caur.

Pārliecinieties, ka nelietojat to pārāk ilgi! Es izmantoju raktuvi no 15 līdz 20 minūtēm. katru dienu to nedrīkst lietot ilgāk par 20 minūtēm.

Kā tos izmantot:

 • Bīdiet dzimumlocekli cilindrā
 • No sūkņa no cilindra noņemiet gaisu / ūdeni.
 • Pārliecinieties, ka cieši jāuzrauga spiediens un meklējiet psiholoģiskos rādītājus, lai izvairītos no negadījumiem.
 • Iesācējiem tas būtu ne vairāk kā 15 minūtes.
 • Pārbaudiet vakuuma līmeni, kas būtu stabils, lai nodrošinātu, ka netiek pārsniegti ieteicamie ierobežojumi.
 • Atlaidiet spiedienu un ļaujiet svaigai asijam ienākt jūsu reģionā.

Kādas ir dzimumlocekļa sūkņu priekšrocības??

Vīrieši, iespējams, piekritīs, ka erektilā disfunkcija ir viena no visbiežāk sastopamajām, bet neērtajām problēmām dzīvē, tad, kad vecāki, nākamā problēma, ar kuru jūs, iespējams, ir jārisina, būtu prostatas operācija.

Daudzi ārsti iesaka lietot dzimumlocekļa sūkni, jo tā ir viena no efektīvākajām metodēm, kas ir dabiska un bez blakusparādībām.

Labi, lielākā daļa no mums zina, ka dzimumlocekļa sūkņi var palīdzēt mums iegūt grūtāk un ilgstošākus erekcijas, taču tie nav vienīgie ieguvumi, kurus jūs varat sasniegt, tos izmantojot.

Erekcijas disfunkcija ir nespēja saglabāt ilgstošu erekciju, kas var negatīvi ietekmēt jūsu seksuālo dzīvi.

Penis sūkņi var arī palīdzēt uzlabot jūsu libido un dot jums vairāk enerģijas ikreiz, kad jūs un jūsu partneris jūtas kā dzimumakta.

Sūknis sniegs ķermenim virkni labu lietu:

 • Izmantojiet 5-10 minūtes. pirms dzimumakta, lai iegūtu spēcīgu erekciju.
 • Izmantojiet 15-20 minūtes, 5-6 dienas nedēļā, lai palielinātu dzimumlocekļa izmēru (svarīgi iziet no brīvdienām).
 • Regulāri lietojot palielina erekciju ilgumu.

Šeit ir daži no labākajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju izmantot dzimumlocekļa sūkni:

 • Tie ir izrādījušies efektīvi:

Pareiza lietošana un prakse palīdzēs jums iegūt rezultātus, par kuriem jūs sapņojat, nav laika.

 • Tās ir pieejamas:

Vienīgā cena ir ar jūsu pirmo pirkumu, un tā ir.

 • Penisu sūkņi ir neinvazīvi:

Kas padara dzimumlocekļa sūkni ļoti vēlams, ir fakts, ka nav nepieciešama operācija, kā arī neviena zāļu forma nav jāpiemēro ekstremitāšu virsmai..

 • Penisu sūkņus var izmantot kopā ar citām procedūrām:

Patiesībā daži vīrieši pat izmanto dzimumlocekļa uzlabošanas līdzekļu un dzimumlocekļa sūkņa kombināciju, lai sasniegtu daudzsološus rezultātus.

 • Pēc dažām procedūrām dzimumlocekļa sūkņi var palīdzēt atgūt erektilās disfunkcijas:

Piemēram, dzimumlocekļa sūknis, iespējams, palīdzēs jums atjaunot jūsu spēju dabiski kļūt grūtākam pat pēc prostatas operācijas vai staru terapijas vēža.

bieži uzdotie jautājumi

 1. Ja manam sūknim ir vakuuma mērītājs?

Nav obligāti, taču ieteicams ierīcē izmantot vakuuma mērītāju, it īpaši, ja jums ir sūkņi.

 1. Vai ir kādas veselības problēmas, ja izmantoju vakuuma sūkņus?

JĀ, vairākas veselības problēmas var pasliktināt vai pat radīt nāvējošas sekas, lietojot šīs ierīces, tādēļ NEIZMANTOJIET vakuuma sūkņus:

Dzimumlocekļa palielināšana (tikai ar ārsta atļauju un ne agrāk kā 10 nedēļas pēc operācijas)

 • koagulācijas traucējumi, piemēram, hemofīlija
 • dzimumlocekļa implants
 1. Cik ilgi mana sūknēšanas sesija ir pēdējā?

Jūsu sūknēšanas rutīnas ilgums ir ļoti individuāls un atšķirīgs no lietotāja līdz lietotājam, taču ir jāievēro zelta likums:

– Jūs nevarat vienlaicīgi piemērot vakuuma spiedienu vairāk nekā 20 minūtes, tad jums ir jāatbrīvo šis spiediens un jāaptrauc dažas minūtes pirms lēmuma pieņemšanas par citu.

 1. Cik maksā šie sūkņi?

Tāpat kā daudzos citos produktos, vakuuma sūkņu cena ievērojami atšķiras no lētas kopijas, kas nav ļoti izturīgas un drošas (apmēram 16 eiro), līdz neticami dārgiem elektriskiem modeļiem ar pulsatoriem (aptuveni 485 eiro).

Bet uzticamai ierīcei, kurā ir viss nepieciešamais (rokas sūknis, manometrs, šļūtene, cilindrs, ko mēra), un tā ir izturīga un droša, varat paļauties uz apmēram 200 eiro .

 1. Vai peļņa / pieaugums būs pastāvīgs?

Jā, lai gan šī ātrā peļņa, ko redzat tūlīt pēc sūknēšanas, ir tikai īslaicīga (parasti pēc 24 stundām), jūsu peļņa tiks saglabāta ilgā laika periodā un konsekventā lietošanā.

Lietotāja atsauksmes

Man ir daudz e-pasta ziņojumu no vīriešiem visā pasaulē, no kuriem es esmu palīdzējis ar erektilām disfunkcijām vai mazu dzimumlocekļa izmēru (daži no viņiem!), Šeit daži no tiem saka par dzimumlocekļa sūkņiem.

Piezīme: es noņēmu visu personisko informāciju un aizvietoju vārdus un atrašanās vietas

Es biju skeptisks, bet tas strādāja perfekti.

Sveiki! Man jāatzīst, ka esmu ļoti skeptisks, kad teicāt man, ka dzimumlocekļa sūknis būtu ideāls risinājums manām erektilās disfunkcijas problēmām, taču grūti un ilgstoši erekcija man parādīja, kāpēc dzimumlocekļa sūkņi ir tik populāri.

Es izmantoju sūkni 5-10 minūtes. pirms seksa, lai iegūtu spēcīgu erekciju, un es sāku lietot to regulāri, lai palielinātu manu dzimumlocekļa izmēru, nevis to, ka man tas ir nepieciešams, bet papildu 2,5 cm nekaitētu.

Frank, Austrija

Es biju pilnīgi pārņemts

Es biju pilnīgi pārpildīts ar manu montāžas izmēru, kad es izmēģināju savu jauno Bathmate sūkni – tas ir tik liels un spēcīgs – mana draudzene nezināja par sūkni līdz 5 minūtēm pēc tam, kad es to izmantoju, un viņai tā patika – nevis sūknis, bet tu zini …

Dan, Vācija

Sūknis bija manas erektilās disfunkcijas risinājums

Esmu cīnījies ar impotenci tik ilgi, cik es atceros dažādu apstākļu dēļ, un es biju uz tabletes visu laiku, viss bija kārtībā sākumā, bet pirms dažiem gadiem es sāku iegūt ļoti spēcīgus izsitumus uz mana ķermeņa, Es devos pie ārsta, un man teica, ka man bija izveidojusies alerģija pret tabletes.

Es mēģināju dažādus zīmolus, taču neviens no viņiem nedaudz strādāja ar mani, es biju pilnīgi izpostīts – man bija sekss 2-3 reizes nedēļā, tad absolūti vairs nav seksa!

Es sāku meklēt citas iespējas un iecēla tikšanos ar ķirurgu, kurš manā dzimumlocekļa vietā ievietoja implantu, ka es varētu piepūsties, kad vajadzēja erekciju …

Es negaidījos operāciju un nolēmu doties tiešsaistē un meklēt alternatīvu risinājumu, kur es atradu rakstu par impotenci un to, kā sūkņi varētu palīdzēt, es mēģināju, un man bija ļoti iespaidu par šo efektu un nekavējoties atcēla manu tikšanos klīnikā ! 1½ Es esmu apmierināts ar dzimumlocekļa sūkņa lietošanu 1,5 gadus.

Džeimss, Šveice.

Vīrietis Lietotājs “Zimbabkls” no Reddit.com

“Sūkņu plānu, kuru es izmantoju, tiek uzskatīts par ļoti konservatīvu, bet tādēļ man nav bijusi nekādu izkropļojumu vai ādas bojājumu, un es sāku ar 6” garumu un 5,75 “aproci.

Pirmo trīs mēnešu beigās esmu ieguvis pilnu collu (2,5 cm) garumā un apmēram 0,8 cm apkārtmērā. apkārtmērs nav tik vienkārši, kā iegūt garumu, un es piedēvēju savu garuma palielinājumu uzmanīgai un ļoti regulārai programmai.

“Es dažos pirmajos mēnešos esmu reti pārsniedzis 5 spiedienu uz manu metru, jo lielākā daļa vīriešu ir ērti no 3 līdz 6 spiedienam, tādēļ jums ir nepieciešams atrast savu komforta līmeni, bet tas ir ērti.

Jūs varat sūknēt 4 dienas nedēļā un joprojām gūst peļņu, bet es sūklu gandrīz katru dienu: “Es pārtrauku trīs mēnešu pārtraukumu no sūknēšanas un izstiepšanas un pārtraukuma beigās nezaudēju savu laimestu.

Top Penis Sūkņi Pārbaudīt cenu Īsi pabalsti
Penomet Premium
(Mūsu izvēle)
Ļoti populārs sūknis
Hydromax X sērija
(Intensīva)
Hidrosūkņa evolūcija
Bathmate Hercules
(Otrās vietas ieguvējs)
Original hidro pumpu

Secinājumi

Izvēloties dzimumlocekļa sūkņus, ne tikai apsveriet savu budžetu, bet arī iegūstiet dziļāku izpratni par to, kā darbojas dažādi dzimumlocekļa sūkņi, un vienmēr iegādājieties cienījamus zīmolus, jo viņi, iespējams, ir pareizi pārbaudījuši savus izstrādājumus.

Šie zīmoli arī atbilst starptautiskajiem kvalitātes un drošības standartiem, un informācija par šiem standartiem ir plaši pieejama internetā.

Ir vērts pieminēt, ka ierīču ļaunprātīga izmantošana var radīt nelabvēlīgu ietekmi, un daži lietotāji ir ziņojuši, ka pēc ilgstošas ​​lietošanas viņiem ir bijis uzpampis dzimumloceklis.

Tas ir izplatīts starp manuālo sūkņu lietotājiem, jo ​​spiedienu regulē lietotājs, un, ja lietotājs sūkņi pārāk daudz, tas var izraisīt asinsrites penis.

Penomet ir viens no labākajiem dzimumlocekļa sūkņiem tirgū, un tas ir līderis, nodrošinot rezultātus un lietošanas drošību, un lielākā daļa ūdens sūkņa lietotāju ir pauduši gandarījumu par sasniegtajiem rezultātiem.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics