Top 3 najlepšie penisové pumpy - 2018 2021 thesocialu101.com

Top 3 najlepšie penisové pumpy – 2018

Výber správneho penisného čerpadla nie je jednoduchá úloha.

Penis pumpy sú prvou voľbou pre mužov s erektilnou dysfunkciou alebo malým penisom, pretože sú určené pre ne a dôvod je jednoduchý – fungujú!

Top Penis Pumps Skontrolujte cenu Krátke výhody
Penomet Premium
(Náš výber)
Extrémne populárne čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzívny)
Vývoj vodného čerpadla
Bathmate Hercules
(Runner-Up)
Originálne vodné čerpadlo

Trh s penisovými čerpadlami bol zaplavený produktmi nízkej kvality, ktoré profitujú z dizajnu a názvov iných značiek.

Náš výber

Táto verzia je na Amazon veľmi populárna, je to aj najpredávanejší model všetkých modelov. Je to pravdepodobne spôsobené najmä nízkou cenou.

Náš výber

Séria Hydromax (predtým Hydromax X-series) je ďalším štádiom vývoja vodných čerpadiel. Vývoj inovatívnej kúpacieho prístroja Bathmate prináša nové mechové čerpadlo a ventil o 35% väčší výkon ako pôvodné čerpadlo s vyššou bezpečnosťou a komfortom.

Náš výber

Bathmate je svetovo najpredávanejším zariadením na zväčšenie penisu, ktoré má mnoho ďalších výhod. Okrem toho, že vám poskytuje väčší penis, pravidelné používanie vám pomôže udržať váš penis v špičkovom zdraví, čo vedie k ťažším a dlhodobejším erekciám a zvýšenému sexuálnemu uspokojeniu.

Osobne som urobil veľa produktového výskumu a testovania, ktoré by ste mali dodržiavať, aby ste sa vyhli podvodom.

V článku hodnotím najlepšie penisové pumpy nasledovne:

Účinnosť – Najdôležitejšie (zo zrejmých dôvodov)

Kvalita produktu – chcete, aby produkt trval dlhšie ako 4 týždne.

Zákaznícky servis – dôveryhodné značky majú dobré zákaznícke služby

Cena – cena by mala byť správna a spravodlivá

Rýchlosť výsledkov, bezpečnosť výrobkov, spätná väzba od zákazníkov, právo na návrat a miera úspešnosti

Čo je penis čerpadlo?

Penis pump je jedným z mála zariadení na zväčšenie penisu na trhu, ktorý je rýchly a má veľmi vysokú úspešnosť; môže prirodzene zlepšiť veľkosť vášho mužského penisu a tiež spôsobuje silnejšiu a dlhšiu trvajúcu erekciu.

Niekedy sa tiež označuje ako “vákuové čerpadlo”.

Tento výrobok pozostáva z 3 častí

Základňa čerpadla – používa sa na vytvorenie tesného uzáveru okolo základne vášho penisu – Je to jediná súčasť, ktorá sa dotýka vášho tela a je vyrobená z mäkkého plastu.

Valec – to je časť, ktorá má váš penis vo vnútri, rovnako ako všetok vzduch a voda.

Čerpadlo – Môže byť namontované na hornej strane valca alebo na hornej strane pomocou hadice, slúži na čerpanie vody alebo vzduchu.

Dôležité aspekty, ktoré by ste mali zvážiť pred nákupom

účinnosť

Po prvé, nikto nechce minúť peniaze na nástroj, ktorý nič nerobí; aký to má zmysel? skontrolujte, či produkt podľa vášho výberu pracoval pre iných ľudí predtým, než vynakladáte peniaze.

Začnite s recenziami zákazníkov, ale nezastavujte, všetci sľubujú úžasné výsledky a niektorí dokonca zaplatia ľuďom, aby napísali nadšené recenzie.

veľkosť

Hoci sú tieto zariadenia prirodzene navrhnuté tak, aby pomohli chlapcom mať väčší penis, muži s hrubým mužským pohlavným orgánom tiež chcú príležitostne vylepšiť.

Uistite sa, že veľkosť komory sa môže prispôsobiť vášmu jedinečnému obvodu, inak vás bude v rozpakoch vrátiť na niečo iné.

Vedecký výskum

Jedným z najlepších spôsobov, ako určiť, či penis čerpadlo stojí za svoje peniaze: vedecké údaje, ktoré podporujú jeho dizajn.

Možno ste nenávideli školu, ale teraz je čas urobiť si domáce úlohy, je to vaše uprednostňované penisové čerpadlo vyrobené pomocou priemyselných štandardných techník, alebo by ste mali prehodnotiť svoje možnosti?

dlhovekosť

Dobré veci prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach a najdôležitejšia je trvanlivosť nástroja.

Vzhľadom na to, že mnohé penisové pumpy sa musia používať niekoľko týždňov pred dosiahnutím optimálnych výsledkov, mali by ste si byť istí, že si kúpite niečo, čo sa snaží byť úspechom. polykarbonátové plasty, silikón, polyuretán a živica sú vynikajúce materiály; vezmite si.

materiály

Keď hovoríte o polykarbonátových plastoch, silikóne a všetko, čo sú materiály, z ktorých je vyrobené penisové čerpadlo, sú dôležitejšie, než si myslíte, výrobky, ktoré sú bezpečné pre pokožku, zabraňujú odieraniu a to je dôležité pre zariadenie, ktoré sa niekedy nosí celé hodiny, ľudia, toto je váš penis, o ktorom tu hovoríme.

diskrétnosť

Povedať ľuďom, že používate penis čerpadlo je jedným z posledných vecí, ktoré chcete, či už je to lekárske alebo kozmetické, pravdepodobne chcete, aby to pre seba.

Takže si vyberte produkt, ktorý je dodávaný s vreckom na prenášanie alebo aspoň s krabicou dostatočne veľkou, aby slúžila ako úložná jednotka.

Užívateľská prívetivosť

Niektoré z dnešných najefektívnejších penisových čerpadiel by boli oveľa lepšie, keby neboli také ťažké používať; vzpieranie čerpadla by sa nemalo cítiť ako vedecký projekt na vysokej škole; pozrite sa na nástroj, ktorý je ľahko použiteľný.

výdavok

Nie sme členmi rodiny Rockefellerov, máme účty zaplatiť, naša schopnosť zvyšovať penis je veľmi vzrušujúca a veľmi dôležitá, ale aj vykurovanie a osvetlenie.

Tráviť príliš veľa na zväčšovacieho prístroja je smiešne, pokiaľ nie je zázračný stroj, potom by sme mohli zvážiť refinancovanie nášho domu, ak to hovno naozaj funguje.

Top 3 čerpadlá penisu na trhu založené na podrobnom výskume

Toto vodné čerpadlo ponúka jednoduché a inovatívne riešenie pre erektilnú dysfunkciu a zväčšenie končatín. penomet vyzerá dobre a je prenosný s priehľadným valcom, ktorý umožňuje ľahké sledovanie fyzických zmien v penise.

Penomet

Ak chcete do svojho života pridať viac korenia, fľaše Penomet sú k dispozícii v rôznych farbách, ktoré sú dostatočne transparentné.

Ide o sofistikované zariadenie, ktoré sa ľahko používa a zneužíva takmer nemožné a balík Penomet obsahuje plán cvičenia, ktorý vás informuje o jeho použití a požadovaných výsledkoch.

Výsledky penis pumpy pred a po použití budú viditeľné za menej ako týždeň a pozostáva zo systému piatich gumových krúžkov, s ktorými môžete postupne zvyšovať tlak.

Penomet dosiahla vynikajúcu spokojnosť a bezpečnosť, je skutočnou pečaťou kvality, ktorá spĺňa výrobné normy Európskej únie a bola testovaná dva roky pred jej uvedením na trh.

Priemysel nedávno predstavil spoločnosť Penomet niekoľko ocenení, najmä Najlepšie nové nemecké expanzné zariadenie pre mužov 2013 a cenu Venuše za najlepší nový produkt 2013.

Samotný valec je vyrobený z prakticky nezničiteľného plastu a vlnovce sú vyrobené z lekárskych silikónov s prídavnou dimenzovanou čiarou vytlačenou priamo v palcoch a centimetroch na valci, aby ste mohli sledovať vaše výsledky.

Niečo, čo môžeme vziať s nami z recenzií Penomet:

 • Jednoduché použitie
 • Jednoduchý dizajn
 • Odnímateľné mechy vám pomôžu zistiť prírastky a zväčšenia v priebehu času.

cena –

 • 97 pre štandardné čerpadlo,
 • 157 pre 2 ďalšie vlnovce,
 • 227 € za prémiovú súpravu
 • 60-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 3 roky záruka

Prečítajte si viac o Penomet tu alebo kliknite sem a zakúpte ho dnes za zľavnenú cenu

Hydromax

Druhým zariadením na mojom zozname je Hydromax, ktorý je vlastne rad čerpadiel, X20, X30 a X40, pretože sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a tlakových bodoch.

Hydromax X-Series je prémiový prístroj na zväčšenie penisu a produkt, ktorý si vyberiete pre mnohých mužov, berúc do úvahy skutočnosť, že je pohodlné používať kdekoľvek, či už sa kúpi alebo len ležať v posteli, a tiež prešlo mnohými vylepšeniami uspokojovať potreby týchto meniacich sa časov.

Sú podobné ako Penomet, ale Penomet je produkt vyššej kvality.

Avšak pokiaľ ide o možnosti, čerpadlá Hydromax X sú o niečo lepšie ako značky Penomet, pretože sú dostupné v rôznych veľkostiach, napríklad ak váš penis je menší ako 10 centimetrov, Hydromax X20 je pre vás ideálny.

Taktiež teraz má plne pozitívnu rotačnú schopnosť 360 stupňov, ktorú predstavuje funkcia rotujúceho vlnovca, ktorá vám pomôže získať perfektný pohľad na váš penis v komore čerpadla, keď ste v sprche a Hydromax X Series získala mnoho ocenení.

Prečítajte si viac o Hydromaxu X20 X30 X40 tu alebo ho kúpte tu

Vďaka modelu Hydromax X je Bathmate tiež hydropumpom, ktorý má určité účinky na veľkosť a kvalitu montáže a na rozdiel od iných, ktoré zvyšujú veľkosť penisu rozšírením predkožky, Bathmate rozširuje celkovú veľkosť končatiny.

Penomet, Hydromax X-series a Bathmate majú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s výsledkami v určitej dobe.

Bathmate

Kúpeľňa Bathmate je vybavená manometrom, ktorý udáva tlak 90-200 mm, valce Bathmate sú tiež dostupné v transparentnej červenej, modrej, ružovej a čírej a samostatnú čistiacu súpravu je možné objednať aj pre správnu údržbu.

Najlepšie výhody:

 • Jednoduché použitie
 • Dáva vám silnú erekciu
 • Výborný dizajn a dobre urobené
 • cena – približne 89 EUR

Prečítajte si viac o Bathmate tu alebo kúpte tu

Top Penis Pumps Skontrolujte cenu Krátke výhody
Penomet Premium
(Náš výber)
Extrémne populárne čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzívny)
Vývoj vodného čerpadla
Bathmate Hercules
(Runner-Up)
Originálne vodné čerpadlo

Rôzne typy čerpadiel penisu

Prvé na zozname sú čerpadlá s vodným penisom, ktoré, ako naznačuje názov, pracujú tým, že naplnia svoje vákuové čerpadlo vodou (uhádli ste); vodné čerpadlá majú podobnú koncepciu ako vzduchové čerpadlá, ale sú považované za bezpečnejšie a hygienické; keď používate toto zariadenie, odporúča sa použiť horúcu vodu.

Odporúča sa to pre mužov, ktorých ruky sa cítia unavené po niekoľkých minútach neprerušeného čerpania, ale elektrické čerpadlá majú viac funkcií ako ručné čerpadlá, ale sú tiež drahšie.

Kto by ho mal používať?

Hoci penisové pumpy sú rozšírené po celom internete, existujú len tri skupiny mužov, ktorí môžu dosiahnuť najviac pomocou týchto zariadení, všetkých tých, ktorí trpia erektilnou dysfunkciou, ktorí majú zakrivený penis (Peyronieho choroba) a tí, ktorí chcú mať väčší penis.

Všetci s erektilnými problémami:

Takže ak máte zlú cirkuláciu alebo slabú erekciu, budete mať z týchto produktov veľký úžitok a čerpadlá pomôžu riadiť vašu krv do slabín, čo vedie k pevnejšej a dlhšej erekcii.

Muži s krivkou penisu:

Ak máte zakrivenie penisu, čerpadlo je práve to, čo potrebujete, a tým, že vytvoríte rovnomerný vákuový tlak okolo vášho hriadeľa, to dokonca kompenzuje.

Ľudia s problémami s veľkosťou:

Chlapci a odborníci na zväčšenie penisu používajú špeciálne penisové pumpy s veľkým úspechom na zvýšenie ich dĺžky i obvodu. aj keď tieto rýchle zisky, ktoré zažijete ihneď po čerpaní, sú len dočasné (zvyčajne po 24 hodinách), vaše zisky budú trvať dlhšiu dobu a konzistentné používanie.

Hoci na dnešnom trhu existuje veľa penisových čerpadiel (ktoré sa líšia dizajnom, kvalitou a efektívnosťou materiálu), ponúkajú veľa výhod, ktoré boli prezentované na mnohých fórach a na internetových stránkach opakovane na internete.

Technológia čerpadiel penisu

Pôvodná verzia pumpy penisu sa používa striktne ručné čerpadlo určené na ručné extrakciu vzduchu a tieto špeciálne zariadenia sú stále dostupné na trhu.

Novšie verzie sú o niečo drahšie, ale prichádzajú s ďalšími funkciami, ktoré robia, že to stojí za to.

Novšie verzie pumpy penisu sú elektrické modely; jednoducho otočením spínača sa aktivuje proces vákua / odsávania a je hlásené, že odsávanie s elektrickou verziou prístroja bude intenzívnejšie.

Kúpeľové čerpadlo je určené na kúpanie, zariadenie používa vodu na zvýšenie sacieho výkonu a mnohí veria, že tieto konkrétne zariadenia sú najlepšie.

Pracujte čerpadlá penisu?

Ak máte skeptický názor na myšlienku používať lupu, nie ste sami; mnohí ľudia nie sú oboznámení s týmito zariadeniami a počuli o nich len vo filmoch alebo vtipy.

Než sa rozhodnete, že všetky pumpy sú len zábavnou sexuálnou hračkou, mali by ste sa dozvedieť viac o tom, ako sú navrhnuté a ako by sa mali používať správne.

Čerpadlá sú navrhnuté tak, aby vám poskytli silnejšiu, dlhšie trvajúcu, väčšiu erekciu a sú zvyčajne vyrábané s cylindrickou hlavnou komorou, ktorá padne na váš penis s tesnením na základni, ktorá vytvára vákuum.

Aplikujete tlak na komoru s vodou alebo vzduchom, čo zasa zvyšuje vašu erekciu a zvyčajne trvá 10 až 20 minút na používanie týchto zariadení v závislosti od modelu, ktorý používate.

Ako funguje penisové čerpadlo?

Čerpadlo penisu sa riadi princípom vákua, pričom tlak vyvíjaný spôsobuje väčšie zväčšenie čerpadla; v podstate, keď je odstránený vzduch / voda, váš penis by mal byť vložený do valca – vytvárať vákuum, ktoré spôsobuje, že krv prúdi do penisu, rozširuje ho a vytvára veľmi silnú erekciu.

Takže pre všetkých, ktorí hľadajú spôsob liečby erektilnej dysfunkcie, krv vtiahnutá do penisu podporí erekciu, čo je ideálne pre pohlavný styk.

Tak ako pri akejkoľvek inej forme metódy zväčšenia, tieto mikrotrhlinky spôsobujú mierne nadmerné rozšírenie všetkých tkanív, čo vedie k rastu nových buniek – čo prispieva k rastu penisu.

Myšlienka, že tieto zariadenia môžu byť použité na liečbu impotencie, nie je len zbožné zanietenie; miestne regulačné orgány v USA a EÚ schválili tieto čerpadlá na liečbu problémov s erektilnou dysfunkciou, silné potvrdenie týchto zariadení.

Sú bezpečné na použitie?

Mali by ste si kúpiť len penis čerpadlo, ak bol vyrobený renomovaným výrobcom a je samozrejmé, že by sa mal používať len správnym spôsobom.

Osoba, ktorá dostala implantát penisu, by nemala zariadenie používať a tí, ktorí podstúpili operáciu rozšírenia penisu, by ju nemali používať bez zdravotného potvrdenia.

Osoby s krvnými zrazeninami, krvnými ochoreniami alebo užívaním liekov na zriedenie krvi – predpis alebo over-the-counter – by nemali používať pumpu.

Najlepšia rada, ktorú môžete dať tu, ak máte pochybnosti, konzultujte s lekárom, ako sa používajú.

V porovnaní s inými spôsobmi liečby sa pumpy na penis považujú za bezpečnejšie a riziko vedľajších účinkov a ďalších komplikácií je tiež pomerne nízke.

Vodné čerpadlá sú považované za bezpečnejšie, pretože vlhkosť poskytuje optimálne množstvo vákua na dosiahnutie bezpečných výsledkov. voda zabraňuje nasávaniu vákua, takže namiesto toho, aby sa penis umiestnil do simulácie miesta s vákuovým tlakom, čerpadlo penisu vám prináša dobrý pocit cez.

Uistite sa, že ju nepoužívate príliš dlho! Používam môj medzi 15 a 20 minútami. každý deň by ste ho nikdy nemali používať dlhšie ako 20 minút.

Ako ich používať:

 • Vložte penis do valca
 • Odstráňte vzduch / vodu z valca čerpadlom.
 • Uistite sa, že pozorne sledujete tlak a hľadáte psychologické ukazovatele, aby ste sa vyhli nehodám.
 • Pre začiatočníkov by to bolo maximálne 15 minút.
 • Skontrolujte hladinu vákua, ktorá by mala byť stabilná, aby nedošlo k prekročeniu odporúčaných limitov.
 • Uvoľnite tlak a nechajte čerstvú krv vstúpiť do vašej oblasti.

Aké sú výhody čerpadiel penisu??

Muži by pravdepodobne súhlasili s tým, že erektilná dysfunkcia je jedným z najbežnejších, ale trapných problémov v živote, potom, keď ste starší, ďalším problémom, s ktorým pravdepodobne budete musieť riešiť, bude prostata.

Mnoho lekárov odporúča používať penis pumpu, pretože je to jedna z najúčinnejších metód, ktorá je prirodzená a bez vedľajších účinkov.

Ok, väčšina z nás vie, že pumpy na penis nám môžu pomôcť získať ťažšie a dlhšie trvajúce erekcie, ale to nie sú jediné výhody, ktoré môžete dosiahnuť ich použitím.

Erektilná dysfunkcia je neschopnosť udržiavať dlhotrvajúcu erekciu, ktorá môže mať negatívny vplyv na váš sexuálny život.

Penis pumpy môžu tiež pomôcť zlepšiť vaše libido a poskytnúť vám viac energie, kedykoľvek vy a váš partner pocit, že majú pohlavný styk.

Čerpadlo poskytne vášmu telu celú sériu dobrých vecí:

 • Použite na 5-10 minút. pred sexuálnym stykom získať silnú erekciu.
 • Použite 15-20 minút, 5-6 dní v týždni na zvýšenie veľkosti vášho penisu (dôležité je, aby ste si vzali voľno).
 • Zvyšuje trvanie erekcie pri bežnom používaní.

Tu sú niektoré z najlepších dôvodov, prečo by ste mali zvážiť použitie penisu:

 • Ukázali sa ako účinné:

Správne používanie a prax vám pomôžu dosiahnuť výsledky, o ktorých snívate.

 • Sú cenovo dostupné:

Jedinou cenou je pri vašom prvom nákupe a to je.

 • Penis pumpy sú neinvazívne:

Čo robí čerpadlo penisu veľmi výhodné je skutočnosť, že nie je potrebná žiadna operácia, ani žiadna forma lieku sa musí aplikovať na povrch končatiny.

 • Penisové pumpy sa môžu používať spolu s inými spôsobmi liečby:

V skutočnosti niektorí ľudia dokonca používajú kombináciu doplnkov na posilnenie penisu a pumpičky na penis, aby dosiahli sľubné výsledky.

 • Penis pumpy môžu pomôcť obnoviť erektilnú dysfunkciu po niektorých postupoch:

Napríklad, pumpa na penis by vám pravdepodobne mohla pomôcť obnoviť vašu schopnosť prirodzenejšie ťažiť, dokonca aj po operácii prostaty alebo radiačnej liečbe rakoviny.

často kladené otázky

 1. Mal by mať čerpadlo vákuum?

Nie je to nevyhnutné, ale je dobré mať na vašom zariadení vákuový obrys, hlavne ak ste novým čerpadlom.

 1. Existujú nejaké zdravotné komplikácie, ak používam vákuové čerpadlá?

ÁNO, niekoľko zdravotných komplikácií sa môže pri používaní týchto zariadení zhoršiť alebo dokonca mať smrteľné dôsledky, takže NIKDY nepoužívajte vákuové čerpadlá na nasledujúce účely:

Rozšírenie penisu (len s povolením lekára a najskôr 10 týždňov po operácii)

 • koagulačná porucha, ako je hemofília
 • penis implantát
 1. Ako dlho musia moja čerpadla trvať?

Trvanie vašej pumpovacej rutiny je veľmi individuálne a líši sa od používateľa k používateľovi, ale je tu zlaté pravidlo, ktoré musíte dodržiavať:

– Podtlakový tlak nemôžete aplikovať súčasne viac ako 20 minút, potom musíte tento tlak uvoľniť a niekoľko minút zastaviť, kým sa rozhodnete o inom.

 1. Koľko stojí tieto čerpadlá?

Rovnako ako pri mnohých iných výrobkoch sa cena vákuových čerpadiel výrazne líši, od lacných kópií, ktoré nie sú veľmi odolné a bezpečné (okolo 16 EUR) až po neuveriteľne drahé elektrické modely s pulzátormi (okolo 485 EUR).

Ale pre spoľahlivú jednotku, ktorá má všetko, čo potrebujete (ručné čerpadlo, manometer, hadicu, valec na meranie) a je odolný a bezpečný, môžete sa spoľahnúť na približne 200 EUR .

 1. Bude zisk / nárast trvalý?

Áno, aj keď tieto rýchle zisky, ktoré vidíte ihneď po čerpaní, sú len dočasné (zvyčajne po 24 hodinách), vaše zisky sa zachovajú dlhší čas a dôsledné používanie.

Odporúčania používateľa

Dostávam veľa e-mailov od mužov po celom svete, ktorým som pomohol s erektilnou dysfunkciou alebo malým rozmerom penisu (niektoré z nich!), Tu je to, čo niektorí hovoria o čerpadlách na penis.

Poznámka: Odstránil (a) všetky osobné údaje a nahradil (-a) mená a miesta

Bol som skeptický, ale fungoval dokonale.

Dobrý deň, musím priznať, že som bol veľmi skeptický, keď ste mi povedali, že penis pump by bol ideálnym riešením pre moje problémy s erektilnou dysfunkciou, ale ťažké a dlhotrvajúce erekcie mi ukázali, prečo sú penisové pumpy tak populárne.

Používam čerpadlo na 5-10 minút. pred sexom dostať silnú erekciu a začal som ju pravidelne používať na zväčšenie veľkosti môjho penisu, nie že to potrebujem, ale extra 2,5 cm by nebolí.

Frank, Rakúsko

Bol som úplne zahltený

Bol som úplne ohromený veľkosťou mojej erekcie, keď som skúšal moje novo zakúpené čerpadlo Bathmate – je to tak veľké a silné – moja priateľka nevedela o pumpe do 5 minút po tom, čo som ju použila a páčila sa jej – nie čerpadlo, ale ty vieš…

Dan, Nemecko

Čerpadlo bolo riešením mojej erektilnej dysfunkcie

Bojoval som s impotenciou tak dlho, ako si pamätám kvôli rôznym podmienkam a bol som stále na pilulke, všetko bolo na začiatku v poriadku, ale pred niekoľkými rokmi som začal mať veľmi silné vyrážky na svojom tele, Šiel som k lekárovi a povedali mi, že som vyvinula alergiu na pilulky.

Snažil som sa rôzne značky, ale žiadny z nich sa mi so mnou nepracoval veľmi dobre, bol som úplne zničený – urobil som sex 2-3 krát týždenne, potom absolútne viac sexu!

Začal som hľadať ďalšie možnosti a dohodol som sa s chirurgom, ktorý implantoval do môjho penisu, že by som sa mohol nafúknuť, keď som potreboval erekciu …

Tešil som sa na operáciu a rozhodol som sa ísť on-line a hľadať alternatívne riešenie, kde som našiel článok o impotencii ao tom, ako pomôcť čerpadlá, skúsil som a bol som veľmi efektný a okamžite som zrušil moje vymenovanie na klinike ! 1½ Už som šťastný užívateľ pumpy na penis 1 a päť rokov.

James, Švajčiarsko.

Mužský používateľ “Zimbablk” od spoločnosti Reddit.com

“Plán čerpadla, ktorý som použil, je považovaný za veľmi konzervatívny, ale v dôsledku toho som nemal žiadne zvraty ani poškodenie kože a začal som s 6” dĺžkou a 5,75 “obvodom.

Do konca prvých troch mesiacov som získal plný palec (2,5 cm) a obvod okolo 0,8 cm. obvod nie je tak ľahké získať ako dĺžka a pripisujem svojmu zvýšeniu dĺžky pozornému a veľmi pravidelnému programu.

“V prvých mesiacoch som na mojom meradle zriedkakedy prekročil tlak na 5 metrov / HG, väčšina mužov je v pohode medzi 3” a 6 “, takže musíte nájsť svoju vlastnú úroveň pohodlia, ale urobiť to pohodlne.

Môžete čerpať 4 dni v týždni a stále profitovať, ale pumpujem takmer každý deň: “Trvalo som trochmesačnú prestávku od čerpania a strečingu a nič na mojich výhrach som neskončil na konci prestávky.

Top Penis Pumps Skontrolujte cenu Krátke výhody
Penomet Premium
(Náš výber)
Extrémne populárne čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzívny)
Vývoj vodného čerpadla
Bathmate Hercules
(Runner-Up)
Originálne vodné čerpadlo

závery

Pri výbere čerpadiel na penis by ste nemali brať do úvahy iba váš rozpočet, ale tiež hlbšie pochopiť, ako rôzne penisové pumpy pracujú a vždy kupujú renomované značky, pretože pravdepodobne testovali svoje výrobky správne.

Tieto značky tiež spĺňajú medzinárodné normy kvality a bezpečnosti a informácie o týchto normách sú široko dostupné na internete.

Stojí za zmienku, že zneužitie pomôcok môže mať škodlivé účinky a niektorí používatelia oznámili, že po dlhšom používaní majú nafúknutý penis.

Toto je bežné medzi používateľmi ručných čerpadiel, pretože tlak je regulovaný používateľom a ak užívateľ pomáha príliš veľa, môže to viesť k roztrhnutiu ciev v penise.

Jeden z najlepších penisových čerpadiel na trhu, spoločnosť Penomet je lídrom v oblasti poskytovania výsledkov a bezpečnosti pri používaní a väčšina používateľov vodnej pumpy vyjadrila spokojnosť s dosiahnutými výsledkami.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics