Top 3 nejlepší penisové pumpy - 2018 2021 thesocialu101.com

Top 3 nejlepší penisové pumpy – 2018

Výběr správného penisu není snadný úkol.

Penis pumpy jsou první volbou pro muže s erektilní dysfunkcí nebo malým penisem, protože jsou určeny pro ně a důvod je jednoduchý – fungují!

Top Penis Pumps Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Penomet Premium
(Náš výběr)
Extrémně populární čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzivní)
Vývoj hydraulického čerpadla
Bathmate Hercules
(Běžec)
Originální vodní čerpadlo

Trh s penisovými pumpymi byl zaplaven nízkokvalitními výrobky, které využívají design a jména jiných značek.

Náš výběr

Tato verze je pro Amazon velmi populární, je dokonce i nejprodávanějším modelům. To je pravděpodobně způsobeno především nízkou cenou.

Náš výběr

Řada Hydromax (dříve Hydromax X-series) je dalším stupněm vývoje vodních čerpadel. Vyvíjející inovativní koupelnový kotel, nové měchové čerpadlo a ventil poskytují o 35% více energie než původní čerpadlo s větší bezpečností a komfortem.

Náš výběr

Bathmate je světově nejprodávanější zařízení pro rozšíření penisu, které má mnoho dalších výhod. Kromě toho, že vám poskytuje větší penis, pravidelné užívání pomáhá udržet váš penis v špičkovém zdravotním stavu, což vede k tvrdším a delším trvajícím erekcím a zvýšenému sexuálnímu uspokojení.

Osobně jsem provedl mnoho výzkumu a testování produktů, které byste měli dodržovat, abyste předešli podvodům.

V článku hodnotím nejlepší penisové pumpy takto:

Efektivita – Nejdůležitější (ze zřejmých důvodů)

Kvalita produktu – Chcete, aby produkt trvá déle než 4 týdny.

Zákaznický servis – důvěryhodné značky mají dobré zákaznické služby

Cena – cena by měla být správná a spravedlivá

Rychlost výsledků, bezpečnost výrobků, zpětná vazba od zákazníků, právo na návrat a míra úspěšnosti

Co je to penisové čerpadlo?

Penis pump je jedním z mála zařízení pro zvětšení penisu na trhu, který je rychlý a má velmi vysokou míru úspěšnosti. může přirozeně zlepšit velikost vašeho mužského penisu a také způsobuje silnější a delší trvající erekci.

To je někdy také označováno jako “vakuové čerpadlo”.

Tento výrobek se skládá ze 3 částí

Základna čerpadla – slouží k vytvoření těsného utěsnění kolem základny vašeho penisu – Je to jediná součást, která se dotýká vašeho těla a je vyrobena z měkkého plastu.

Válec – to je ta část, která má váš penis uvnitř, stejně jako veškerý vzduch a vodu.

Čerpadlo – Může být namontováno na vršek válce nebo nahoře hadicí, slouží k čerpání vody nebo vzduchu.

Důležité aspekty, které byste měli zvážit před nákupem

Účinnost

Za prvé, nikdo nechce utrácet peníze na nástroj, který nic neudělá; jaký to má smysl? zkontrolujte, zda produkt, který jste si vybrali, pracoval pro jiné lidi dříve, než vynaložíte peníze na ně.

Začněte s recenzemi zákazníků, ale nezastavujte, všichni slibují úžasné výsledky a někteří dokonce zaplatí lidem, aby napsali nadšené recenze.

Velikost

I když jsou tato zařízení přirozeně určena k tomu, aby chlapci pomohli mít větší penis, muži s tlustým mužským pohlavním orgánem také chtějí občas vylepšit.

Ujistěte se, že velikost komory se může přizpůsobit vašemu jedinečnému obvodu, jinak budete v rozpacích s tím, že jej vrátíte za něco jiného.

Vědecký výzkum

Jeden z nejlepších způsobů, jak určit, zda penis čerpadlo stojí za své peníze: vědecké údaje, které podporují jeho design.

Možná jste nenáviděli školu, ale teď je čas udělat si domácí úkol, je to vaše oblíbené penisové čerpadlo vyrobené pomocí průmyslových standardních technik, nebo byste měli přehodnotit své možnosti?

Dlouhověkost

Dobré věci přicházejí ve všech tvarech a velikostech a nejdůležitější je trvanlivost nástroje.

Vzhledem k tomu, že mnoho penisových čerpadel musí být používáno několik týdnů před dosažením optimálních výsledků, měli byste si koupit něco, co hledá úspěch. polykarbonátové plasty, silikon, polyuretan a pryskyřice jsou vynikající materiály; vzít.

Materiály

Když hovoříte o polykarbonátových plastech, silikonu a všechno – materiály, z nichž je vyrobeno penisové čerpadlo, jsou důležitější, než si myslíte, výrobky, které jsou bezpečné pro pokožku, zabraňují tření a to je důležité pro zařízení, které se někdy nosí hodiny, lidé, tohle je váš penis, o kterém tu mluvíme.

Uvážení

Říkat lidem, že používáte penisové čerpadlo, je jedním z posledních věcí, které chcete, ať už je to lékařský nebo kosmetický, pravděpodobně si to budete chtít nechat pro sebe.

Takže si vyberte produkt, který je dodáván s taškou nebo alespoň krabičkou dostatečně velká, aby sloužila jako úložná jednotka.

Uživatelská přívětivost

Některé z dnešních nejefektivnějších penisových pump by bylo mnohem lepší, kdyby nebyly tak těžké používat; výboj čerpadla by se neměl cítit jako vědecký projekt na vysoké škole; hledat nástroj, který je snadno použitelný.

Výdaje

Nejsme členy rodiny Rockefellerových, máme účty zaplatit, síla našeho penisu je velmi vzrušující a velmi důležitá, ale je to také vytápění a světlo.

Příliš velké výdaje na zvětšovací přístroj jsou směšné, pokud to není zázračný stroj, pak bychom mohli zvážit refinancování našeho domu,.

Top 3 čerpadla penisu na trhu založená na detailním výzkumu

Toto vodní čerpadlo nabízí jednoduché a inovativní řešení pro erektilní dysfunkci a zvětšení mužských končetin. penomet vypadá dobře a je přenosný s průhledným válcem, který umožňuje snadné sledování fyzických změn v penisu.

Penomet

Pokud chcete přidat do svého života více koření, lahve Penomet jsou dostupné v různých barvách, které jsou dostatečně průhledné.

Jedná se o sofistikované zařízení, které se snadno používá a zneužívá téměř nemožné a balíček Penomet obsahuje plán cvičení, který vás informuje o jeho použití a požadovaných výsledcích.

Výsledky čerpadla penisu před a po použití budou viditelné za méně než týden a budou sestávat ze systému pěti pryžových kroužků, se kterými můžete postupně zvyšovat tlak.

Penomet dosáhl vynikající spokojenosti a bezpečnosti, je skutečnou pečeť kvality, která splňuje výrobní standardy Evropské unie a byla testována dva roky před jeho uvedením.

Průmysl nedávno představil společnost Penomet s několika oceněními, zejména ocenění Nejlepší nové německé zařízení pro rozšiřování mužů 2013 a cena Venuše za nejlepší nový produkt 2013.

Samotný válec je vyroben z prakticky nezničitelného plastu a měchy jsou vyrobeny z lékařského silikonu s pomocnou rozměrovou čarou vytištěnou přímo v palcích a centimetrech na válci, takže můžete sledovat výsledky.

Něco, co bychom s námi mohli vzít z recenzí Penomet:

 • Snadné použití
 • Jednoduchý design
 • Odnímatelné vlnovce vám pomohou v průběhu času zaznamenat zisk a rozšíření.

Cena –

 • 97 pro standardní čerpadlo,
 • 157 pro 2 další vlnovce,
 • 227 € za prémiovou sadu
 • 60 dní záruka vrácení peněz
 • 3 roky záruka

Přečtěte si více o Penometu přímo zde nebo si jej můžete koupit dnes za zvýhodněnou cenu

Hydromax

Druhým zařízením na mém seznamu je Hydromax, což je vlastně řada čerpadel X20, X30 a X40, protože jsou k dispozici v různých velikostech a tlakových bodech.

Hydromax X-Series je prémiový přístroj pro zvětšení penisu a produkt, který si vyberete pro mnoho mužů, s ohledem na skutečnost, že je pohodlné používat kdekoli, ať už se koupá nebo jen leží v posteli, a také prošel mnoha zlepšeními uspokojit potřeby těchto změn.

Jsou podobné Penomet, ale Penomet je produkt vyšší kvality.

Nicméně pokud jde o možnosti, čerpadlo řady Hydromax X je o něco lepší než značka Penomet, protože je k dispozici v různých velikostech, například pokud je váš penis menší než 10 centimetrů, je Hydromax X20 ideální pro vás.

Také nyní má plnou pozitivní rotační schopnost o 360 stupňů, kterou představuje funkce rotujícího vlnovce, která vám pomůže získat perfektní pohled na váš penis v komoře čerpadla, když jste ve sprše, a řada Hydromax X získala řadu ocenění.

Přečtěte si více o Hydromax X20 X30 X40 zde nebo si ho můžete zakoupit zde

V návaznosti na řadu Hydromax X je Bathmate také hydropumpem, který má určité účinky na kvalitu velikosti a montáže a na rozdíl od jiných, které zvyšují velikost penisu tím, že rozšiřuje předkožku, Bathmate rozšiřuje celkovou velikost končetiny.

Penomet, Hydromax X-series a Bathmate mají záruku vrácení peněz, pokud nejste spokojeni s výsledky během určitého časového období.

Koupelna

Zařízení Bathmate je vybaveno tlakoměrem, který udává tlak 90-200mm, válce Bathmate jsou také k dispozici v průhledné červené, modré, růžové a čiré barvě a samostatná čisticí sada může být také objednána pro správnou údržbu.

Nejlepší výhody:

 • Snadné použití
 • Dává vám silnou erekci
 • Vynikající design a dobře provedené
 • cena – cca 89 EUR

Přečtěte si více o Bathmate zde, nebo si ho můžete koupit zde

Top Penis Pumps Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Penomet Premium
(Náš výběr)
Extrémně populární čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzivní)
Vývoj hydraulického čerpadla
Bathmate Hercules
(Běžec)
Originální vodní čerpadlo

Různé typy čerpadel penisu

První na seznamu jsou vodní penisové pumpy, které, jak název napovídá, pracují tím, že naplní své vakuové čerpadlo vodou (uhádli jste); vodní čerpadla mají podobnou koncepci jako vzduchová čerpadla, ale jsou považovány za bezpečnější a hygienické; Při používání tohoto zařízení se doporučuje horká voda.

Doporučují se pro muže, jejichž ruce jsou po několika minutách nepřerušeného čerpání unavené, ale elektrické pumpy mají více funkcí než ruční pumpy, ale jsou také dražší.

Kdo by ho měl použít?

Ačkoli penisové pumpy jsou rozšířeny po internetu, existují pouze tři skupiny mužů, kteří mohou dosáhnout nejvíce pomocí těchto zařízení, všem těm, kteří trpí erektilní dysfunkcí, těmi s zakřiveným penisem (Peyronieho choroba) a těmi, kteří chtějí mít větší penis.

Všichni s problémy s erekcí:

Takže pokud máte špatnou cirkulaci nebo slabé erekce, budete těžit z těchto produktů a čerpadla pomohou řídit vaši krev do svalů, což vede k pevnější a delší erekci.

Muži s křivostí penisu:

Máte-li zakřivení penisu, čerpadlo je právě to, co potřebujete, a tím, že vytvoříte rovnoměrný vakuový tlak kolem vaší hřídele, bude to dokonce kompenzovat.

Lidé s problémy s velikostí:

Chlapci a odborníci na zvětšení penisu používali specifické penisové pumpy s velkým úspěchem pro zvýšení jejich délky i obvodu. ačkoli tyto rychlé zisky, které zažijete okamžitě po čerpání, jsou pouze dočasné (obvykle po 24 hodinách), vaše zisky budou trvat déle a konzistentně.

Přestože dnes existuje mnoho penisových čerpadel (které se liší designem, kvalitou a efektivitou materiálu), nabízí mnoho výhod, které byly prezentovány na mnoha fórech a na internetových stránkách opakovaně na internetu.

Technologie čerpadel Penis

Původní verze pumpy penisu byla ve striktním slova smyslu používána ruční pumpa určená k ručnímu extrakci vzduchu a tato speciální zařízení jsou stále dostupná na trhu.

Novější verze jsou o něco dražší, ale přicházejí s dalšími funkcemi, díky nimž stojí za to.

Novější verze penisového čerpadla jsou elektrické modely; jednoduché otočení spínače aktivuje proces vakua / odsávání a je hlášeno, že sání s elektrickou verzí zařízení bude intenzivnější.

Koupelní čerpadlo je navrženo pro koupání, zařízení využívá vodu ke zvýšení sacího výkonu a mnozí věří, že tato zařízení jsou nejlepší.

Pracujte čerpadla penisu?

Pokud máte skeptický názor na myšlenku použití lupy, nejste sami; mnozí muži nejsou s těmito zařízeními obeznámeni a jen o nich slyšeli ve filmech nebo vtipy.

Než se rozhodnete, že všechna čerpadla jsou jen zábavná sexuální hračka, měli byste se dozvědět více o tom, jak jsou navrženy a jak by měly být správně používány.

Čerpadla jsou navržena tak, aby vám poskytly silnější, delší trvání a větší erekci a jsou obvykle vyráběny s válcovou hlavní komorou, která se vejde do vašeho penisu s těsněním na základně a vytváří vakuum.

Aplikujete tlak na komoru vodou nebo vzduchem, což zase zvyšuje vaši erekci a trvá obvykle 10 až 20 minut, kdy se tato zařízení používají v závislosti na modelu, který používáte.

Jak funguje čerpadlo penisu?

Čerpadlo penisu se řídí principem vakua, čímž působí tlak, aby se čerpadlo zvětšovalo; v podstatě, když je odstraněn vzduch / voda, penis by měl být vložen do válce – vytváří vakuum, které způsobuje tok krve do penisu, rozšíření a vytvoření velmi silné erekce.

Takže pro všechny, kteří hledají způsoby léčby erektilní dysfunkce, přivádí krev do penisu erekci, což je ideální pro sexuální styk.

Stejně jako u jakékoli jiné metody rozšíření způsobují tyto mikrotrhlinky mírné nadměrné rozšíření všech tkání, což vede k růstu nových buněk – což přispívá k růstu penisu.

Myšlenka, že tato zařízení může být použita k léčbě impotence, není jen zbožné přání; místní regulátoři v USA a EU schválili tato čerpadla k léčbě problémů s erektilní dysfunkcí, silné potvrzení těchto zařízení.

Jsou bezpečné používat?

Měli byste si koupit jen pumpa penisu, pokud byla vyrobena renomovaným výrobcem a je samozřejmé, že by měl být používán pouze správným způsobem.

Osoba, která obdržela implantát penisu, by neměla používat přístroj a ti, kteří podstoupili operaci rozšíření penisu by neměli používat bez lékařského potvrzení.

Osoby s krevními sraženinami, krevními onemocněními nebo léčivými přípravky pro ředění krve – na předpis nebo na přepážkách – by neměly používat čerpadlo.

Nejlepší rady, které můžete zde poskytnout, pokud máte pochybnosti, konzultujte s lékařem, jak jsou používány.

Ve srovnání s jinými léčbami jsou pumpy penisu považovány za bezpečnější a riziko vedlejších účinků a dalších komplikací je také relativně nízké.

Vodní čerpadla jsou považována za bezpečnější, protože vlhkost zajišťuje optimální množství vakua pro dosažení bezpečných výsledků. voda zabraňuje vtahování vakua, takže místo penisu do simulace prostoru s podtlakovým tlakem vám penisové čerpadlo cítí dobře skrz a přes.

Ujistěte se, že jej nepoužíváte příliš dlouho! používám můj mezi 15 a 20 minutami. každý den byste ji neměli používat déle než 20 minut.

Jak je používat:

 • Vložte penis do válce
 • Odstraňte vzduch / vodu z válce čerpadlem.
 • Ujistěte se, že pozorně sledujete tlak a hledáte psychologické ukazatele, abyste předešli nehodám.
 • Pro začátečníky to bude maximálně 15 minut.
 • Zkontrolujte hladinu podtlaku, která by měla být stabilní, aby nedošlo k překročení doporučených mezí.
 • Uvolněte tlak a nechte čerstvou krev proniknout do vaší oblasti.

Jaké jsou výhody čerpadel penisu??

Muži by pravděpodobně souhlasili s tím, že erektilní dysfunkce je jedním z nejčastějších, ale trapných problémů v životě. Poté, co zestárnete, další problém, se kterým pravděpodobně budete muset řešit, by byl prostatový chirurgický zákrok.

Mnoho lékařů doporučuje používat penis pumpu, protože je to jedna z nejúčinnějších metod, která je přirozená a bez nežádoucích účinků.

Ok, většina z nás ví, že pumpy penisu nám mohou pomoci získat těžší a delší trvající erekce, ale to nejsou jediné výhody, které můžete dosáhnout jejich použitím.

Erektilní dysfunkce je neschopnost udržovat prodlouženou erekci, která může mít negativní vliv na váš sexuální život.

Penis pumpy mohou také pomoci zlepšit vaše libido a dát vám více energie, kdykoli vy a váš partner pocit, že mají sexuální styk.

Čerpadlo dodá Vašemu tělu celou řadu dobrých věcí:

 • Používejte po dobu 5-10 minut. před pohlavním stykem získat silnou erekci.
 • Použijte 15-20 minut, 5-6 dní v týdnu, abyste zvýšili velikost penisu (důležité je, abyste si odpočinuli).
 • Zvyšuje dobu trvání erekce při pravidelném užívání.

Zde jsou některé z nejlepších důvodů, proč byste měli zvážit použití penisu:

 • Ukázaly se efektivní:

Správné používání a praktické cvičení vám pomohou dosáhnout okamžitých výsledků.

 • Jsou cenově dostupné:

Jediná cena je s vaším prvním nákupem a to je.

 • Penis pumpy jsou neinvazivní:

Co dělá čerpadlo penisu velmi výhodné je skutečnost, že není nutná žádná operace, ani žádná forma léku je třeba aplikovat na povrch končetiny.

 • Penis pumpy mohou být použity společně s dalšími léčbami:

Ve skutečnosti někteří lidé dokonce používají kombinaci doplňků pro zvýšení penisu a pumpičky penisu, aby dosáhli slibných výsledků.

 • Penis pumpy mohou pomoci získat zpět erektilní dysfunkce po některých procedurách:

Například, čerpadlo penisu vám pravděpodobně pomůže obnovit svou schopnost se přirozeněji ztížit, dokonce i po operaci prostaty nebo radiační léčbě rakoviny.

Často kladené otázky

 1. Má čerpadlo má vakuometr?

Ne nutně, ale je to dobrý nápad mít na vašem zařízení vákuový měřič, zvláště pokud jste noví na čerpadla.

 1. Existují nějaké zdravotní komplikace, když používám vakuová čerpadla?

ANO, několik zdravotních komplikací může při používání těchto přístrojů zhoršit nebo dokonce mít fatální následky, takže NIKDY nepoužívejte vakuová čerpadla pro následující:

Rozšíření penisu (pouze s lékařským povolením a nejdříve 10 týdnů po operaci)

 • koagulační porucha, jako je hemofilie
 • penis implantát
 1. Jak dlouho trvá mé čerpadlo??

Doba trvání čerpací rutiny je velmi individuální a liší se od uživatele k uživateli, ale existuje zlaté pravidlo, které musíte dodržovat:

– Podtlak nemůžete aplikovat současně déle než 20 minut, pak musíte tento tlak uvolnit a pauza několik minut předtím, než rozhodnete o jiném.

 1. Kolik stojí tyto pumpy??

Stejně jako u mnoha jiných produktů se cena vakuových čerpadel liší značně, od levných kopií, které nejsou příliš trvanlivé a bezpečné (kolem 16 EUR) až po neuvěřitelně drahé elektrické modely s pulsátory (kolem 485 EUR).

Ale pro spolehlivou jednotku, která má vše, co potřebujete (ruční čerpadlo, manometr, hadici, válec na míru) a je odolný a bezpečný, můžete se spolehnout na 200 € .

 1. Bude zisk / nárůst trvalý?

Ano, ačkoli tyto rychlé zisky, které vidíte okamžitě po čerpání, jsou pouze dočasné (obvykle po 24 hodinách), vaše zisky budou udržovány po dlouhou dobu a konzistentní používání.

Osvědčení uživatelů

Dostávám mnoho e-mailů od mužů po celém světě, kterým jsem pomáhal s erektilní dysfunkcí nebo malým rozměrem penisu (někteří z nich!), Zde je to, co někteří z nich říkají o penisových pumpách.

Poznámka: Odstranil jsem všechny osobní údaje a nahradil (a) jména a umístění

Byl jsem skeptický, ale fungoval to dokonale.

Dobrý den, musím přiznat, že jsem byl velmi skeptický, když mi řekl, že penis pump by byl ideálním řešením pro mé problémy s erektilní dysfunkcí, ale těžké a dlouhotrvající erekce mi ukázaly, proč jsou penisové pumpy tak populární.

Čerpadlo používám 5-10 minut. před sexem dostat silnou erekci a začal jsem ji používat pravidelně, abych zvýšil velikost svého penisu, ne že to potřebuji, ale další 2,5 cm by neublížilo.

Frank, Rakousko

Byl jsem úplně ohromen

Byl jsem naprosto ohromen velikostí mého erekce, když jsem zkoušel své nově zakoupené čerpadlo Bathmate – je to tak velké a silné – moje přítelkyně nevěděla o čerpadle do 5 minut poté, co jsem ji použila a ona se jí líbila – ne čerpadlo, ale víš…

Dan, Německo

Čerpadlo bylo řešením mé erektilní dysfunkce

Potýkala jsem se s impotencí tak dlouho, jak jsem si vzpomněla kvůli různým podmínkám a já jsem byl stále na pilulce, všechno bylo v pořádku na začátku, ale před několika lety jsem začal dostat velmi silné vyrážky na mé tělo, Šel jsem u lékaře a bylo mi řečeno, že jsem vyvinula alergii na pilulky.

Snažil jsem se různé značky, ale žádný z nich se mnou velmi dobře neuskutečnil, byl jsem naprosto zničený – já jsem měl sex 2-3x týdně, pak už absolutně žádný sex!

Začal jsem hledat další možnosti a udělal schůzku s chirurgem, který umístil implantát do mého penisu, abych se mohl nafouknout, když jsem potřeboval erekci …

Nečekala jsem se na operaci a rozhodla se jít online a hledat alternativní řešení, kde jsem našel článek o impotenci ao tom, jak by mohly pomáhat čerpadla, snažil jsem se a byl jsem velmi působivý a okamžitě jsem zrušil své jmenování na klinice ! 1½ jsem šťastným uživatelem pumpy penisu 1½ let.

James, Švýcarsko.

Mužský uživatel “Zimbabwe” od společnosti Reddit.com

“Plán čerpadla, který jsem použil, je považován za velmi konzervativní, ale v důsledku toho jsem neměl žádné zvraty ani poškození kůže a začal jsem s 6” délkou a 5,75 “obvodem.

Do konce prvních tří měsíců jsem získala plný palec (2,5 cm) a obvod kolem 0,8 cm. obvod není tak snadné získat jako délka a přidávám vlastní zvýšení délky k pečlivému a velmi pravidelnému programu.

“V mých metrech jsem během prvních měsíců pouze mírně překročil tlak 5 / HG, většina mužů je pohodlná mezi 3” a 6 “, takže musíte najít vlastní úroveň komfortu, ale je to pohodlné.

Můžete trénovat 4 dny v týdnu a dosáhnout zisku, ale pumpuji téměř každý den: “Trvalo jsem tříměsíční přestávku od čerpání a roztahování a na konci přestávky jsem neztratil nic z mých výhru.

Top Penis Pumps Zkontrolujte cenu Krátké výhody
Penomet Premium
(Náš výběr)
Extrémně populární čerpadlo
Hydromax X-series
(Intenzivní)
Vývoj hydraulického čerpadla
Bathmate Hercules
(Běžec)
Originální vodní čerpadlo

Závěry

Při výběru penisových pump byste měli nejen uvažovat o svém rozpočtu, ale také získat hlubší pochopení toho, jak fungují různé pumpy penisu a vždy si kupují renomované značky, neboť pravděpodobně testovali své výrobky správně.

Tyto značky jsou rovněž v souladu s mezinárodními standardy kvality a bezpečnosti a informace o těchto normách jsou široce dostupné na internetu.

Za zmínku stojí, že zneužití zařízení může mít škodlivé účinky a někteří uživatelé uvádějí, že po dlouhodobém užívání mají nafouknutý penis.

Toto je běžné u ručních uživatelů čerpadel, protože tlak je regulován uživatelem a pokud uživatel spotřebuje příliš mnoho, může to vést k trhání cév v penisu.

Jeden z nejlepších penisových pump na trhu, společnost Penomet je lídrem v poskytování výsledků a bezpečnosti při používání a většina uživatelů čerpadla na bázi vody vyjádřila spokojenost s dosaženými výsledky.

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
  The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics