Uruchomienie reflektora testowego Fleshlight 2021 thesocialu101.com

Uruchomienie reflektora testowego Fleshlight

Fleshlight Launch jest adapterem Fleshlight, który może całkowicie niezależnie przesuwać Fleshlight w górę i w dół penisa.

Pozwala to na całkowicie bezdotykowe korzystanie z zabawki seksualnej i całkowicie nowe, realistyczne doznania z wykonywanej pracy.

Nasz wybór

Launch oferuje w pełni zautomatyzowane doznania Fleshlight do użytku ręcznego lub poprzez podłączenie zabawki do interaktywnego świata. Wprowadzony do życia przez Fleshlight i zasilany przez Kiiroo, Launch pozwala użytkownikom iść tam, gdzie nikt wcześniej nie poszedł człowiek, synchronizując Fleshlight z różnymi treściami, takimi jak zakodowane filmy, wirtualna rzeczywistość, gry i kamery internetowe..

Jak działa Fleshlight Launch?

Fleshlight Launch ma kształt rurki. Każdy model Fleshlight może być umieszczony w rurze i zamocowany z krótkim obrotem.

Następnie należy obficie nasmarować penisa i wnętrze kieszonkowego cipki smarem i wprowadzić Cię w erotyczny nastrój. Kiedy będziesz gotowy, możesz wejść na światło mizdrowe z wyprostowanym penisem, a Launch zrobi resztę..

Jak można używać nowego Sextoya?

Prędkość ruchu reflektora Fleshlight w górę i w dół może być regulowana ręcznie za pomocą paneli sterowania na Lustmuschi.

Jednak największą siłą nowego Fleshlight Launch jest wiele interaktywnych aplikacji, w których ruchy stymulacyjne mogą być zdalnie sterowane przez Bluetooth.

Urządzenie może być podłączone do wideo, gier i kamer internetowych przez Bluetooth. Ponadto, Sexspielezug jest w pełni kompatybilny z różnymi okularami VR i tym samym umożliwia zupełnie nowe i niezwykle realistyczne doświadczenia masturbacji..

Istnieje wiele możliwych zastosowań. Jako partner w projekcie uruchomienia, producent Fleshlight sprowadził na pokład ekspertów od interaktywnych zabawek seksualnych z Kiroo..

Zabawka może pomóc parom przetrwać dłuższe fazy separacji, oferuje wiele możliwości zastosowania Webcam Girls lub może być używana w połączeniu z odpowiednimi filmami wideo feelme.com i okularami VR w celu uzyskania niesamowicie realistycznych możliwości masturbacji..

Akcja na ekranie jest tłumaczona bezpośrednio na odpowiednie ruchy stymulacji seksgame procesja w filmach feelme.com. Więc jesteś bezpośrednio zaangażowany w akcję na ekranie i możesz przeżyć swoje ulubione porno tak, jakbyś tam był na żywo..

Gdzie mogę kupić Fleshlight Launch?

Kieszonkowy cipka jest obecnie dostępny tylko u producenta. Prawdopodobnie wkrótce będzie również dostępny we wszystkich wiodących sklepach internetowych Sex.

Nasz wybór

Launch oferuje w pełni zautomatyzowane doznania Fleshlight do użytku ręcznego lub poprzez podłączenie zabawki do interaktywnego świata. Wprowadzony do życia przez Fleshlight i zasilany przez Kiiroo, Launch pozwala użytkownikom iść tam, gdzie nikt wcześniej nie poszedł człowiek, synchronizując Fleshlight z różnymi treściami, takimi jak zakodowane filmy, wirtualna rzeczywistość, gry i kamery internetowe..

Opinie użytkowników

Zakres dostawy:
Masturbator z obydwoma otworami | Kabel ładujący USB – mikro USB | mikro USB w słuchawkach słuchawek (robi to, co powinno, oczywiście bardzo tanio) | krótki opis| mała tubka smaru Paloqueth

Funkcja wibracji:
Otwór ten ma bardzo wibrujący wibrator, który mieści się w kieszeni umieszczonej w otworze onhole. Istnieje 10 prostych trybów wibracyjnych i specjalny, który odtwarza dźwięk, jak również. Jednak tylko przez kilka sekund. Nie ma nic w opisie albo.

Funkcja mechaniczna:
Dziurka jest bardzo miękka i bardzo wygodna, jednak wszystko jest bardzo ograniczone tworzywem sztucznym i niestety cierpi na to uczucie. Dlatego polecam ten produkt tym, którzy chcieliby uzyskać wiele informacji zwrotnych. Jednak dla mnie był on prawie za mały..
Razem z olejem Paloqueth (nie ma lepszego smrodu poza Bad Dragon) jest to wciąż dużo zabawy.

Funkcja akustyczna:
Przede wszystkim trzeba powiedzieć, że ten produkt powinien być produkowany i sprzedawany w niskiej cenie. Dlatego dołączone słuchawki są naprawdę tanie.
Ideą jest uzyskanie akustycznego sprzężenia zwrotnego oprócz wibracji, ale jest to bardzo głośne i dlatego nie jest zalecane do dłuższego użytkowania. Ponadto, trwało to tylko jedną pętlę. To jęknięcie samo w sobie jest ok, choć trochę przesadzone..

Czyszczenie:
Niestety, sprzątanie jest bardzo skomplikowane: najpierw należy wyjąć polar, aby go oczyścić. Po tym trzeba go oczywiście użyć ponownie. W sumie mogę to zrobić w około 2-3 minuty..
Później jednak może być dyskretnie przechowywany w dowolnym miejscu dzięki nakrętkom.

Wnioski:
Ten masturbator jest rzeczywiście przycięty do niskiej ceny, jednak gra w zupełnie innej lidze cenowej niż wiele innych, które oferują podobne osiągi.
W związku z tym pięć gwiazdek jest odpowiednich pomimo niedociągnięć!

Mahomet

Urządzenie” zapakowane jest w neutralne białe kartonowe pudełko i nie przyciąga uwagi.

To pudełko zawiera czarne “urządzenie” (zapakowane w szczelną folię plastikową), 25 gramową rurkę środka smarnego na bazie wody, słuchawki douszne, kabel USB i instrukcję obsługi..

Na czarnym “urządzeniu” można odkręcić pokrywy na obu końcach, aby uzyskać dwie różne metody wkładania. Sam materiał jest dobry i bardzo realistyczny.

W czarnej obudowie z tworzywa sztucznego jest miękka i “grywalna” część, w którą wkłada się również mały wibrator..
Po włączeniu urządzenia świeci się niebieskie światło i nic się jeszcze nie dzieje, po ponownym naciśnięciu przycisku uruchamia się tryb wibracji, który można wybrać pomiędzy 10 różnymi możliwościami, naciskając go ponownie..

Dwukrotne wciśnięcie przycisku ‘on/off’ w krótkim odstępie czasu zapala czerwone światło i aktywuje ‘szumy’; rozpoczynają się one automatycznie, gdy tylko ‘urządzenie’ zostanie przesunięte/wstrząsnięte/użyte..

Sprawdziliśmy to dokładnie raz. Przy szarpnięciu pani wydaje realistyczne odgłosy przez około 6 sekund lub tak długo, jak długo jest w ruchu. Hałasy i jęki brzmią realistycznie..

Podczas gdy dźwięk i wibracje są aktywne, światło miga lub świeci na niebiesko/czerwono, w zależności od aktualnego poziomu wibracji (nie można tego regulować za pomocą dźwięku, ale nie jest to konieczne, ponieważ zmienia się on komfortowo sam w sobie).

Wyłączenie urządzenia następuje po wciśnięciu i przytrzymaniu przez 3 sekundy przycisku “on/off”..

Oczywiście, wewnętrzna część wewnątrz czarnej plastikowej obudowy może być również używana bez części wibracyjnej, ale to jest szczególna cecha tej części.

W sumie jest to świetne urządzenie na “zabawne czasy”. Tylko czyszczenie lub powrót do czarnej plastikowej pokrywy jest trochę uciążliwy, ale myślę, że w przypadku niektórych praktyk nie stanowi to już problemu..

Pinkie

Co jest ważne w przypadku tego urządzenia? Do uczucia! I dlatego dostaje pełne punkty. Zarówno symulowane przednie wejście, jak i tylne wejście mają bardzo przyjemne uczucie. Mimo, że nierealistyczne, miało ono moment gęsiej skórki..

Wkładka jest również łatwa w czyszczeniu. Wystarczy wyciągnąć wkładkę silikonową do tyłu i wyjąć silnik. Alternatywnie można również otworzyć plastikową (lub wciąż tanią plastikową) pokrywę. Ostrożnie jednak, za pomocą kabla do wibratora..

Wtedy nie bądź nieśmiały, nic się nie rozbije, nie obróci, nie obróci się i umyje letnią wodą z niewielką ilością żelu pod prysznic, mydła lub umywalki. Wysuszyć i ponownie obrócić..

Nawet jeśli wygląd, a zwłaszcza czarny plastik są dalekie od wartościowego produktu, a dźwięk i słuchawki (nie można wziąć żadnych innych, są to słuchawki MicroUSB) są przeciwieństwem stymulowania.

René

Ostatnio dostałem ten masturbator. Jest to dobrze wykonane i wydaje się być wysokiej jakości. Zawarto w nim małą rurkę smaru i mały wibrator.

W użyciu, sam materiał jest bardzo realny. można określić ciśnienie dla siebie, ponieważ na bokach są dwie zakładki, aby nacisnąć mocniej, jeśli to konieczne. Jedyną rzeczą, która okazała się być skomplikowana w mojej opinii było czyszczenie. Produkt jest otwarty tylko po jednej stronie i jest trudny do usunięcia z obudowy..

Niemniej jednak dobry produkt i za tę cenę więcej niż “satysfakcjonujący”.!

Kevin

Produkt otrzymałem jeden dzień po złożeniu zamówienia w dyskretnym opakowaniu (jak zawsze).

Można tylko powiedzieć: pozytywne rzeczy o produkcie, wibracje robi to, co obiecuje i zapewnia dość przyjemne i zróżnicowane uczucie z różnych trybów wibracji. można użyć masturbator z obu stron, jeden jest pokazany jako pochwy, a drugi jako okrągły szczelny otwór, który powinien symulować kanał analny.materiał jest prawie bezwonny i czuje się dobrze, można wyjąć wnętrze, więc jest to bardzo łatwe do wypłukania produktu, jedyna wada jest to, że na zewnątrz pokrowiec jest trochę “tani” w jakości, co nie jest takie złe.

Mogę gorąco polecić produkt.

Eliasz

Na początku byłem podekscytowany eleganckim wrażeniem wizualnym. Produkt z przodu jest po prostu świetny. Oprócz żurawiaka wibracyjnego, jest tam również druga rurka środka smarnego na natychmiastowy start..

Próbowałem produktu, osobiście byłem “zadowolony” ze szlachetnego wykonania, obsługi i uczucia. Przejrzysta instrukcja obsługi zawiera wskazówki dotyczące użytkowania..

Czyszczenie jest łatwe, dlatego polecam produkt innym.

Joscha

Zamówiłem produkt, ponieważ wyglądał bardzo ciekawie.

Pakiet dotarł bardzo dyskretnie zapakowany.

Bardzo dobra jakość, ale powyżej pewnego rozmiaru dwa otwory są nieco za wąskie, ale z dużą ilością oleju możliwe. W komplecie słuchawki i kable ładujące…. To nie brudna rozmowa, to tylko kobieta jęczy. To coś nowego i cieszę się, że mogłabym to sprawdzić..

Aleksander

Nasz wybór

Launch oferuje w pełni zautomatyzowane doznania Fleshlight do użytku ręcznego lub poprzez podłączenie zabawki do interaktywnego świata. Wprowadzony do życia przez Fleshlight i zasilany przez Kiiroo, Launch pozwala użytkownikom iść tam, gdzie nikt wcześniej nie poszedł człowiek, synchronizując Fleshlight z różnymi treściami, takimi jak zakodowane filmy, wirtualna rzeczywistość, gry i kamery internetowe..

thesocialu101 Administrator
Test
×
thesocialu101 Administrator
Test
Latest Posts
    The User does not have any posts
thesocialu101.com
Real Time Analytics